Lovački portal SRBIJALOV - Forumske diskusije: Optika Sutter


Navigacija
 Naslovna
 Vesti
 FORUM
 Pravila sajta
 Kodeks lovaca
 Kalendar lova
 Članci o lovu
 Sajmovi lova
 Galerija
 Linkovi
 Knjiga gostiju
 Kontakt
 REKLAMIRANJE
Anketa članova
Kako rešiti sukob izmedju lovačkih saveza na relaciji LSS - LSV?

Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
36% [20 Glasa]

Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
18% [10 Glasa]

Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
34% [19 Glasa]

Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
13% [7 Glasa]

Glasova: 56
Morate se ulogovati da biste glasali.
Start: 22.11.2018. 17:13

Arhiva anketa
REKLAME
REKLAMIRAJTE SE KOD NAS

Domen za Lovačka udruženja

Lovački savez Centralne Srbije


INTERMAKER
Vreme

Pregled teme
 Štampaj teme
Optika Sutter
asivica
 Cuo sam za ovu optiku marke SUTTER Nemacke proizvodnje citao sam u LORISTU na ovoj temi o ovoj optici hvale je ,sada me interesuje Vase misljenje jer mi covek nudi donosi ih iz Nemacke za po 90eur.ima i skuplje varijante ali 1.5-6x42,1.5-7x52 i 3-9x40 su po ovoj ceni i sve imaju svetlecu tacku i pojacavanje inteziteta tacke ima od 1-7.On kaze da ih koristi na svom oruzju cak ima ima na win.300mag.A ja bih to stavio na moj 30-06 na svenk montazu koju sam danas kupio od Darkona.Interesujume Vasa misljenja i ako ima neko iskustvo sa ovom optikom,cena mi je primamljiva pa me privlaci.POMAGAJTE STA DA RADIM!!!NervozanGlavu o zid
 
sheytan
 Moj koleza ima 1.5-6, ispucao jedno 50-ak mechitja tvog kalibra, i za sada drzi... Ali, ja joj nikada ne bih mogao verovati... Tako da je to, ZA MENE I MOJU PSIHU, izuzetno sqpa optika... Nadam se da razumesh shta hotju da kazem...
 
slavko75
 pozdrav asivice ja sam sutter optiku nabavio prije dva meseca narucio sam je iz Njemacke 3-12x56 sa crvenim krsticem kostala me 140 eura namontirosam je na cesku kombinaciju 7x57r i ispalio sam nekih petnaestak metaka na strelistu i zasad drzi inace ija sam je uzeo na preporuku jednog kolege videcu na dalje kako ce me posluziti
UZIVAM U LOVU Tri prsta 2
 
Jank
 Pa Savko želim ti da sa tom optikom uloviš bar vuka ili medveda ili slona ako ti naiđe, što da ne ČESTITAM i u zdravlju te služila....B)
Lov je stil mog života...Pas]yoursmiles.org/msmile/animal/m0218.gif
 
Sniper Hunter
 Ma pucaj dok traje i nek je bal a posle zameni i gotovoB) srecna kupovinaBravo 2
 
slavko75
 hahaha za slona neznam ali svakako vam hvala 
UZIVAM U LOVU Tri prsta 2
 
Cvele
 asivica, ma uzimaj, ja bi' uz'o tu od 1,5-7x52... Smile
srbijalov Lov je za mene život =))) srbijalov
 
slavko75
 img522.imageshack.us/img522/2711/sutero.jpg

Uploaded with ImageShack.us

to je moja optikica
UZIVAM U LOVU Tri prsta 2
 
asivica
 Ljudi hvala Vam ,evo sad sam bio i na njihovom sajtu pa ne izgleda mi bas kao neki kinez nesto toliko prosto,kakve stvari imaju sve bas se bave samo lovackom opremoma i kod njih su te cene za 20-30eur.razlika normalno svako mora da zeradi,ali j**esga za ove pare ja mislim treba probati.Eno jedan na LORISTU kaze da je ispalio oko 100-tinak metaka 8x57 na strelistu i 5-6 u lovu i kaze da mu i dalje drzi grupu.Cvele i ja sam bas razmisljao za tu 1.5-7x50, ako nekog jos interesuje mogu mu dati broj telefona od coveka koji ih donosi.Evo njihovog sajta.
www.sutter-gmbh.de
 
slavko75
 kao sto rekoh mocno izgleda kad je drzite u ruci ima i tezinu nije lagana kao one kineske 
UZIVAM U LOVU Tri prsta 2
 
asivica
 Je li slavko 75 kakav je tubus?
 
slavko75
 vrlodobar bistar i cist pogled kroz njega,ocena nije za peticu ali cetvorka sigurno
UZIVAM U LOVU Tri prsta 2
 
asivica
 Dobro to ali mislio sam i na ono sto kazu da ima i celicni i od cega vec na materijal sam mislio.
 
slavko75
 ja mislim celicni ili pak neki tvrd materijal posto ima lepu tezinu nisam sad 100 posto siguran
UZIVAM U LOVU Tri prsta 2
 
asivica
 Sigurno ce biti bolje od ovih bushnella{jeftinijih},jer danas sam u Nisu ulazio u jednu radnju da vidim malo optiku on mi daje za 15000din bushnell ja okrecem ono Made in China, i mislim se j*em te busnelu makar nemoj da pisu odakle je,kupi ovo kakvo god je makar iz nemacke.Hvala ti na ovome i veruj za ove pare cu ga i ja uzeti.Pozdrav.
 
sheytan
 Alooo, asivica! Ti mislish da se Sutter sklapa u Germaniji??? Nemoj neko da te laze! Chak i ako pishe tako neshto, to je posledica neke rupe u zakonu, gde npr. iz Kine rimfuzno stizu optike, a u Nemachkoj im Srbi i Rumuni metju zashtitne poklopce i stavljaju ih u qtije, i to mozda po nemachkom zakonu zadovoljava da bi se moglo napisati Made in Germany...

(Znam za primer od pre par godina, gde Zabari na kineske cipele samo LEPE djon(mozda je i on stigao iz Kine, nisam siguran), i po nji'ovom zakonu legalno cipele oznachavaju sa Made in Italy...)

Znachi, JEDINO U KINI te optike mogu biti napravljene I NIGDE DRUGDE NA SVETU TRENUTNO, za te pare! Stari
 
Sniper Hunter
 SheytanB)
 
AcaNik
 imam suterov red dot na 9,3x62 i za sada drzi. znam tog coveka sto salje i ok je lik. premisljam se i ja da uzmem jednu.
Не знам да ли ће на Марсу бити нешто за лов када оду горе, али знам да ће се и ту ловити са Бретоном.
 
asivica
 Okey Sheytan,tu si sigurno u pravu ali ja mislim da i onaj bushnell koji sam gledao od 15000-20000din. su kinezi zato sto na njima pise Made in China i zasto bih sad davao duplo vise para za istu stvar.Nadam se da ovo sto dolazi iz Nemacke nije bitno gde je sklapano sigurno je moralo da prodje neku kontrolu i da ima neki njihov zadovoljavajuci kvalitet cim su dozvolili da na njemu pise Mada in Germany.B)
 
asivica
 AcaNik,je li mislis na Gorana iz Cuprije?
 
Skoči na forum:

Slične teme
Tema Forum Odgovori Poslednji upis
Noćna optika OPTIKE I MONTAŽE 217 23.01.2022. 10:48
Kahles optika OPTIKE I MONTAŽE 69 25.08.2020. 23:34
optika OPTIKE I MONTAŽE 175 24.03.2019. 15:32
Vortex optika OPTIKE I MONTAŽE 38 18.01.2019. 09:04
Adekvatna optika OPTIKE I MONTAŽE 399 21.09.2018. 22:32
Reklame
REKLAMIRANJE NA SRBIJALOV
PRIJAVA
Još uvek niste član?
Kliknite ovde za registraciju.
Online korisnika
Online gostiju: 17
Online članova: 1


Ukupno članova: 4,443
Najnoviji član: SSG

Poslednje vesti
Bogata ponuda za ljubitelje lova i ribolova na Sajmu u hali „Čair“
УСКРШЊА ЧЕСТИТКА
ВЕЛИКО ИНТЕРЕСОВАЊЕ за Сајам наутике, лова и ...
44. MEĐUNARODNI SAJAM NAUTIKE, LOVA I RIBOLOVA
УРЕДБA О ЦЕНОВНИКУ ОДСТРЕЛА ЛОВОСТАЈЕМ ЗАШТИ...

Pričaonica
Morate se logovati da biste pisali poruku.


tomo vrbas
Offline
· 01.01.2024. 19:30

Сретна Нова година колеге ловци да сте ми живи и здрави, и да вас ловачка срећа и око и даље служе! 🍻





avatarPlaninko011
Offline
· 01.01.2024. 17:21

Drage kolege želim vam zdravlja, lične i lovačke srece u 2024toj. (I da nam se ružne stvari ne ponavljaju).


avatarslavaplana
Offline
· 15.12.2023. 13:46

Niko ništa ne piše na forumu.LSS radi punom parom.Ima podršku lovaca.Jedni isti 30 god sede po U.O.i udruženjima.Nisu oni krivi mi smo Cenzurisano što to trpimo.


avatarHunter_lovac
Offline
· 12.12.2023. 23:19

Planirao sam da polozim za dozvolu za pusku ali ja nosim naočare pa me zanima da li ja mogu da prodjem lekarski pregled pozdrav


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:13

Drug i ja bi se učlanili u neko lovačko društvo u Banatu, da li neko zna gde se primaju članovi sa strane?


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:10

Pozdrav svima..


Anita Randjelovic
Offline
· 11.02.2023. 15:09

Da li neko zna proceduru zamene cevi kod karabina?


avatarLovac Stari
Offline
· 05.02.2023. 14:32

Neka ti je laka zemlja Lalo.


avataralex
Offline
· 30.01.2023. 23:30

Zbogom Lalo 💔


avatarslavaplana
Offline
· 30.01.2023. 12:36

Poslednji pozdrav Ivanu Matkovicu-Lali sa Srbijalova.

63,284,944 posete www.srbijalov.com