Lovački portal SRBIJALOV - Forumske diskusije: ŠTA SE DEŠAVA U LSV?


Navigacija
 Naslovna
 Vesti
 FORUM
 Pravila sajta
 Kodeks lovaca
 Kalendar lova
 Članci o lovu
 Sajmovi lova
 Galerija
 Linkovi
 Knjiga gostiju
 Kontakt
 REKLAMIRANJE
Anketa članova
Kako rešiti sukob izmedju lovačkih saveza na relaciji LSS - LSV?

Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
36% [20 Glasa]

Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
18% [10 Glasa]

Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
34% [19 Glasa]

Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
13% [7 Glasa]

Glasova: 56
Morate se ulogovati da biste glasali.
Start: 22.11.2018. 17:13

Arhiva anketa
REKLAME
REKLAMIRAJTE SE KOD NAS

Domen za Lovačka udruženja

Lovački savez Centralne Srbije


INTERMAKER
Vreme

Pregled teme
 Štampaj teme
ŠTA SE DEŠAVA U LSV?
davorcalic
 Lalo, ja se slazem sa tobom u vezi delegata....
Jedan od problema kod delegata je taj sto ne razumeju sta se desava u savezu i za cega i zbog cega uposte dizu ruku....
A ima i onih koji sve prate, sve znaju i razumeju i dobro su upuceni kud to vodi, znaju za sve spletke do u detalj ko je kome sta reko,ponudio ili namignuo al neradeci nista po tom pitanju gori je od one vrste delegata koji nista nerazumeju o cemu se prica za govornicom i zasta uopste glasaju..... Parola: sve znam, nepreduzimam nista......
Pitam se, jel su prihvatili delegatisanje prestiza radi.....?
Mos' mislit...
Bas bi bilo zanimljivo pogledati statistiku ( koja nepostoji) koliko delegata nikad nije nista reklo za govornicom u nekoj raspravi ili o nekom predlogu..... Nemaju sta da kazu jer nemaju pojma o cemu se uposte raspravlja, pa ako nemas ideju ili predlog, kritiku i sl. koji moj trazis na sednicama.......
To sa delegatima je kap u moru stvari koji nefunkcionisu u nasem savezu.....
Žena mi Makedonka....ena Shock
 
Evodija
 Upis je izbrisan.
Ono što je napisano nema blage veze ni sa lovstvom ni sa temom, a tema je LSV.
Upis je bio čista politika, a politiku možete voditi na nekom drugom mestu, a ne na lovačkom portalu.
Lala
 
Swarovski
 Ovaj upis je skandalozan.
Zato nam i je,kako nam je!
Radi se zameni teza i omalovazavanju pravih vrednosti.
Zderanje pecenja, sarmi i druge hrane ispijanje piva i vina do besveti na raznim tervenkama,sajmovima,slavljima a zatim u polusvesnom stanju izvikivati parole vadeci iza pojasa tetejce,berete, heklere uz muziku pok. Sabana Saulica i Zorice Brunclik buseci krovove satora ,plafone sala i razne tavane nazvati hrbroscu i patriotizmom je sramotno.
Sramotno prema onim ljudima i momcima koji su spremni dati svoj zivot otisli kod sunarodnika i rame uz rame bili i na strasnom mestu postojali.
To se ne usporedjuje uvazeni.
Mnogi pravi patrioti ostavise zivote,neki delove tela, neki zdravle a ovi prvi vasi idoli imase sutra povracanje i mamurluk.
I na kraju Vaseg upisa videh da vise volite brakirce od pticara.
Bolji su za lov divljih i za cuvanje pitomih ovi sto laju av av av.
 
Lala
 Ne dolazi u obzir bilo kakvo pisanje na Srbijalov politički motivisano, niti pominjanje bilo kog političara ili političke opcije osim ako nije lovac, ili u lovačkom kontekstu.
Po pitanju politike nema pardona - ne može na Srbijalov.
Držite se teme.
Bogu 'fala, što sam Lala Smile
 
Lala
 Od kada su raspisani vanredni izbori u LSV, i od kada sam na naslovnoj strani postavio par tekstova o predizbornim aktivnostima i nekim marifetlucima, stiže mi velik broj poziva i poruka da što više informacija koje imam podelim ovde. Poneki zlonamerni ljudi moje ćutanje tumače nekakvim strahom, verovatno polazeći od sebe samih kako bi oni reagovali. Ja razloga za strah nemam, jer putera na glavi nemam.
Evo, stvari stoje ovako: dokle god ne bude završen proces skupljanja potpisa i podnošenja kandidatura, a rok za to je 14. maj, Lala se neće oglašavati. Ali to ne znači da nemam informacija i da ne pratim ko šta radi, i kako radi. Hronologiju dešavanja ću postaviti onog momenta kada kandidacione liste za predsednika, i za članove Upravnog i Nadzornog odbora i Suda časti budu zaključene.
Pokušaću da u mejduvremenu dodjem do podataka o lovačkim biografijama kandidata za predsednika, pa da ih u nekoj uporednoj formi predstavim.
Verujem da bi takav jedan tekst bio koristan kako delegatima koji treba da biraju, tako i lovcima članovima koje ti delegati treba da predstavljaju, da bi mogli da naprave najbolji izbor.
Bogu 'fala, što sam Lala Smile
 
Skoči na forum:

Reklame
REKLAMIRANJE NA SRBIJALOV
PRIJAVA
Još uvek niste član?
Kliknite ovde za registraciju.
Online korisnika
Online gostiju: 14
Online članova: 0


Ukupno članova: 4,443
Najnoviji član: SSG

Poslednje vesti
Bogata ponuda za ljubitelje lova i ribolova na Sajmu u hali „Čair“
УСКРШЊА ЧЕСТИТКА
ВЕЛИКО ИНТЕРЕСОВАЊЕ за Сајам наутике, лова и ...
44. MEĐUNARODNI SAJAM NAUTIKE, LOVA I RIBOLOVA
УРЕДБA О ЦЕНОВНИКУ ОДСТРЕЛА ЛОВОСТАЈЕМ ЗАШТИ...

Pričaonica
Morate se logovati da biste pisali poruku.


tomo vrbas
Offline
· 01.01.2024. 19:30

Сретна Нова година колеге ловци да сте ми живи и здрави, и да вас ловачка срећа и око и даље служе! 🍻





avatarPlaninko011
Offline
· 01.01.2024. 17:21

Drage kolege želim vam zdravlja, lične i lovačke srece u 2024toj. (I da nam se ružne stvari ne ponavljaju).


avatarslavaplana
Offline
· 15.12.2023. 13:46

Niko ništa ne piše na forumu.LSS radi punom parom.Ima podršku lovaca.Jedni isti 30 god sede po U.O.i udruženjima.Nisu oni krivi mi smo Cenzurisano što to trpimo.


avatarHunter_lovac
Offline
· 12.12.2023. 23:19

Planirao sam da polozim za dozvolu za pusku ali ja nosim naočare pa me zanima da li ja mogu da prodjem lekarski pregled pozdrav


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:13

Drug i ja bi se učlanili u neko lovačko društvo u Banatu, da li neko zna gde se primaju članovi sa strane?


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:10

Pozdrav svima..


Anita Randjelovic
Offline
· 11.02.2023. 15:09

Da li neko zna proceduru zamene cevi kod karabina?


avatarLovac Stari
Offline
· 05.02.2023. 14:32

Neka ti je laka zemlja Lalo.


avataralex
Offline
· 30.01.2023. 23:30

Zbogom Lalo 💔


avatarslavaplana
Offline
· 30.01.2023. 12:36

Poslednji pozdrav Ivanu Matkovicu-Lali sa Srbijalova.

63,271,822 posete www.srbijalov.com