Lovački portal SRBIJALOV - Forumske diskusije: Bushnell Red Dot nišani


Navigacija
 Naslovna
 Vesti
 FORUM
 Pravila sajta
 Kodeks lovaca
 Kalendar lova
 Članci o lovu
 Sajmovi lova
 Galerija
 Linkovi
 Knjiga gostiju
 Kontakt
 REKLAMIRANJE
Anketa članova
Kako rešiti sukob izmedju lovačkih saveza na relaciji LSS - LSV?

Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
36% [20 Glasa]

Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
18% [10 Glasa]

Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
34% [19 Glasa]

Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
13% [7 Glasa]

Glasova: 56
Morate se ulogovati da biste glasali.
Start: 22.11.2018. 17:13

Arhiva anketa
REKLAME
REKLAMIRAJTE SE KOD NAS

Domen za Lovačka udruženja

Lovački savez Centralne Srbije


INTERMAKER
Vreme

Pregled teme
 Štampaj teme
Bushnell Red Dot nišani
Indjijanac
 na predlog kolege milos_hunterIzvolte
IndjijanacĆIRKO PA JEL TI NEZNAŠ DA U INDJIJU IMA DJUNGLA?
http://www.youtube.com/watch?v=vOipjp...page#t=25s
 
midji djidji
 ima li ko ovaj red dot i kako se pokazao
samo opusteno
 
velja
 vase misljenje za BUSHNELL FIRST STRIKE REFLEX RED DOT,montirao bih ga na 8x57js,za lov pogonom,cena u AGP LOVAC je 20.000,oo din.
8x57jsStari
 
mb-bb
 I mene interesuje posto planiram da uzimam kombinaciju pa bi tako nesto stavljao. Bye
Svaka budala ima svoju srecu u zivotu, a ja imam lov...
 
ultras035
 Bude li neko montirao ovakve nisane na karabine, zamolio bih da okaci koju sliku, zato sto me interesuje kako to izgleda!
Ja sam imao priliku da vidim tj. nisanim kroz neki slican, ali no name nisan na IZ-153 i cini mi se OK, ali na karabinu nisam imao prilike da vidim!
"Dođu, tako, vremena, kada pamet zašuti, budala progovori, a fukara se obogati!"
i50.tinypic.com/jf94dc.jpg
 
velja
 ja sam pre par dana imao prilike da vidim jedan montiran na karabinu,tacka je 5 MOA,i po meni je prilicno velika za pucanje preko 50ak m. i tacka ima oblik zvezdice,nije kao tackica vec ima oblik slican pahuljici....inace ima foto celiju i intezitet osvetljenja zavisi od spoljne svetlosti...
nisam pucao tako da neznam kako izgleda u praksi
8x57jsStari
 
Sniper Hunter
 http://www.opticsplanet.com/bushnell-...sight.html
Ako može da pomogne ...
 
velja
 pomoglo je kolega sniperuOdobreno
i ovi nasi ovde imaju zaradu od 100 %
8x57jsStari
 
aca81
 Kosta oko 7600 a do 20000 din ima i ohohho.....samo neznam zbog velicine tacke i pucanja na vece daljine da li je dobar izbor Confused
DOBAR POGLED
 
darkof
 Da li neko od kolega ima iskustva sa postavljanjem I upucavanjem ove vrsta nisana na puskama sacmaricama?Jednocevka je u pitanju.Hvala unapred na savetima.

P.S. Nov sam na forumu,ne znam da li je pravo mesto za ovo pitanje,ne zamerite.Pozdrav
 
PEZ
 

darkof kaže:
Da li neko od kolega ima iskustva sa postavljanjem I upucavanjem ove vrsta nisana na puskama sacmaricama?Jednocevka je u pitanju.Hvala unapred na savetima.

P.S. Nov sam na forumu,ne znam da li je pravo mesto za ovo pitanje,ne zamerite.Pozdrav


Kolega pitanje ti je na mestu nema mesta zamerkama, jedino ne znam čemu bi ti služio red dot na jednocevki!Zbunjen
P.S.

"Da bi bio lovac moraš voljeti prirodu a onda moraš voljeti i vuka jer je on njen najdivljiji i najdivniji dio!"- Duško Sekulić
 
darkof
 Puska je vlasnistvo jednog mog drugara koji me je zamolio za pomoc,a iskreno,ja o tome ne znam nista pa rekoh da je ovo ok nacin da saznamo vise od ljudi sa iskustvom.Radi se o IZ-18, 12/76,super puska koja ima super meh.nisane tako da ni meni nije bas jasno sta ce mu red dot,a isti je nabavio pre par dana.
 
ivanfox
 Ovaj Bušnel sto se vidi u postu No 3 mislim da proizvodjači zovu REFLEXNI nišan a ne red-dot iako se nišani uz pomoć obično crvene i zelene tačke,krstića,kružića zavisno sta koji nudi.Koliko sam ja do sada skontao ima dve vrste ovakvih nišana.Ovaj sa slike je odprilike više za olučene cevi dok ima sličan model reflexnog nišana(nešto je uži-tanji gledano iz profila) koji je više namenjen za sačmare.Kolega darkof,ja bi preporučio tvom kolegi da ako već hoće nesto da montira na IŽ 18 da kupi drugu pomenutu varijantu reflexnog nišana. Pogledajte kolege na yo toube kako Burris reklamira takav nišan montiran na petometki i kako snjim praši glinenaće!
i foxterrierPas 2 je lovačka pasmina...Imhotep od Stepanskeho rybnika
 
darkof
 Kolega Ivanfox,hvala na savetima,kako sam vec napisao,ne znam puno o ovoj vrsti nisana,iskreno,nije me to zanimaloConfused*.Jedan moj rodjak,dedicaStari,ima jednocevku,starija puska,nema nikakav nisan pa lovi i to vrlo uspesno.Kako on kaze,ne mora ni da nisani,samo ga ,,pusti" niz cevSmeko
 
davidovic6
 Jel ima neko iskustva oko ovog red dot
http://lapis-plus...ucts_id=32
iskreno trazim red dot u nekom razrednom opsegu nizem a da to bude dobra stvar sa minimalnom paralaksom. Pozdrav
 
Komarac
 Prva slika na 50m , druga 60m , treca ,100m.
Municija PPU 11.7 i 10.7g isto nosi nema potrebe za prepucavanjem puske, cev nije hladjena bilo je senlucenja za redom.
Karabin zastava 30-06 , red dot bushnell trs-25.
Pozdrav kolege.
 
stefan092
 Da malo ozivim temu. Nisam nasao temu uopsteno o red dotivima, zato sam ovde pisao. Refleksni nisani ili popularno red dot nisani postaju sve dostupnojo, popularniji i sve cesce se srecu u nasim lovistima. Pogotovo posle pojavljivanja na nasem trzistu jeftinijih nisana poput Vortex i Holosun koji i pored nize cene pruzaju izuzetne performanse. Ovom prilikom zamolio bih kolege koji ih koriste da prenesu svoje iskustvo, hvala! I jos nesto zanima me uporedno iskustvo ako je neko koristio i red dot i optiku sa sirokim vidnim poljem tipa 1-4x24, sta je od ove dve opcije bolje za pogonski lov.
Zastava M70 6,5x57, Meopta Meopro 3-9x42
Zastava M70 8x57js, Holosun 403B
Zastava M75 12/70
Zastava M80 12/70
Fabarm ELOS B2 12/76
IŽ 58 16/70
 
Skoči na forum:

Slične teme
Tema Forum Odgovori Poslednji upis
Bushnell OPTIKE I MONTAŽE 587 21.01.2019. 19:18
Reklame
REKLAMIRANJE NA SRBIJALOV
PRIJAVA
Još uvek niste član?
Kliknite ovde za registraciju.
Online korisnika
Online gostiju: 14
Online članova: 0


Ukupno članova: 4,443
Najnoviji član: SSG

Poslednje vesti
Bogata ponuda za ljubitelje lova i ribolova na Sajmu u hali „Čair“
УСКРШЊА ЧЕСТИТКА
ВЕЛИКО ИНТЕРЕСОВАЊЕ за Сајам наутике, лова и ...
44. MEĐUNARODNI SAJAM NAUTIKE, LOVA I RIBOLOVA
УРЕДБA О ЦЕНОВНИКУ ОДСТРЕЛА ЛОВОСТАЈЕМ ЗАШТИ...

Pričaonica
Morate se logovati da biste pisali poruku.


tomo vrbas
Offline
· 01.01.2024. 19:30

Сретна Нова година колеге ловци да сте ми живи и здрави, и да вас ловачка срећа и око и даље служе! 🍻





avatarPlaninko011
Offline
· 01.01.2024. 17:21

Drage kolege želim vam zdravlja, lične i lovačke srece u 2024toj. (I da nam se ružne stvari ne ponavljaju).


avatarslavaplana
Offline
· 15.12.2023. 13:46

Niko ništa ne piše na forumu.LSS radi punom parom.Ima podršku lovaca.Jedni isti 30 god sede po U.O.i udruženjima.Nisu oni krivi mi smo Cenzurisano što to trpimo.


avatarHunter_lovac
Offline
· 12.12.2023. 23:19

Planirao sam da polozim za dozvolu za pusku ali ja nosim naočare pa me zanima da li ja mogu da prodjem lekarski pregled pozdrav


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:13

Drug i ja bi se učlanili u neko lovačko društvo u Banatu, da li neko zna gde se primaju članovi sa strane?


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:10

Pozdrav svima..


Anita Randjelovic
Offline
· 11.02.2023. 15:09

Da li neko zna proceduru zamene cevi kod karabina?


avatarLovac Stari
Offline
· 05.02.2023. 14:32

Neka ti je laka zemlja Lalo.


avataralex
Offline
· 30.01.2023. 23:30

Zbogom Lalo 💔


avatarslavaplana
Offline
· 30.01.2023. 12:36

Poslednji pozdrav Ivanu Matkovicu-Lali sa Srbijalova.

63,283,210 posete www.srbijalov.com