Lovački portal SRBIJALOV - Forumske diskusije: Crvena Zastava - Puške sačmarice


Navigacija
 Naslovna
 Vesti
 FORUM
 Pravila sajta
 Kodeks lovaca
 Kalendar lova
 Članci o lovu
 Sajmovi lova
 Galerija
 Linkovi
 Knjiga gostiju
 Kontakt
 REKLAMIRANJE
REKLAME
REKLAMIRAJTE SE KOD NAS

Domen za Lovačka udruženja

Lovački savez Centralne Srbije


INTERMAKER
Vreme

Pregled teme
 Štampaj teme
Crvena Zastava - Puške sačmarice
DakiNS
 Koliki je prečnik sačmenog snopa pepea na 60 m
KADA BUDEM LOVIO U VEČNIM LOVIŠTIMA LOVIĆU SA BRETONOM
 
Sniper Hunter
 Momci upropaštavamo ovako lepu temu o Zastava sačmaricama pričama o PP i vuku a teme o PP i vuku zvrje bez postova ,razmislite malo kada pišete koja je tema, Hvala!

Tema je zaključana ako želite nastavak priče o lovu na vuka nastavite tamo.
 
veljko__
 Jel moze neka slika.Smile
Tri prsta 2 Kolce srbijalov
 
pavlepavlaka
 posto sam nasledio zastavinu polozaru u kalibru 16 strarije prozvodnje u ekstra stanju zanima me nesto vise o toj pusci uz tu pusku nasledio sam i toz 63
А у руке Мандушића Вука биће свака пушка убојита!
 
davorcalic
 pavle..procitaj od pocetka sve pise o starijim puskama c.zastava...te puske su fantazija i ja imam takvu...
 
pavlepavlaka
 moja puska crvena zastava 16-tica
pavlepavlaka priložio:
2013-01-08_221417_4.jpg

А у руке Мандушића Вука биће свака пушка убојита!
 
pavlepavlaka
 evo
pavlepavlaka priložio:
2013-01-08_221427_1.jpg

А у руке Мандушића Вука биће свака пушка убојита!
 
pavlepavlaka
 evo
pavlepavlaka priložio:
2013-01-08_221438_1.jpg

А у руке Мандушића Вука биће свака пушка убојита!
 
pavlepavlaka
 evo
pavlepavlaka priložio:
2013-01-08_221448_1.jpg

А у руке Мандушића Вука биће свака пушка убојита!
 
pavlepavlaka
 evo
pavlepavlaka priložio:
2013-01-08_221514_1.jpg

А у руке Мандушића Вука биће свака пушка убојита!
 
Tomash
 Ja bih na ovoj pusci promenio samo remnik,
ovaj siroki zeleni nekako ruzi kompletnu sliku, ali jedan braon kozni bi joj legao kao budali samar Smile
 
aleksa
 pavlepavlaka,
Koji je model položare?
Iz ovih 8 sezona iskustva u lovu, siguran sam da se sa tom puškom može jako uspešno loviti kao i bilo kojom drugom ali je prvenstveno bitno da je puška tehnički ispravna. Ako je i to u redu eto primerka za uživanje što se mene tiče.
Pročitao sam na drugoj temi da imaš 15 godina i sigurno da će ti se mišljenje menjati dok ne napuniš 18. Ako se eventualno odlučiš za prodaju, obrati mi se.;)
 
pavlepavlaka
 puska je u ekstra stanju posto jeredovno ciscena i odrzavana,trenutno nije na prodaju Smile
А у руке Мандушића Вука биће свака пушка убојита!
 
rokvic
 puska je u ekstra stanju posto jeredovno ciscena i odrzavana,trenutno nije na prodaju. .Angry.. mogu da se kladim da nikad nije odneta na temeljno ciscenje i podmazivanje osetljivog unutrasnjeg
mehanizma ( u baskuli) a i sto bi je nosili... ( puska se nosi jedino kad ne moze DA OPALI , ILI POCNE DA OPALJUJE SAMA)...
Mladi kolega dobar pogled i da te dugo sluzi, zastavino oruzije starije proizvodnje je izuzetno kvalitetno,(pogotovo kada se uzme u obzir cena tog oruzija)
 
pavlepavlaka
 bas sam razmisljao i uvideo sta ako za neku godinu treba da se prvo zaposlim pa tu je kuca pa treba da seplati lovna karta i sto stvari dali cu uopste imati pare to je pitanje zato cu ja cuvati moje puske i lepoih srediti i odrzavati i uzivatiu lovu i kerovima Smeko srbijalov marka
А у руке Мандушића Вука биће свака пушка убојита!
 
Bajkela
 Stvarno je lepa puska Pavle. Slazem se sa kolegom Tomash-om za remnik. Jedan kozni sa zelenom cojom bi bio pravi pogodak.
Indjijanac
Lisica
 
veljko__
 Pavle,stvarno lepa puska.pozz
Tri prsta 2 Kolce srbijalov
 
pavlepavlaka
 gledao sam novu zastavinu polozaru u lovackoj prodavnici u Nisu i kosta svega 36000 dali se isplati kupovati ili bolje kupiti iz43 ali ova nova je po meni bolja od IZ ima bolji kundak a i ima je jedan lovac iz grupe i odlicno ga sluzi ima samo reci hvale o njoj ??? Confused
А у руке Мандушића Вука биће свака пушка убојита!
 
PEZ
 Bolja je sigurno IZ, ako zanemarimo kundak koji posteno na IZ-ovkama i nije nesto.
P.S.

"Da bi bio lovac moraš voljeti prirodu a onda moraš voljeti i vuka jer je on njen najdivljiji i najdivniji dio!"- Duško Sekulić
 
pavlepavlaka
 zanima me izgled mehanizma i koji je bolje jer su po meni jednake ali zanimame koje su im mane ??? Confused
А у руке Мандушића Вука биће свака пушка убојита!
 
Skoči na forum:

Slične teme
Tema Forum Odgovori Poslednji upis
ZASTAVA M85 KARABINI 75 24.02.2026. 22:11
Zastava M70 KARABINI 943 01.03.2025. 00:59
Zastava sa Battue nišanom KARABINI 75 24.06.2022. 13:29
Puške sačmarice, češke proizvodnje LOVAČKE PUŠKE GLATKIH CEVi 287 07.03.2022. 01:57
IŽ -18 puške sačmarice LOVAČKE PUŠKE GLATKIH CEVi 434 01.01.2020. 14:47
Reklame
REKLAMIRANJE NA SRBIJALOV
PRIJAVA
Još uvek niste član?
Kliknite ovde za registraciju.
Online korisnika
Online gostiju: 18
Online članova: 0


Ukupno članova: 4,482
Najnoviji član: Radovan Dacovic

Poslednje vesti
ОДРЖАНА СЕДНИЦА СКУПШТИНЕ ЛСЦС
ОТВОРЕН 16. МЕЂУНАРОДНИ САЈАМ ЛОВА, РИБОЛОВА И ...
ШАКАЛ ВАСА ЈЕ ИМПРЕСИВАН ПЛИВАЧ И МАРАТОНАЦ
JAVNA RASPRAVA O NACRTU ZAKONA O ORUŽJU I MUNICIJI: Rasprava će trajati do 20. ap...
46. Međunarodni sajam nautike, lova i ribolova

Pričaonica
Morate se logovati da biste pisali poruku.


Vojo
Offline
· 30.05.2026. 09:29

Pozdrav kolege lovci, da li neko zna dobrog oružara Beograd ili okolina, treba mi zbog moje toz 34, ne radi mi levi indikator zapetosti udarnih igala,hvala, pozdrav?


avatarINTERMAKER
OfflineAdmin
· 19.11.2025. 12:42

Podunavac Bye


avatarPodunavac
Offline
· 17.11.2025. 20:08

Поздрав другари. Дуго ме није било.


avatarkrilas
Offline
· 25.07.2025. 13:27

Bog da mu dusu oprosti. Pozdrav Daki, vidimo se u vecnim lovistima !


avatararnotije
Offline
· 24.07.2025. 21:28

Бог да му душу прости, породици живот и здравље.



avatardavorcalic
Offline
· 24.07.2025. 19:00

Moje saučešće Darkovoj porodici i prijateljima, veoma sam ga poštovao... Nek mu je slava... Pozdravi Lalu i Mrvicu...


avataralex
Offline
· 24.07.2025. 18:30

Sada primio poruku da je DakiNS.preminuo. Predivan čovek,prijatelj,lj
udima,nemam reci kojim bih ga opisao! Darko lovi večnim lovištima sa svojim bretonima. 😞😞😞


avatarAcaNik
Offline
· 24.07.2025. 15:13

Наш колега и душа овог форума, DakiNS је умро данас. Нека му је лака земља и да има одличну екипу у вечним ловишти






Lela
Offline
· 17.05.2025. 12:37

Krivolov se odvija u Zapadnoj Srbiji, Opština Požega, okolna sela ! Ubijaju se srne !!!


tomo vrbas
Offline
· 20.04.2025. 08:48

Христос Васкресе.

66,908,926 posete www.srbijalov.com