Lovački portal SRBIJALOV - Forumske diskusije: LOVAČKE neISTINE


Navigacija
 Naslovna
 Vesti
 FORUM
 Pravila sajta
 Kodeks lovaca
 Kalendar lova
 Članci o lovu
 Sajmovi lova
 Galerija
 Linkovi
 Knjiga gostiju
 Kontakt
 REKLAMIRANJE
Anketa članova
Kako rešiti sukob izmedju lovačkih saveza na relaciji LSS - LSV?

Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
36% [20 Glasa]

Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
18% [10 Glasa]

Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
34% [19 Glasa]

Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
13% [7 Glasa]

Glasova: 56
Morate se ulogovati da biste glasali.
Start: 22.11.2018. 17:13

Arhiva anketa
REKLAME
REKLAMIRAJTE SE KOD NAS

Domen za Lovačka udruženja

Lovački savez Centralne Srbije


INTERMAKER
Vreme

Pregled teme
 Štampaj teme
LOVAČKE neISTINE
Lala
 Nema rasprave više.
Kome se ne svidja ovde, ne mora da dolazi.
Brišemo sve upise koji sadrže bilo kakvu prozivku po nacionalnoj, verskoj, teritorijalnoj ili bilo kojoj drugoj liniji.
Ili možda članovi, koji tu i tamo nešto upišu, misle da bi valjalo ukloniti ljude koji su ovaj portal podigli na nivo najposećenijeg?
Nema ubuduće komentarisanja odluka admina, a ako neko pomisli da izigravamo nekakve 'bogove', taj ima problem u svom razmišljanju. Banovanje, bez ikakvog objašnjenja.
Nikakva rasprava više.
Usput da kažem, da je u jučerašnjem incidentu i celoj onoj sramoti, učestvovala jedna ista osoba, koja se ulogovala pod najmanje dva različita nicka. Admini mogu da provere, i da se uvere, u listi banovanih, pogledajte IP adresu.
Bogu 'fala, što sam Lala Smile
 
Sniper Hunter
 I meni se tako čini Sremac,da je sve ovo orkestrirano,i da se samo čekala prilika,
nije važno ima mesta na ban sistemu
samo neka nastave sa uvredama i dalje
 
Jank
 Predlažem da otvorite jednu temu pod imenom "Psovke, uvrede, laži, i ostale bljuvotine što čuče u nama", pa ko voli neka tu piše šta mu je volja....Frown
Koju god temu da otvorim, svuda se pojave neke siledžije koje preko tastature leče svoje komplekse, ili im žena nije sinoć izašla u susret....

Neznam šta im je, hyebem li ga, LJUDI, ovo je portal za zabavu i razbibrigu, za dobre ljude koji vole lov , druženje i prirodu a ko voli da se svađa neka potraži neko drugo mesto.....Sad

Zato napred u šale , viceve i zajebanciju, ostavite se svađe.....Kiss
Lov je stil mog života...Pas]yoursmiles.org/msmile/animal/m0218.gif
 
lakistrike95
 A mene zanima gde ima da se kupe jeftina kavurma i cvarci? Mene to brine... Gladan
http://www.youtub...A6A4JSTtfM
 
Jank
 Sinoć, vraćajući se iz Vladimirovca, gde nisam bio u lovu na banatsku srebrnu lisicu, svratih kod moje bivše ljubavi....Šta je sve bilo, nesmem ni da pričam, danas šepam ko seoski mačor, povredih nogu preskačući pančevačke tarabe.....Smeko
Lov je stil mog života...Pas]yoursmiles.org/msmile/animal/m0218.gif
 
Sremac75
 ena
PraviloPraviloPravilo
Udri me, ubi me, kožu mi deri, odavno ja sam spreman da mrem, opsuj mi oca, mater, i sve po spisku, samo mi nemoj dirati SREM.
Palica
PalicaPalicaPalicaPalicaPalica

http://www.youtube.com/watch?v=L8U1EI...8U1EIESS1M

"Ko se iskreno bori za pravdu i istinu, mora biti spreman da se žrtvuje!"

"Dođu, tako, vremena, kad pametan zaćuti, budala progovori, a fukara se obogati!'' - Ivo Andrić

"Ako Kosovo nije naše, zašto od nas traže da ga damo...? Ako je njihovo, zašto ga otimaju...? A ako već mogu da ga otmu ne znam sta se vec toliko ustručavaju... ?"
 
DakiNS
 Kolege smatram da će se situacija smiriti jer nisu svi imali dostupne sve informacije tako da sa poluinformacijama dolazi i do pogrešnog razumevanja.E i da vam kažem večeras nisam bio kod mog druga Pere , nismo mezili sremačku kobasicu i sušenu pečenicu i nisam uopšte popio litru vina koje ništa nije valjalo . E kada sam vam sve negirao da vam kažem da jedva čekam da me opet pozoveStidljivšta da vam kažem kada je moj grad nekada pre sto godina bio centar sremske županije, pa zavičaj zoveB)
KADA BUDEM LOVIO U VEČNIM LOVIŠTIMA LOVIĆU SA BRETONOM
 
zoranp
 I ja se nadam da neće doći više do ovakve eskalacije ružnih reći i neargumentovanih optužbi!!..ovo je lovači forumu i treba da svako iznese svoj stav i mišljenje, ali i da također uvaži i poštuje druge stavove i mišljenja!!..
MOLITVA ZA LOV
Jesam.
I moja puška i moj pas.
Lovac sam,
al' pravičan.
Kao što Plakida bejaše, čuvši glas
Gospodnji Isusa Hrista,
i posta Evstatije.
Čuvaj me Gospode bože iskušenja
i u pravdi održi me,
da se po zapovedima tvojim vladam
i podari mi plen koji mi i uistinu pripada.
Poštujući tebe, poštujem i tvoje darove,
što njeno veličanstvo priroda ima,
a zavet Gospodu, da ne skrnavim delo
Božjih ruku, dajem i molim
za pušku i mog psa.
Amin.


Rodeo
 
Jank
 

Sremac75 kaže:
ena


Sestriću imam sreće da ona ovo ne čita inače bilo bi...Diskusija....Opameti se...a bogami i ovo...Palica

a posle bi morao ovo...Love...da je odobrovoljim......ROFL
Lov je stil mog života...Pas]yoursmiles.org/msmile/animal/m0218.gif
 
DakiNS
 

DakiNS kaže:
Kolege eto malo rezimiram prošlu godinu i jako sam sretan, krenula je lepo,u mom LD svi složni izuzetno se poštije lovački kodeks ,u minut je ispoštovan lovački kalendar, nema šanse da se odstreli nešto mimo kalendara ili ne daj bože što nije na dozvoli,tako mi je lepo loviti sa grupom da mi je bilo jako žao što je sezona završila. Ali kada je već sezona gotova ima se više vremena pa sam se malo posvetio informisanju . Pročitao sam kompletno sve na sajtu LSV od prvog do poslednjeg slova,najviše me je obradovala vest da su odlučili da plate svedu u normalu da se donese odluka da se LU ukrupnjavaju, a i izveštaj o povećanju brojnosti divljači i smanjenju broja štetočina, lutajući tako po netu dođem i do LSS, e to je tek pravo čudo vidim oterali one raspikuće zaplenili im nelegalno prisvojena sredstva koja su otimali od nas lovaca, čak su glavni akteri pokajnički doneli još poooveću količinu deviza koje nisu prikazane u knjigama. Vidim da se i ona penzionerka odobrovoljila pa vratila onih 800 000 dinara što dobi na lepe oči, onaj mufljuz što dobi one silne evre kao bajagi kredit vrati ceo iznos u evritjima pa kada to vide onaj što na rate pozajmljuje i o on vrati one 4 000 evritja , e to je već bilo previše pa posramljene glavonje odrekoše se svaki po 500 dnevnica za prošlu godinu i polovine plate, da se solidarišu sa nama lovcima čak su dali da se odštampa i urami Lovački kodeks u velikom formatu i podeliše svakom LD da bude na centralnom mestu u LD.Mogu vam reći da su me iznenadili kada su prozvali na odgovornost one lopine i varalice iz LD za koje su znali da potkradaju i nenamenski troše lovačke novce.Posebno me je oduševila odluka MUP-a da udomi one lije iz Jelena BP na duže vreme dok ne otplate one nerazdužene dozvole. Sva ta prikupljena sredstva uložiše u lovstvo i to najveći deo u nabavku divljači a deo dadoše advokatima da naprave novi zakon o lovstvu i da to proguraju do skupštine gde bi i usvojen. Ostatak love dadoše da se izrade sve one GPGL,UHMP,VFTR,ŠĆMS,i ostali dokumenti potrebni lovcima. Naj siromašnijim društvima podigoše lovačke domove a ostatak potrošiše na reklame za lovni turizam, bogami kada to videše ostale glavonje iz LSV potrčaše da se pokažu kao mnogo vredniji pa učiniše još više . Razbucaše VL podeliše sredstva Lovačkim društvima i staviše katanac na LSV I VL.da bi dali primer kolegama iz LSCS kako treba biti jedinstven i imati jednu jaku krovnu organizaciju. Kada opet taj primer videše glavonje iz LSS smanjiše broj zaposlenih poprimaše nove mlade školovane i poštene a neukaljane kadrove i to na svoja mesta a oni ostadoše još koju godinu kao savetnici i to volonteri dok mlade snage ne uvedu u posao, pamtiću prošlu godinu i po tome što se konačno počelo pošteno suditi na kinološkim izložbama i utakmicama po tome da se svakih par meseci organizovali LKK sa obaveznim prisustvovanjem celog članstva LD, kao pokazne vežbe kako pas treba a bogami i lovac da se ponaša u lovu. Naj snažniji utisak na mene ostavio je zakonodavac sa izmenom zakona o zaštiti životinja jer pojam lutalica sveo posle hvatanja na 7 dana da se javi vlasnik a posle toga poslao džukele na pajkenje.Znate kako je prijatno videti da su osim pasa zaštićene i srne i fazani i zeke i jarebice, ma milina , a oduševiše me one zelene babetine koje umesto kao do sada daju malo otpadaka lutalicama oko zgrade uzeše svaka po jednu lutalicu i odvedoše kući.A da ne pominjem samo lovstvo napomenuću samo da sam oduševljen odlukom vlade da raspusti skupštinu i za ministre postavi učene poštene i pametne ljude, kojima je prvi zadatak bio da se napravi revizija one nesretne privatizacije pa shvatiše da je ipak najbolje da novce što uzeše tajfunima ulože u pokretanje proizvodnje u upropaštenim firmama a lopine zaposliše u padinjaku da kopaju krompir, sve u svemu vrlo uspešna godina , plate redovne svaki dan nekoliko hiljada novo zaposlenih , čim počeše dobijati plate povećala se i potrošnja a samim ti oživela celokupna privreda. Lepo je sada da nedaj bože se razboliš uopšte ti ne trebaju novci samo zdravstvena knjižica a doktor se uvredi ako mu nešto ponudiš . Čuo sam da su tako postali uvredljivi i sudije i policajci i carinici .AUUU brate teško se već snalaziti.Da ne zaboravim eno i Merkelova sa Tačijem kleči na granici i moli da Srbija uđe u Evropu i da se oprosti kalimeru na bezobrazluku a on će zauzvrat popraviti sve spaljene kuće i crkve na Kosovu. Čak su i Ameri zamolili ako ikako se može da ih pustimo da izgrade ono što porušiše, sve u svemu godina predivna još da nisam imao par kikseva na druženjima neznam kako bi preživeo toliko uzbuđenjeCry



Kako bi lepo živeli
KADA BUDEM LOVIO U VEČNIM LOVIŠTIMA LOVIĆU SA BRETONOM
 
Podunavac
 

Jank kaže:
Sinoć, vraćajući se iz Vladimirovca, gde nisam bio u lovu na banatsku srebrnu lisicu, svratih kod moje bivše ljubavi....Šta je sve bilo, nesmem ni da pričam, danas šepam ko seoski mačor, povredih nogu preskačući pančevačke tarabe.....Smeko



Ujače znaš li priču o biku Rudonji? Ime mu je bilo Rudonja a nadimak Moodonja. Isto tako preskakao tarabe i ograde da dođe do krava. Jednom preskoči ogradu i dođe do jedne krave. Ona mu reče: ja sam Rumenka a nadimak mi je Sisulja. A on odgovori: ja sam Rudonja a nadimak mi ostao na ogradi.
Pazi kad preskačeš preko taraba da ne ostaneš bez nadimka, jer ova povreda noge i nije toliko strašna.ROFL
Tri prsta 2Kolce
 
Jank
 

Podunavac kaže:

Jank kaže:
Sinoć, vraćajući se iz Vladimirovca, gde nisam bio u lovu na banatsku srebrnu lisicu, svratih kod moje bivše ljubavi....Šta je sve bilo, nesmem ni da pričam, danas šepam ko seoski mačor, povredih nogu preskačući pančevačke tarabe.....Smeko



Ujače znaš li priču o biku Rudonji? Ime mu je bilo Rudonja a nadimak Moodonja. Isto tako preskakao tarabe i ograde da dođe do krava. Jednom preskoči ogradu i dođe do jedne krave. Ona mu reče: ja sam Rumenka a nadimak mi je Sisulja. A on odgovori: ja sam Rudonja a nadimak mi ostao na ogradi.
Pazi kad preskačeš preko taraba da ne ostaneš bez nadimka, jer ova povreda noge i nije toliko strašna.ROFL


Šta sve nisam radio
čim se nisam sladio
tarabe sam često male
preskakao ko od šale
dok me nije žena luda
skratila za moja...VeseloVeseloVeselo
Lov je stil mog života...Pas]yoursmiles.org/msmile/animal/m0218.gif
 
Podunavac
 Za svaku situaciju i pesmica. Svaka čast ujače.Bravo 2 Kažem ja da si ti promašio profesiju. Da si pisao pesme za našu estradu do sada bi se obogatio.
Tri prsta 2Kolce
 
javor
 Tanka je linija između lovačkih istina i NEistina.Ja sam se uvjerio da nemoguće stvari mogu biti istinite i obratno...Evo npr.priča od jednog starog lovca;Idem ja tako šumom i vidim stari šparket.Reko,baš me zanima da vidim kakvo je ložište pa da uzmem rešetku ako valja.Ja otvori kad ono izkoči zec i šmignu mi kroz noge...
Istinito ili ne,prosudite sami..!
Lisica
 
Skoči na forum:

Reklame
REKLAMIRANJE NA SRBIJALOV
PRIJAVA
Još uvek niste član?
Kliknite ovde za registraciju.
Online korisnika
Online gostiju: 20
Online članova: 0


Ukupno članova: 4,444
Najnoviji član: Hunternight1

Poslednje vesti
Naknada štete od divljači
Orlovo oko
Pirot
14. Међународни сајам лова, риболова и ловног т...
Bogata ponuda za ljubitelje lova i ribolova na Sajmu u hali „Čair“

Pričaonica
Morate se logovati da biste pisali poruku.


tomo vrbas
Offline
· 01.01.2024. 19:30

Сретна Нова година колеге ловци да сте ми живи и здрави, и да вас ловачка срећа и око и даље служе! 🍻





avatarPlaninko011
Offline
· 01.01.2024. 17:21

Drage kolege želim vam zdravlja, lične i lovačke srece u 2024toj. (I da nam se ružne stvari ne ponavljaju).


avatarslavaplana
Offline
· 15.12.2023. 13:46

Niko ništa ne piše na forumu.LSS radi punom parom.Ima podršku lovaca.Jedni isti 30 god sede po U.O.i udruženjima.Nisu oni krivi mi smo Cenzurisano što to trpimo.


avatarHunter_lovac
Offline
· 12.12.2023. 23:19

Planirao sam da polozim za dozvolu za pusku ali ja nosim naočare pa me zanima da li ja mogu da prodjem lekarski pregled pozdrav


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:13

Drug i ja bi se učlanili u neko lovačko društvo u Banatu, da li neko zna gde se primaju članovi sa strane?


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:10

Pozdrav svima..


Anita Randjelovic
Offline
· 11.02.2023. 15:09

Da li neko zna proceduru zamene cevi kod karabina?


avatarLovac Stari
Offline
· 05.02.2023. 14:32

Neka ti je laka zemlja Lalo.


avataralex
Offline
· 30.01.2023. 23:30

Zbogom Lalo 💔


avatarslavaplana
Offline
· 30.01.2023. 12:36

Poslednji pozdrav Ivanu Matkovicu-Lali sa Srbijalova.

63,526,149 posete www.srbijalov.com