Lovački portal SRBIJALOV - Forumske diskusije: Beretta


Navigacija
 Naslovna
 Vesti
 FORUM
 Pravila sajta
 Kodeks lovaca
 Kalendar lova
 Članci o lovu
 Sajmovi lova
 Galerija
 Linkovi
 Knjiga gostiju
 Kontakt
 REKLAMIRANJE
Anketa članova
Kako rešiti sukob izmedju lovačkih saveza na relaciji LSS - LSV?

Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
36% [20 Glasa]

Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
18% [10 Glasa]

Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
34% [19 Glasa]

Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
13% [7 Glasa]

Glasova: 56
Morate se ulogovati da biste glasali.
Start: 22.11.2018. 17:13

Arhiva anketa
REKLAME
REKLAMIRAJTE SE KOD NAS

Domen za Lovačka udruženja

Lovački savez Centralne Srbije


INTERMAKER
Vreme

Pregled teme
 Štampaj teme
Beretta
Srdjan Kotor
 Poštovani,

Interesuje me položara u kalibru 20 što rustičnijeg izgleda, može i sa orozima(kokotara) marke Beretta, Franchi, Bernardeli, Beneli Zoli, Mc ili slična.
Molim sve koji imaju fotografiju i cijene da mi pošalju , može i polovne očuvane navedenih proizvođača.

Pozdrav,
Srđan
Srđan
 
vlada lovac
 Ima li S.55 automatsku kocnicu ili ne, u pitanju je mod.iz 74.god sa dva obaraca
 
Srdjan Kotor
 Vlada nisam shvatio pitanje.
Srđan
 
sasaruma
 S55 20ica sa dve obarace nema autumatsku kocnicu
 
Brka bez brkova
 Moja S55.,sklapana u Zastavi nema automatsku kocnicu
 
vlada lovac
 Ja pazario jednu, pa reko da je neko nije nije otvarao i deaktivirao je, znaci serijski su bez automatske kocnice. Odobreno
 
Podunavac
 Vlado ni ne treba ti automatska kočnica. Bitno je da automatsku kočnicu imaš u glavi. A mislim da je ti imaš, kao i većina pravih lovaca kojima na prvom mestu nije odstrel, nego bezbednost u lovu. Druga stavr kod većine lovačkih pušaka kočnica koči samo obarače a ne i udarače, tako da nije nikakva garanciija da neće doći do neželjenog opaljenja. Izuzetak su jedino puške sa interseptorima (presretačima).
Tri prsta 2Kolce
 
hercegovac
 Ja još nisam vidio italijansku pušku sa automatskom kočnicom.
 
vlada lovac
 Pitao sam samo iz razloga plaseci se da je neko nije otvarao, mada sam dobro zagledao srafove i nisam primetio nikakva ostecenja, inace od svih pusaka koje su mi bile u vlasnistvu jedino sam na Zastavinoj polozari imao automatsku kocnicu, tako da sam navikao bez nje i nije mi neophodna, cak mi se i svidja sto nema.
 
Can y Cero
 Pozdrav drugari...

Molio bih vas ako neko ima iskustva da mi pomogne pri kupovini puske.

Da li neko zna nesto vise o modelu Beretta S57E ?

Ponudio mi je prijatelj taj model, u dobrom je stanju, ocuvana.
KojadinovicSrbijaElmerLisica
 
MMilos
 Je l to ona iz Zvečana ili tako nešto?
 
Can y Cero
 Video sam i tu iz Zvecana. Mada tu mozda ima problem oko papira...

Video si druze tu iz Zvecana ?
KojadinovicSrbijaElmerLisica
 
MMilos
 Na oglasu sam je video i baš lepo izgleda na slikama.

Koliko znam to je naslednik S56 i ako je iole dobro održavana to je odlična tandžara. Kod nas su retki i jedan i drugi model...
 
Can y Cero
 Kaparisao sam tu pusku iz Zvecana...

Hvala MMilose na komentarima i pomoci pri kupovini.

Ima jednu veliku fleku na desnoj strani glave ali Boze moj, nije nova, stara je 43 godine...

Objavljujem fotke kad stigne...

Ona druga S 57 koju sam prvu gledao, vlasnik je produzio u MUPu da moze da je otudji do kraja Aprila iako je trofejno oruzje, pa sada kad ima fore jos dva meseca za prodaju dize cenu...
KojadinovicSrbijaElmerLisica
 
Can y Cero
 Sada nasto iskopah...

canis aureus kaže:

Moja BerettLa je model S56E 12/70 i na slici ne može da se vidi koliko je očuvana i malo korišćena iako je "mark XXX"!Yes Ništa nije dorađivano na njojZE .... sem što joj nekad malo prebrišem drvenariju nauljenom krpicom(ranije Schaftolom a sadE domaćim lanenim uljOm)
Znači sve fabričko i sve kI novo!! A otkad je u mojemu vlasništvu lovi po svim uslovima, i leti i zimi i po mrazu i snegu i po +30C u letnjem lovu, ... doduše, prvi vlasnik nije ni lovio pa ... i nikada nije zatajila ili imala bilo kakav zastoj! Naravno uz redovno čišćenje!
Ova slika je iz ranijeg lova, zimskog, i ranije sam je već postaviJo na temi -lov lisice- a jedna je od slika gde se bolje može vidUti BerettLa ... inače mundža je B&P Big Game-Zerati 5/0(5mm) iako na šakale i lisice uglavnom koristim 4rku(4,5mm) istoga proizvođača a PPejke ne koristim u lovu.


Ako je kolegina Beretta model S 56 kako moze da bude 1974 to godiste, a poslednja godina proizvodnje S 57 modela je isto 1974 te...

Da li je moguce da su se proizvodile istovremeno samo je model S 56 klasu iznad ili klasu ispod modela S57 ???

Voleo bih da neko odgovori ako zna...
KojadinovicSrbijaElmerLisica
 
MMilos
 Drago mi je da ćemo biti kolege po svetlom oružju! Odobreno
 
lovac93
 Pozdrav svima,
kupio sam pre nekako s55 pa sa njom i jedan nedostatak. fali sraf ili nekva nitna nisam ni sam siguran sta moze da bude. Da li je neko imao isti slucaj i sta uraditi po tom pitanju?
Oznacio sam na fotografiji o cemu se radi.
Hvala
lovac93 priložio:
132650477_1071990826609485_3408914098928742026_n.jpg
 
clico2
 Kolega lovac93 Bereta koju si kupio S-55 Mod 82 dali su cevi na njoj iz Zastavinog programa jer ih je Zastava sklapala davnih godina ili ori ? Gardone Beretine cevi na njima ti pise i koliko je stara ta Bereta i dali ti ne koci Automatski kada se prelomi za punjene ? Srecno i uspesan sa njom da budes, imao sam je i ja sa Beretinim cevima i moja nije kocila Automatski ali se to prepravi pa ako budes zelio da koci javi se i napisi mi neku info od nje, pozdrav...Bravo 2
 
lovac93
 

clico2 kaže:

Kolega lovac93 Bereta koju si kupio S-55 Mod 82 dali su cevi na njoj iz Zastavinog programa jer ih je Zastava sklapala davnih godina ili ori ? Gardone Beretine cevi na njima ti pise i koliko je stara ta Bereta i dali ti ne koci Automatski kada se prelomi za punjene ? Srecno i uspesan sa njom da budes, imao sam je i ja sa Beretinim cevima i moja nije kocila Automatski ali se to prepravi pa ako budes zelio da koci javi se i napisi mi neku info od nje, pozdrav...Bravo 2


Zastava je sklapala, ima utisno zavodi zastava. trazio sam ne bi li saznao godinu proizvodnje ali nisam uspeo da nadjem... nema automatsku kocnicu. mislim da jeste predost automatskog kocenja. rado bih prepravio.
Hvala Grin
 
StefanS
 

lovac93 kaže:

clico2 kaže:

Kolega lovac93 Bereta koju si kupio S-55 Mod 82 dali su cevi na njoj iz Zastavinog programa jer ih je Zastava sklapala davnih godina ili ori ? Gardone Beretine cevi na njima ti pise i koliko je stara ta Bereta i dali ti ne koci Automatski kada se prelomi za punjene ? Srecno i uspesan sa njom da budes, imao sam je i ja sa Beretinim cevima i moja nije kocila Automatski ali se to prepravi pa ako budes zelio da koci javi se i napisi mi neku info od nje, pozdrav...Bravo 2


Zastava je sklapala, ima utisno zavodi zastava. trazio sam ne bi li saznao godinu proizvodnje ali nisam uspeo da nadjem... nema automatsku kocnicu. mislim da jeste predost automatskog kocenja. rado bih prepravio.
Hvala Grin


Možete li da slikate detaljno cevi i sve oznake i žigove pa će neko možda znati da kaže godište?
 
Skoči na forum:

Slične teme
Tema Forum Odgovori Poslednji upis
Beretta ES 100 LOVAČKE PUŠKE GLATKIH CEVi 148 12.10.2013. 12:42
Browning Cynergy pro sport & Beretta 686 E sport LOVAČKE PUŠKE GLATKIH CEVi 37 02.11.2012. 21:30
Reklame
REKLAMIRANJE NA SRBIJALOV
PRIJAVA
Još uvek niste član?
Kliknite ovde za registraciju.
Online korisnika
Online gostiju: 13
Online članova: 0


Ukupno članova: 4,443
Najnoviji član: SSG

Poslednje vesti
ВЕЛИКО ИНТЕРЕСОВАЊЕ за Сајам наутике, лова и ...
44. MEĐUNARODNI SAJAM NAUTIKE, LOVA I RIBOLOVA
УРЕДБA О ЦЕНОВНИКУ ОДСТРЕЛА ЛОВОСТАЈЕМ ЗАШТИ...
Lovci, dobro obratite pažnju
У БАЧКОМ НОВОМ СЕЛУ

Pričaonica
Morate se logovati da biste pisali poruku.


tomo vrbas
Offline
· 01.01.2024. 19:30

Сретна Нова година колеге ловци да сте ми живи и здрави, и да вас ловачка срећа и око и даље служе! 🍻





avatarPlaninko011
Offline
· 01.01.2024. 17:21

Drage kolege želim vam zdravlja, lične i lovačke srece u 2024toj. (I da nam se ružne stvari ne ponavljaju).


avatarslavaplana
Offline
· 15.12.2023. 13:46

Niko ništa ne piše na forumu.LSS radi punom parom.Ima podršku lovaca.Jedni isti 30 god sede po U.O.i udruženjima.Nisu oni krivi mi smo Cenzurisano što to trpimo.


avatarHunter_lovac
Offline
· 12.12.2023. 23:19

Planirao sam da polozim za dozvolu za pusku ali ja nosim naočare pa me zanima da li ja mogu da prodjem lekarski pregled pozdrav


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:13

Drug i ja bi se učlanili u neko lovačko društvo u Banatu, da li neko zna gde se primaju članovi sa strane?


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:10

Pozdrav svima..


Anita Randjelovic
Offline
· 11.02.2023. 15:09

Da li neko zna proceduru zamene cevi kod karabina?


avatarLovac Stari
Offline
· 05.02.2023. 14:32

Neka ti je laka zemlja Lalo.


avataralex
Offline
· 30.01.2023. 23:30

Zbogom Lalo 💔


avatarslavaplana
Offline
· 30.01.2023. 12:36

Poslednji pozdrav Ivanu Matkovicu-Lali sa Srbijalova.

63,242,755 posete www.srbijalov.com