ma rus kad napravi nesto to ne moze da ne valja ) ovo je zakon brate! jes da nije praktican za nase uslove i terene ali je majka za sve voleo bi bar da ga "proteram" malo tatra 10x10 http://www.youtub...DNE4z4UrDg
kile_ kaže:
ma rus kad napravi nesto to ne moze da ne valja ) ovo je zakon brate! jes da nije praktican za nase uslove i terene ali je majka za sve voleo bi bar da ga "proteram" malo tatra 10x10 http://www.youtub...DNE4z4UrDg
Ma Rusi kad naprave auto to je VRH. Rusi su medjunarodno priznati po dobrim automobilima, Zato se po Moskvi vozi Audi,Bmw,Mercedes sada su hit Skode a ove dzezvurine od lade to ima samo kod nas i u nekoj Ruskoj provinciji...
evo jednog snimka koji se pojavio na jutubu,kako se zabavljaju sa terencima i dokazuje njegovu izdržljivost,reč je o Mercedesu G klase
Indjijanac kaže:
evo jednog snimka koji se pojavio na jutubu,kako se zabavljaju sa terencima i dokazuje njegovu izdržljivost,reč je o Mercedesu G klase
Šo jes - jes , samo me zbunila oprema i tablice, jesu li to blizanke? Iskreno ova sa 5 vrata mi se ne dopada pošto je imamo u firmi i izgleda sastavljana kao frankeštajn.
KADA BUDEM LOVIO U VEČNIM LOVIŠTIMA LOVIĆU SA BRETONOM
Pozdrav kolege lovci, da li neko zna dobrog oružara Beograd ili okolina, treba mi zbog moje toz 34, ne radi mi levi indikator zapetosti udarnih igala,hvala, pozdrav?
INTERMAKER OfflineAdmin
· 19.11.2025. 12:42
Podunavac
Podunavac Offline
· 17.11.2025. 20:08
Поздрав другари. Дуго ме није било.
krilas Offline
· 25.07.2025. 13:27
Bog da mu dusu oprosti. Pozdrav Daki, vidimo se u vecnim lovistima !
arnotije Offline
· 24.07.2025. 21:28
Бог да му душу прости, породици живот и здравље.
davorcalic Offline
· 24.07.2025. 19:00
Moje saučešće Darkovoj porodici i prijateljima, veoma sam ga poštovao... Nek mu je slava... Pozdravi Lalu i Mrvicu...
alex Offline
· 24.07.2025. 18:30
Sada primio poruku da je DakiNS.preminuo. Predivan čovek,prijatelj,lj udima,nemam reci kojim bih ga opisao! Darko lovi večnim lovištima sa svojim bretonima. 😞😞😞
AcaNik Offline
· 24.07.2025. 15:13
Наш колега и душа овог форума, DakiNS је умро данас. Нека му је лака земља и да има одличну екипу у вечним ловишти
Lela Offline
· 17.05.2025. 12:37
Krivolov se odvija u Zapadnoj Srbiji, Opština Požega, okolna sela ! Ubijaju se srne !!!