Lovački portal SRBIJALOV - Forumske diskusije: ЗАКОН О ОРУЖЈУ И МУНИЦИЈИ 2016.


Navigacija
 Naslovna
 Vesti
 FORUM
 Pravila sajta
 Kodeks lovaca
 Kalendar lova
 Članci o lovu
 Sajmovi lova
 Galerija
 Linkovi
 Knjiga gostiju
 Kontakt
 REKLAMIRANJE
REKLAME
REKLAMIRAJTE SE KOD NAS

Domen za Lovačka udruženja

Lovački savez Centralne Srbije


INTERMAKER
Vreme

Pregled teme
 Štampaj teme
ЗАКОН О ОРУЖЈУ И МУНИЦИЈИ 2016.
krilas
 Eto odgovora. "Vlada" se na ovo obavezala jos prosle godine. Eu placa. Vlast nas uteruje u EU i NATO prikriveno, bez znanja i odobrenja suverena, odnono NARODA. To je sustina.
Siroma
 
krilas
 Po nekim informacijama, novi zakon koji je usvojen a pocece da se primenjuje od nekog aprila sledece godine, je u stvari prepisan i vrlo malo modifikovan kroatski zakon.
Siroma
 
krilas
 E sad, kad uz ovo dodamo SOFA i IPAP "soprazume" (ostale da preskocimo), jasno je kao dan kuda nas vodi ova vlast, bez pitanja i saglasnosti narodahttps://www.facebook.com/reel/980599004753966.
Siroma
 
Djurovic Djordje
 Evo RK pa poslusaj dal je bolje ili nije. Nisu svi u Srbiji samo lovci, a i veliki broj da ne kazem vecina nece nikad kupiti drugu pusku i karabin, vec imati po jedno i dovoljno mu je.
https://youtu.be/...ur-TPOh970
Svi smo mi ljudi, ali retko ko je čovek.
 
rk
 Za sve te ljude koji imaju po jedan karabin i jednu lovacku pusku koji nemaju nameru da kupuju nesto vise apsolutno se ne menja nista.

Pošto je ovo lovački forum i pričamo o lovačkom oružju onda sam misljenja da se za lovce apsolutno nista ne otežava naprotiv liberalizuje se.

Odredbe koje se ticu nabavke okvira, sklopivih kundaka i ostalo apsolutno nemaju veze sa lovcima a ni sa najvecim brojem sportskih strelaca.

Sto se tice Darka, bez obzira sto ima popularan kanal, malo obrazovanja za pocetak da bi mogao da komentarise bilo koji zakon.
Njegovi testovi su presmesni a posebno njegove analize porpisa.
Kako god zakon j usvojen i to je veliki korak u liberalizaciji propisa onoruzju i municiji. Posle Svih strahova koji su postojali usvojen je odlican zakon koji nece na bilo koji nacin da ugrozi lovce ni strelce.
RK
 
Djurovic Djordje
 Forum jeste lovacki, ali je tema zakon, ne zakon o oruzju i municiji u lovu. Liberalnije je to sto oni koji su do sad imali kolekcionarske dozvole i sakupljali oruzje koje su isto tako i koristili sad mogu samo da drze u sefu? Kako postati sportski strelac? I dalje dobijanje oruzja zavisi od tog jednom bogom danog policajca koji moze da kaze eto ne dam cak i ako su svi uslovi ispunjeni.
Jedina olaksica je nabavka druge cevi iste vrste lovackog oruzja i prigusivaci pucnja ako to nekom znaci. A o licnoj bezbednosti da ne pricamo, bezbedni smo nije nam potrebno.
Svi smo mi ljudi, ali retko ko je čovek.
 
Skoči na forum:

Slične teme
Tema Forum Odgovori Poslednji upis
КОРИШЋЕЊЕ СРЕДСТАВА ИЗ ФОНДА ЗА РАЗВОЈ ЛОВСТВА PROPISI O LOVU 106 27.07.2019. 16:13
СТАТУТ ЛОВАЧКОГ САВЕЗА ВОЈВОДИНЕ PROPISI O LOVU 15 05.06.2015. 22:21
Reklame
REKLAMIRANJE NA SRBIJALOV
PRIJAVA
Još uvek niste član?
Kliknite ovde za registraciju.
Online korisnika
Online gostiju: 23
Online članova: 0


Ukupno članova: 4,484
Najnoviji član: Lovac Meraklija

Poslednje vesti
Инструкција корисницима ловишта у циљу спреч...
ИЗВЕШТАЈ СА РЕДОВНЕ И ВАНРЕДНЕ СКУПШТИНЕ ЛОВ...
SVE VIŠE MEDVEDA NA TARI
ОДРЖАНА СЕДНИЦА СКУПШТИНЕ ЛСЦС
ОТВОРЕН 16. МЕЂУНАРОДНИ САЈАМ ЛОВА, РИБОЛОВА И ...

Pričaonica
Morate se logovati da biste pisali poruku.


avataralex
Offline
· 24.07.2026. 15:50

Godinu dana od kad nam nema našeg DakiNS😭😭😭😭😭.


avatarINTERMAKER
OfflineAdmin
· 19.11.2025. 12:42

Podunavac Bye


avatarPodunavac
Offline
· 17.11.2025. 20:08

Поздрав другари. Дуго ме није било.


avatarkrilas
Offline
· 25.07.2025. 13:27

Bog da mu dusu oprosti. Pozdrav Daki, vidimo se u vecnim lovistima !


avatararnotije
Offline
· 24.07.2025. 21:28

Бог да му душу прости, породици живот и здравље.



avatardavorcalic
Offline
· 24.07.2025. 19:00

Moje saučešće Darkovoj porodici i prijateljima, veoma sam ga poštovao... Nek mu je slava... Pozdravi Lalu i Mrvicu...


avataralex
Offline
· 24.07.2025. 18:30

Sada primio poruku da je DakiNS.preminuo. Predivan čovek,prijatelj,lj
udima,nemam reci kojim bih ga opisao! Darko lovi večnim lovištima sa svojim bretonima. 😞😞😞


avatarAcaNik
Offline
· 24.07.2025. 15:13

Наш колега и душа овог форума, DakiNS је умро данас. Нека му је лака земља и да има одличну екипу у вечним ловишти






Lela
Offline
· 17.05.2025. 12:37

Krivolov se odvija u Zapadnoj Srbiji, Opština Požega, okolna sela ! Ubijaju se srne !!!


tomo vrbas
Offline
· 20.04.2025. 08:48

Христос Васкресе.

67,199,935 posete www.srbijalov.com