Lovački portal SRBIJALOV - Forumske diskusije: Nikko optic


Navigacija
 Naslovna
 Vesti
 FORUM
 Pravila sajta
 Kodeks lovaca
 Kalendar lova
 Članci o lovu
 Sajmovi lova
 Galerija
 Linkovi
 Knjiga gostiju
 Kontakt
 REKLAMIRANJE
Anketa članova
Kako rešiti sukob izmedju lovačkih saveza na relaciji LSS - LSV?

Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
36% [20 Glasa]

Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
18% [10 Glasa]

Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
34% [19 Glasa]

Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
13% [7 Glasa]

Glasova: 56
Morate se ulogovati da biste glasali.
Start: 22.11.2018. 17:13

Arhiva anketa
REKLAME
REKLAMIRAJTE SE KOD NAS

Domen za Lovačka udruženja

Lovački savez Centralne Srbije


INTERMAKER
Vreme

Pregled teme
 Štampaj teme
Nikko optic
canis aureus
 270B)Bravo 2

CveleBye
i ja bih je pre zamenio sad dok je nova i dok možeš da izvučeš nekakvu korist! A za te pare može da se uzme, kao što predloži kolega 270, odlični ZrakYes ...
mada, ako si rešio da je zadržišConfused verujem da će istrajati u kombinaciji sa .308Win bar neko vreme zbog njegovog umerenijeg trzaja a za tu cenu, koliko si ga platio, gruvaj na strelištu baš da vidiš koja mu je granica izdržljivosti, kako drži grupu ...
(ali znaj da, kao po pravilu, može da otkaže poslušnost baš kada ti izađe kapitalac pred njegaConfusedFrown)
The best of the World all game caliber 8x57JS
Dim
 
Cvele
 Canis Bravo 2 ali to se moze desiti sa bilo kojom puskom i optikom, realno? Jaooo mene samo na neki nacin tesi to sto Nikko ne pravi samo optike manjeg cenovnog razreda, ima i dosta skupih optika ! Koliko sam gledao po internetu, a i ne pravi samo optike, vec i druge opticke uredjaje, sto eto na primer ako se poredi sa Norconiom nije isto... a i 308. maltene i nema trzaja, tako da se nadam da ce koristiti, a za jasnocu slike, ja sam prezadovoljan... mislim da je sasvim dobra za tu cenu... Confused a da, kad kile koristi ovu optiku na 300WM, onda ce i meni sigurno sluziti Njanjanja Grin
srbijalov Lov je za mene život =))) srbijalov
 
charuga
 moj prijatelj je skinuo sutera i stavio tog japanca na 30 06..prezadovoljan je...samo cepaj cvele..
..............
 
Cvele
 Evo, bar jedan covek da me podrzi... Grin hvala Tri prsta 2
srbijalov Lov je za mene život =))) srbijalov
 
vlada lovac
 

Cvele kaže:
Evo, bar jedan covek da me podrzi... Grin hvala Tri prsta 2

[xhide]Pa ne morate baš javno...mislim to sa podržavanjemStidljiv[/xhide]
 
Cvele
 Hahahaha... vlado, taman posla da me tako podrzava... covek me podrzava u vezi misljenja optike... Njanjanja
srbijalov Lov je za mene život =))) srbijalov
 
charuga
 jos nesto cvele..covek ima 150 lanaca zemlje..moze da kupi 2 swarovska da mete na pusku..njemu dobar nikko..eto
..............
 
vlada lovac
 Malo šale, ako je u tom smislu onda te i ja podržavam, kod nekog sam video tu optiku montiranu ali nikako da se setim gde, baš bi pitao kakvo je njegovo iskustvo sa njom
 
canis aureus
 ne bi imao toliko lanaca da mu nije dobar Nikko
The best of the World all game caliber 8x57JS
Dim
 
Cvele
 vlado, voleo bih da cujem misljenje tog coveka B)
srbijalov Lov je za mene život =))) srbijalov
 
270
 

charuga kaže:
jos nesto cvele..covek ima 150 lanaca zemlje..moze da kupi 2 swarovska da mete na pusku..njemu dobar nikko..eto

Ako je tako kao što kažeš ili je teška neznalica što se oružija i optika tiče ili teška stipsa a možda mu je i lov zadnja rupa na svirali pa ne ulaže mnogo u opremu!
 
charuga
 

270 kaže:

charuga kaže:
jos nesto cvele..covek ima 150 lanaca zemlje..moze da kupi 2 swarovska da mete na pusku..njemu dobar nikko..eto

Ako je tako kao što kažeš ili je teška neznalica što se oružija i optika tiče ili teška stipsa a možda mu je i lov zadnja rupa na svirali pa ne ulaže mnogo u opremu!

tako je kako kazem..cak smo i pashe..
on je i predsednik svog LU i mislim da mu lov nije na zadnjem mestu...
otac mu je godinama u nemackoj..
pucao je sa suterom i kada mu je drugar doneo nikko prodao je polovnog sutera za,cini mi se,100e..
..............
 
canis aureus
 

canis aureus kaže:
ne bi imao toliko lanaca da mu nije dobar Nikko

kada bi pogledao kroz neki malo bolji zamenio bi ga kao što je i Suter, ako već ima, može, stalo mu je a nezna
The best of the World all game caliber 8x57JS
Dim
 
charuga
 

canis aureus kaže:

canis aureus kaže:
ne bi imao toliko lanaca da mu nije dobar Nikko

kada bi pogledao kroz neki malo bolji zamenio bi ga kao što je i Suter, ako već ima, može, stalo mu je a nezna

nik[k]o ne kaze da je nikko najbolji,bolji od swarovskog,vec da cvele ne treba da zaveze 100e za svoju optiku da bi je neko uzeo...
..............
 
Cvele
 Harmonika Kolce iveli 3
srbijalov Lov je za mene život =))) srbijalov
 
KREC
 Pozdrav drustvu na temi,ja na mom 7x64 koristim 3-9x40 Ofotert kazu da je sklapana u Madjarskoj a proizvedena u japanu jos 89 god. kad i karabin u Zastavi.posle fine montaze i ciscenja i upucavanja nosi u tacku i prezadovoljan sam .Kazu iskusniji da su te optike od 20 i vise godina tipa Tasco,ofotert,Zrak,Zenitson itd jako robusne i pouzdane u sta sam se i uverio.Prosle godine u Grckoj vidim u Kineskoj robnoj kuci u vitrini zakljucan Buschnel za 50 evra sa sve crvenom koncanicom.Kad sam je uzeo i pogledao kroz nju nikako da izostrim sliku,kad pomerim varijabilu skoro da nema razlika = tesko sr.... prema tome nek kupuje ko sta voli i koliko ima para. Dobar vam pogled,Mirko
 
Cvele
 E sad.... meni bas nista nije jasno sta si ovim hteo da kazes.. koliko ja znam tema je "Nikko optic" a ti ga ovde nigde ne spomenu ?! Ili si ga svrstao u ovaj kako ti kazes "Buschnel" ? Hmmm Confused
srbijalov Lov je za mene život =))) srbijalov
 
KREC
 Ma kontam ja kolega da ti razradjujes temu a da malo bolje procitas shvatio bi poentu mog posta da kupuje ko sta hoce pa i Nikko i Bushnel i Shuuter i Edenberg itd.... ko sta voli nek izvoli a vi ako ste ga kupili i montirali dajte neku metu postavite da vidimo gde i kako nosi,sa kojim kalibrom itd... Pozdrav
 
Cvele
 Ja moju jos nisam montirao, tacnije ja sam je kupio za mog oca, jer ja nemam ni lovacku pusku, a kamo li karabin, a on ima 308.Win i trebamo uskoro da ga montiramo, samo da kupi municiju za ovu godinu i nosace i bice slika naravno ;) a Kile ima ovu optiku na 300WM, pa on moze da izbaci njegove slike meta... poSpavanje 
srbijalov Lov je za mene život =))) srbijalov
 
Kile_
 moja nikko optika
da li je potrebno i koliko da podignem horizontalnu koncanicu gore?
www.srbijalov.com/infusions/resizer_infusion/images/[65]12012013154.jpg

pogledajte pogotke a gadjao sam centar crvene donje kocke
www.srbijalov.com/infusions/resizer_infusion/images/[65]12012013146.jpg

www.srbijalov.com/infusions/resizer_infusion/images/[65]12012013152.jpg
Samo 300 i 4x4
 
Skoči na forum:

Reklame
REKLAMIRANJE NA SRBIJALOV
PRIJAVA
Još uvek niste član?
Kliknite ovde za registraciju.
Online korisnika
Online gostiju: 18
Online članova: 0


Ukupno članova: 4,443
Najnoviji član: SSG

Poslednje vesti
Bogata ponuda za ljubitelje lova i ribolova na Sajmu u hali „Čair“
УСКРШЊА ЧЕСТИТКА
ВЕЛИКО ИНТЕРЕСОВАЊЕ за Сајам наутике, лова и ...
44. MEĐUNARODNI SAJAM NAUTIKE, LOVA I RIBOLOVA
УРЕДБA О ЦЕНОВНИКУ ОДСТРЕЛА ЛОВОСТАЈЕМ ЗАШТИ...

Pričaonica
Morate se logovati da biste pisali poruku.


tomo vrbas
Offline
· 01.01.2024. 19:30

Сретна Нова година колеге ловци да сте ми живи и здрави, и да вас ловачка срећа и око и даље служе! 🍻





avatarPlaninko011
Offline
· 01.01.2024. 17:21

Drage kolege želim vam zdravlja, lične i lovačke srece u 2024toj. (I da nam se ružne stvari ne ponavljaju).


avatarslavaplana
Offline
· 15.12.2023. 13:46

Niko ništa ne piše na forumu.LSS radi punom parom.Ima podršku lovaca.Jedni isti 30 god sede po U.O.i udruženjima.Nisu oni krivi mi smo Cenzurisano što to trpimo.


avatarHunter_lovac
Offline
· 12.12.2023. 23:19

Planirao sam da polozim za dozvolu za pusku ali ja nosim naočare pa me zanima da li ja mogu da prodjem lekarski pregled pozdrav


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:13

Drug i ja bi se učlanili u neko lovačko društvo u Banatu, da li neko zna gde se primaju članovi sa strane?


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:10

Pozdrav svima..


Anita Randjelovic
Offline
· 11.02.2023. 15:09

Da li neko zna proceduru zamene cevi kod karabina?


avatarLovac Stari
Offline
· 05.02.2023. 14:32

Neka ti je laka zemlja Lalo.


avataralex
Offline
· 30.01.2023. 23:30

Zbogom Lalo 💔


avatarslavaplana
Offline
· 30.01.2023. 12:36

Poslednji pozdrav Ivanu Matkovicu-Lali sa Srbijalova.

63,283,970 posete www.srbijalov.com