Lovački portal SRBIJALOV - Forumske diskusije: Crvena Zastava - Puške sačmarice


Navigacija
 Naslovna
 Vesti
 FORUM
 Pravila sajta
 Kodeks lovaca
 Kalendar lova
 Članci o lovu
 Sajmovi lova
 Galerija
 Linkovi
 Knjiga gostiju
 Kontakt
 REKLAMIRANJE
REKLAME
REKLAMIRAJTE SE KOD NAS

Domen za Lovačka udruženja

Lovački savez Centralne Srbije


INTERMAKER
Vreme

Pregled teme
 Štampaj teme
Crvena Zastava - Puške sačmarice
Sasa frrr
 Ako si siguran da je u dobrom stanju nije uopste mnogo.
 
Scorpion Hunter
 Ovde postavih ranije jedno pitanje nedobih ni jedan odgovor a zivo me zanima: Koji model strane puske je Zastava prekopirala i napravila model sacmarice M70?? Hmmm Canise tebra pomagajGlavu o zid
 
Dare_Makedonija
 Kolege koji je ovaj model Zastave. Pise da je model 52010 cal 16 [img]img19.imageshack.us/img19/4696/zastavab.jpg

Uploaded with ImageShack.us[/img]
Pametan covek zna koliko malo zna a budala zna sve
 
Scorpion Hunter
 Puska sa slike nema veze sa Zastavom... Ovo je TOZ...
 
Dare_Makedonija
 Ok hvala kolega. Inace tip koji je prodaje je pisao da je Zastava
Pametan covek zna koliko malo zna a budala zna sve
 
canis aureus
 

Scorpion Hunter kaže:
Ovde postavih ranije jedno pitanje nedobih ni jedan odgovor a zivo me zanima: Koji model strane puske je Zastava prekopirala i napravila model sacmarice M70?? Hmmm Canise tebra pomagajGlavu o zid


SKorpiJonu tebra iveli 3
Izvini ali tek sad videK "poziv u pomoć" Jaooo
-već sam pisao na temE o tome ... Zastava je posle "belgijanke" počela da proizvodi M70 po ugledu na rusku IŽ58 od koje je prilično iskopirala -bravljanje, mehanizam vatri, izgled ... Nije baš "uspešna" kao 58ica ali je veoma "dugotrajna" što opet dokazuje kvalitet izrade ...

Dare već ti je tebra odgovorio ... ta puška nema nikakve veze sa Zastavom već koliko se može videti na slici najverovatnije je TOZ63
The best of the World all game caliber 8x57JS
Dim
 
Scorpion Hunter
 

canis aureus kaže:

Scorpion Hunter kaže:
Ovde postavih ranije jedno pitanje nedobih ni jedan odgovor a zivo me zanima: Koji model strane puske je Zastava prekopirala i napravila model sacmarice M70?? Hmmm Canise tebra pomagajGlavu o zid


SKorpiJonu tebra iveli 3
Izvini ali tek sad videK "poziv u pomoć" Jaooo
-već sam pisao na temE o tome ... Zastava je posle "belgijanke" počela da proizvodi M70 po ugledu na rusku IŽ58 od koje je prilično iskopirala -bravljanje, mehanizam vatri, izgled ... Nije baš "uspešna" kao 58ica ali je veoma "dugotrajna" što opet dokazuje kvalitet izrade ...

Dare već ti je tebra odgovorio ... ta puška nema nikakve veze sa Zastavom već koliko se može videti na slici najverovatnije je TOZ63

Tebra iveli 3ZivioRodjo
 
dinic1991
 Jel moze neko da mi kaze nesto vise o zastavinoj bokerici sa belom glavom? kakva su vasa iskustva sa njom? kako se pokazala u odnosu na zastavinu bokericu sa crnom glavom? jel ima neke razlike u kvalitetu ili je isto losa kao i ova druga? posto imam ponudu da pazarim jednu takvu...
aleksandar dinic
 
Scorpion Hunter
 

dinic1991 kaže:
Jel moze neko da mi kaze nesto vise o zastavinoj bokerici sa belom glavom? kakva su vasa iskustva sa njom? kako se pokazala u odnosu na zastavinu bokericu sa crnom glavom? jel ima neke razlike u kvalitetu ili je isto losa kao i ova druga? posto imam ponudu da pazarim jednu takvu...

To je druze najgora bokerica na svetu, galaksiji i univerzumu Grin
Cevi dobre. Mehanizam kompletno los...
 
Podunavac
 

dinic1991 kaže:
Jel moze neko da mi kaze nesto vise o zastavinoj bokerici sa belom glavom? kakva su vasa iskustva sa njom? kako se pokazala u odnosu na zastavinu bokericu sa crnom glavom? jel ima neke razlike u kvalitetu ili je isto losa kao i ova druga? posto imam ponudu da pazarim jednu takvu...



Razlika između bele i crne glave je čisto estetska i nema nikakve razlike u funkcionalnosti puške. Bolje pazari IŽ-27 ili TOZ-34 daleko će bolje da te služe za slične (ili iste) pare. A i ruskinju možeš da nađeš sa belom glavom.
Tri prsta 2Kolce
 
dinic1991
 odlucio sam da ne uzmem bokericu. nasao sam zastavinu polozaru 92 godiste,nije ni 50 metka ispucala,kao nova je i odlicno mi lezi.
aleksandar dinic
 
canis aureus
 

dinic1991 kaže:
odlucio sam da ne uzmem bokericu. nasao sam zastavinu polozaru 92 godiste,nije ni 50 metka ispucala,kao nova je i odlicno mi lezi.


dinicU napravio si odličan izbor što se tiče ova dva modela iz ZCZ! ... još kad je u takvom očuvanom stanju i kad ti odlično leži ... sve ostalo je suvišno Confused
Ja sam siguran a budi i ti! B)

Neka te dugo i uspešno služi!
ŽivIJo iveli 3
The best of the World all game caliber 8x57JS
Dim
 
dinic1991
 hvala kolega Pozdrav...uskoro ce biti i slikalovac
aleksandar dinic
 
perra
 Dobio sam pusku na poklon CZ M-75 cal.12/70 polozara je u pitanju. Zanima me koju sve municiju mogu da koristim. Unapred hvala
 
Sniper Hunter
 

perra kaže:
Dobio sam pusku na poklon CZ M-75 cal.12/70 polozara je u pitanju. Zanima me koju sve municiju mogu da koristim. Unapred hvala


Smeš koristiti municiju čija je dužina čaure maksimalno 70mm znači nikako magnum i supermagnum municiju
 
PEZ
 

Sniper Hunter kaže:

perra kaže:
Dobio sam pusku na poklon CZ M-75 cal.12/70 polozara je u pitanju. Zanima me koju sve municiju mogu da koristim. Unapred hvala


Smeš koristiti municiju čija je dužina čaure maksimalno 70mm znači nikako magnum i supermagnum municiju

I da dodam (nadam se Sniperu da se neces ljutiti) kolega perro izbegavaj municiju iako je 12/70 na kojoj ima vidne oznake 1050 Bar jer se radi o municiji koja ima povecane radne pritiske sto moze takodje dovesti do nezeljenih posledica.
 
Sniper Hunter
 

pez kaže:

Sniper Hunter kaže:

perra kaže:
Dobio sam pusku na poklon CZ M-75 cal.12/70 polozara je u pitanju. Zanima me koju sve municiju mogu da koristim. Unapred hvala


Smeš koristiti municiju čija je dužina čaure maksimalno 70mm znači nikako magnum i supermagnum municiju

I da dodam (nadam se Sniperu da se neces ljutiti) kolega perro izbegavaj municiju iako je 12/70 na kojoj ima vidne oznake 1050 Bar jer se radi o municiji koja ima povecane radne pritiske sto moze takodje dovesti do nezeljenih posledica.


Odobreno zaboravih ..godineGrin
 
Podunavac
 A na druženjima forumaša Srbijalov nikako ne upotrebljavaj Keltovu ručno punjenu municiju.Grin
Tri prsta 2Kolce
 
Sniper Hunter
 

Podunavac kaže:
A na druženjima forumaša Srbijalov nikako ne upotrebljavaj Keltovu ručno punjenu municiju.Grin


GrinOdobrenoROFL
 
alex
 

Podunavac kaže:
A na druženjima forumaša Srbijalov nikako ne upotrebljavaj Keltovu ručno punjenu municiju.Grin



Sto se tice Keltove municije pitaj mene ne ne stavljaj to u pusku nikakoooo

Veruj mi
Bilo kada bilo kuda u lov s Bretonom svuda
 
Skoči na forum:

Slične teme
Tema Forum Odgovori Poslednji upis
ZASTAVA M85 KARABINI 75 24.02.2026. 22:11
Zastava M70 KARABINI 943 01.03.2025. 00:59
Zastava sa Battue nišanom KARABINI 75 24.06.2022. 13:29
Puške sačmarice, češke proizvodnje LOVAČKE PUŠKE GLATKIH CEVi 287 07.03.2022. 01:57
IŽ -18 puške sačmarice LOVAČKE PUŠKE GLATKIH CEVi 434 01.01.2020. 14:47
Reklame
REKLAMIRANJE NA SRBIJALOV
PRIJAVA
Još uvek niste član?
Kliknite ovde za registraciju.
Online korisnika
Online gostiju: 19
Online članova: 1


Ukupno članova: 4,482
Najnoviji član: Radovan Dacovic

Poslednje vesti
ОДРЖАНА СЕДНИЦА СКУПШТИНЕ ЛСЦС
ОТВОРЕН 16. МЕЂУНАРОДНИ САЈАМ ЛОВА, РИБОЛОВА И ...
ШАКАЛ ВАСА ЈЕ ИМПРЕСИВАН ПЛИВАЧ И МАРАТОНАЦ
JAVNA RASPRAVA O NACRTU ZAKONA O ORUŽJU I MUNICIJI: Rasprava će trajati do 20. ap...
46. Međunarodni sajam nautike, lova i ribolova

Pričaonica
Morate se logovati da biste pisali poruku.


Vojo
Offline
· 30.05.2026. 09:29

Pozdrav kolege lovci, da li neko zna dobrog oružara Beograd ili okolina, treba mi zbog moje toz 34, ne radi mi levi indikator zapetosti udarnih igala,hvala, pozdrav?


avatarINTERMAKER
OfflineAdmin
· 19.11.2025. 12:42

Podunavac Bye


avatarPodunavac
Offline
· 17.11.2025. 20:08

Поздрав другари. Дуго ме није било.


avatarkrilas
Offline
· 25.07.2025. 13:27

Bog da mu dusu oprosti. Pozdrav Daki, vidimo se u vecnim lovistima !


avatararnotije
Offline
· 24.07.2025. 21:28

Бог да му душу прости, породици живот и здравље.



avatardavorcalic
Offline
· 24.07.2025. 19:00

Moje saučešće Darkovoj porodici i prijateljima, veoma sam ga poštovao... Nek mu je slava... Pozdravi Lalu i Mrvicu...


avataralex
Offline
· 24.07.2025. 18:30

Sada primio poruku da je DakiNS.preminuo. Predivan čovek,prijatelj,lj
udima,nemam reci kojim bih ga opisao! Darko lovi večnim lovištima sa svojim bretonima. 😞😞😞


avatarAcaNik
Offline
· 24.07.2025. 15:13

Наш колега и душа овог форума, DakiNS је умро данас. Нека му је лака земља и да има одличну екипу у вечним ловишти






Lela
Offline
· 17.05.2025. 12:37

Krivolov se odvija u Zapadnoj Srbiji, Opština Požega, okolna sela ! Ubijaju se srne !!!


tomo vrbas
Offline
· 20.04.2025. 08:48

Христос Васкресе.

66,908,627 posete www.srbijalov.com