Lovački portal SRBIJALOV - Forumske diskusije: ŠTA SE DEŠAVA U LSV?


Navigacija
 Naslovna
 Vesti
 FORUM
 Pravila sajta
 Kodeks lovaca
 Kalendar lova
 Članci o lovu
 Sajmovi lova
 Galerija
 Linkovi
 Knjiga gostiju
 Kontakt
 REKLAMIRANJE
Anketa članova
Kako rešiti sukob izmedju lovačkih saveza na relaciji LSS - LSV?

Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
36% [20 Glasa]

Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
18% [10 Glasa]

Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
34% [19 Glasa]

Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
13% [7 Glasa]

Glasova: 56
Morate se ulogovati da biste glasali.
Start: 22.11.2018. 17:13

Arhiva anketa
REKLAME
REKLAMIRAJTE SE KOD NAS

Domen za Lovačka udruženja

Lovački savez Centralne Srbije


INTERMAKER
Vreme

Pregled teme
 Štampaj teme
ŠTA SE DEŠAVA U LSV?
Sremac75
 Redovna skupština LSV zakazana za 28.02.2011. godine!
PraviloPraviloPravilo
Udri me, ubi me, kožu mi deri, odavno ja sam spreman da mrem, opsuj mi oca, mater, i sve po spisku, samo mi nemoj dirati SREM.
Palica
PalicaPalicaPalicaPalicaPalica

http://www.youtube.com/watch?v=L8U1EI...8U1EIESS1M

"Ko se iskreno bori za pravdu i istinu, mora biti spreman da se žrtvuje!"

"Dođu, tako, vremena, kad pametan zaćuti, budala progovori, a fukara se obogati!'' - Ivo Andrić

"Ako Kosovo nije naše, zašto od nas traže da ga damo...? Ako je njihovo, zašto ga otimaju...? A ako već mogu da ga otmu ne znam sta se vec toliko ustručavaju... ?"
 
Sremac75
 Interesantno je da je UO LSV doneo odluku da se zakaže redovna skupština iako je za to nadležan Predsednik skupštine, a tek ako on to ne učini onda UO LSV!
Tako piše u Statutu!
PraviloPraviloPravilo
Udri me, ubi me, kožu mi deri, odavno ja sam spreman da mrem, opsuj mi oca, mater, i sve po spisku, samo mi nemoj dirati SREM.
Palica
PalicaPalicaPalicaPalicaPalica

http://www.youtube.com/watch?v=L8U1EI...8U1EIESS1M

"Ko se iskreno bori za pravdu i istinu, mora biti spreman da se žrtvuje!"

"Dođu, tako, vremena, kad pametan zaćuti, budala progovori, a fukara se obogati!'' - Ivo Andrić

"Ako Kosovo nije naše, zašto od nas traže da ga damo...? Ako je njihovo, zašto ga otimaju...? A ako već mogu da ga otmu ne znam sta se vec toliko ustručavaju... ?"
 
vuk71
 LSV trenutno ima jednu ulogu, uzeti pare od vojvodjanskih lovaca. Ako ih nazovete i tezite savet ili pranu pomoc onda krene kukanje, nije sad trenutak, raspustili smo komisiju za pravna pitanja, izdrzite jos malo... kao da samo konji koji vuku teret pa imamo jos kilometar a hocemo pauzu... al zato imamo puno pravo da sve platimo sto oni zamisle jer za to postoje argumeniti...
 
paninm
 mislim da toga vise nece biti-LU ce sama odredjivati da li ce biti ili nece biti u savezu, kad pocne dodela lovista.
Ova tema je otvorena,zato da bi se nekako dobile vesti o radu LSV, ali izgleda da ce to tesko ici, jer niko izgleda nemoze da iskopa zapisnike,sa bilo kog sastanka LSV.
 
Sremac75
 Ja uopšte ne znam kako su radili, a i to je samo po sebi loše!

Znam za "svetskog prvaka", znam da Predsednik LSV kao model za visinu članarine uzima Bugarsku i Rumuniju (250-300E), znam da kaže da LSS ne treba da postoji, znam da ću ja platiti veću članarinu od lovaca iz "uže Srbije", znam da se zalaže da LSV sam raspolaže mojim novcima kao sa svojim, znam da Sekretar LSV kaže da je bila zakonska obaveza da se formira "Vojvođanski lovac" doo, da predviđa ili prižeqkuje 100 umesto 58 udruženja........

Šta su ostalo radili, ja stvarno ne znam!
PraviloPraviloPravilo
Udri me, ubi me, kožu mi deri, odavno ja sam spreman da mrem, opsuj mi oca, mater, i sve po spisku, samo mi nemoj dirati SREM.
Palica
PalicaPalicaPalicaPalicaPalica

http://www.youtube.com/watch?v=L8U1EI...8U1EIESS1M

"Ko se iskreno bori za pravdu i istinu, mora biti spreman da se žrtvuje!"

"Dođu, tako, vremena, kad pametan zaćuti, budala progovori, a fukara se obogati!'' - Ivo Andrić

"Ako Kosovo nije naše, zašto od nas traže da ga damo...? Ako je njihovo, zašto ga otimaju...? A ako već mogu da ga otmu ne znam sta se vec toliko ustručavaju... ?"
 
zoranp
 Vala Sremac nabroja ti dosta toga...pa ispade da su oni nešto stvarno i radili !!! Frown ROFL
MOLITVA ZA LOV
Jesam.
I moja puška i moj pas.
Lovac sam,
al' pravičan.
Kao što Plakida bejaše, čuvši glas
Gospodnji Isusa Hrista,
i posta Evstatije.
Čuvaj me Gospode bože iskušenja
i u pravdi održi me,
da se po zapovedima tvojim vladam
i podari mi plen koji mi i uistinu pripada.
Poštujući tebe, poštujem i tvoje darove,
što njeno veličanstvo priroda ima,
a zavet Gospodu, da ne skrnavim delo
Božjih ruku, dajem i molim
za pušku i mog psa.
Amin.


Rodeo
 
LU Aleksandrovo
 pitanje glasi, šta se dešava u LSV

odgovor glasi, kalkuliše
 
Lala
 a lepo smo nudili lobiranje, nije skupo (zamalo da napišem greškom lobotomiranje) ROFL
Bogu 'fala, što sam Lala Smile
 
paninm
 lalo ,tebe nesto krenulo sa salom,nesto si veseo veceras *L21A*
 
Lala
 Pa rekoh ranije, sve je kriv server i kolega Cucić, zarazio me zezanjemGrin
Bogu 'fala, što sam Lala Smile
 
LU Aleksandrovo
 Ajmo kolege vratimo se na temu.

Lično mislim da je lovački savez vojvodine odavno regionalizovan i dobrim delom samostalan od LSS, a da su želje da to bude još više, stim da mi vojvođani radimo to na onaj lepši način, softverski što bi se u današnje vreme kazalo.
 
Lala
 Pa ako pročitaš stenogram sa sednice UO LSS, kada je Beuković govorio, baš je nešto tako u tom smislu govorio, mada nije potpuno jasno kome se obraćao kada je govorio 'vi niste pravno lice, vi tek treba da budete', i nisam shvatio baš najpreciznije one rečenice u vezi odlazaka za BGD.
U svakom slučaju, meni je ton te diskusije vukao na potpuno osamostaljivanje od LSS, ali ne smem da tvrdim da je to bio smisao. Govorim o mom utisku.
Bogu 'fala, što sam Lala Smile
 
LU Aleksandrovo
 Pa to je logičan sled događaja, nije to za čuditi, za mene će mnogo interesantnija biti sednica LSV samo dan nakon ove, mislim da će se veliki deo špila otvoriti i jasno ukazati na buduća dešavanja, uostalom sve oči su uprte sad na beograd, zanima me prvenstveno šta će delegati iz vojvodini uraditi, da li će opet biti iskorišćeni kao bombaši ili će aktivno i nepristrasno uključiti u raspravu.
 
zoranp
 

LU Aleksandrovo kaže:
Ajmo kolege vratimo se na temu.

Lično mislim da je lovački savez vojvodine odavno regionalizovan i dobrim delom samostalan od LSS, a da su želje da to bude još više, stim da mi vojvođani radimo to na onaj lepši način, softverski što bi se u današnje vreme kazalo.


..to je istina, jer eto po pitanju našeg slučaja u BP niko od republike nema nadležnosti nad nama iz pokrajine, odnosno LSS nije mogao tu ništa da utiče na LSV..znači to jeste već neka zasebna organizacija, ali nažalost svih nas nije to ni blizu saveza koji brine os vojim članovima, tu vesela ekipica brine samo o svjim guzičetinama Besan..ali valjda će i tom pirovanju doći kraj Molitva
MOLITVA ZA LOV
Jesam.
I moja puška i moj pas.
Lovac sam,
al' pravičan.
Kao što Plakida bejaše, čuvši glas
Gospodnji Isusa Hrista,
i posta Evstatije.
Čuvaj me Gospode bože iskušenja
i u pravdi održi me,
da se po zapovedima tvojim vladam
i podari mi plen koji mi i uistinu pripada.
Poštujući tebe, poštujem i tvoje darove,
što njeno veličanstvo priroda ima,
a zavet Gospodu, da ne skrnavim delo
Božjih ruku, dajem i molim
za pušku i mog psa.
Amin.


Rodeo
 
boro
 

LU Aleksandrovo kaže:
pitanje glasi, šta se dešava u LSV

odgovor glasi, kalkuliše


Ovo je jedna od najsazetijih a istovremeno najtacnijih odrednica koje sam u poslednje vreme procitao na forumu.
 
zoranp
 Boro jeste sažeto i 100% istinito B)...e sad treba to fino otvoriti, pa polako raspakovati da i mi vidimo šta ima u tim kalkulacijama..šaljimo doušnike..Dim Dasa
MOLITVA ZA LOV
Jesam.
I moja puška i moj pas.
Lovac sam,
al' pravičan.
Kao što Plakida bejaše, čuvši glas
Gospodnji Isusa Hrista,
i posta Evstatije.
Čuvaj me Gospode bože iskušenja
i u pravdi održi me,
da se po zapovedima tvojim vladam
i podari mi plen koji mi i uistinu pripada.
Poštujući tebe, poštujem i tvoje darove,
što njeno veličanstvo priroda ima,
a zavet Gospodu, da ne skrnavim delo
Božjih ruku, dajem i molim
za pušku i mog psa.
Amin.


Rodeo
 
boro
 Bez namere da budem prost politika koju LSV sprovodi u odnosu na LSS se kratko moze okarakterisati i kao kurv..jska.
 
LU Aleksandrovo
 

boro kaže:
Bez namere da budem prost politika koju LSV sprovodi u odnosu na LSS se kratko moze okarakterisati i kao kurv..jska.


Pa sad generalno uzeto ta reč uopšteno i označava politiku, mada ja mislim da je politika stariji zanat od kurv@rluk@.
 
Lala
 Hajd' ponovo da pitam, da li neko ima skupštinski materijal LSV za sednicu u ponedeljak? Koji je dnevni red? Ne mogu da saznam, bilo bi dobro kada bi neko mogao da napiše.
Bogu 'fala, što sam Lala Smile
 
LU Aleksandrovo
 Hajd' ponovo da odgovorimo da dokumenta za skupštinsku sednicu neko ima, imaju svi delegati to je sigurno, nismo mi u Vojvodini nepismeni i neobrazovani pa da ne znamo šta je zakon, imamo mi i novi statut, imamo mi sve a ko i da nemamo, netvrdim da savez nije dostavio materijale delegatima a statute sekretarima udruženja, ako jeste zašto su opet prekriveni velom tajne, da li je moguće da iz cele vojvodine niko od delegata nema mud@ da ih prikaže, pa to nisu TOP SECRET dokumenti.

Prava istina je da niko neće da se zamera, to opet znači da smo mi osvetoljubiv narod, a to nas dovodi da za istinom treba tragati, prema tome treba da ako već nemožemo da nađemo ni jednog delegata sa skupštinskim materijalom i statutom jer jedno sa drugim ne može da ide, da bi onda trebalo da nađemo jednog stručnjaka za obijanje pa da on ko detektiv u američkom filmu dođe do traženih supertajnih dokumenata, od kojih zavisi sudbina celog čovečanstva + lovaca vojvodine.
Cucić će biti sasvim dovoljno.
 
Skoči na forum:

Reklame
REKLAMIRANJE NA SRBIJALOV
PRIJAVA
Još uvek niste član?
Kliknite ovde za registraciju.
Online korisnika
Online gostiju: 14
Online članova: 0


Ukupno članova: 4,443
Najnoviji član: SSG

Poslednje vesti
Bogata ponuda za ljubitelje lova i ribolova na Sajmu u hali „Čair“
УСКРШЊА ЧЕСТИТКА
ВЕЛИКО ИНТЕРЕСОВАЊЕ за Сајам наутике, лова и ...
44. MEĐUNARODNI SAJAM NAUTIKE, LOVA I RIBOLOVA
УРЕДБA О ЦЕНОВНИКУ ОДСТРЕЛА ЛОВОСТАЈЕМ ЗАШТИ...

Pričaonica
Morate se logovati da biste pisali poruku.


tomo vrbas
Offline
· 01.01.2024. 19:30

Сретна Нова година колеге ловци да сте ми живи и здрави, и да вас ловачка срећа и око и даље служе! 🍻





avatarPlaninko011
Offline
· 01.01.2024. 17:21

Drage kolege želim vam zdravlja, lične i lovačke srece u 2024toj. (I da nam se ružne stvari ne ponavljaju).


avatarslavaplana
Offline
· 15.12.2023. 13:46

Niko ništa ne piše na forumu.LSS radi punom parom.Ima podršku lovaca.Jedni isti 30 god sede po U.O.i udruženjima.Nisu oni krivi mi smo Cenzurisano što to trpimo.


avatarHunter_lovac
Offline
· 12.12.2023. 23:19

Planirao sam da polozim za dozvolu za pusku ali ja nosim naočare pa me zanima da li ja mogu da prodjem lekarski pregled pozdrav


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:13

Drug i ja bi se učlanili u neko lovačko društvo u Banatu, da li neko zna gde se primaju članovi sa strane?


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:10

Pozdrav svima..


Anita Randjelovic
Offline
· 11.02.2023. 15:09

Da li neko zna proceduru zamene cevi kod karabina?


avatarLovac Stari
Offline
· 05.02.2023. 14:32

Neka ti je laka zemlja Lalo.


avataralex
Offline
· 30.01.2023. 23:30

Zbogom Lalo 💔


avatarslavaplana
Offline
· 30.01.2023. 12:36

Poslednji pozdrav Ivanu Matkovicu-Lali sa Srbijalova.

63,292,625 posete www.srbijalov.com