Lovački portal SRBIJALOV - Forumske diskusije: Pitanje za iskusne lovce


Navigacija
 Naslovna
 Vesti
 FORUM
 Pravila sajta
 Kodeks lovaca
 Kalendar lova
 Članci o lovu
 Sajmovi lova
 Galerija
 Linkovi
 Knjiga gostiju
 Kontakt
 REKLAMIRANJE
Anketa članova
Kako rešiti sukob izmedju lovačkih saveza na relaciji LSS - LSV?

Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
36% [20 Glasa]

Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
18% [10 Glasa]

Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
34% [19 Glasa]

Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
13% [7 Glasa]

Glasova: 56
Morate se ulogovati da biste glasali.
Start: 22.11.2018. 17:13

Arhiva anketa
REKLAME
REKLAMIRAJTE SE KOD NAS

Domen za Lovačka udruženja

Lovački savez Centralne Srbije


INTERMAKER
Vreme

Pregled teme
 Štampaj teme
Pitanje za iskusne lovce
Evodija
 Pa gde si ti Maksine, 15 dana te nema??? A mi ti našli lek.
Ala si se profinio, nemoš te prepoznati. Nisi više onako drčan, kao letos.
Jel to znači da si već nabavio vazeljin .Ne bojse nisi ti suvišan, naprotiv ti si dobrodošao. nema ovde nikakvog kažnjavanja.
Stvar je u sledećem: potrebno je pročitati sa naslovne vest " TOYOTE SMOTE I MASNE FOTE". Posebno proraditi komentare forumaša, ima 1o kom. od 03.07. 2022.
To predlažem svakom, ko želi da učestvuje u diskusiji. Comp
Onda ćemo lako i brzo da te vratimo na fabrička podešavanja.
PS
Rešićemo ti i onaj Lalin poziv na kafu, ne brini . ika
 
Finnskogen
 

Evodija kaže:

Pa gde si ti Maksine, 15 dana te nema??? A mi ti našli lek.
Ala si se profinio, nemoš te prepoznati. Nisi više onako drčan, kao letos.
Jel to znači da si već nabavio vazeljin .Ne bojse nisi ti suvišan, naprotiv ti si dobrodošao. nema ovde nikakvog kažnjavanja.
Stvar je u sledećem: potrebno je pročitati sa naslovne vest " TOYOTE SMOTE I MASNE FOTE". Posebno proraditi komentare forumaša, ima 1o kom. od 03.07. 2022.
To predlažem svakom, ko želi da učestvuje u diskusiji. Comp
Onda ćemo lako i brzo da te vratimo na fabrička podešavanja.
PS
Rešićemo ti i onaj Lalin poziv na kafu, ne brini . ika



Izvini Kolega

Iz profila ti vidim da si dovoljno star da mi budes otac

Datum rođenja April 12 1951
Lokacija krčedin

Ali sada moram da te pitam sta da li ti uopste znas sta ti ovde radis ?

Prozivas sve redom pcevsi od

maksina, ssekir75, Aca Kamenica, tomo vrbas, Planinko011, Lale

verovatno ces i mene staviti na listu posle ovog upisa ali ako cu biti iskren to je nesto sto si vec napravio u tvom zadnjem upisu kada si ismejavao sve "forumase" ili clanove ovog foruma.

Jesi li ti u ratu sa celim svetom ili sa samim sobom ? Ovde verovatno postoji neka dublja podloga koja nema veze sa maksinom i koju vecina ucesnika ovoga foruma nije svesna, samo bez obzira na sve, to sto radis nije u redu !!

U tvojim godinama terbao bi znati bolje, ali pretpostavljam ako to do sada nisi naucio neces ni od sada.
Pucas brate kao "maksim po diviziji" i levo i desno
Ako ti nije dobro idi se leci, uzmi nesto za zivce ili popij dve rakije, odmori malo

I brate ucini nam svima uslugu iskljuci se sam, takvi kao ti nigde nisu dobrodosli
 
Evodija
 Baš lepo prema Stari čoveku koji može otac da ti bude. Ime ti nisam spomenuo u životu. Ko ti je dao pravo da objavljuješ podatke o meni, koji su dostupni samo ulogovanim forumašima. znaš da je to zabranjeno.
Jel tvoj upis znači, da si pročitao onih 10 komentara iz jula sa naslovne, i da si odabrao stranu.
Da ti kažem nisam u ratu sa celim svetom ni samim sobom. Već vodim bitku sa pokvarenjacim i lažovima, koji VOLE da brljaju na forumu,




se onda prave ludi.
Ja alkohol ne trošim. Pa rakiju možeš ponuditi tati Cenzurisano.
Ceo upis ti miriši na reklamu sa TV-a, (u liftu) za Flobijan. ROFL

Izgleda da si dugo u Skandinaviji, nemoj samo da se jednom pojaviš kao BRIGIT NILSEN. U novom izdanju
HaHaHa
 
Finnskogen
 Kod nas kazu "pametan se stidi cega se budala ponosi"

Ja strane odabrao nisam, jer nemam sta da izberem.
Moj licni stav izgradjen je iskljucivo na osnovu tvog ( i reci cu tvog jer posle onakvog nicim izazvanog vredjanja ostalig ucesnika ovog foruma nisi zasluzio da ti persiram ) nedolicnog ponasanja.

Kolega mani se ti "Brigite" i "Masnih fota" tebi vise treba neka dobra knjiga. Pocni sa "don quixote" mozda nesto i naucis, mada licno sumnjam da si u stanju

Rakiju ako nepijes nista zato bice vise za nas koji je konzumiramo, a ti se bar drzi prepisane recepture. Ne zbog sebe samog jer vidim da se ti sam sa sobom odlicno zabavljas i smejes na sve svoje sale i uzrecice koje samo ti razumes i samo su tebi smesne, vec zbog nas ostalih.

poz
 
maksin
 Znači nema admina da reaguju, može da vredja ko koga hoće bez razloga?!? Svaka čast
 
Lala
 Umesto sto se ovde prepucavate neki sa a neki i bez argumenata mislim da bi bilo mnogo pametnije i korisnije da svojim komentarom u vesti na naslovnoj strani podrzite nase tri koleginice koje su imale petlju da podnesu prijave Sudu časti LSS protiv Ćirkovića. Tim ženama bi to sigurno puno značilo.
Samo pomislite kako bi ste reagovali da je vaša majka, sestra ili supruga doživela to što su te žene prošle. Nemojte da vrlo brzo bude da 'niste znali' sta se dešava pa zato ćutite.

P. S.
Ne osećam se prozvanim ni u jednom upisu. Onaj koji je pokrenuo ovu gungulu neka ne priziva admine. Neće niko reagovati. Za sada.
Bogu 'fala, što sam Lala Smile
 
maksin
 Ako misliš na mene, ja sam samo stavio upis na ovu temu i zatražio savet za impregnaciju, diskusija je bila ok dok se nije pojavio evodija, počeo da vredja brz razloga i nešto nepovezano piše, iskreno pola ga ne razumem. Ne razumem ni tebe ko administratora da ne reaguješ, čak mi nije jasno šta je sa drugim administratorima, vidim da ih ima više u listi članova?!?
Ako komentarišem nešto u vestima napadaš me, a sad pozivaš na komentarisanje???
 
Finnskogen
 Vidim da sam se upleo u nesto u sta nisam trebao, jer kao sto sam rekao, a na kraju i sam video ovde postoji neki dublji konflikt koga sam berem ja manje svestan.
Kada sam dublje sagledao redosled desavanja uvideo sam da je ovde kao sto to cesto zna da bude problem novac.
Ne znam ko je u pravu i ko je u krivu ali znam situacija zaista zalosna.
Ovde na zapadu lov je luksuz i onaj koji nema para manje vise ne moze da lovi osim ako mu se sreca nije zaista osmehnula. Razlog tome je to sto je ovde divljac privatno vlasnistvo kontra onoga sto nas zakon nalaze, i svaki zemljoposednik gleda da sto bolje unovci ono sto mu je na raspolaganju.
Drugim recima, drage moje kolege ako ne stanete u kraj korupciji pre ili kasnije zarada i profit pojedinaca okrenuce situaciju koju danas poznate naopacke i vecina danasnjih lovaca Srbije nece imati gde da lovi jer ce vas inostrani lovci sa dubljim dzepom istisnuti sa trzista.

Moj vam je savet da cuvate sta imate , jer velika vecina lovaca u Srbiji nije svesna kakve privilegije uziva dok ih ne izgubi ali tada ce vec biti kasno.
Oni koji manipulisu sistem zarad svog profita treba da se stide samog sebe kada se pogledaju u ogledalo, a oni na koje se to odosi sami ce se naci pogodjenim bez da ja ovde uzimam bilo ciju stranu jer ja iskreno nemam dovoljno informacija da bi to bio u stanju napraviti korektno.

U svakom slucaju sram i stid bilo svih onih bez da bilo koga imenujem koji zloupotrebljavaju sitem zarad svog licnog profita
 
Finnskogen
 Primera radi

Ja sam ove godine izgubio teren koji iznajmljujem zadnjih destak godina za cenu od 4000,00e nekom manekenu koji je selljaku ponudio ni manje ni vise nego 24000,00 eura sto je celih 20000,00 hiljada vise od onoga sto sam ja do sada placao za 10 grla srnece divljaci godisnje
 
Evodija
 Makso, rekli smo bez admina. Ja sam tebe čekao od jula.Duga čeka.
To je bilo vreme, kada su te trpali "neki ljudi", da vređaš Sanju Momčilović. iako ona nije bila tema. Bilo mi je sumnjivo pa sam proverio. Tvoj predsednik LU nije dao one podatke. Onje u prethodnom mandatu bio predsednik Nadzornog odbora LSV.
znači punjač je neko drugi.Moraćeš da nam kažeš ko je to. HaHaHa
Ti još uvek ne praviš razliku između komentarisanja neke vesti i bezrazložnog vređanja nekog.Moramo na tome poraditi.
To što neko mene vređa (zbog tebe) nemoj da te brine.Ne treba pomoć.admina.
Ja se juče nisam javljao bio je Sv.Evstatia. A video sam neke ruzmarine polako prilaze forumu
Kažeš ako sam nekog uvredio, ja sam spreman da se izvinem.Neznaš jelda. Pa i Planinko je pokušao da ti signalizira /u julu/ da si preterao.
Rekli su ti tvoji trpači da će te Lala banovati ako dirneš u Sanju, pa nije.
Ali to ne znači da možeš nekažnjeno da vređaš i da se smeješ.
Jel imaš stav povodom tužbi žena protiv Ćirkovića sudu časti. Ili misliš da je za to kriv, "tamo neki lala".
Kako je stanje sa vazelinom? Jel pomaže.
 
Lala
 

Finnskogen kaže:
Moj vam je savet da cuvate sta imate , jer velika vecina lovaca u Srbiji nije svesna kakve privilegije uziva dok ih ne izgubi ali tada ce vec biti kasno.
Oni koji manipulisu sistem zarad svog profita treba da se stide samog sebe kada se pogledaju u ogledalo, a oni na koje se to odosi sami ce se naci pogodjenim bez da ja ovde uzimam bilo ciju stranu jer ja iskreno nemam dovoljno informacija da bi to bio u stanju napraviti korektno.

U svakom slucaju sram i stid bilo svih onih bez da bilo koga imenujem koji zloupotrebljavaju sitem zarad svog licnog profita


Mudro zboriš, kolega! Bravo 2
Jedino nisam siguran koliko će onih koji su ovo pročitali zaista shvatiti šta si poručio.
Što se mene tiče, za napisano Respekt
Bogu 'fala, što sam Lala Smile
 
Lala
 

maksin kaže:

Ako misliš na mene, ja sam samo stavio upis na ovu temu i zatražio savet za impregnaciju, diskusija je bila ok dok se nije pojavio evodija, počeo da vredja brz razloga i nešto nepovezano piše, iskreno pola ga ne razumem. Ne razumem ni tebe ko administratora da ne reaguješ, čak mi nije jasno šta je sa drugim administratorima, vidim da ih ima više u listi članova?!?
Ako komentarišem nešto u vestima napadaš me, a sad pozivaš na komentarisanje???


Evo i tebi da odgovorim poslednji put. Da se više ne praviš pametan kad ti to ne ide za rukom.
Ostali admini sa spiska nisu aktivni na portalu jer im se uglavnom ogadilo lovstvo i dešavanja. Dobar deo njih je odustao od pisanja ovde ili zbog prezauzetosti poslom ali uglavnom zato što su zaključili da nema svrhe boriti se za one koji to ne umeju da cene - i ja ih razumem. Ti admini i ja smo ljudi koji smo stvorili Srbijalov, naravno uz pomoć članova portala, svi zajedno. Sa skoro svim adminima sam privatno i dalje u kontaktu, povremeno se vidjamo, i uvek me pitaju 'odakle ti više snage?' ili 'šta ti to treba u životu?'. E pa vidi, ja sam na svet došao dupetom i večiti sam kontraš, i neću da dozvolim da se decenijski trud baci tek tako.
Prate moje kolege admini i povremeno vire šta se ovde dešava, i dok se ja pitam, a pitam se, njima će ostati funkcija admina. Znam ja dobro da ako dodje do nekakvog stani-pani stanja da me oni neće ostaviti samog, a znaju i oni da li i kad treba da ulete ovde pa da napravimo pitchvajz kao nekad dok ti nisi ni znao da ovo postoji.
Što se Evodije tiče, on je još uvek mladji referent i kao takav ima povlašćen položaj kod mene. Negujmo lovački podmladak!
Nemoj se kačiti sa Evodijom, mnogo utakmica ima u nogama i još više informacija, to mu je bio posao da zna mnogo. A 'oće i da ujede. Pošto si otkrio da je iz Krčedina, raspitaj se malo šta je to 'Krčedinska njaka' - vidim da si na odličnom putu da se iz prve ruke upoznaš sa tim divnim lokalnim sremačkim običajem. Ja se tu ne mešam.
Bogu 'fala, što sam Lala Smile
 
Evodija
 Bravo MAKS. Nokautirao me POBESNELI MAKS. udaranje
oTKRIO SI TOPLU VODU. Dasa
Sada dobro upamti. U danu dolaska na ovaj forum, ja sam bio : Predsednik Skupštine u svom LU, delegat u Skupštini LSV, i Predsednik komisije u LSV-u za lovačka priznanja. To je 27.06.2012.
Zbog mog odnosa prema lovcima i dodeli odlikovanja Miloš Kunovac, me je prozvao "OMILJENI PREDSEDNIK". Medalja
Ja sam tada se družio sa jednim lovcem, koji je bio član foruma pod nikom "INĐIJANAC" Indjijanac
On mi je rekao za postojanje foruma i doveo me - učlanio.
Preko njega sam upoznao: Lalu,Sremca,Dakija...i redom.
Prvo mi je pokazao šta na forumu piše o srndaću "SVECKOM REKORDERU" odstreljenom u gateru u Mađarskoj. Što je za mene bila novost priznajem.
Onda sam uvideo problematiku lovstva sa druge strane. I počeo i sam da pišem.
Pošto ubeđivanje da se okanem pisanja nije uspelo ja sam smenjen. I danas sam ponosan na to.
Moj precednik LU je pokušao na sve načine da me diskredituje, ali je posle godinu dana, odustao,uzalud me molio da se pomirimo i na Sv.Evstatiju 2013 izvršio samoubistvo.
O ovome što smo ja i ti pisali danas pisalo je sve i to puno šire i pre 10 godina. Tako da sokole to je već sve viđeno. (ima u arhivi)
Obavesti tvoje nalogodavce, da sam ja u prijateljskim odnosimaa sa svim rukovodiocima koje smo nekad kritikovali, jer su svatili da smo bili u pravu.
Nego sokole jesi li ti nabavio duplu dozu waZeljin.
Da se mi vratimo na tebe: O tužbi žena protiv Ćirka Sudu Časti, ne znaš nista inemaš stav. Znači trpač ne radi.
Zato imaš stav o radu i lopovluku zamenice Predsednika LSV, Sanje Momčilović.
E pa druže Igrutine, dokumenta koja ti je pokazao član UO LSV, na sunce. Sunce li vam kalajisano. Pronaći će Bili vas. Palica
NEĆEŠ, više nikada moći da budeš osion i qrčevit,da vređaš ljude za nečije potrebe, a da ne snosiš odgovarajuće posledice. HaHaHa

PS
Jesi li se ponadao, ućutkaću ja tog Evodiju. Ni jača Cenzurisano nisu mogla.
Sad papire na videlo - šta imaš.
Dragoljupe
 
Planinko011
 Citam o ovim prijavama o predatorstvu i mobingovanju predsednika i licno mislim da ako je toga bilo da je pravo mesto za odlucivanje MUP, tuzilastvo, sud i zatvor.

Kao neko ko je imao majku i ima sestre i cerke jasno je sta o tom mislim.

Ja sam mladom kolegi samo napomenuo da je cudno da od tada desetak upisa ima sve o lovnoj politici a ni jedan o lovu. Video sam da se to polako menjalo tj da je poceo da pise i o lovu.

Ja sam ovde na forumu zbog lovnih tema sem sto nekad kao i svi zakukamo na zavrzlame oko procedura za nabavku oruzja i svi bi mi cesce menjali losiju za bolju pusku ili jeftiniju i malo para za optiku ili slicno ali kod nas moras da rodis mecku da zavrsisi posao.

Ako nesto kazem da mi ne smeta u smislu odgovornosti u drzanju i rukovanju oruzja to radim zato sto u to verujem i zato sto sam bio svedok nekih uzasnih iskustava a i citamo cesto u novinama kakvih ludaka imamo.

Vratio sam se na vest i upis kojim je nastala ova prepirka i shvatio da je maksin pomenuo neke finansijske probleme za gospodju Sanju iz LSV.

Nazalost vec tri decenije zivimo u iscasenom i izvrnutom svetu gde je svaki dan u medijima sve etketiraju da su lopovi, izdajnici, strani placenici itd.

Opet za cestitog coveka veca je uvreda reci da je lopov nego ovo sto se pise ovde, tako da ipak kod tih kvalifikacija treba se suzdrzati ako niste sigurni i nemate pokrice vec o tom znate iz "rece mi jedan coek".

Ja sam na pocetku clanstva upao u kurslus izmedju pristalica odlazece i nadolazece uprave u mom LU jer sam u jednom trenutku ustvrdio da bas nije uprava zasluzna za prelet pataka i ekspanziju divljih svinja koja se jasno videla u bar pola Srbije i trajala je sve do ove africke kuge vec vise kukuruz na poljima PKBa.
Uskoro cemo nazalost videti posledice aktivnosti Al Dahre i masovne zamene kukuruza na poljima sojom i lucerkom.

Ispalo je da sam u dosluhu i sa prvima i sa drugima i da sam pominjao lopovluk iako ja nikada nisam tako nesto napisao.
E kad je to proslo pocele su da se javljaju slike iz zajednickih lovova i druzenja oko kazana obe grupacije a srecom mene nije bilo ni na jednim jer sam lovio sa ljudima drugih interesovanja.
Ja sam poceo da lovim sa covekom koji je bio nekada u upravi pa pomaknut ali sam brzo i prestao jer me je umarao sa tim rekla-kazala i opanjkavanjem svih koji nisu on.

Tako da svima zelim sto vise rasprava i slika na lovnim temama a za ostalo ko bas voli.
 
kolega_LOVEc
 Confused srećom čim se preraspodele izgube voljuDiskusija za pisanijom pa se vraćamo na standardnih dva upisa godišnjePresrean
Da nije gos'n "finca" da napiše ponešto pametno čitali bi sveže vesti sa 15 rodjendana pere drugogGlavu o zid , mada i to je zlatno kako ga utulili sportisti sa snajperskog metka.
Forumska dešavanja gde se provlači tema oružje , su uveliko mrtva...
Vim vi repellere licet
 
Skoči na forum:

Reklame
REKLAMIRANJE NA SRBIJALOV
PRIJAVA
Još uvek niste član?
Kliknite ovde za registraciju.
Online korisnika
Online gostiju: 13
Online članova: 0


Ukupno članova: 4,443
Najnoviji član: SSG

Poslednje vesti
Bogata ponuda za ljubitelje lova i ribolova na Sajmu u hali „Čair“
УСКРШЊА ЧЕСТИТКА
ВЕЛИКО ИНТЕРЕСОВАЊЕ за Сајам наутике, лова и ...
44. MEĐUNARODNI SAJAM NAUTIKE, LOVA I RIBOLOVA
УРЕДБA О ЦЕНОВНИКУ ОДСТРЕЛА ЛОВОСТАЈЕМ ЗАШТИ...

Pričaonica
Morate se logovati da biste pisali poruku.


tomo vrbas
Offline
· 01.01.2024. 19:30

Сретна Нова година колеге ловци да сте ми живи и здрави, и да вас ловачка срећа и око и даље служе! 🍻





avatarPlaninko011
Offline
· 01.01.2024. 17:21

Drage kolege želim vam zdravlja, lične i lovačke srece u 2024toj. (I da nam se ružne stvari ne ponavljaju).


avatarslavaplana
Offline
· 15.12.2023. 13:46

Niko ništa ne piše na forumu.LSS radi punom parom.Ima podršku lovaca.Jedni isti 30 god sede po U.O.i udruženjima.Nisu oni krivi mi smo Cenzurisano što to trpimo.


avatarHunter_lovac
Offline
· 12.12.2023. 23:19

Planirao sam da polozim za dozvolu za pusku ali ja nosim naočare pa me zanima da li ja mogu da prodjem lekarski pregled pozdrav


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:13

Drug i ja bi se učlanili u neko lovačko društvo u Banatu, da li neko zna gde se primaju članovi sa strane?


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:10

Pozdrav svima..


Anita Randjelovic
Offline
· 11.02.2023. 15:09

Da li neko zna proceduru zamene cevi kod karabina?


avatarLovac Stari
Offline
· 05.02.2023. 14:32

Neka ti je laka zemlja Lalo.


avataralex
Offline
· 30.01.2023. 23:30

Zbogom Lalo 💔


avatarslavaplana
Offline
· 30.01.2023. 12:36

Poslednji pozdrav Ivanu Matkovicu-Lali sa Srbijalova.

63,274,953 posete www.srbijalov.com