Lovački portal SRBIJALOV - Forumske diskusije: Vremenske [ne]prilike...


Navigacija
 Naslovna
 Vesti
 FORUM
 Pravila sajta
 Kodeks lovaca
 Kalendar lova
 Članci o lovu
 Sajmovi lova
 Galerija
 Linkovi
 Knjiga gostiju
 Kontakt
 REKLAMIRANJE
Anketa članova
Kako rešiti sukob izmedju lovačkih saveza na relaciji LSS - LSV?

Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
36% [20 Glasa]

Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
18% [10 Glasa]

Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
34% [19 Glasa]

Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
13% [7 Glasa]

Glasova: 56
Morate se ulogovati da biste glasali.
Start: 22.11.2018. 17:13

Arhiva anketa
REKLAME
REKLAMIRAJTE SE KOD NAS

Domen za Lovačka udruženja

Lovački savez Centralne Srbije


INTERMAKER
Vreme

Pregled teme
 Štampaj teme
Vremenske [ne]prilike...
DakiNS
 Prirodni nagon.
DakiNS priložio:
1_140847.jpg

KADA BUDEM LOVIO U VEČNIM LOVIŠTIMA LOVIĆU SA BRETONOM
 
DakiNS
 http://www.24sata.hr/news/ipak-prijet...val-318068
KADA BUDEM LOVIO U VEČNIM LOVIŠTIMA LOVIĆU SA BRETONOM
 
Jank
 Људи су најважнији, али шта би био људски живот без њих....читајући овај текст остао сам без даха, чини ми се да би и камен заплакао.....
Ево линка....
http://www.b92.ne..._id=849727

Pas
Lov je stil mog života...Pas]yoursmiles.org/msmile/animal/m0218.gif
 
canis aureus
 Nažalost, mnoštvo pasa(mačaka, domaće stoke, živine) je ostalo po potopljenim domaćinstvima ... bilo ih je i po spasilačkim čamcima ali vrlo malo,prioritet su bila deca sa majkama, bolesni i stari pa ostali ... a čamaca je bilo vrlo vrlo mali broj u početku ...
Video sam neke spašene a nažalost i one koji nisu ...
Tragedija je još veća jer su i pojedini ljudi ostali na svojim imanjima ...

http://ljubimci.t...kasno-foto
The best of the World all game caliber 8x57JS
Dim
 
nidzamotocross
 Ima li neko informacije iz Morovića? Lovište?
''Kao ptica koja je bez krila, Srbija bi bez goniča bila''


Ako želiš da izbegneš budale, ne radi ništa, ne pričaj ništa i budi ništa.
 
Miroslaw
 U lovistu morovic hranilice su na uzvisenjima do kojih voda nije dosla, dovljac se popela na uzvisenja te se veci deo divljaci spasao, takvu informaciju imam. Htedoh reci da je pored zaboravljenog Krupnja zaboravljeno i mesto Jamena koja nije mnogo veliko ali tamo ima oko 1000 ljudi za koje niko ne pita, nisu skoro nista od pomoci dobili, skoro su dobili po pastetu pa sam hteo da zamolim ako mozemo da napravimo neku akciju i pomognemo malo tim ljudima???? Sutra pokrecem akciju u maticnom LU da pomognemo koliko mozemo.
 
Predator
 

Miroslaw kaže:
U lovistu morovic hranilice su na uzvisenjima do kojih voda nije dosla, dovljac se popela na uzvisenja te se veci deo divljaci spasao, takvu informaciju imam. Htedoh reci da je pored zaboravljenog Krupnja zaboravljeno i mesto Jamena koja nije mnogo veliko ali tamo ima oko 1000 ljudi za koje niko ne pita, nisu skoro nista od pomoci dobili, skoro su dobili po pastetu pa sam hteo da zamolim ako mozemo da napravimo neku akciju i pomognemo malo tim ljudima???? Sutra pokrecem akciju u maticnom LU da pomognemo koliko mozemo.

Od svih kolega koje sa foruma "znam", mislim da je ovih dana najteža situacija kod kolege pod nickom "macvanski lovac". Danas sam razmišljao o Drenovcu i okolini, pa mi je palo na pamet da bi bila dobra ideja da se solidarišemo sa ugroženima i organizujemo prikupljanje novca ili neki drugi vid pomoći tamo gdje smatramo da je najpotrebnija. Simbolično, koliko ko može. Važno je da je od srca. Srbijalov

Sasvim prirodno
 
Macvanski lovac
 Hvala svim kolegama koje misle o nama i koje su pomogle u borbi protiv poplava,svaka cast svim dobrovoljcima i drzavnim sluzbama Odobravam evo da kazem da je situacija na nasipu stabilna,nadam se da ce tako i ostati,ponegde se pojavi,curenje vode,ostecenje,to se odmah popravlja dzakovima peska....moj Drenovac nije ugrozen za sada,nadam se da nece ni biti,jer je Sava u opadanju,jos malo da opadne i nece biti problema...stete na divljaci ce sigurno biti,uz odbrambeni pojas je "pocisceno" kise su sigurno ubile dosta mladunaca na svim terenima,dosta podzemnih voda je potopilo svaku nizinu,fazan i zec su imali najvece stete....najbolje cemo videti kada dodje sezona lova na sitnu divljac,tada ce se znati pravo stanje,do tada moramo sacuvati nasip i ovo divljaci sto nam je ostalo.
Rodjen da budem lovac
 
Sremac75
 Odobreno
SRBIJA
PraviloPraviloPravilo
Udri me, ubi me, kožu mi deri, odavno ja sam spreman da mrem, opsuj mi oca, mater, i sve po spisku, samo mi nemoj dirati SREM.
Palica
PalicaPalicaPalicaPalicaPalica

http://www.youtube.com/watch?v=L8U1EI...8U1EIESS1M

"Ko se iskreno bori za pravdu i istinu, mora biti spreman da se žrtvuje!"

"Dođu, tako, vremena, kad pametan zaćuti, budala progovori, a fukara se obogati!'' - Ivo Andrić

"Ako Kosovo nije naše, zašto od nas traže da ga damo...? Ako je njihovo, zašto ga otimaju...? A ako već mogu da ga otmu ne znam sta se vec toliko ustručavaju... ?"
 
golf071
 

Macvanski lovac kaže:
Hvala svim kolegama koje misle o nama i koje su pomogle u borbi protiv poplava,svaka cast svim dobrovoljcima i drzavnim sluzbama Odobravam evo da kazem da je situacija na nasipu stabilna,nadam se da ce tako i ostati,ponegde se pojavi,curenje vode,ostecenje,to se odmah popravlja dzakovima peska....moj Drenovac nije ugrozen za sada,nadam se da nece ni biti,jer je Sava u opadanju,jos malo da opadne i nece biti problema...stete na divljaci ce sigurno biti,uz odbrambeni pojas je "pocisceno" kise su sigurno ubile dosta mladunaca na svim terenima,dosta podzemnih voda je potopilo svaku nizinu,fazan i zec su imali najvece stete....najbolje cemo videti kada dodje sezona lova na sitnu divljac,tada ce se znati pravo stanje,do tada moramo sacuvati nasip i ovo divljaci sto nam je ostalo.
Odobreno Svaka cast,nadam se da ste od sutra bezbedni,Sava opada.
Novine
 
Predator
 

golf071 kaže:

Macvanski lovac kaže:
Hvala svim kolegama koje misle o nama i koje su pomogle u borbi protiv poplava,svaka cast svim dobrovoljcima i drzavnim sluzbama Odobravam evo da kazem da je situacija na nasipu stabilna,nadam se da ce tako i ostati,ponegde se pojavi,curenje vode,ostecenje,to se odmah popravlja dzakovima peska....moj Drenovac nije ugrozen za sada,nadam se da nece ni biti,jer je Sava u opadanju,jos malo da opadne i nece biti problema...stete na divljaci ce sigurno biti,uz odbrambeni pojas je "pocisceno" kise su sigurno ubile dosta mladunaca na svim terenima,dosta podzemnih voda je potopilo svaku nizinu,fazan i zec su imali najvece stete....najbolje cemo videti kada dodje sezona lova na sitnu divljac,tada ce se znati pravo stanje,do tada moramo sacuvati nasip i ovo divljaci sto nam je ostalo.
Odobreno Svaka cast,nadam se da ste od sutra bezbedni,Sava opada.

Pozdrav za kolegu Macvanskog sa željom da izdržite do kraja! Kolega golfe, potrebno je da prođe bar 20-ak dana bez kiše u regionu da se Sava vrati u svoje korito. Svaka iole veća kiša značila bio ponovo potencijalnu opasnost. Nekih 50-ak kilometara uzvodno od Šapca, Sava se izlila iz korita još krajem aprila, da bi između 1. maja i Đurđevdana postepeno počela puniti područja oko nasipa sa nižom nadmorskom visinom. Nekoliko dana kasnije, vodostaj je počeo naglo da opada, ali ni blizu dovoljno brzo da bi se bez problema prihvatila ogromna količina vode koja je iznenada počela pristizati iz Hrvatske i Bosne.

Sasvim prirodno
 
Lala
 Poplave ugrožavaju i ljude i životinje. Kako sačuvati svog ljubimca da se ne udavi? Inventivnost ljudi nema granica - treba se samo setiti!
Bogu 'fala, što sam Lala Smile
 
Vuki
 http://poprad.kor...ef=avizocl
 
DakiNS
 Ne mogu da verujem da kolege forumaši nisu zainteresovani za potpisivanje peticije za pomoć postradalima od poplava. Kolege razmislite o tome! Gde je humanost i solidarnost ? Lično sam duboko razočaran. Shock

http://www.peticije24.com/pomo_postra...stradalima
KADA BUDEM LOVIO U VEČNIM LOVIŠTIMA LOVIĆU SA BRETONOM
 
Cvele
 Eh da su forumasi samo... drugarica kupila sok u prodavnici, kad je stigla kuci vid'la da ima napisano slovo H na njemu... sta reci?
srbijalov Lov je za mene život =))) srbijalov
 
canis aureus
 Šta označava to slovo "H"?
The best of the World all game caliber 8x57JS
Dim
 
nidzamotocross
 To znači da je taj sok za humanitarne svrhe. Odobreno
''Kao ptica koja je bez krila, Srbija bi bez goniča bila''


Ako želiš da izbegneš budale, ne radi ništa, ne pričaj ništa i budi ništa.
 
canis aureus
 Hmmm ...
Cvele jesi li ti to prijavio?
The best of the World all game caliber 8x57JS
Dim
 
Cvele
 Canis, nisam prijavio jer nisam ja kupio taj sok... devojka je kupila i izbacila sliku na fejs... strasno...
srbijalov Lov je za mene život =))) srbijalov
 
DakiNS
 

Cvele kaže:
Canis, nisam prijavio jer nisam ja kupio taj sok... devojka je kupila i izbacila sliku na fejs... strasno...


Cvele možda je to istina, ali moguće je i da je izmišljotina, danas na društvenim mrežama ima mnogo istina i laži. Iskreno malo mi se prerano ta označena voda pojavila u prodaji a koliko znam kod nas humanitarna pomoć nema oznaku H jer potiče iz prodavnice.
KADA BUDEM LOVIO U VEČNIM LOVIŠTIMA LOVIĆU SA BRETONOM
 
Skoči na forum:

Reklame
REKLAMIRANJE NA SRBIJALOV
PRIJAVA
Još uvek niste član?
Kliknite ovde za registraciju.
Online korisnika
Online gostiju: 14
Online članova: 0


Ukupno članova: 4,443
Najnoviji član: SSG

Poslednje vesti
Bogata ponuda za ljubitelje lova i ribolova na Sajmu u hali „Čair“
УСКРШЊА ЧЕСТИТКА
ВЕЛИКО ИНТЕРЕСОВАЊЕ за Сајам наутике, лова и ...
44. MEĐUNARODNI SAJAM NAUTIKE, LOVA I RIBOLOVA
УРЕДБA О ЦЕНОВНИКУ ОДСТРЕЛА ЛОВОСТАЈЕМ ЗАШТИ...

Pričaonica
Morate se logovati da biste pisali poruku.


tomo vrbas
Offline
· 01.01.2024. 19:30

Сретна Нова година колеге ловци да сте ми живи и здрави, и да вас ловачка срећа и око и даље служе! 🍻





avatarPlaninko011
Offline
· 01.01.2024. 17:21

Drage kolege želim vam zdravlja, lične i lovačke srece u 2024toj. (I da nam se ružne stvari ne ponavljaju).


avatarslavaplana
Offline
· 15.12.2023. 13:46

Niko ništa ne piše na forumu.LSS radi punom parom.Ima podršku lovaca.Jedni isti 30 god sede po U.O.i udruženjima.Nisu oni krivi mi smo Cenzurisano što to trpimo.


avatarHunter_lovac
Offline
· 12.12.2023. 23:19

Planirao sam da polozim za dozvolu za pusku ali ja nosim naočare pa me zanima da li ja mogu da prodjem lekarski pregled pozdrav


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:13

Drug i ja bi se učlanili u neko lovačko društvo u Banatu, da li neko zna gde se primaju članovi sa strane?


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:10

Pozdrav svima..


Anita Randjelovic
Offline
· 11.02.2023. 15:09

Da li neko zna proceduru zamene cevi kod karabina?


avatarLovac Stari
Offline
· 05.02.2023. 14:32

Neka ti je laka zemlja Lalo.


avataralex
Offline
· 30.01.2023. 23:30

Zbogom Lalo 💔


avatarslavaplana
Offline
· 30.01.2023. 12:36

Poslednji pozdrav Ivanu Matkovicu-Lali sa Srbijalova.

63,275,631 posete www.srbijalov.com