Lovački portal SRBIJALOV - Forumske diskusije: Zabrana lova


Navigacija
 Naslovna
 Vesti
 FORUM
 Pravila sajta
 Kodeks lovaca
 Kalendar lova
 Članci o lovu
 Sajmovi lova
 Galerija
 Linkovi
 Knjiga gostiju
 Kontakt
 REKLAMIRANJE
Anketa članova
Kako rešiti sukob izmedju lovačkih saveza na relaciji LSS - LSV?

Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
36% [20 Glasa]

Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
18% [10 Glasa]

Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
34% [19 Glasa]

Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
13% [7 Glasa]

Glasova: 56
Morate se ulogovati da biste glasali.
Start: 22.11.2018. 17:13

Arhiva anketa
REKLAME
REKLAMIRAJTE SE KOD NAS

Domen za Lovačka udruženja

Lovački savez Centralne Srbije


INTERMAKER
Vreme

Pregled teme
 Štampaj teme
Zabrana lova
chaki
 Eh da je vise ovakvih emisija da se cuje malo jace glas lovaca. Svaka cast Nikola i samo napred
O meni se najlepše brinu oni koji me ostavljaju na miru.
 
strahinja
 Nikola svaka cast,e ovo mi se svidja sto morate da donosite na papiru ili vec kako da ste barem dvaput bili na nekoj akciji,bilo da se prihranjuje divljac,ili da se prave hranilista ceke...Jos jednom svaka cast...Bravo 2
 
Limun
 Ova instrukcija stupa na snagu danom objavljivanja na sajtu Ministarstva, a prestaje da vazi sa danam prestanka vazenja Odluke o proglasenju vanredne situacije na teritorije Republike Srbije. Ovo znaci da od sutra mozemo da krenemo sa pisanjem dozvola za lov ako sam ja dovoljno pismen.Pravilo
Pozdrav od Čarapana!Jaooo "ja s'tem nem ništa"
LimunLimunLimunLimunLimun

"Klonim se ljudi koji misle da je drskost hrabrost, a nježnost kukavnost, a klonim se i onih koji misle da je brbljanje mudrost, a šutnja neznanje."

Khalil Gibran
 
mirko knezevic
 Bas tako predsednice Limune....B) Sutra moze da krenemo sa izdavanjem dozvola.
Srbija do Tokija!


Kolce Tri prsta 2
 
Indjijanac
 sad stigao sa sastanka UO LU od sutra se redovno izdaju dozvole za lovAplauz
IndjijanacĆIRKO PA JEL TI NEZNAŠ DA U INDJIJU IMA DJUNGLA?
http://www.youtube.com/watch?v=vOipjp...page#t=25s
 
strahinja
 Drugari ako je tako kao sto kazete sta onda ovo znaci,jeli tacno?.....Republički štab za vanredne situacije na današnjoj sednici doneo je zaključak kojim se Vladi Srbije predlaže ukidanje vanredne situacije na teritoriji Republike Srbije osim u opštinama Kuršumlija, Prokuplje, Trgovište, Surduilca, Vladičin Han, Bosilegrad, Vranje, Gornji Milanovac, Lučani, Ivanjica, Crna Trava, Medveđa, Vlasotince, Lebane, Boljevac, Sjenica, Nova Varoš, Bajina Bašta, Prijepolje, Priboj, Tutin, Novi Pazar i Kraljevo imajući u vidu da u pomenutim opštinama nisu stvoreni uslovi za ukidanje vanredne situacije.

Zaključak je dostavljen Vladi Srbije i čeka se odluka Vlade.
 
apinest
 

strahinja kaže:
Drugari ako je tako kao sto kazete sta onda ovo znaci,jeli tacno?.....Republički štab za vanredne situacije na današnjoj sednici doneo je zaključak kojim se Vladi Srbije predlaže ukidanje vanredne situacije na teritoriji Republike Srbije osim u opštinama Kuršumlija, Prokuplje, Trgovište, Surduilca, Vladičin Han, Bosilegrad, Vranje, Gornji Milanovac, Lučani, Ivanjica, Crna Trava, Medveđa, Vlasotince, Lebane, Boljevac, Sjenica, Nova Varoš, Bajina Bašta, Prijepolje, Priboj, Tutin, Novi Pazar i Kraljevo imajući u vidu da u pomenutim opštinama nisu stvoreni uslovi za ukidanje vanredne situacije.

Zaključak je dostavljen Vladi Srbije i čeka se odluka Vlade.


Druže, Vlada je na telefonskoj sednici donela odluku o ukidanju vanredne situacije. Još samo da budu obavešteni i lovni inspektori... Shock
 
strahinja
 

apinest kaže:

strahinja kaže:
Drugari ako je tako kao sto kazete sta onda ovo znaci,jeli tacno?.....Republički štab za vanredne situacije na današnjoj sednici doneo je zaključak kojim se Vladi Srbije predlaže ukidanje vanredne situacije na teritoriji Republike Srbije osim u opštinama Kuršumlija, Prokuplje, Trgovište, Surduilca, Vladičin Han, Bosilegrad, Vranje, Gornji Milanovac, Lučani, Ivanjica, Crna Trava, Medveđa, Vlasotince, Lebane, Boljevac, Sjenica, Nova Varoš, Bajina Bašta, Prijepolje, Priboj, Tutin, Novi Pazar i Kraljevo imajući u vidu da u pomenutim opštinama nisu stvoreni uslovi za ukidanje vanredne situacije.

Zaključak je dostavljen Vladi Srbije i čeka se odluka Vlade.


Druže, Vlada je na telefonskoj sednici donela odluku o ukidanju vanredne situacije. Još samo da budu obavešteni i lovni inspektori... Shock


Ok druze,hvala...
 
sporting
 LU Zapadna Bačka počelo izdavati dozvole za predatore.Pravac lovišteBravo 2
 
ohotnik
 Ja sam od jutros na Savi.Sada mali odmor kuci pa predvece na lisice i usput izneti hrane za divljac.Oduzila se ova zabrana i lezanje u kuci pa je sada milina provesti dan na terenu.
 
tomo vrbas
 LD Vrbas sutra pocinje sa deljenjem dozvola ,bice puc-puc ozezi,ozezi po Lisica a sada smo malom izneli hranu i sutra pre lova idemo da iznesemo jos par bala lucerke i 5-6 dzakova kukuruza!Kolce
 
strahinja
 Apinest ipak sam bio u pravu za one opstine sto sam napiasao i dalje je zabranjen lov Sad http://www.mpt.go...202012.pdf
 
canis aureus
 ... eeee za vikend iz potesa ne izlazim No no noGrin
"ispoštovaću" i jutarnji i večernji Yes a između lova iznošenje hrane i obilazak radi otkrivanja najaktivnijh tragova ...Vebanje
The best of the World all game caliber 8x57JS
Dim
 
AJDUK
 Nisam našo za LU Niš, ali većih lopova i neradnika i neznalica mislim da nema nigde.Zabrana Lova naredna 60dana navodno zbog Afričke kuge. Lovna sezona cela dva meseca.
 
tomo vrbas
 Буди сретан за тих 60 дана јер је у почетку донешена одлука да се ЛУ у којем се појави афричка куга свиња забрани лов на неограничени период.
 
AJDUK
 Bato zadnjih dve godine ima kuga sva okolna lovišta imaju ali nisu prijavljivali, ljudima koji čuvaju domaće svinje su oduzimali zaražena grla i navodno uništavali.Ne mogu da shvatim da u krugu recimo 20km u okolini Niša ostala Lu. dozvoljeno da normalno love.
I zar nije bolje da se organizuje odstrel zaraženih grla, koliko znam takva je odluka donešena avgusta.
Što uvek kod nas mora da bude ćuti moglo je i gore.
Bar štuka radi
 
tomo vrbas
 Како само заражена грла? У случају афричке куге свиња сва грла се уништавају нема заражена не заражена. Дали је било паметно не пријављивати видеће се касније, а забрана лова има смисла да се не би зараза пренела на домаћинства. У Вршцу је тако и пренесена у домаћинства.
 
ssekir75
 **бало матер што има смисла. половином августа одем у село, бабушнички крај, човек са краја села иза куће посејао кукуруз, свиње му направиле ршум а не смеју да их пуцају. као неће да уђе у домаћинства?
ловци су организована наоружана група људи која преко поља, шума и ливада иде у кафану iveli

калибар је "производ" два броја означених милиметримаStari

не пучај шинко док им не видиш беоњачеElmer
 
AJDUK
 Kolege, braćo pišete na naš maternji jezik ali vas ništa ne razumem.Neznam gde ko živi i šta radi ali moj poso je rad sa ljudima i to od kuće do kuće, jel mislite da se stvarno zaražene svinje uništavaju, ili ide meso u prodaju.Imam snimak sa čeke gde sam bio kad je čovek dovezo mrtvu kravu i ostavio u polje, za pola sata dolazi auto i tri kasapina vozača znam prodaje brzu hranu rasparčali kravu i tutanj.
Ovo je Srbija ljudi svako šilji onu stvar kako hoće.
Od ponedeljka počnem da mislim na nedelju ujutru ta nedelja je bila za druženje i sa prijateljima i sa kerovima.
Ja ds ne lovim, samo hoću da kažem da kuge ima svuda ali se za to ćuti.
 
kolega_LOVEc
 Moraju da ćute kad vole pare od članarina, funkcije i sve drugo što proizilazi iz feudalno organizovanog sistema lovstva.
Nek zabrane lov na par godina....to povlači masovno smanjenje prihoda, manje i za džepove i za kase, pa gašenje udruženja(možda i saveza) povlači smanjenu distribuciju lovnih karata , onda ima prestanak uslova za držanje oružja, i ko zna šta još.
Kod nas je uvek sve moglo , i ništa se nije moglo.....zavisi kako za koga
Tako eto kolektivno slepilo pomaže da stvari budu savršene da svi sačuvaju svoje pozicije(manje više)i da divljači ima u enormnom broju.
To nije uopšte čudno, to je normalna situacija već 80 godina kod nas i biće tako dok se ovi zeleni ili ko drugi ne izbori za totalnu zabranu lova.
Vim vi repellere licet
 
Skoči na forum:

Slične teme
Tema Forum Odgovori Poslednji upis
Beogradski sajam lova, ribolova i nautike LOVAČKI SAJMOVI 88 07.04.2024. 21:21
Umetnost na temu lova, slike i ostalo. GALERIJA TROFEJA I UMETNIČKIH DELA 102 26.04.2019. 17:04
Smešni video na temu lova SVAŠTARA 314 24.02.2018. 01:43
Umetničke slike na temu lova SVAŠTARA 47 09.08.2017. 22:40
Metode i načini lova kod drugih... METODE LOVA 45 24.12.2016. 20:26
Reklame
REKLAMIRANJE NA SRBIJALOV
PRIJAVA
Još uvek niste član?
Kliknite ovde za registraciju.
Online korisnika
Online gostiju: 11
Online članova: 0


Ukupno članova: 4,443
Najnoviji član: SSG

Poslednje vesti
Bogata ponuda za ljubitelje lova i ribolova na Sajmu u hali „Čair“
УСКРШЊА ЧЕСТИТКА
ВЕЛИКО ИНТЕРЕСОВАЊЕ за Сајам наутике, лова и ...
44. MEĐUNARODNI SAJAM NAUTIKE, LOVA I RIBOLOVA
УРЕДБA О ЦЕНОВНИКУ ОДСТРЕЛА ЛОВОСТАЈЕМ ЗАШТИ...

Pričaonica
Morate se logovati da biste pisali poruku.


tomo vrbas
Offline
· 01.01.2024. 19:30

Сретна Нова година колеге ловци да сте ми живи и здрави, и да вас ловачка срећа и око и даље служе! 🍻





avatarPlaninko011
Offline
· 01.01.2024. 17:21

Drage kolege želim vam zdravlja, lične i lovačke srece u 2024toj. (I da nam se ružne stvari ne ponavljaju).


avatarslavaplana
Offline
· 15.12.2023. 13:46

Niko ništa ne piše na forumu.LSS radi punom parom.Ima podršku lovaca.Jedni isti 30 god sede po U.O.i udruženjima.Nisu oni krivi mi smo Cenzurisano što to trpimo.


avatarHunter_lovac
Offline
· 12.12.2023. 23:19

Planirao sam da polozim za dozvolu za pusku ali ja nosim naočare pa me zanima da li ja mogu da prodjem lekarski pregled pozdrav


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:13

Drug i ja bi se učlanili u neko lovačko društvo u Banatu, da li neko zna gde se primaju članovi sa strane?


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:10

Pozdrav svima..


Anita Randjelovic
Offline
· 11.02.2023. 15:09

Da li neko zna proceduru zamene cevi kod karabina?


avatarLovac Stari
Offline
· 05.02.2023. 14:32

Neka ti je laka zemlja Lalo.


avataralex
Offline
· 30.01.2023. 23:30

Zbogom Lalo 💔


avatarslavaplana
Offline
· 30.01.2023. 12:36

Poslednji pozdrav Ivanu Matkovicu-Lali sa Srbijalova.

63,271,859 posete www.srbijalov.com