Lovački portal SRBIJALOV - Forumske diskusije: Oficijelne novine LSS

Navigacija
 Naslovna
 Vesti
 FORUM
 Pravila sajta
 Kodeks lovaca
 Kalendar lova
 Članci o lovu
 Sajmovi lova
 Galerija
 Linkovi
 Knjiga gostiju
 Kontakt
 REKLAMIRANJE
Anketa članova
Kako rešiti sukob izmedju lovačkih saveza na relaciji LSS - LSV?

Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
36% [20 Glasa]

Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
18% [10 Glasa]

Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
34% [19 Glasa]

Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
13% [7 Glasa]

Glasova: 56
Morate se ulogovati da biste glasali.
Start: 22.11.2018. 17:13

Arhiva anketa
REKLAME
REKLAMIRAJTE SE KOD NAS

Domen za Lovačka udruženja

Lovački savez Centralne Srbije

INTERMAKER
Vreme

Pregled teme
 Štampaj teme
Oficijelne novine LSS
Lala

Sremac75 kaže:
A i ti baš svašta primetiš!!!
Sad ti je valda jasno da su svi oni na lovačkom valovu.....

A koliko ja dugo trubim da svim savezima odgovara ovakvo neuređeno stanje...da ne kažem anarhija!
Koliko dugo pričam da su svi vajni rukovodioci na zajedničkom zadatku pod šifrovanim nazivom "bajka od života"!
Pa čak sam imao i čast da mi se nadaleko čuveni Miloš Veliki pravda kako on ne želi razjedinjavanje lovaca Srbije!

A država ćuti...da možda i njoj ne odgovara nejedinstvo 80.000 lovaca...pa da nije tako već bi neko nešto preduzeo!!!!!!

Znam ja odavno da su oni na lovačkim 'jaslama', ali ne samo na lovačkim! Bude tu i para iz državnih fondova - ista ona država koju opstruišu kad god ovima iz nekog saveza nešto ne odgovara, ta država njima ili ćerkama firmama saveza kapne novac za neke 'projekte', stvarne ili možda fingirane, i Bog da te vidi!
Koliko god ne razumem neke poteze ljudi iz saveza (množina), sve manje imam razumevanja i za državu i njene organe.
Počeću da mislim da je sve to ista ekipa, koja povremeno napravi neku predstavu za lovačku javnost, malo zatalasa, a posle se nastavi sve po starom. Siguran sam da bi, da postoji volja, država vrlo lako rešila probleme u lovstvu, naročito kad su savezi u pitanju. Sve mi je očitije da nema te volje!
Bogu 'fala, što sam Lala Smile

slavaplana
 Sanja je bas lepo ispala na slici!!!!!!!!

Indjijanac
 pa vidi Slavo,ako su išli ispred LSS verujem da su imali i dnevnice za službeni put u inostranstvo koje su malo veće od onih za službeno putovanje u zemlji,al neverujem da im je popović dao i suzukija da idu njime,on je samo za grčkuROFLHaHaHa
IndjijanacĆIRKO PA JEL TI NEZNAŠ DA U INDJIJU IMA DJUNGLA?
http://www.youtube.com/watch?v=vOipjp...page#t=25s

huntinggirl1
 gospodo, malo ipak u buduće razmislite pre nego pišete neistine o meni, nisam dužna nikome da polažem račune, a po najmanje nekom ko ne mrda dalje od svog sela,
ako ste želelei da idete u peštu na cic, niko vam nije branio,
Damaki Lovački Klub je taj dan primljen u članstvo CIC-a i normalno je da smo bili prisutni, naravno o svom ličnom trošku ( za informaciju znatiželjnim personama),
tako da u buduće ipak ostavite nas na miru i ne svrvstavajte nas u neke vaše i tuđe priče, nego se na vreme akreditujte za takve događaje, spremite auto i vidimo se tamo, mi o našem trošku kao do sada, a vi kako želite...
Pas Kuca Pas 2 živim za njih, moji psi su moj život, lov bez njih nije lov!

slavaplana
 Odobreno

Indjijanac
 poštovana koleginice ovde niko nepiše neistine o vama nego samo komentarišemo ono što smo pročitali u novinama i komentarišemo način putovanja jer znamo kako to izgleda kada neko ispred LSS putuje u inostranstvo.Ukoliko to što piše u glasilu LSS nije istina izvolite demantovati!Dali ste predstavljali LSS u Pešti?

Što se tiče izlaska iz svog sela,nekim ljudima je džabe da odu na kraj sveta kada selo nemože da izadje iz njih!

Nepada mi na pamet da se akreditujem za bilo kakav odlazak na bilo kakvu skupštinu CIC-a,a pogotovo da izmišljam bilo kakve neizmišljene organizacije o kojima nebih ovde da neskrećem sa teme.Indjijanac

Lala
 Indjijanac, u tekstu u 'Lovcu' lepo piše ko je bio predstavnik LSS - to je Zoran Mitrić, član UO LSS iz Loznice, a nisu ni Sanja ni Tamaš!
To što se neko iz LSS već drugi-treći put igra sa plasiranjem kojekakvih poluinformacija (bilo u glasilu, bilo na svom sajtu), to je problem onih koji to rade, i problem onoga što žele tim plasiranjem da postignu. Nemoj gubiti iz vida da je LU Bečej, gde su Sanja i Tamaš čelni ljudi, istovremeno članovi i LSS i LSV, pa u svetlu toga razmisli zašto bi neko plasirao onakav tekst ispod slike.
O gorivu i koječemu bolje da ne načinjemo temu... Sanja je u svom upisu demantovala tekst 'Lovca' ispod njene slike, ja sam dodao da je u članku napisano ko je bio zvanični predstavnik LSS, i tu se rasprava na ovu temu završava. Ne vidim u čemu je problem, sujeta ili šta?

Očito da je neko iz LSS koji pušta ovakve stvari na dobrom putu da postigne svoj cilj, zato što će se uvek neko upecati; sakupljanje prosutog perja je obično uzaludan posao.

Mora da neko sad slatko uživa kad čita kako se dva administratora Srbijalov javno prepucavaju, jer im je taj 'neko' bacio mamac.
Batalite priču i ovu vrstu rasprave, jer će meni stvarno pući film kad vidim kako kratkovido razmišljate, kao da namerno neko hoće svadju medju adminima.

Indjijanac
 Lepo piše da je u Pragu 26.04.2013 na devedesetogodišnjici češkog lovačkog saveza bio Zoran Mitrić,a na šezdesetogodišnjici generalne skupštine u Budimpešti LSS predstavljao Tamaš Lastović,predsednik LU iz Bečeja i član UO LSS i Sanja Momćilović Bognić podpredsednik LU iz Bečeja.
13 strana glasila u pasusu o šezdesetogodišnjici generalne skupštine
evo i link http://www.lovack...05_low.pdf
molio bih vas da mi se izvinite!Indjijanac

Lala
 Evo spiska novoprimljenih članova CIC u Budimpešti:

Inderjit Singh Dugal
JP
Hiromasa Igota
NO
Knut Arne Gjems
NZ
Duncan Fraser
RU
Andrey Lunev
Dimitriy Popov
Sergey Razroev
Pavel Gubin
Hendrik Willem ten Bosch
SE
Roland Olsson
Ulf Trolle
UK
His Excellency Sheikh Al-Thani
David Richwhite
Andrew Watkins-Ball
Johannes Hainlein
Hugh van Cutsem
US
Richard Capozza
New State
Member
BY
Republic of Belarus, represented by the
Ministry of Forestry
New State Representatives
DE
Axel Heider
Peter Lohner
New Young Opinion Members
AT
Paul Hagg
Wolfgang Amadeo Buchgeher
Wurth Alexander
Graf Philipp Brandis
BE
Comte Graud d'Oultremont
CH
Raoul de Foestraets
Bndict de Buman
Philipp Burla
Mira Figlestahler
Alexandra Heye
Nathalie
Homberger
Jan-Aaron Klaassen
Giacomo Paravicini
Prinz Ferdinand von und zu
Schwarzenberg
DE
Marcus von Reden
Moritz Franz-Gerstein
Andreas Meyer zu Hlsen
DK
David Carsten Cenzurisanosen
FI
Mikko Rautiainen
FR
Pierre-Louis Thierry d'Argenlieu
IT
Francesco
Kinsky dal Borgo
Rossi de Montelera Leone
PL
Leszek Haufa
Prezmek Remy
RU
Kseniya Voznyuk
SK
Bernardin Malou
UK
John Warrender
New Association Members
SRB
Ladies Hunting Club

HU
Hungarian Hunting Culture Association
Hungarian Falconry Association
Hungarian Blackpowder Shooters and
Hunters Association Hungarian

huntinggirl1
 CIC-ov dopis Damskom klubu

Order of Merit to CIC Members

The CIC has the great pleasure of announcing the receipt by four of
its members of Crosses of the Order of Merit of Hungary. The Order of
Merit is the highest State Order of Hungary. The awards followed a
proposal from the Hungarian Prime Minister to His Excellency, the
President of Hungary, Dr. Jnos der. The presentation ceremony was
held in the Hungarian Parliament at the occasion of the Opening of
the 60th Jubilee General Assembly of the CIC.

To read more, please visit the CIC website:
http://www.cic-wi...php?id=966

Should you have any questions, please do not hesitate to contact us:

International Council for Game and Wildlife Conservation CIC
Headquarters P.O. Box 82
H-2092 Budakeszi
Hungary
Tel.: +36 23 453 830
Fax: +36 23 453 832
E-Mail:
Web: www.cic-wildlife.org

Slika u Lovcu je upravo sa ove ceremonije CIC u Parlamentu Madjarske, a tada je Damski klub primljen u CIC
Pas Kuca Pas 2 živim za njih, moji psi su moj život, lov bez njih nije lov!

DakiNS
 Kolege nemojte da se pecate na takve stvari. Zar mislite da se takve informacije slučajno plasiraju od strane LoSoSa , pa stara je izreka : Zavadi pa vladaj. A ovakvim upisima hranite njihovu sujetu i nameru da se na bilo koji način razbije jedinstvo Srbijalova kao za sada jedinog portala koji ukazuje na nepravilnosti u radu Lovačkih organizacija. Daj bre ne grizite ko šarani, pa serviraju nam već godinama laži ova je usmerena na to da nas međusobno zavadi, i nije jedina do sada , te telegrami te predstavljanje LoSoSa, ma uradiće sve samo da skrenu pažnju sa sebe , klasična podmeštaljka i diverzija. Da je u nekoj informaciji iz ministarstva osvanuo takav tekst pa da se poveruje , ovako vam LoSoSi uvališe i samo se smeju.Stari
KADA BUDEM LOVIO U VEČNIM LOVIŠTIMA LOVIĆU SA BRETONOM

DakiNS
 Kolege pogledajte malo "novosti" iz lovačkog domena. Ima stvari koje baš bodu oči.

http://www.lovacki-savez-srbije.com/l...0_2014.pdf

sheytan
 Meni lepota naslovne oma bode ochi... A o biografiji naslovnog, koja je data u "chasopisu", malo je retji TRANGEDIJA! Shock Shto ne napisashe od kad je naslovni lovac, npr... Od chkole izgleda d ima chitanq... I tako... BOLJE NISMO NI ZASLOOZILI! Stari
novi način otvaranja tema je bzvz... Sad

DOBAR DVOGLED!!! iveli 3

http://www.youtube.com/watch?v=GOzgvb4hc5U

DakiNS
 Ovoće brzo biti raritet s obzirom na broj štampanih primeraka. Ali najbolje od svega je redakcija da ne pominjem pripremu. Do sada ni jedan lovački časopis nije izlazio bez problema oko tekstova , a sada će jedan izdavač odjednom štampati tri različite lovačke novine, ili će sve biti isto samo sa drugačijim naslovom? Neki su se već "povukli" iz lovstva , a neke izgleda mogu da povuku.Grin

Gedza66

DakiNS kaže:
Kolege pogledajte malo "novosti" iz lovačkog domena. Ima stvari koje baš bodu oči.

http://www.lovacki-savez-srbije.com/l...0_2014.pdf

Zaista, vrhunski??? Lovni okrug ovde, lovni okrug onde, ma okruga gde god se okreneš. Nego, kakav je pravni subjektivitet istih. Da li su to udruženja građana, osnovana u skladu sa Zakonom o udruženjima građana ili su ništa, ups nešto što pravni propisi ne poznaju???

Vidim da je sve osnivačke sednice lovnih okruga otvorio i do izbora organa, predsedavao isti čovek, navodno u skladu sa statutom lss.

Pošto ja zaista imam loš vid a i statut lss mi i nije neko omiljeno štivo za uspavljivanje, da li bi neko bio drug i ukazao mi na član statuta lss kojim je to određeno???

Ja Gedža ko Gedža mislio da najmanje tri osnivača dogovore da će osnovati lovački okrug, donesu odluku o osnivanju, kojom se predvidi način osnivanja, tj. izbora organa upravljanja, utvrde ciljevi, program, donese statut itd. i to sve na osnivačkoj sednici, kojom uvek predsedava najstariji član uz pomoć dva najmlađa, do izbora članova organa upravljanja.

Mislim, ovakva ponašanja u osnivanju lovačkih okruga meni ne uliva poverenje, jer svaka društvena zajednica koja se ne pridržava unapred usvojenih normi ponašanja, osuđena je na propast???

Evo primera ili pitanja? Šta bi se desilo sa pčelinjim društvom kada bi upravljačku ulogu u toj zajednici preuzeli trutovi? Pa propalo bi u najkraćem mogućem periodu jer bi trutovi pojeli svo vredno što su radilice proizvele .

E ovo u našem lovstvu mi liči na pčelinje društvo sa anomalijama jer trutovi nekako uspevaju da ubede radilice da je dobro da oni imaju upravljačku ulogu u toj zajednici i jedu sav nektar koji radilice donesu, odnosno med koji proizvedu, ubeđujući radilice da se hrane samo polenom, sa kojim mogu da dožive samo trećinu svog, od boga datog, životnog veka???Dobro jutro
ČUJTE LOVCI!!!ČUVAJTE SE SEBE

mrwa22250
 Interesantan je i tekst o obuci pasa gde autor preporucuje da se psu baca prepelica uvaljana u plavi kamen,pustis ga da je proguta i kad je povrati vise nece to raditiJaooo.Posle naravno vodite racuna da lovite prepelice iskljucivo na terenima bogatim plavim kamenomGlavu o zid.
Shockdok pametni popustaju,budale zavladase

ficha007

mrwa22250 kaže:
Interesantan je i tekst o obuci pasa gde autor preporucuje da se psu baca prepelica uvaljana u plavi kamen,pustis ga da je proguta i kad je povrati vise nece to raditiJaooo.Posle naravno vodite racuna da lovite prepelice iskljucivo na terenima bogatim plavim kamenomGlavu o zid.

Jbg Mrva, pa kad su Jandru tukli zecom u glavoo (ništa ja ne izmišljam, sam je čovek rekao u novinama), šta očekuješ od ovih novinara i stručnjaka da pišu.
ČVRSTINA VERE, ČISTOTA DUŠE, ČESTITOST ŽIVOTA

"Ko sme, taj može. Ko ne zna za strah, taj ide napred" ( Vojvoda Živojin Mišić )

Podunavac
 I to izgleda nekom trofejnom zečinom. Sva mu se čorbica u glavi uzmućkala od onda.Grin
Tri prsta 2Kolce

Evodija
 Da malo pomognem Šekiju. ;)
Moj prilog za biografiju "naslovniku". Pošto nema lovačku, može "politička":
Parlamentarni izbori 2007.:
Šormaz Dragan,rođen 04.05.1968.g(?)Tehničar za poslove radnih odnosa.????
Parlamentarni izbori 2008.:
Šormaz Dragan,rođen 04.05.1967.g(????) Tehničar za radne poslove.? Jel to po Šuvaru???? Jaooo
OndaK se dešava P R E L E T A N J E Pilot Rodeo Iznenadjen
Parlamentarni izbori 2012:
Šormaz Dragan,(1967) Političar. ???????
Parlamentarni izbori 2014:
Šormaz Dragan,(1967) Političar. ?????? i (preCednik LSS).
Jeremija dodaj i ovo u biografiju. Dobiveno iz analitike LSV.
Vidim da je rezultate glasanja pročitao neki GUBArinić iz LSCS. Prema njemu za preCednika je glasalo 103% procenta prisutnih delegata(Elko i tOmica glasali 2 puta). Srean Foto

Skoči na forum:

Slične teme
Tema Forum Odgovori Poslednji upis
Lovačka Literatura (novine,magazini i knjige) ! LOVAČKE NOVINE 78 17.03.2021. 21:55
Reklame
REKLAMIRANJE NA SRBIJALOV
PRIJAVA
Još uvek niste član?
Kliknite ovde za registraciju.
Online korisnika
Online gostiju: 15
Online članova: 0

Ukupno članova: 4,443
Najnoviji član: SSG

Poslednje vesti
Bogata ponuda za ljubitelje lova i ribolova na Sajmu u hali „Čair“
УСКРШЊА ЧЕСТИТКА
ВЕЛИКО ИНТЕРЕСОВАЊЕ за Сајам наутике, лова и ...
44. MEĐUNARODNI SAJAM NAUTIKE, LOVA I RIBOLOVA
УРЕДБA О ЦЕНОВНИКУ ОДСТРЕЛА ЛОВОСТАЈЕМ ЗАШТИ...

Pričaonica
Morate se logovati da biste pisali poruku.

tomo vrbas
· 01.01.2024. 19:30

Сретна Нова година колеге ловци да сте ми живи и здрави, и да вас ловачка срећа и око и даље служе! 🍻

· 01.01.2024. 17:21

Drage kolege želim vam zdravlja, lične i lovačke srece u 2024toj. (I da nam se ružne stvari ne ponavljaju).

· 15.12.2023. 13:46

Niko ništa ne piše na forumu.LSS radi punom parom.Ima podršku lovaca.Jedni isti 30 god sede po U.O.i udruženjima.Nisu oni krivi mi smo Cenzurisano što to trpimo.

· 12.12.2023. 23:19

Planirao sam da polozim za dozvolu za pusku ali ja nosim naočare pa me zanima da li ja mogu da prodjem lekarski pregled pozdrav

· 14.02.2023. 09:13

Drug i ja bi se učlanili u neko lovačko društvo u Banatu, da li neko zna gde se primaju članovi sa strane?

· 14.02.2023. 09:10

Pozdrav svima..

Anita Randjelovic
· 11.02.2023. 15:09

Da li neko zna proceduru zamene cevi kod karabina?

· 05.02.2023. 14:32

Neka ti je laka zemlja Lalo.

· 30.01.2023. 23:30

Zbogom Lalo 💔

· 30.01.2023. 12:36

Poslednji pozdrav Ivanu Matkovicu-Lali sa Srbijalova.

63,304,807 posete www.srbijalov.com