Lovački portal SRBIJALOV - Forumske diskusije: KINOLOŠKI SAVEZ SRBIJE


Navigacija
 Naslovna
 Vesti
 FORUM
 Pravila sajta
 Kodeks lovaca
 Kalendar lova
 Članci o lovu
 Sajmovi lova
 Galerija
 Linkovi
 Knjiga gostiju
 Kontakt
 REKLAMIRANJE
Anketa članova
Kako rešiti sukob izmedju lovačkih saveza na relaciji LSS - LSV?

Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
36% [20 Glasa]

Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
18% [10 Glasa]

Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
34% [19 Glasa]

Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
13% [7 Glasa]

Glasova: 56
Morate se ulogovati da biste glasali.
Start: 22.11.2018. 17:13

Arhiva anketa
REKLAME
REKLAMIRAJTE SE KOD NAS

Domen za Lovačka udruženja

Lovački savez Centralne Srbije


INTERMAKER
Vreme

Pregled teme
 Štampaj teme
KINOLOŠKI SAVEZ SRBIJE
slavaplana
 Misljenja sam da ova tema treba da se pokrene kako bi bar malo dobili informacije sta to radi KSS i sa koliko para raspolaze isti na godisnjem nivou???Kuda ide taj ogroman novac i kako se i na koje namene trosi???Do sada koliko ja znam samo je KSS hvaljen i niko jos nije izneo ni jedan negativan podatak a ljudi koji bi to mogli da urade sede u U.O. i nepada im napamet da secu granu na kojoj sede.....odnosno nisu gadljivi na pare koje primaju na ime nadohnade ......ni PREDATOR a ni KURIR kao ni ZOV a ni ostala glasila nisu do dana danasnjeg izneli ni jedan negativan podatak o radu KSS???Da li je sve tako????provericemo...............
 
slavaplana
 nadam se da ce clanovi portala koji su u organima upravljanja KSS objaviti poslovanje KSS kako bi se i ostali lovci i kinolozi upoznali sa ciframa sa kojima KSS barata............do dana danasnjeg ja nisam nigde video javno objavljani finasiski plan i realizaciju istog.........

ogromne cife se pominju ali ja licno nisam imao uvida u trosenju istih tih para a misljenja sam da se najvise para potrosi bas u KSS i da su svi Lovacki Savezi mala deca sto se tice kolicine para koja dodje i ode iz KSS na godisnjem nivou????

Takodje bih voleo da saznam sta koliko kosta od usluga u KSS i kuda ide taj novac???Koliko ima zaposlenihi kolike su plate,dnevnice i godisnja izdvajanja za clanove U.O.???

Koliko se para slije od manifestacija,rodovnika,ispita u radu i lepoti.....itd.....
 
mrwa22250
 

slavaplana kaže:
nadam se da ce clanovi portala koji su u organima upravljanja KSS objaviti poslovanje KSS kako bi se i ostali lovci i kinolozi upoznali sa ciframa sa kojima KSS barata............do dana danasnjeg ja nisam nigde video javno objavljani finasiski plan i realizaciju istog.........

..

Samo se ti nadaj,nisu ludi da seku granu na kojoj sede i pri tom sa iste pomalo i uberu.Moraces sacekati da nekoga izbace iz tih organa upravljanja da bi progovorio,a do tadaChut
Shockdok pametni popustaju,budale zavladase
 
Vuja
 Kolege da li su u vasim udruženjima obavezne takozvane ID kartice za pse? Posto kod mene ako to nemas nema izlaska u lov.
 
slavaplana
 Ako u lovu nosis originalni rodovnik sa radnom knjizicom niste u obavezi da imate ID karticu..........ko to kaze da je obavezno nema pojma jer je i ovo dokument........
 
Vuja
 I ja sam to tako shvatio ali ovi moji u upravi se uhvatili za to ko pijan plota. Ako naidje inspektor a nemas karticu pljstace prijave, pa to hocu da proverim da im vec jednom zapusim usta. Hvala na info
 
mrwa22250
 A mozda se KSRS dosetio da uzme 600kinti svake godine umesto samo jednom za rodovnik i knjizicu.
Shockdok pametni popustaju,budale zavladase
 
goldenvalley
 http://www.ksrs.o...novnik.php


...revija "Zov" 2008.g. Piše:Marija Radovanović
"Tradicionalno u Srbiji kinološka sezona počinje i završava se Međunarodnom izložbom pasa svih rasa - CACIB Beograd. Alfa i omega Kinološkog Saveza Srbije, dr Mahmud Al Dagistani, generalni sekretar, ocenjuje proteklu sezonu veoma uspešnom. - Zadovoljni smo, s obzriom na to da smo imali veliki broj kinoloških manifestacija u toku 2008. godine - kaže Dagistani. - Prijavili smo oko sto odgajivačnica prošle godine, i oko 27.000 štenadi. To je impozantan broj! Kinologija u Srbiji je i dalje u usponu."


...nemam tačan podatak,ali mislim da je broj štenadi 2012.g bio oko 32.000...od cene svakog rodovnika(1700din),sa teritorije Centralne Srbije u kasu KSRS ide 1200din,a sa teritorije APV,700din...cenovnik usluga KSRS ima 22 stavke...Love
Dogodine u Prizrenu.

http://youtu.be/ycyzTZBunzM
 
Brka bez brkova
 sto se tice ID kartice obavezna je za pse starije od 24meseca,vadi se jednom i kosta 300din
 
mrwa22250
 

Brka bez brkova kaže:
sto se tice ID kartice obavezna je za pse starije od 24meseca,vadi se jednom i kosta 300din

Bogami nama uredno naplacuju 600 KoTuKoga
Shockdok pametni popustaju,budale zavladase
 
mihailo
 Pravilnik o strucnom radu od 16.04.2013

Stranica 20,clan 32

Strogo se zabranjuje odrzavanje bilo kakvih kinoloskih manifestacija na terenima drugog Kinoloskog drustva,osim ako ima dozvolu tog KD i saglasnost KSS.
KSS moze da organizuje sve vrste kinoloski manifestacija na celoj teritoriji R.Srbije.

1.Kako se odredjuju tereni Kinoloskog drustva?
2.Ko odredjuje terene Kinoloskog drustva?
 
AcaNik
 Чини ми се да је ИД картица 250-300 рсд и плаћа се нека чланарина 150рсд. Зграда је екстра! Има и паркинг за посетиоце. Љубазни су невероватно. Ја мислио да сам грешком ушао у неку фирму. Стварно прелепо изгледа.
То је оно што као просечан корисник приметиш а остало немам појма.
 
Brka bez brkova
 

mrwa22250 kaže:

Brka bez brkova kaže:
sto se tice ID kartice obavezna je za pse starije od 24meseca,vadi se jednom i kosta 300din

Bogami nama uredno naplacuju 600 KoTuKoga
Pa ti si verovatno 2.,3.ruka. ja izvadio u KSS u decembru. i ne treba nikakve clanarine ako si clan L.U.
 
Macvanski lovac
 Kod nas odes u L.U. popunis neki zahtev (podatke iz rodovnika itd.),ostavis 300 kinti i kad bude gotovo pozove te upravnik (najcesce) i to je to,po meni sasvim korektno...sve preko toga je necije "ugradjivanje"
Rodjen da budem lovac
 
mrwa22250
 Kanda smo mi u Vojvodini opet malcice zakinuti,moram malo bolje da se raspitam.
Shockdok pametni popustaju,budale zavladase
 
slavaplana
 Milan Palic
Posle dugo godina borbe protiv lovacke mafije na red stize i kinoloska mafija .Dali gospodin Aleksandar Vucic i Ivica Dacic znaju da u Srbiji postoji i kinoloska mafija ili ti (kuckarska) ubedjen sam da neznaju ,nadam se da ce uskoro da saznaju .Moje pitanje je za selektora i predsednika kluba za nkd pticare je .ko i na koji nacin finansira troskove putovanja za italiju , kako su izvresene kvalifikacije dole u zitoradji i zasto su okupljali takmicare kad se sve znalo u napred< ko ide ?,zasto provera nije izvrsena u pozarevcu kako je i dogovoreno 22 marta ,dali su objavu da ce biti, i na sajtu . Okupili se ljudi u pozarevcu cekavsi utakmicu i naravno ,okrugli sto je vece pre toga zasedao i doneo odluku . cak se pojavljuje obavestenje na sajtu da ce za svakog psa biti postavljen snimak turnusa iz pozarevca ,jedva cekam da vidim te snimke . zasto je pred polazak izbacen zivorad djordjevic rezerva reprezentacije ?? . vi ni na koji nacin ne predstavljate srbiju u italiji nego promovisete sami sebe , svemu dodje kraj pa tako i ovakvim i slicnim desavanjima na brojnim kinoloskim manifestacijama u nasoj zemlji . e pa gospodo kinolozi u interesu svog dzepa malo ste se zeznuli
 
huntinggirl1
 ID kartica košta 300 dinara, vadi se jednom u životu, upotrebu kartice je propisao pravilnik o upotrebi pasa u lovištu, tj ministar,
nemora da se vadi, ali onda morate sa sobom da nosite radnu knjižicu i rodovnik, a to je već puno veće od male ID kartice,
nemože se više naplaćivati od cene koja je predviđena cenovnikom KSRS,
naravno da se mora popuniti zahtev za izdavanje kartice, a mi u Vojvodini nismo zakinuti kako kažete, pravila su ista za celu državu,

samo je strašno kada neko misli da je margarini i da u sve može da se meša...
Pas Kuca Pas 2 živim za njih, moji psi su moj život, lov bez njih nije lov!
 
nidzamotocross
 Od koga ja u Leskovcu da tražim ID karticu? Frown
''Kao ptica koja je bez krila, Srbija bi bez goniča bila''


Ako želiš da izbegneš budale, ne radi ništa, ne pričaj ništa i budi ništa.
 
huntinggirl1
 http://www.ksrs.o.../index.php
ovde imate formular za ID karticu, popunite ga i pošaljete u kinološki savez , za par dana će te dobiti na kućnu adresu karticu
Pas Kuca Pas 2 živim za njih, moji psi su moj život, lov bez njih nije lov!
 
vuk 30-06
 ID kartice su nesto najbolje sto su izmislili nema potrebe da se vucu i guzvaju rodovnici i radne knjizice.
Mi kod nas u udruzenju lovcima koji donesu papire popunimo zahtev za ID karticu damo im uplatnice da uplate 300 din sto i jeste prava cena naravno na racun Kinoloskog Saveza Srbije, a kasnije to predamo u Kinolosko drustvo i oni nam dostavljaju.Nevidim problem nikakav oko toga.A imamo i formiran klub odgajivaca gonica koji radi u sklopu Kinoloskog drustva pa i tu izlazimo u susret.
 
Skoči na forum:

Slične teme
Tema Forum Odgovori Poslednji upis
Lovački savez Jugoistočne Srbije LOVAČKA UDRUŽENJA 20 10.04.2021. 22:00
Lovački savez Južne Srbije LOVAČKA UDRUŽENJA 22 08.12.2017. 00:02
Formiranje Lovačkog Saveza Centralne Srbije LOVAČKA UDRUŽENJA 627 16.10.2013. 18:36
Zakon o oružju i municiji Republike Srbije ORUŽJE - SVAŠTARA 44 05.12.2012. 16:32
Lovački savez Istočne Srbije LOVAČKA UDRUŽENJA 27 29.07.2012. 23:01
Reklame
REKLAMIRANJE NA SRBIJALOV
PRIJAVA
Još uvek niste član?
Kliknite ovde za registraciju.
Online korisnika
Online gostiju: 17
Online članova: 1


Ukupno članova: 4,443
Najnoviji član: SSG

Poslednje vesti
Bogata ponuda za ljubitelje lova i ribolova na Sajmu u hali „Čair“
УСКРШЊА ЧЕСТИТКА
ВЕЛИКО ИНТЕРЕСОВАЊЕ за Сајам наутике, лова и ...
44. MEĐUNARODNI SAJAM NAUTIKE, LOVA I RIBOLOVA
УРЕДБA О ЦЕНОВНИКУ ОДСТРЕЛА ЛОВОСТАЈЕМ ЗАШТИ...

Pričaonica
Morate se logovati da biste pisali poruku.


tomo vrbas
Offline
· 01.01.2024. 19:30

Сретна Нова година колеге ловци да сте ми живи и здрави, и да вас ловачка срећа и око и даље служе! 🍻





avatarPlaninko011
Offline
· 01.01.2024. 17:21

Drage kolege želim vam zdravlja, lične i lovačke srece u 2024toj. (I da nam se ružne stvari ne ponavljaju).


avatarslavaplana
Offline
· 15.12.2023. 13:46

Niko ništa ne piše na forumu.LSS radi punom parom.Ima podršku lovaca.Jedni isti 30 god sede po U.O.i udruženjima.Nisu oni krivi mi smo Cenzurisano što to trpimo.


avatarHunter_lovac
Offline
· 12.12.2023. 23:19

Planirao sam da polozim za dozvolu za pusku ali ja nosim naočare pa me zanima da li ja mogu da prodjem lekarski pregled pozdrav


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:13

Drug i ja bi se učlanili u neko lovačko društvo u Banatu, da li neko zna gde se primaju članovi sa strane?


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:10

Pozdrav svima..


Anita Randjelovic
Offline
· 11.02.2023. 15:09

Da li neko zna proceduru zamene cevi kod karabina?


avatarLovac Stari
Offline
· 05.02.2023. 14:32

Neka ti je laka zemlja Lalo.


avataralex
Offline
· 30.01.2023. 23:30

Zbogom Lalo 💔


avatarslavaplana
Offline
· 30.01.2023. 12:36

Poslednji pozdrav Ivanu Matkovicu-Lali sa Srbijalova.

63,298,978 posete www.srbijalov.com