Lovački portal SRBIJALOV - Forumske diskusije: Dobar pogled!!!


Navigacija
 Naslovna
 Vesti
 FORUM
 Pravila sajta
 Kodeks lovaca
 Kalendar lova
 Članci o lovu
 Sajmovi lova
 Galerija
 Linkovi
 Knjiga gostiju
 Kontakt
 REKLAMIRANJE
Anketa članova
Kako rešiti sukob izmedju lovačkih saveza na relaciji LSS - LSV?

Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
36% [20 Glasa]

Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
18% [10 Glasa]

Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
34% [19 Glasa]

Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
13% [7 Glasa]

Glasova: 56
Morate se ulogovati da biste glasali.
Start: 22.11.2018. 17:13

Arhiva anketa
REKLAME
REKLAMIRAJTE SE KOD NAS

Domen za Lovačka udruženja

Lovački savez Centralne Srbije


INTERMAKER
Vreme

Pregled teme
 Štampaj teme
Dobar pogled!!!
charuga
 Ja nasao svih 11 a sve mi se nesto cini da ima i 12 indijanaca.sta vi kazete?
i51.tinypic.com/2gsihds.gif
..............
 
charuga
 ova tema ce biti charugino cose..
znate ko je bio J.S.Charuga..cuveni slavonski hajduk,lopov,svaleras,zenskaros,antiprotivan svima i svacemu,sistemu,bogatasima,vojsci..kompletan hajduk.u skladu sa takvim nacinom zivota cuo je i video svasta..prenosim vam njegova iskustva i predloge.jedan od tih je i osnivanja nove komore..
..............
 
charuga
  STATUT KOMORE-IZBACIVANJE DRVENIH I UVODJENJE PLASTICNIH PRITKI
ZA PARADAJZ,PAPRIKU,BORANIJU I KRASTAVAC
DRAGE KOLEGE,POSLE DOSTA RAZMISLJANJA O NEOPHODNOSTI POSTOJANJA OVAKVOG ORGANA,
ZAKLJUCIO SAM DA JE PROSTO NEVEROVATNO DA DO SADA NIJE OSNOVANA OVAKVA ORGANIZACIJA.
DAKLE,DRVENE PRITKE ZA PARADAJZ SU VEOMA NEPRAKTICNE .ZASTO?PA VRLO PROSTO,KAD BI SE POSEKLE SVE PRITKE NE BI POSTOJALE ZIVICE,USECI,PROSECIGDE BI SE ONDA SAKRIO ZEC,FAZANA DA NE PRICAMO O SVALERISANJU.GDE DA JEDAN POSTEN COVEK,LOVAC UPARKIRA SVOJ AUTO I UCINI SRECNOM KOMSINICU,DRUGARICU,UDOVICU..
RAZMISLITE MALOFRUSTRIRANA NACIJA,ZECEVI I FAZANI NERVOZNI,POD KONSTANTNIM STRESOM..TI KRENES U LOV,NA PECANJE DOCEKA TE KOMSINICA,NERVOZNA..NAPADNE TE ZASTO IDES DA UBIJAS BAMBIJE,ZEKE MALE..PECAS RIBICE..TEBI DODJE SAMO DA SE VRATIS,NE?JA SAM TO OVAKO ZAMISLIO.DA SE POD HITNO UVEDU U UPOTREBU PLASTICNE PRITKE ZA PARADAJZ,BORANIJU,KRASTAVAC..ITD.OSNOVATI POSEBNE KOMISIJE ZA SVAKU OD NAVEDENIH BILJAKA.PA TAKO DA U KOMISIJI ZA KRASTAVCE BUDU SVE ZENE..DA BI TAJ KRASTAVAC DOSTIGAO NAJVECU DUZINU,PRAVILAN OBLIK..DA LI CE NAVLACITI FOLIJU NEKA SAME ODLUCE..U KOMISIJI ZA BORANIJU BIH POSTAVIO SVE LOVCEJER STA SMO MI DRUGO NEGO OBICNA BORANIJA..BROJSTATISTIKA.BAR JE TAKO BILO DO SAD.NEKA SAMI ODLUCE DA LI CE SE DELITI NA BORANIJU PUTERKU,OLOVKU,PENJACICU,ZELENU,TUFNASTUZA OSTALE PODKOMISIJE DAJTE PREDLOGE.
PREDLAZEM DA KOMORA IMA PREDSEDNIKA,PODPREDSEDNIKA,SEKRETARA..ZAMENIKE ZA SVE NJIHSKUPSTINU,DVODOMNUNADZORNI,UPRAVNI,IZVRSNI I JOS PO NEKI ODBOR..U SVAKOM ODBORU DA BUDE PO 100 CLANOVA,SVAKI CLAN DA IMA ZAMENIKA,VOZACA,SEKRETARA,LICNO OBEZBEDJENJE..PO ISTEKU MANDATA JOS 20GOD IMATI ISTE PRINADLEZNOSTI I PRIVILEGIJE
SAD CETE RECI PRETERUJEM!KO CE TO SVE PLATI?PA NEMOJTE TAKO TO JE CIRKA JOS 1000-1200 LJUDI NA DRZAVNOM BUDZETUSTA JE TO ZA OVU DRZAVU?DICI CE AKCIZE,SMANJICE ZARADU NA CIGARETAMA,GORIVU,DOPUNAMA..KAKVIH 2% ZARADE,MNOGO NAM JE..NEGO,KO HOCE DA VALJA TU ROBU ON DODJE! DRZAVI 5%... SEBE NE VIDIM NI U JEDNOM OD TIH ORGANA,JA SAM NASAO ODLICNOG PROIZVODJACA,KOMORA ME NE PLACA,VOLONTIRAM,ON MI DODJE ONIH CUVENIH 10% I SVIMA LEPO PITAJTE KOMSINICE,DRUGARICE,KOLEGE,DRUGARE STA MISLE O OVOM PREDLOGU..MISLIM DA JE DRVENIM PRITKAMA ODZVONILO!!!DOKLE VISE,IDEMO U EVROPU..VERUJTE ,SAMO NAS JOS ONE KOCE!

..............
 
charuga
 posle ove zajebancije sa "mojom" komorom sad pocinjem sa radom na temu:doktore,boli me LSS-izleci me!
ocekujem samo ozbiljne ideje,bez zajebancije..
1.suspenzija lova 2011/2012,osim na stetocine
2.raspisati izbore na svim nivoima
3.ponistiti l.komoru,lovac doo
4.precesljati sta su radili l.inspektori,predsednici LD,LU,LSS,LSV...
5.osnovati udruzenje lovaca[sindikat,komoru]
6.uz svakog novog predsednika sekcije,ld postaviti "strucnog pratioca" iz sindikata lovaca,da i on potpisuje[izdaje] svaku dozvolu...
..............
 
Sremac75
 Brate Charuga, za sve to bi bila malo jedna godina suspenzije lova!
Ima tu posla ohoho!
Besan
PraviloPraviloPravilo
Udri me, ubi me, kožu mi deri, odavno ja sam spreman da mrem, opsuj mi oca, mater, i sve po spisku, samo mi nemoj dirati SREM.
Palica
PalicaPalicaPalicaPalicaPalica

http://www.youtube.com/watch?v=L8U1EI...8U1EIESS1M

"Ko se iskreno bori za pravdu i istinu, mora biti spreman da se žrtvuje!"

"Dođu, tako, vremena, kad pametan zaćuti, budala progovori, a fukara se obogati!'' - Ivo Andrić

"Ako Kosovo nije naše, zašto od nas traže da ga damo...? Ako je njihovo, zašto ga otimaju...? A ako već mogu da ga otmu ne znam sta se vec toliko ustručavaju... ?"
 
charuga
 img31.imageshack.us/img31/8324/malioglasi.jpg

Uploaded with ImageShack.us
..............
 
charuga
 koliko vidim moja neka predvidjanja se i ostvaruju..
za pocetak izbori,prvo LSV,pa svako malo dobijamo i informacije o izborima po ld-a,sto redovni sto u novoformiranim lu..i svidjaju mi se promene...
i verujem i u limuna i dragana maksimovica i "mog" jamara..ali ono sto mi se ne svidja je to sto i dalje nema nikakvog pomaka u organizaciji nas obicnih lovaca...
TO NAM TREBA,STA GOD MI MISLILI..
evo sta me je podstaklo da ponovo ozivim tu temu.svi znate da mi se kuja ostenila i da bih mogao da prijavim leglo moram da budem i clan nekog kd..prvo drustvo na koje sam naleteo je kd bansif iz panceva..drustvo broji 30-tak clanova..clanarina je 1000 din godisnje..
sve ima pecat,PIB,knjigovodju..racun..
malo sam imao vremena da popricam sa saletom,ali jedan primer koliko to kosta[posto je bilo komentara vezanih i za to].knjigovodja je,recimo,poznanica,strininog tece ujna..suma sumarum 100e godisnje..ako ima zavrsni racun sa sve racunom..i ljudi su se upustili u tu pricu i to zivi..
pa j...m mu mater ako mi koliko nas ima, a fala bogu ima nas, ne mozemo da se organizujemo i da napravimo tako nesto..
nikako da mi dodje prava ideja sta bi to moglo biti,kako bi funkcionisalo i kako bi se zvalo,odakle finansiralo..sve se nadam smislice neko od nas to..ali..
ne postoji volja a o potrebi ne bh vise..
..............
 
charuga
 profa "pajser" heheheh
img801.imageshack.us/img801/3066/29304138803707250315793.jpg

Uploaded with ImageShack.us
..............
 
DakiNS
 

charuga kaže:
ova tema ce biti charugino cose..
znate ko je bio J.S.Charuga..cuveni slavonski hajduk,lopov,svaleras,zenskaros,antiprotivan svima i svacemu,sistemu,bogatasima,vojsci..kompletan hajduk.u skladu sa takvim nacinom zivota cuo je i video svasta..prenosim vam njegova iskustva i predloge.jedan od tih je i osnivanja nove komore..
Ne samo slavonski nego i sremski, na putu od Iloka prema Vukovaru ima Carugino drvo, iza kojega je sacekivao putnike
KADA BUDEM LOVIO U VEČNIM LOVIŠTIMA LOVIĆU SA BRETONOM
 
charuga
 img38.imageshack.us/img38/993/29676414674154253314391.jpg

Uploaded with ImageShack.us
img153.imageshack.us/img153/6282/30640426239664253314391.jpg

Uploaded with ImageShack.us
..............
 
charuga
 img41.imageshack.us/img41/6107/29180910150268252786852.jpg

Uploaded with ImageShack.us
..............
 
Lala
 

charuga kaže:
img41.imageshack.us/img41/6107/29180910150268252786852.jpg

Uploaded with ImageShack.us


Da nije neki ovakav džip bio u Bečeju, kad smo se družili?!?ROFL
Bogu 'fala, što sam Lala Smile
 
Igor
 

charuga kaže:
profa "pajser" heheheh
img801.imageshack.us/img801/3066/29304138803707250315793.jpg

Uploaded with ImageShack.us


Pa ovo stvarno nije normalno, sta li tek pricaju lovci za novi zakon i zastitu zivotinja.
Smean
Budi svoj, samo svoj........
 
Jank
 SESTRIĆE Pošto je ova tvoja tema predviđena za šalu i razbibrigu...nemogu da odolim a da se ne uljučim::::::Grin

Sedi Piroćanac u vozu, raširio na krilu maramicu sa čvarcima, a preko puta njega devojka u mini suknji.
Piroćanac: Devojče, ne me se tiče, ali vidi ti se piče!
Devojče: Ne te se tiče moje piče!
Piroćanac: Ne me se tiče, al' na kitu mi utiče, čvarke mi razmiče...


ROFL...jeste da je malo nepristojno....ali....Navodim tuđe reči....ROFL
Lov je stil mog života...Pas]yoursmiles.org/msmile/animal/m0218.gif
 
Sniper Hunter
 Tudje reci a tvoje zeljeGrin pa gde si ti jank covece nema te citav vek!iveli
 
Jank
 img819.imageshack.us/img819/803/gajba.png

Ljubav ne poznaje granice.....Kiss
Lov je stil mog života...Pas]yoursmiles.org/msmile/animal/m0218.gif
 
Jank
 

Sniper Hunter kaže:
Tudje reci a tvoje zeljeGrin pa gde si ti jank covece nema te citav vek!iveli


Imao sam buran odmor...a sad opet SRBIJALOV ŠALE ZABAVA I UVEK DOBRO RASPOLOŽENJE...Bye
Lov je stil mog života...Pas]yoursmiles.org/msmile/animal/m0218.gif
 
Sniper Hunter
 Tako i treba samo talasaj i dobro nam se vratio!Odobravamiveli
 
bela
 dobar piroćanac...ROFL
vižlan i terier
 
Jank
 Šta je najbrže na svetu?

Biolog:
- "Najbrži je treptaj oka. To se desi a da niko i ne zna da se desilo."

Fizičar:
- "Najbrža je svetlost. Kad pritisnete prekidač, ona do vas stiže brzinom 300,000 km/s, nema veće brzine u prirodi."

Filozof:
- "Najbrža je misao. Njom u trenutku možeš stići bilo gde na svetu."

Lala:
- "Ta, kad sam vas učene ljude saslušo, ta shvatio sam da je najbrža stvar na svetu proliv. Kad te stigne, pre nego sto si trepno okom, upalio svetlo ili bilo što pomislio, već si se usr'o."
Lov je stil mog života...Pas]yoursmiles.org/msmile/animal/m0218.gif
 
Skoči na forum:

Slične teme
Tema Forum Odgovori Poslednji upis
Dobar nož OPREMA 2195 12.03.2023. 01:00
Dobar puškar PUŠKARSKA RADIONICA 646 15.03.2018. 10:32
Dobar Pogled LOVAČKE NOVINE 30 28.01.2011. 08:57
Reklame
REKLAMIRANJE NA SRBIJALOV
PRIJAVA
Još uvek niste član?
Kliknite ovde za registraciju.
Online korisnika
Online gostiju: 13
Online članova: 0


Ukupno članova: 4,443
Najnoviji član: SSG

Poslednje vesti
ВЕЛИКО ИНТЕРЕСОВАЊЕ за Сајам наутике, лова и ...
44. MEĐUNARODNI SAJAM NAUTIKE, LOVA I RIBOLOVA
УРЕДБA О ЦЕНОВНИКУ ОДСТРЕЛА ЛОВОСТАЈЕМ ЗАШТИ...
Lovci, dobro obratite pažnju
У БАЧКОМ НОВОМ СЕЛУ

Pričaonica
Morate se logovati da biste pisali poruku.


tomo vrbas
Offline
· 01.01.2024. 19:30

Сретна Нова година колеге ловци да сте ми живи и здрави, и да вас ловачка срећа и око и даље служе! 🍻





avatarPlaninko011
Offline
· 01.01.2024. 17:21

Drage kolege želim vam zdravlja, lične i lovačke srece u 2024toj. (I da nam se ružne stvari ne ponavljaju).


avatarslavaplana
Offline
· 15.12.2023. 13:46

Niko ništa ne piše na forumu.LSS radi punom parom.Ima podršku lovaca.Jedni isti 30 god sede po U.O.i udruženjima.Nisu oni krivi mi smo Cenzurisano što to trpimo.


avatarHunter_lovac
Offline
· 12.12.2023. 23:19

Planirao sam da polozim za dozvolu za pusku ali ja nosim naočare pa me zanima da li ja mogu da prodjem lekarski pregled pozdrav


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:13

Drug i ja bi se učlanili u neko lovačko društvo u Banatu, da li neko zna gde se primaju članovi sa strane?


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:10

Pozdrav svima..


Anita Randjelovic
Offline
· 11.02.2023. 15:09

Da li neko zna proceduru zamene cevi kod karabina?


avatarLovac Stari
Offline
· 05.02.2023. 14:32

Neka ti je laka zemlja Lalo.


avataralex
Offline
· 30.01.2023. 23:30

Zbogom Lalo 💔


avatarslavaplana
Offline
· 30.01.2023. 12:36

Poslednji pozdrav Ivanu Matkovicu-Lali sa Srbijalova.

63,242,618 posete www.srbijalov.com