Lovački portal SRBIJALOV - Forumske diskusije: Kuna Belica


Navigacija
 Naslovna
 Vesti
 FORUM
 Pravila sajta
 Kodeks lovaca
 Kalendar lova
 Članci o lovu
 Sajmovi lova
 Galerija
 Linkovi
 Knjiga gostiju
 Kontakt
 REKLAMIRANJE
Anketa članova
Kako rešiti sukob izmedju lovačkih saveza na relaciji LSS - LSV?

Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
36% [20 Glasa]

Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
18% [10 Glasa]

Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
34% [19 Glasa]

Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
13% [7 Glasa]

Glasova: 56
Morate se ulogovati da biste glasali.
Start: 22.11.2018. 17:13

Arhiva anketa
REKLAME
REKLAMIRAJTE SE KOD NAS

Domen za Lovačka udruženja

Lovački savez Centralne Srbije


INTERMAKER
Vreme

Pregled teme
 Štampaj teme
Kuna Belica
Browningbar
 Svaka cast Nidzamotocross, lepe kune!Aplauz
Pravo u centar!
srbijalov
 
nidzamotocross
 

slavko75 kaže:
img443.imageshack.us/img443/20/dsc00122k.jpg

Uploaded with ImageShack.us

pozdrav za sve kolege jeli ovo kuna ,ubio sam je letos u dvoristu ocu reci sutnu je nogom par puta i malo pogazio posto smo se sreli na kapiji




ovo je tvor, potpuno sam siguran, 100 % , nije lasica, lasica je mnogo manja, i rep je duplo kraci od duzine njenog tela, ovo je tvor...!!
''Kao ptica koja je bez krila, Srbija bi bez goniča bila''


Ako želiš da izbegneš budale, ne radi ništa, ne pričaj ništa i budi ništa.
 
Valentina
 Pozdrav kolege. Kuna moze da bude i vrlo nezgodna po parkirani auto!!! Podvuce se ispod haube i gloc-gloc sve sto joj smeta dok ispituje ispravnost naseg auta.ZivioRodjo Do duse posle takvog ispitivanja, nas ljubimac ide kod pravog majsora. Pa majstor namaComp racun, a mi Glavu o zid sto smo bas tu parkirali auto.
 
Neca92
 Cuo sam da ima je ''poslastica'' grickanje kablova pod haubom! Za kratko vreme naprave haos!! Shock
Lovac nije ko vino ne pije i ko ide planinom samo da ubije!
 
Cvele
 Kod nas su u nedelju odstreljene dve, ali na zalost nisam prisustvovao lovu, tako da nema ni slika tU.a
srbijalov Lov je za mene život =))) srbijalov
 
urosVA
 Cestitke kolegama na odstrelu.I kod mene ih ima dosta,i uvek mi izleti kad ne nosim pusku.A vala izletece jednom i pred cev!Smeko
Harmonika Kolce
 
Milos88-Ivanjica
 I kod mene kuna ima koliko hoces,ja ih najvise odstreljujem uz pomoc srpskog gonica Cine,koja obozava da tera kune i lisice.
LOV JE Passrbijaloviveli
 
Hunter forever
 Ja cu na njima da ucim da vabim posto ih ima dosta odem do njihovog ognjista i duvam i uporedjujem ako izadje onda lepo radim ako ne onda sutradan opet na vabljenje.Sad planiram na vaskrsnjem raspustu da se bacim na vabljenje kad budu bili mali lisicici.
marka Engleski poenter marka
 
Neca92
 Ja mislim da je kuna veca stetocina od lisice sto se fazana tice! Evo prosto i jednostavno objasnjnje! Kuna je najaktivnija nocu,a svi znamo da joj penjanje uz drvo nije nikakav problem, tako da, dok fazan spava na drvetu (obicno ne tako visoko) kuna se popne i samo ga ''skine"! Shock Sanse da prezivi su minimalne...jadan fazana (i koke) ako ih kuna opazi... tu ima je kraj! Frown


Hunteru, na koji zvuk ce pre kuna doci? Na zeca, ili misa? Bye
Lovac nije ko vino ne pije i ko ide planinom samo da ubije!
 
Lovac Stari
 Kod mene ih puno selo, narocito kuce(podkrovlja).Mnogi stanovnici su u inostranstvu, tako da one to koriste i kolo vode. Sada po snegu se lepo vidi koji su krov i tavan zaposele.

Meni je pre par godina usla u golubarnik(na krovu), kroz samo 3-5cm se provukla i od 17 Golubova retke rase cak 13 udavila!
Dobar pogled.
 
DakiNS
 

Lovac Stari kaže:
Kod mene ih puno selo, narocito kuce(podkrovlja).Mnogi stanovnici su u inostranstvu, tako da one to koriste i kolo vode. Sada po snegu se lepo vidi koji su krov i tavan zaposele.

Meni je pre par godina usla u golubarnik(na krovu), kroz samo 3-5cm se provukla i od 17 Golubova retke rase cak 13 udavila!
Žao mi je što nismo komšije izuzetno volim čekanje zimi, 95 na 96 sam u jan. i febr. imao preko 70 čekanja. Sada sam u NS a lovac u Baču tako da mi je čekanje samo san
 
stefanmiga
 i kod mene ih ima puno,cak i previse.ima jedna stara vikendica ,na njoj je moj otac ubio preko 35 kuna,otkad je poco da lovi.ove zime su bile 4 kune,od te 4 ubio je 3. B) srbijalov
lep pogled i dobar odstrel.!!!srbijalov
 
radislav
 Vidjeh temu kune pa de i ja predstavim ovu sitnu stetocinu iz hercegovine.Ima je u velikom broju kod nas u lovistu najvise pravi stete kod srnece divljaci -mladih -i kod zeceva -a mislim da nam i utice dosta na populaciju jarebice kamenjarke .Kod nas je toliko slobodna da se naslila i grad pa tako preko ljeta ,uvece dok sjedimo ispred kuce vidimo i po nekoliko komada svaku noc drugim rijecima grad je pun kune.S to se tice lovista naseljena je uprirodnim kamenitim jazbinama obicno koje je vec naseljavala lija.Malo ko se bavi jamarenjem a bio bi to idealan lov posebno sa terijerima . Ja sam jedne prilike isao sa jednim mojim rodjakom u lov jamarenjem ulovili smo taj dan jednu D. macku ,i tri kune a vidjeli smo ih 5-6-jos toga dana .lovili smo ih vjerovali ili ne sa jednom istrijanerkom-istarski kratkodlaki gonic- i sa jednim ovcarskim psom -tornjak . Toga psa pamti dosta lovacakao vrhunskog iako nije bio lovacki pas.Ova istrijanerka ulazi u jazbinu u izgoni divljac a on ceka na izlazu i hvata 5 sekundi i gotovo vjerujte mi taj lov pamtim i ostace mi mozda jedan od najdrazih: dozivljaj toga dana .Zao mi je samo sto nisam imao kameru da sve to zabiljezim .od smijeha me zabolio stomak naravno zbog tornjaka po imenu Sarov a posebno kada on proba da ude onako krupan u jazbinu gdje je kuna
RADE
 
LU Aleksandrovo
 Kod nas nema kuna, al se dešavalo da zalutaju, kako ne znam, postoje provereni podaci da je pre 10 godina jedna ubijena u Stepi mestu pored nas a jedna pre 15 godina baš ovde u Aleksandrovu, malo mi je to čudno jer su obe ubijene u naselju a ne u lovištu.
Cucić će biti sasvim dovoljno.
 
Browningbar
 Kod nas ih ima u velikom broju i nanose nam dosta stete u lovistu!NervozanSad
Svake sezone se odstreli bar po 15 komada!B)
Dzabe je i to kada ih samo mali broj lovaca kod nas lovi, da su svi clanovi malo aktivniji po tom pitanju bila bi to druga prica!Confused
Pravo u centar!
srbijalov
 
Neca92
 U mom lovistu ih ima bas puno, ali se opasno skrivaju! Angry Zimi na snegu vidjamo mnoogo, mnoogo tragova, ali ih odstreljujemo u veoma malom broju... Kao da za vreme lova osete opasnost i ne izlaze iz skrovista! Confused
Lovac nije ko vino ne pije i ko ide planinom samo da ubije!
 
Dule bub Trnava
 Evo da se i ja prikljucim, ovom forumu i da dodam neke slikice.
 
Dule bub Trnava
 ova dva para, su ostreljena isterivanjem iz napustene kuce, najboljom metodom.
 
Browningbar
 Dule, svaka cast na odstrelu, lepe kune!Aplauziveli 3
Pravo u centar!
srbijalov
 
Hunter forever
 

Neca92 kaže:
Ja mislim da je kuna veca stetocina od lisice sto se fazana tice! Evo prosto i jednostavno objasnjnje! Kuna je najaktivnija nocu,a svi znamo da joj penjanje uz drvo nije nikakav problem, tako da, dok fazan spava na drvetu (obicno ne tako visoko) kuna se popne i samo ga ''skine"! Shock Sanse da prezivi su minimalne...jadan fazana (i koke) ako ih kuna opazi... tu ima je kraj! Frown


Hunteru, na koji zvuk ce pre kuna doci? Na zeca, ili misa? Bye


Ja mislim da ce pre da dodje na zeca.
marka Engleski poenter marka
 
Skoči na forum:

Slične teme
Tema Forum Odgovori Poslednji upis
Kuna zlatica STRUČNI I NAUČNI RADOVI IZ OBLASTI LOVSTVA 3 02.03.2012. 06:57
Kuna belica STRUČNI I NAUČNI RADOVI IZ OBLASTI LOVSTVA 1 13.10.2011. 20:05
Reklame
REKLAMIRANJE NA SRBIJALOV
PRIJAVA
Još uvek niste član?
Kliknite ovde za registraciju.
Online korisnika
Online gostiju: 15
Online članova: 0


Ukupno članova: 4,443
Najnoviji član: SSG

Poslednje vesti
Bogata ponuda za ljubitelje lova i ribolova na Sajmu u hali „Čair“
УСКРШЊА ЧЕСТИТКА
ВЕЛИКО ИНТЕРЕСОВАЊЕ за Сајам наутике, лова и ...
44. MEĐUNARODNI SAJAM NAUTIKE, LOVA I RIBOLOVA
УРЕДБA О ЦЕНОВНИКУ ОДСТРЕЛА ЛОВОСТАЈЕМ ЗАШТИ...

Pričaonica
Morate se logovati da biste pisali poruku.


tomo vrbas
Offline
· 01.01.2024. 19:30

Сретна Нова година колеге ловци да сте ми живи и здрави, и да вас ловачка срећа и око и даље служе! 🍻





avatarPlaninko011
Offline
· 01.01.2024. 17:21

Drage kolege želim vam zdravlja, lične i lovačke srece u 2024toj. (I da nam se ružne stvari ne ponavljaju).


avatarslavaplana
Offline
· 15.12.2023. 13:46

Niko ništa ne piše na forumu.LSS radi punom parom.Ima podršku lovaca.Jedni isti 30 god sede po U.O.i udruženjima.Nisu oni krivi mi smo Cenzurisano što to trpimo.


avatarHunter_lovac
Offline
· 12.12.2023. 23:19

Planirao sam da polozim za dozvolu za pusku ali ja nosim naočare pa me zanima da li ja mogu da prodjem lekarski pregled pozdrav


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:13

Drug i ja bi se učlanili u neko lovačko društvo u Banatu, da li neko zna gde se primaju članovi sa strane?


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:10

Pozdrav svima..


Anita Randjelovic
Offline
· 11.02.2023. 15:09

Da li neko zna proceduru zamene cevi kod karabina?


avatarLovac Stari
Offline
· 05.02.2023. 14:32

Neka ti je laka zemlja Lalo.


avataralex
Offline
· 30.01.2023. 23:30

Zbogom Lalo 💔


avatarslavaplana
Offline
· 30.01.2023. 12:36

Poslednji pozdrav Ivanu Matkovicu-Lali sa Srbijalova.

63,290,014 posete www.srbijalov.com