Lovački portal SRBIJALOV - Forumske diskusije: Grom Hunter sačmena municija


Navigacija
 Naslovna
 Vesti
 FORUM
 Pravila sajta
 Kodeks lovaca
 Kalendar lova
 Članci o lovu
 Sajmovi lova
 Galerija
 Linkovi
 Knjiga gostiju
 Kontakt
 REKLAMIRANJE
Anketa članova
Kako rešiti sukob izmedju lovačkih saveza na relaciji LSS - LSV?

Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
36% [20 Glasa]

Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
18% [10 Glasa]

Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
34% [19 Glasa]

Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
13% [7 Glasa]

Glasova: 56
Morate se ulogovati da biste glasali.
Start: 22.11.2018. 17:13

Arhiva anketa
REKLAME
REKLAMIRAJTE SE KOD NAS

Domen za Lovačka udruženja

Lovački savez Centralne Srbije


INTERMAKER
Vreme

Pregled teme
 Štampaj teme
Grom Hunter sačmena municija
Sniper Hunter
 Od kolege Scorpion Hunter
 
Scorpion Hunter
 Mnogi lovci u mom kraju koriste municiju Grom Hunter bas zbog njene najnize trzisne cene za koju se dobija kvalitet metak. Moja iskustva sa ovom municijom su pozitivna cak sam cesto puta bio iznenadjen kvalitetom za male pare.
Voleo bih da se na ovoj temi ukljuci vlasnik fabrike Slavko Sevic da nam malo detaljnije opise svoju municiju.
I naravno voleo bih da cujem iskustva drugih kolega sa ovom municijom. iveli 3
 
Predator
 Ima li neke veze ova municija sa municijom "Stepski Soko"?

Sasvim prirodno
 
Scorpion Hunter
 

Predator kaže:
Ima li neke veze ova municija sa municijom "Stepski Soko"?

Nenzam u kom gradu se proizvodi Stepski Soko?
Grom nema nikakve veze zasebna je to firma i nalazi se u Topoli. iveli 3
ako neko nesto zna gde se proizvosi Stepski Soko neka napise voleo bih da saznam.
 
vladant
 Ja sam ove godine prvi put koristio gromov metak 2mm za prepelicu, placao sam ga 26 dinara u Canoni i dok ga nisam probao bio vrlo skeptican. Medjutim, metak se pokazao ekstra cini mi se i bolji od M 90, njim sam i novembra lovio jarebicu. Ozbiljno razmisljam da se ove godine snabdem ovim metkom u svim granulacijama. Jedina zamerka je sto dosta prlja cev.
Sveta Srpska zemlja!
 
Scorpion Hunter
 Prljanje cevi je velika mana za svu nasu domacu municiju cak i mnogo skupljih nego sto je Grom. Sto se tice ucinka na cilju izvanredan metak ko ne veruje nek proba za male pare najbolji na nasem trzistu(u svom cenovnom rangu) iveli 3
 
Sasa frrr
 Stepski soko se puni u Cajetini, direktor Vasiljevic Dragan. Grom nisam probao.
 
Scorpion Hunter
 Slabo ima tog Sokola kod mene. Grom je bas dobra municija. 28g za kalibar 12/70 sacma 2mm za prepelice izuzetan metak. 28g 2mm za kalibar 16 metak exstra kao Grom puca opravdava ime...
 
canis aureus
 Video sam na NS sajmu togA Groma ali mi se činio nedovoljno kvalitetan, pogotovo ako je "preporuka" ...
Povoljna cena me je zainteresovala ali sam čuo od pojedinih kolega koji su ga koristili da nisu bili zadovoljni jer je totalno neujednačen metak i da se razlikuje od serije do serije ... da se to primeti i bez hronometra ili bilo čega drugog jer razlike su velike i zato lako primetne!
Neka su punjenja toliko bila jaka da su pucnji zaglušivali one koji su pucali a puške se "otvarale" iako ni sa jednom drugom municijom te puške i bravljenja nisu imale problema.
Nisam koristio te nemam nikakva iskustva ali verujem ovim kolegama što jesu jer nisu imali razloga da lažu i omalovaže tu municiju.
Možda je od tada porađeno na kvalitetu i završnoj kontroli ...
The best of the World all game caliber 8x57JS
Dim
 
Scorpion Hunter
 Sto se tice municije 12/70 32g primecivao sam neujednacenost od serije do serije. 12/70 28g 2mm je odlicna municija za male pare kvalitet zadovoljavajuc...
 
kimi
 Lično nisam pucao Groma ali znam dosta lovaca koji jesu i imaju samo reči hvale.
U rukama Mandušića Vuka svaka puška biće ubojita
 
slavaplana
 Ja grom nikad vise necu staviti u svoju pusku jer nisam zadovoljan hvalitetom!!!
 
DJULE78
 Koristio sam ga par sezona,od samog pocetka proizvodnje nije bio los,medjutim jako se pogorsao kvalitet i ujednacenost tako da vise kod mene ne zavredjuje paznju!!
 
borkobojic
 pozdrav kolege,ja koristim ''stepski soko'' vec nekoliko godina u lovu na prepelice i mogu vam reci da sam prezadovoljan ,1.75 mm-30gr.,a cena je najniza od svih ostalih proizvodjaca,jeftinija je i od trapa,ja sam zadovoljan,a moze se i naruciti municija po sopstvenoj zelji ,naravno u okviru standarda.
 
Scorpion Hunter
 Sto se tice Stepskog Sokola resili smo gde se proizvodi.
Zna li neko gde se proizvode:
Alpen?,Peloponez?, Proizvode li se jos?
Ima li jos neki domaci proizvodjac?
Dali se Trepca jos proizvodi nisam je deset godina video?
 
canis aureus
 SKorpiJonu tebra
pa što da se sve trpa u ovu temu?!?

Još uvek nerazumem ni da li je "Grom Hunter" koji je tema u ikakvoj vezi sa "Stepskim sokolom" a sad još da se natrpaju i ostali Frown ... tek onda će biti malo razumnjivoNe razumem
The best of the World all game caliber 8x57JS
Dim
 
Sniper Hunter
 

Scorpion Hunter kaže:
Sto se tice Stepskog Sokola resili smo gde se proizvodi.
Zna li neko gde se proizvode:
Alpen?,Peloponez?, Proizvode li se jos?
Ima li jos neki domaci proizvodjac?
Dali se Trepca jos proizvodi nisam je deset godina video?


Mislim da su sve" izumrle"marke municije koje si naveo kolega ,ima ih još po negde u nekoj fijoci po neki komad .
 
Scorpion Hunter
 

canis aureus kaže:
SKorpiJonu tebra
pa što da se sve trpa u ovu temu?!?

Još uvek nerazumem ni da li je "Grom Hunter" koji je tema u ikakvoj vezi sa "Stepskim sokolom" a sad još da se natrpaju i ostali Frown ... tek onda će biti malo razumnjivoNe razumem

Tebra zasto da trazimo novu temu koja nece biti aktuelna.
Rece Sniper da su marke izumrele. Verujem cim ih nisam video desetak godina.iveli 3
 
Aca Velika Plana
 aa druze nesu izumrle! Smile Stepskoga Sokola imade kod mene u prodavnici Marsal u Velikoj Plani od metka za prepelicke do metka za svinjcici! Smile cena razumna metak dobar samo sto ima malo jaci trzaj,ali zavrsava posao,nisam se zalio dok sam ga koristio na prepelice kao bonbona! Smile B)
 
Sniper Hunter
 Niko nije ni rekao da je Stepski soko nestao ,primedba se odnosila na ostale navedene marke .
 
Skoči na forum:

Slične teme
Tema Forum Odgovori Poslednji upis
Stara lovačka municija MUNICIJA ZA NEOLUČENE CEVI 212 11.02.2024. 16:15
Belom Municija MUNICIJA ZA NEOLUČENE CEVI 869 04.12.2023. 18:14
Rotweil Municija MUNICIJA ZA NEOLUČENE CEVI 100 04.08.2023. 22:38
Municija kalibra 30-06 MUNICIJA ZA OLUČENE CEVI 115 15.11.2022. 22:30
Cheddite Municija MUNICIJA ZA NEOLUČENE CEVI 18 09.10.2022. 23:40
Reklame
REKLAMIRANJE NA SRBIJALOV
PRIJAVA
Još uvek niste član?
Kliknite ovde za registraciju.
Online korisnika
Online gostiju: 12
Online članova: 0


Ukupno članova: 4,443
Najnoviji član: SSG

Poslednje vesti
ВЕЛИКО ИНТЕРЕСОВАЊЕ за Сајам наутике, лова и ...
44. MEĐUNARODNI SAJAM NAUTIKE, LOVA I RIBOLOVA
УРЕДБA О ЦЕНОВНИКУ ОДСТРЕЛА ЛОВОСТАЈЕМ ЗАШТИ...
Lovci, dobro obratite pažnju
У БАЧКОМ НОВОМ СЕЛУ

Pričaonica
Morate se logovati da biste pisali poruku.


tomo vrbas
Offline
· 01.01.2024. 19:30

Сретна Нова година колеге ловци да сте ми живи и здрави, и да вас ловачка срећа и око и даље служе! 🍻





avatarPlaninko011
Offline
· 01.01.2024. 17:21

Drage kolege želim vam zdravlja, lične i lovačke srece u 2024toj. (I da nam se ružne stvari ne ponavljaju).


avatarslavaplana
Offline
· 15.12.2023. 13:46

Niko ništa ne piše na forumu.LSS radi punom parom.Ima podršku lovaca.Jedni isti 30 god sede po U.O.i udruženjima.Nisu oni krivi mi smo Cenzurisano što to trpimo.


avatarHunter_lovac
Offline
· 12.12.2023. 23:19

Planirao sam da polozim za dozvolu za pusku ali ja nosim naočare pa me zanima da li ja mogu da prodjem lekarski pregled pozdrav


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:13

Drug i ja bi se učlanili u neko lovačko društvo u Banatu, da li neko zna gde se primaju članovi sa strane?


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:10

Pozdrav svima..


Anita Randjelovic
Offline
· 11.02.2023. 15:09

Da li neko zna proceduru zamene cevi kod karabina?


avatarLovac Stari
Offline
· 05.02.2023. 14:32

Neka ti je laka zemlja Lalo.


avataralex
Offline
· 30.01.2023. 23:30

Zbogom Lalo 💔


avatarslavaplana
Offline
· 30.01.2023. 12:36

Poslednji pozdrav Ivanu Matkovicu-Lali sa Srbijalova.

63,232,183 posete www.srbijalov.com