Lovački portal SRBIJALOV - Forumske diskusije: Hajka na šakala Staro Selo-Velika Plana


Navigacija
 Naslovna
 Vesti
 FORUM
 Pravila sajta
 Kodeks lovaca
 Kalendar lova
 Članci o lovu
 Sajmovi lova
 Galerija
 Linkovi
 Knjiga gostiju
 Kontakt
 REKLAMIRANJE
Anketa članova
Kako rešiti sukob izmedju lovačkih saveza na relaciji LSS - LSV?

Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
36% [20 Glasa]

Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
18% [10 Glasa]

Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
34% [19 Glasa]

Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
13% [7 Glasa]

Glasova: 56
Morate se ulogovati da biste glasali.
Start: 22.11.2018. 17:13

Arhiva anketa
REKLAME
REKLAMIRAJTE SE KOD NAS

Domen za Lovačka udruženja

Lovački savez Centralne Srbije


INTERMAKER
Vreme

Pregled teme
 Štampaj teme
Hajka na šakala Staro Selo-Velika Plana
bela
 LimunLimun ja sam mislio da nema tog boga da te zadrži kući ove godine. ali nema veze, ima dana upoznaćemo se , sledeći put na nekom druženju, a i mnoge druge kao i milutina , arsu , snipera,.....kompjuternemojte mi zameritiPodrka ostali svi vi ste ste na spisku koje treba da upoznam, ali ne bi stalo na celu stranicuitanje 2
vižlan i terier
 
Limun
 E bela dragi prijatelju i ja sam mislio da me nista nece zadrzati ali sve se tako lepo namestilo, zao mi je sto sam ispalio Necu 92 nadao se u mene ali sta da se radi ispravicemo to vec sledecemo prilikom nadam se. Izvinjavam se i svim ostalm kolegama sto sam zaebo stvar.Confused

Dobro je što ne pominješ vino!
Srbijalov Admin Tim

Pozdrav od Čarapana!Jaooo "ja s'tem nem ništa"
LimunLimunLimunLimunLimun

"Klonim se ljudi koji misle da je drskost hrabrost, a nježnost kukavnost, a klonim se i onih koji misle da je brbljanje mudrost, a šutnja neznanje."

Khalil Gibran
 
arli
 Više pozitivne energije na jednom mestu nisam video u mom (relativno kratkom) lovačkom stažuVeselo 2. Al ima dana da se još bolje upoznamoika. Dakijev predlog podržavam mksimalno.
 
Predator
 Zapalo mi je za oko da je dobar broj učesnika hajke imao sačmarice u kalibru 16. Od nas 5 što smo se vraćali posljednji sa prvog pogona prema kolima, jedini sam ja imao 12-icu. 

Sasvim prirodno
 
alex
 

DakiNS kaže:
Kolege imam jedan konstruktivan predlog. Da damo da se urade neke našivke za rukav ili kapu tako da se možemo prepoznavati na raznoraznim mestima od sajmova do hajki

Ja sam za bas dobra ideja.
A i kolega gajger svaka cast za sakala.
I gde nadoste da se vozite u ludu masinu seo sam i ja prvi put kada sam bio kod Slave zamalo nisam ispao iz nje.Smile
Bilo kada bilo kuda u lov s Bretonom svuda
 
alex
 Zaboravih imam takodje jos jedan predloga da slova budu odradjena nekom JARKOM CRVENOM ILI ZELENOM BOJOM da se vide veoma da povecamo malo bezbednost u lovu.
A takodje imam predlog da za neke admine bude specijalno odradjena boja kao sto je boja onog Labela

SmileSmileSmileSmile
Bilo kada bilo kuda u lov s Bretonom svuda
 
Gajger
 Alex sakala je odstrelio gost iz BG-a,ja i jos nekoiko kolega smo bili u tom poslednjem pogonu gde je on i pao! Hvala tebi u svakom slucaju !
 
Gajger
 Evo i njegove slike

i42.tinypic.com/30c85c4.jpg
 
misa 71
 Daki odličan ti je predlog oko amblema B)
I najsporiji sa ciljem su brži od najbržih bez cilja. Stari
 
slavko75
 Bravo 2 BRAVO kolege svaka cast na druzenju,inzvanredno,po fotkama mogu zamisliti da je druzenje bilo do J.ja,a mogu vam reci da je onaj nindza i zgodan ,kolije spavao sa njim hm.
UZIVAM U LOVU Tri prsta 2
 
slavaplana
 Ja predlazem da meni uplatite dve devojke iz poslovne pratnje kako bi me lakse prepoznali ljudi!!!ROFL
 
Milos88-Ivanjica
 I ja podrzavam Dakijev predlog,odlican je B)

Slavo svaka cast za organizaciju hajke,nije ni malo lako ugostiti toliki broj ljudi a da svi odu zadovoljni jos je teze...Ti si to postigao i jos jednom Bravo 2
LOV JE Passrbijaloviveli
 
Indjijanac
 ma crveni kuranfil je najbolji znak raspoznavanja
IndjijanacĆIRKO PA JEL TI NEZNAŠ DA U INDJIJU IMA DJUNGLA?
http://www.youtube.com/watch?v=vOipjp...page#t=25s
 
Jank
 

Sniper Hunter kaže:

DakiNS kaže:
Kolege imam jedan konstruktivan predlog. Da damo da se urade neke našivke za rukav ili kapu tako da se možemo prepoznavati na raznoraznim mestima od sajmova do hajki


Svojevremeno je Jank bio zadužen za izradu grba Srbijalov Foruma ,ali se nešto stalo sa time ,moglo bi da se pokrene ta akcija Daki slažem se sa time!


Evo mene tu sam, ako nisam mogao da dođem u Staro Selo to ne znači da ne mogu da napravim jedan zajednički amblem kao znak raspoznavanja.....Kiss

Sve za društvo i kolege sa ovog portala...SVE ZA SRBIJALOV
Lov je stil mog života...Pas]yoursmiles.org/msmile/animal/m0218.gif
 
Podunavac
 Ako ujka Jank bude pravio grb, ima da budemo ko Playboj. Stari švaler, samo na žene misli.Grin
Tri prsta 2Kolce
 
Jank
 

Podunavac kaže:
Ako ujka Jank bude pravio grb, ima da budemo ko Playboj. Stari švaler, samo na žene misli.Grin


Tako je tako je sestriću, namestiću i tebi neku lepoticu ništa ne brini....ROFL
Lov je stil mog života...Pas]yoursmiles.org/msmile/animal/m0218.gif
 
Neca92
 

Limun kaže:
E bela dragi prijatelju i ja sam mislio da me nista nece zadrzati ali sve se tako lepo namestilo, zao mi je sto sam ispalio Necu 92 nadao se u mene ali sta da se radi ispravicemo to vec sledecemo prilikom nadam se. Izvinjavam se i svim ostalm kolegama sto sam zaebo stvar.Confused


Bilo-sta bilo, nije samo ni tvoja krivica, ispravicemo to vec na sledecem druzenju! B)
Lovac nije ko vino ne pije i ko ide planinom samo da ubije!
 
Lala
 Kako sam saznao od Slave, danas je u Starom Selu kod V.Plane bila prilično uspešna hajka na šakala i lisicu; reče SLava da je bilo jedno petnaestak forumaša.
Pa hajde, dajte neku sličicu, neki opis! Ja nisam mogao ove godine da odem do Slave (obaveze, obaveze), pa mi krivo baš. A i vreme je bilo idealno za lov.
Koliko sam shvatio, pored odstrela nekoliko lisica i šakala, učesnici su se propisno ispromašivali na barem još desetak lisica i par šakala!!!
Bogu 'fala, što sam Lala Smile
 
Jank
 Nažalost ja i ovoga puta nisam uspeo da odem u Staro Selo zbog lovačke zabave u svojoj sekciji ali sam na zabavi upoznao Duleta bub Trnava koji je sa zabave otišao pravo kod Slave i verujem da su se lepo proveli ali čekamo izveštaj.
Lov je stil mog života...Pas]yoursmiles.org/msmile/animal/m0218.gif
 
Aca Velika Plana
 Ja sam hajku u S. Selu propustio,steta sto nisam isao bar sa se druzimo.malo imao sam goste pa nije bilo teorije da izadjem iz dvorista... kako sam cuo propisno.se iapromasivase brajko moj 10 lisica i 3 sakala da se promase nije mali broj... mnogi izgleda upoganise ruke subotom sa mladim snasama pa kad vide matore lije oci zakolutaju :-D axaxa
 
Skoči na forum:

Slične teme
Tema Forum Odgovori Poslednji upis
TRAŽIM-NUDIM POSAO U OBLASTI LOVSTVA, ŠUMARSTVA, VETERINE SVAŠTARA 45 01.03.2023. 14:51
Sabatti kombinovane lovačke puške KOMBINOVANO LOVAČKO ORUŽJE 16 07.03.2022. 23:10
Hajke, lovačke manifestacije, pozivi, obaveštenja, iskustva i utisci SVAŠTARA 1096 20.02.2020. 12:07
Cal. 20/76 iskustva i mišljenja! LOVAČKE PUŠKE GLATKIH CEVi 169 15.10.2019. 19:48
Long Range streljaštvo LOVNO STRELJAŠTVO 105 15.10.2019. 12:57
Reklame
REKLAMIRANJE NA SRBIJALOV
PRIJAVA
Još uvek niste član?
Kliknite ovde za registraciju.
Online korisnika
Online gostiju: 17
Online članova: 0


Ukupno članova: 4,443
Najnoviji član: SSG

Poslednje vesti
Bogata ponuda za ljubitelje lova i ribolova na Sajmu u hali „Čair“
УСКРШЊА ЧЕСТИТКА
ВЕЛИКО ИНТЕРЕСОВАЊЕ за Сајам наутике, лова и ...
44. MEĐUNARODNI SAJAM NAUTIKE, LOVA I RIBOLOVA
УРЕДБA О ЦЕНОВНИКУ ОДСТРЕЛА ЛОВОСТАЈЕМ ЗАШТИ...

Pričaonica
Morate se logovati da biste pisali poruku.


tomo vrbas
Offline
· 01.01.2024. 19:30

Сретна Нова година колеге ловци да сте ми живи и здрави, и да вас ловачка срећа и око и даље служе! 🍻





avatarPlaninko011
Offline
· 01.01.2024. 17:21

Drage kolege želim vam zdravlja, lične i lovačke srece u 2024toj. (I da nam se ružne stvari ne ponavljaju).


avatarslavaplana
Offline
· 15.12.2023. 13:46

Niko ništa ne piše na forumu.LSS radi punom parom.Ima podršku lovaca.Jedni isti 30 god sede po U.O.i udruženjima.Nisu oni krivi mi smo Cenzurisano što to trpimo.


avatarHunter_lovac
Offline
· 12.12.2023. 23:19

Planirao sam da polozim za dozvolu za pusku ali ja nosim naočare pa me zanima da li ja mogu da prodjem lekarski pregled pozdrav


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:13

Drug i ja bi se učlanili u neko lovačko društvo u Banatu, da li neko zna gde se primaju članovi sa strane?


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:10

Pozdrav svima..


Anita Randjelovic
Offline
· 11.02.2023. 15:09

Da li neko zna proceduru zamene cevi kod karabina?


avatarLovac Stari
Offline
· 05.02.2023. 14:32

Neka ti je laka zemlja Lalo.


avataralex
Offline
· 30.01.2023. 23:30

Zbogom Lalo 💔


avatarslavaplana
Offline
· 30.01.2023. 12:36

Poslednji pozdrav Ivanu Matkovicu-Lali sa Srbijalova.

63,272,313 posete www.srbijalov.com