Lovački portal SRBIJALOV - Forumske diskusije: Zabrana lova


Navigacija
 Naslovna
 Vesti
 FORUM
 Pravila sajta
 Kodeks lovaca
 Kalendar lova
 Članci o lovu
 Sajmovi lova
 Galerija
 Linkovi
 Knjiga gostiju
 Kontakt
 REKLAMIRANJE
Anketa članova
Kako rešiti sukob izmedju lovačkih saveza na relaciji LSS - LSV?

Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
36% [20 Glasa]

Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
18% [10 Glasa]

Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
34% [19 Glasa]

Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
13% [7 Glasa]

Glasova: 56
Morate se ulogovati da biste glasali.
Start: 22.11.2018. 17:13

Arhiva anketa
REKLAME
REKLAMIRAJTE SE KOD NAS

Domen za Lovačka udruženja

Lovački savez Centralne Srbije


INTERMAKER
Vreme

Pregled teme
 Štampaj teme
Zabrana lova
spiki
 Na teletekstu B92 ima inforrmacija da je ministarstvo nalozilo LSS na zahtev:Lige za ornitolosku akciju Srbije zabranu lova.
U tekst su prokomentarisali i zasto .Ja tu istu gospodu pitam dali su
oni sa tim zahtevom hteli da sprece lovce da redukuju broj predatora dali ce oni nadoknaditi stetu ako predatori nacine stetu na istoj,hoce li odneti hranu.Ko moze bolje da cuva divljac od lovaca?
Svi se pitaju za nesto a nerade nista.
 
olah56
 
Slažem se sa Lalom,pošto sam ujedno i sekretar LU ni kod na se
nemože izdati dozvola za lov,svi lovci koji se upuštaju u lov stvaraju sebi problem.Inspektori neće tolerisati ako nekog uhvate u lovu.
 
vuk71
 nemoj tako lalo, ako je lov zabranjen lovcima nije predatorima... u ovakvim uslovima kad nema lova da sam na mestu sakala iskljucivo bi jeo srnetinu bez koske...treba unositi vise masti i proteina u organizam
 
dreger
 pa jel su ti lov.inspektori visi (stariji) od ministarstva,mislim ako je ministarstvo donelo izmenu da moze lov na predatore sta ga onda oni tupe.
 
corak
 To su stvarno besmislice.Ovamo apeluju da se iznosi hrana u lovista,mi se trudimo svim sredstvima da sacuvamo divljac,hranimo je,a oni nam ne daju da upotrebimo ono najbitnije,a to je puska,kojm cemo smanjiti broj predatora u lovistu.
 
DakiNS
 

corak kaže:
To su stvarno besmislice.Ovamo apeluju da se iznosi hrana u lovista,mi se trudimo svim sredstvima da sacuvamo divljac,hranimo je,a oni nam ne daju da upotrebimo ono najbitnije,a to je puska,kojm cemo smanjiti broj predatora u lovistu.


Kolega da li si ti ikada video konja sa oglavinomika
KADA BUDEM LOVIO U VEČNIM LOVIŠTIMA LOVIĆU SA BRETONOM
 
corak
 Ne razumem bas ovo pitanje,ali predpostavljam da se slazes sa ovim sto sam naveo u prethodnom postu.B)
 
DakiNS
 

corak kaže:
Ne razumem bas ovo pitanje,ali predpostavljam da se slazes sa ovim sto sam naveo u prethodnom postu.B)


Konj upregnut ima one štitnike za oči da može gledati samo u jednom pravcu, da li te to asocira na neke
KADA BUDEM LOVIO U VEČNIM LOVIŠTIMA LOVIĆU SA BRETONOM
 
sporting
 kolege lovci, više štete su napravili gospoda u administraciji nego svi predatori zajedno. Molim vas da ne vređate konje, to je plemenita životinja.itanje
 
DakiNS
 

sporting kaže:
kolege lovci, više štete su napravili gospoda u administraciji nego svi predatori zajedno. Molim vas da ne vređate konje, to je plemenita životinja.itanje


B)
KADA BUDEM LOVIO U VEČNIM LOVIŠTIMA LOVIĆU SA BRETONOM
 
savo bp
  Lepo je napisano: ako neko lovačko udrušenje smatra da je divljač ugrozeno od strane predatora podneće zahtev lovnom inspektoru da se odobri lov na iste. To što su pojedini lovni inspektori uzeli sebi za pravo da se tako ponašaju nisu krivi oni nego oni koji su im omogućili da se tako ponašaju. Da su to pravi ljudi oni bi sami inicirali odstrel predatora a ne da ih jurimo po kafanama ili ih uopšte ne nadjemo. Posebno me zabrinjava nezainteresovanost odgovornih ljudi u udruzenju kada je to u pitanju.
 
DakiNS
 Kolega tebe iznenadilo rukovodstvo LU ko sneg u februaru putareROFL
KADA BUDEM LOVIO U VEČNIM LOVIŠTIMA LOVIĆU SA BRETONOM
 
pcelar
 Drzava trazi da se preduzmu mere za zastitu divljaci, koja je njeno vlasnistvo. LU se ne oglasavaju, po poljima i sumama su sve prisutniji tragovi predatora, izgleda da oni nisu culi za proglasenje vanredne situacije. Gledam tragove lisica koje sistematski obilaze oko zbunja i vrzina u potrazi za plenom. Kad sve ovo prodje ponovo se lovci uplatiti clanarinu a divljac ce naci u secanju na ranije godine. Ovakva tromost je zaista iznenadjujuca. Zasto LU ne obavezu sekcije da moraju da odstrele odredjeni broj predatora koji egzistiraju na njihovim terenima. 
nesa
 
punisher
 Koja crna LU. pa u 2/3 LU sedi ekipa od zla oca i od gore majke. Nemaju ti pojma, niti ih interesuju predatori. Pogledaj na temi LU "Srem" ko je do juče činio stručnu službu, a neki su i ostali. Sadašnja upravnica lovišta gleda kao u Boga u sadašnjeg predsednika LU koji se ponaša kao gizdavi paun, a o lovu ima pojma kao o pingvinima sa Madagaskara.
I mi očekujemo od takvih da misle o lovištima i divljači. Neće moći ove noći.
Naziv "Stručna služba LU" nije uzaludan. U nazivu je sve rečeno ko tu službu mora da čini. Očekivati od dojučerašnjih najboljih lovokradica u LU da "stručno" rade svoj posao je naprosto smešno.
 
arsa
 

punisher kaže:
Sadašnja upravnica lovišta gleda kao u Boga u sadašnjeg predsednika LU koji se ponaša kao gizdavi paun, a o lovu ima pojma kao o pingvinima sa Madagaskara.


Mislim da si potpuno u pravu i da su nastali neki novi momenti u kojima glavnu rec u Udruzenju vodi Predsednik a ne Upravnik lovista koji bi trebao da bude,kao strucno osposobljeno lice,alfa i omega upravljanja istim.
Zasto je to tako??? Zato sto su Upravnici u mnogim udruzenjima blago receno nesposobni,neprofesionalni i nezainteresovani.
Cast izuzecima koji svoj posao obavljaju kvalitetno!!!
lovac Joca i Luka srbijalov
 
vuk71
 sporting ova ti je na mestu, administracija je napravila vise stete nego svi predatori...pa kolega lovac zato i postoji administracija...a u nasoj zemlji bas tako i funkcionise...predatorski...
 
Nikola Vojinovic
 Evo jednog gostovanja na televiziji u cilju prezentovanja lova i lovstva u sto boljem svetlu! Nadam se uspesno!A veceras ili sutra u emisiji na Prvoj televiziji u emisiji Exploziv reportaza iz Nisa!


Priroda, kerovi i lov!
 
wolf
 

arsa kaže:

punisher kaže:
Sadašnja upravnica lovišta gleda kao u Boga u sadašnjeg predsednika LU koji se ponaša kao gizdavi paun, a o lovu ima pojma kao o pingvinima sa Madagaskara.


Mislim da si potpuno u pravu i da su nastali neki novi momenti u kojima glavnu rec u Udruzenju vodi Predsednik a ne Upravnik lovista koji bi trebao da bude,kao strucno osposobljeno lice,alfa i omega upravljanja istim.
Zasto je to tako??? Zato sto su Upravnici u mnogim udruzenjima blago receno nesposobni,neprofesionalni i nezainteresovani.
Cast izuzecima koji svoj posao obavljaju kvalitetno!!!

Veselo
 
mirko knezevic
 Hoce li sada pustiti da se malo love predatori posto je prekinuta vanredna situacija,da se barem koliko je bilo izadje u loviste,sa oruzjem naravno.
Srbija do Tokija!


Kolce Tri prsta 2
 
Indjijanac
 kod nas kad je bio inspektor rekao je da po ukidanju vanredne situacije lov se nastavlja bez ikakvih formalnosti
IndjijanacĆIRKO PA JEL TI NEZNAŠ DA U INDJIJU IMA DJUNGLA?
http://www.youtube.com/watch?v=vOipjp...page#t=25s
 
Skoči na forum:

Slične teme
Tema Forum Odgovori Poslednji upis
Beogradski sajam lova, ribolova i nautike LOVAČKI SAJMOVI 88 07.04.2024. 21:21
Umetnost na temu lova, slike i ostalo. GALERIJA TROFEJA I UMETNIČKIH DELA 102 26.04.2019. 17:04
Smešni video na temu lova SVAŠTARA 314 24.02.2018. 01:43
Umetničke slike na temu lova SVAŠTARA 47 09.08.2017. 22:40
Metode i načini lova kod drugih... METODE LOVA 45 24.12.2016. 20:26
Reklame
REKLAMIRANJE NA SRBIJALOV
PRIJAVA
Još uvek niste član?
Kliknite ovde za registraciju.
Online korisnika
Online gostiju: 16
Online članova: 0


Ukupno članova: 4,443
Najnoviji član: SSG

Poslednje vesti
Bogata ponuda za ljubitelje lova i ribolova na Sajmu u hali „Čair“
УСКРШЊА ЧЕСТИТКА
ВЕЛИКО ИНТЕРЕСОВАЊЕ за Сајам наутике, лова и ...
44. MEĐUNARODNI SAJAM NAUTIKE, LOVA I RIBOLOVA
УРЕДБA О ЦЕНОВНИКУ ОДСТРЕЛА ЛОВОСТАЈЕМ ЗАШТИ...

Pričaonica
Morate se logovati da biste pisali poruku.


tomo vrbas
Offline
· 01.01.2024. 19:30

Сретна Нова година колеге ловци да сте ми живи и здрави, и да вас ловачка срећа и око и даље служе! 🍻





avatarPlaninko011
Offline
· 01.01.2024. 17:21

Drage kolege želim vam zdravlja, lične i lovačke srece u 2024toj. (I da nam se ružne stvari ne ponavljaju).


avatarslavaplana
Offline
· 15.12.2023. 13:46

Niko ništa ne piše na forumu.LSS radi punom parom.Ima podršku lovaca.Jedni isti 30 god sede po U.O.i udruženjima.Nisu oni krivi mi smo Cenzurisano što to trpimo.


avatarHunter_lovac
Offline
· 12.12.2023. 23:19

Planirao sam da polozim za dozvolu za pusku ali ja nosim naočare pa me zanima da li ja mogu da prodjem lekarski pregled pozdrav


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:13

Drug i ja bi se učlanili u neko lovačko društvo u Banatu, da li neko zna gde se primaju članovi sa strane?


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:10

Pozdrav svima..


Anita Randjelovic
Offline
· 11.02.2023. 15:09

Da li neko zna proceduru zamene cevi kod karabina?


avatarLovac Stari
Offline
· 05.02.2023. 14:32

Neka ti je laka zemlja Lalo.


avataralex
Offline
· 30.01.2023. 23:30

Zbogom Lalo 💔


avatarslavaplana
Offline
· 30.01.2023. 12:36

Poslednji pozdrav Ivanu Matkovicu-Lali sa Srbijalova.

63,272,468 posete www.srbijalov.com