Lovački portal SRBIJALOV - Forumske diskusije: KINOLOŠKI SAVEZ SRBIJE


Navigacija
 Naslovna
 Vesti
 FORUM
 Pravila sajta
 Kodeks lovaca
 Kalendar lova
 Članci o lovu
 Sajmovi lova
 Galerija
 Linkovi
 Knjiga gostiju
 Kontakt
 REKLAMIRANJE
Anketa članova
Kako rešiti sukob izmedju lovačkih saveza na relaciji LSS - LSV?

Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
36% [20 Glasa]

Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
18% [10 Glasa]

Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
34% [19 Glasa]

Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
13% [7 Glasa]

Glasova: 56
Morate se ulogovati da biste glasali.
Start: 22.11.2018. 17:13

Arhiva anketa
REKLAME
REKLAMIRAJTE SE KOD NAS

Domen za Lovačka udruženja

Lovački savez Centralne Srbije


INTERMAKER
Vreme

Pregled teme
 Štampaj teme
KINOLOŠKI SAVEZ SRBIJE
goldenvalley
 

slavaplana kaže:
Milan Palic
Posle dugo godina borbe protiv lovacke mafije na red stize i kinoloska mafija .Dali gospodin Aleksandar Vucic i Ivica Dacic znaju da u Srbiji postoji i kinoloska mafija ili ti (kuckarska) ubedjen sam da neznaju ,nadam se da ce uskoro da saznaju .Moje pitanje je za selektora i predsednika kluba za nkd pticare je .ko i na koji nacin finansira troskove putovanja za italiju , kako su izvresene kvalifikacije dole u zitoradji i zasto su okupljali takmicare kad se sve znalo u napred< ko ide ?,zasto provera nije izvrsena u pozarevcu kako je i dogovoreno 22 marta ,dali su objavu da ce biti, i na sajtu . Okupili se ljudi u pozarevcu cekavsi utakmicu i naravno ,okrugli sto je vece pre toga zasedao i doneo odluku . cak se pojavljuje obavestenje na sajtu da ce za svakog psa biti postavljen snimak turnusa iz pozarevca ,jedva cekam da vidim te snimke . zasto je pred polazak izbacen zivorad djordjevic rezerva reprezentacije ?? . vi ni na koji nacin ne predstavljate srbiju u italiji nego promovisete sami sebe , svemu dodje kraj pa tako i ovakvim i slicnim desavanjima na brojnim kinoloskim manifestacijama u nasoj zemlji . e pa gospodo kinolozi u interesu svog dzepa malo ste se zeznuli


...nemoguće je da takvo šta postoji(mislim na kinološku mafiju).Prilikom inicijacije u "krug posvećenih"(čitaj : prvi ešalon do Velikog Vezira),lobotomijom i sličnim,već zaboravljenim metodama,pored prava na svoje mišljenje,uklanja se i žedj za novcem,te pošasti koja je ukaljala lice naše divne zemlje.Sa budzetom od cirka 50-60 meleona RSD,ni pravljenje carske palate nije prošlo uz neke velike muke...a mi pričamo o karticama i ostalim tricama.Pitanje,veće od svih ostalih:kako doći do finansijskog izveštaja ove tajne organizacije?To je pitanje svih pitanja.O masonima,templarima,CIA,DEA...može da se pročita svašta...ali o ovima nema ništa...ljudi ćute i "rade".


..."apropo" margarina,kojeg neko spomenu...stalno se zaboravlja da živimo u 21.veku...saznale su se i veće tajne,pa će i ova doći na red...ne sumnjajte u to.
Dogodine u Prizrenu.

http://youtu.be/ycyzTZBunzM
 
slavaplana
 Bilo bi lepo da se objavi finasisko poslovanje KSS??

Da vidimo kako se trosi novac u KSS i na koje namene???
DO sada je to bila privilegija samo pojedinaca ali sam misljenja da KSS na svom sajtu treba iste podatke da javno objavi!!!!
 
goldenvalley
 

slavaplana kaže:
Bilo bi lepo da se objavi finasisko poslovanje KSS??

Da vidimo kako se trosi novac u KSS i na koje namene???
DO sada je to bila privilegija samo pojedinaca ali sam misljenja da KSS na svom sajtu treba iste podatke da javno objavi!!!!



...to se za naših života neće desiti.
Dogodine u Prizrenu.

http://youtu.be/ycyzTZBunzM
 
vuk 30-06
 

slavaplana kaže:
Bilo bi lepo da se objavi finasisko poslovanje KSS??

Da vidimo kako se trosi novac u KSS i na koje namene???
DO sada je to bila privilegija samo pojedinaca ali sam misljenja da KSS na svom sajtu treba iste podatke da javno objavi!!!!

Treba malo zatalasati i proveriti poslovanje KSS-e nigde se ni jedan finansiski izvestaj nije pojavio koliko ja znam zadnjih 10 godina,sve je ok i nova zgrada i sve te silne izlozbe ali mnogo se para sliva na racun a o tome gde one odlaze nema ni reci,cudno je to malo,valjda postoji i tamo neki nadzorni odbor...jedino da svako uzima svoj deo pa onda bude ono ...MA CUTI DOBRO JE...OdobrenoA tek Kinoloska drustva...Chut
 
canis aureus
 

slavaplana kaže:
Bilo bi lepo da se objavi finasisko poslovanje KSS??

Da vidimo kako se trosi novac u KSS i na koje namene???
DO sada je to bila privilegija samo pojedinaca ali sam misljenja da KSS na svom sajtu treba iste podatke da javno objavi!!!!



Ili nema informacija ili nema želje da se iste obelodane Confused
The best of the World all game caliber 8x57JS
Dim
 
Sniper Hunter
 Mislim da je ovo drugo kolega canise želja ....iveli
 
canis aureus
 ... želje i volje je bilo kad su u pitanju bili neki drugi Savezi i kad se tamo iznosilo i objavljivalo to bijade OK YesConfused ...
Zašto ovde nema te "želje i volje" ako se već ima šta izneti?!?
Nezadovljstvo poslovanjem KSS je očigledno! Samo aršini su izgleda drugačiji!?! Confused
The best of the World all game caliber 8x57JS
Dim
 
Sremac75
 Ја о овој теми ништа не знам, а до сада ме није ни занимало....
Кера, ни ловачког, на жалост немам, тако да уопште не знам на који начин функционише КСС.

Ако неко има конкретних података, или га нешто мучи, нека слободно пише о томе...
Мени би било превише....довољни су ми ови ловачки....
PraviloPraviloPravilo
Udri me, ubi me, kožu mi deri, odavno ja sam spreman da mrem, opsuj mi oca, mater, i sve po spisku, samo mi nemoj dirati SREM.
Palica
PalicaPalicaPalicaPalicaPalica

http://www.youtube.com/watch?v=L8U1EI...8U1EIESS1M

"Ko se iskreno bori za pravdu i istinu, mora biti spreman da se žrtvuje!"

"Dođu, tako, vremena, kad pametan zaćuti, budala progovori, a fukara se obogati!'' - Ivo Andrić

"Ako Kosovo nije naše, zašto od nas traže da ga damo...? Ako je njihovo, zašto ga otimaju...? A ako već mogu da ga otmu ne znam sta se vec toliko ustručavaju... ?"
 
Lala
 Hajde ovako:
Ko hoće da piše ovde o KSS, slobodno neka piše ako ima informacije, podatke i sl., ali bez paušalnih ocena. Ako postoji nezadovoljstvo, onda treba napisati oko čega.
Postojanje želje i volje za pisanjem u vezi ove teme zaista je diskutabilno, i pitanje je koliko lovci koji se ne bave uzgojem pasa nego drže samo svog psa, imaju veze sa KSS. Ja imam psa, i moj jedini kontakt sa kinološkim savezom je bio vezan za ocenu psa, za jedno učešće na izložbi, za vadjenje duplikata rodovnika kad sam izgubio orginal, i posle toga za vadjenje ID kartice. Ostalo vezano za kinologiju nit me zanima, nit imam informacije.
Ne zaboravite da se KSS ne bavi samo lovačkim psima, nego i svim ostalim rasama pasa!

I za kraj: kada je pre nekoliko godina izbila ovde na forumu frka oko kinologije, ja sam postavio pitanje da li uopšte držati kinološke teme na lovačkom forumu. Postoji Balkan kinology forum, (na kojem se svadjaju užas jedan) koji se isključivo bavi kinologijom, izložbama, kinološkim klubovima i savezom.

Nisam ni tada ni sada video potrebu da ove teme postoje na Srbijalov, ali su članovi foruma glasanjem na anketi odlučili da ostanu kinološke teme, ali vezano isključivo za rase lovačkih pasa. Sad se to opet proširuje po mom mišljenju bez potrebe - eno specijalizovan forum Balkan kinology, koji se isključivo time bavi, glupo je očekivati od običnih lovaca da imaju bilo kakve info o radu KSS i da komentarišu nešto što ne poznaju i što ima samo posredne veze sa lovstvom.
Meni ova tema nije zanimljiva, znam da se u kinologiji okreće velik novac, i to je sve. Svako poredjenje pisanja o lovačkim savezima sa (ne)pisanjem o KSS na Srbijalov mislim da je nategnuto. Da ne govorim koliko mi smešno pominjanje nekakvih duplih aršina.
Bogu 'fala, što sam Lala Smile
 
paninm
 verovatno zasto nema interesovanja za KSS, jer je to sasvim razlicito od LSS i LSV, posto predpostavljam da clanstvo u KSS nije obavezujuce, i svako individualno odlucuje o tome( toga nema u LSV i KSS) a verujem da onaj ko ocenjuje lovackog psa sigurno nije primoran i da placa clanarinu KSS( cisto nagadjam).
 
Srem
 

Sremac75 kaže:
Ја о овој теми ништа не знам, а до сада ме није ни занимало....
Кера, ни ловачког, на жалост немам, тако да уопште не знам на који начин функционише КСС.

Ако неко има конкретних података, или га нешто мучи, нека слободно пише о томе...
Мени би било превише....довољни су ми ови ловачки....



Sremac zar nisi uzeo štene terijera što ti je nudio prijatelj ?



Pozdrav
 
Sremac75
 Nisam...
PraviloPraviloPravilo
Udri me, ubi me, kožu mi deri, odavno ja sam spreman da mrem, opsuj mi oca, mater, i sve po spisku, samo mi nemoj dirati SREM.
Palica
PalicaPalicaPalicaPalicaPalica

http://www.youtube.com/watch?v=L8U1EI...8U1EIESS1M

"Ko se iskreno bori za pravdu i istinu, mora biti spreman da se žrtvuje!"

"Dođu, tako, vremena, kad pametan zaćuti, budala progovori, a fukara se obogati!'' - Ivo Andrić

"Ako Kosovo nije naše, zašto od nas traže da ga damo...? Ako je njihovo, zašto ga otimaju...? A ako već mogu da ga otmu ne znam sta se vec toliko ustručavaju... ?"
 
nidzamotocross
 Novi cenovnik...
nidzamotocross priložio:
10846469_756438521078237_5241786350068220401_n.jpg

''Kao ptica koja je bez krila, Srbija bi bez goniča bila''


Ako želiš da izbegneš budale, ne radi ništa, ne pričaj ništa i budi ništa.
 
slavaplana
 Kada ce neko objaviti poslovanje i finasiski plan KSS????

O polsovanju KSS nista niko ne iznosi javno cak ni Sracko iz Predatora koji jos uvek sedi u U.O. istog???

Javna je tajna da se milioni dinara trose u KSS???

Svi Savezi puta dva nisu ni do kolena kako se trose pare u KSS i koliki je godisnji priliv po raznim stavkama????
 
mihailo
 Pitanje treba postaviti gospodinu Dagistaniju starijem.
On je glavni i odgovorni urednik u KSS.

Gospodo iz KSS,sta su predstavnici KSS ucinili da se spreci prijem Kosova u FCI?
 
Srem
 Čitave strane ispisane oko Lovačkih Saveza ... članarine , davanja itd ...
Da li je ovde 1.400 dinara , onde 350 lil 200 dinara ....
Pa Kinološkom Savezu moramo dati 300 dinara samo za Indetifikacionu karticu za lovačkog psa , ako lovac neće da vučem sa sobom čitavu radnu knjižicu u kojoj piše ispit .
A šta sa lovcima koji uvode svake godine bar 2-3 psa u lov koliko oni daju za te pse počev od Ocene exterijera , Ispita i ako žele indetifikacionu karticu .

Posmatram samo običnog lovca koji želi da legalno vodi psa ili pse u lov .
Pogledajte gore cenovnik - koliko ide savezu od smotre , kartice itd .

Nije mi jasno da je Ministarstvo moralo dati i tu identifikacionu karticu KSS-u da izdaje , zar nisu mogli oni da izdaju te kartice pa da ta sredstva idu u neki fond za lovstvo ili jednostavno Lovačka udruženja da su trebovala kartice od Ministarstva pa da su izdavala svojim članovima uz neku nadoknadu , opet da ostane Lovcima koji dinar u kasi .

Koliko tek ovde Lovci godišnje ostave novca za razne usluge vezane za lov i samo za one osnovne stvari vezane za njihove Lovačke pse .

Pozdrav
 
Skoči na forum:

Slične teme
Tema Forum Odgovori Poslednji upis
Lovački savez Jugoistočne Srbije LOVAČKA UDRUŽENJA 20 10.04.2021. 22:00
Lovački savez Južne Srbije LOVAČKA UDRUŽENJA 22 08.12.2017. 00:02
Formiranje Lovačkog Saveza Centralne Srbije LOVAČKA UDRUŽENJA 627 16.10.2013. 18:36
Zakon o oružju i municiji Republike Srbije ORUŽJE - SVAŠTARA 44 05.12.2012. 16:32
Lovački savez Istočne Srbije LOVAČKA UDRUŽENJA 27 29.07.2012. 23:01
Reklame
REKLAMIRANJE NA SRBIJALOV
PRIJAVA
Još uvek niste član?
Kliknite ovde za registraciju.
Online korisnika
Online gostiju: 17
Online članova: 1


Ukupno članova: 4,443
Najnoviji član: SSG

Poslednje vesti
Bogata ponuda za ljubitelje lova i ribolova na Sajmu u hali „Čair“
УСКРШЊА ЧЕСТИТКА
ВЕЛИКО ИНТЕРЕСОВАЊЕ за Сајам наутике, лова и ...
44. MEĐUNARODNI SAJAM NAUTIKE, LOVA I RIBOLOVA
УРЕДБA О ЦЕНОВНИКУ ОДСТРЕЛА ЛОВОСТАЈЕМ ЗАШТИ...

Pričaonica
Morate se logovati da biste pisali poruku.


tomo vrbas
Offline
· 01.01.2024. 19:30

Сретна Нова година колеге ловци да сте ми живи и здрави, и да вас ловачка срећа и око и даље служе! 🍻





avatarPlaninko011
Offline
· 01.01.2024. 17:21

Drage kolege želim vam zdravlja, lične i lovačke srece u 2024toj. (I da nam se ružne stvari ne ponavljaju).


avatarslavaplana
Offline
· 15.12.2023. 13:46

Niko ništa ne piše na forumu.LSS radi punom parom.Ima podršku lovaca.Jedni isti 30 god sede po U.O.i udruženjima.Nisu oni krivi mi smo Cenzurisano što to trpimo.


avatarHunter_lovac
Offline
· 12.12.2023. 23:19

Planirao sam da polozim za dozvolu za pusku ali ja nosim naočare pa me zanima da li ja mogu da prodjem lekarski pregled pozdrav


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:13

Drug i ja bi se učlanili u neko lovačko društvo u Banatu, da li neko zna gde se primaju članovi sa strane?


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:10

Pozdrav svima..


Anita Randjelovic
Offline
· 11.02.2023. 15:09

Da li neko zna proceduru zamene cevi kod karabina?


avatarLovac Stari
Offline
· 05.02.2023. 14:32

Neka ti je laka zemlja Lalo.


avataralex
Offline
· 30.01.2023. 23:30

Zbogom Lalo 💔


avatarslavaplana
Offline
· 30.01.2023. 12:36

Poslednji pozdrav Ivanu Matkovicu-Lali sa Srbijalova.

63,298,978 posete www.srbijalov.com