Lovački portal SRBIJALOV - Forumske diskusije: Psi i mačke lutalice-šta i kako sa njima?


Navigacija
 Naslovna
 Vesti
 FORUM
 Pravila sajta
 Kodeks lovaca
 Kalendar lova
 Članci o lovu
 Sajmovi lova
 Galerija
 Linkovi
 Knjiga gostiju
 Kontakt
 REKLAMIRANJE
Anketa članova
Kako rešiti sukob izmedju lovačkih saveza na relaciji LSS - LSV?

Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
36% [20 Glasa]

Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
18% [10 Glasa]

Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
34% [19 Glasa]

Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
13% [7 Glasa]

Glasova: 56
Morate se ulogovati da biste glasali.
Start: 22.11.2018. 17:13

Arhiva anketa
REKLAME
REKLAMIRAJTE SE KOD NAS

Domen za Lovačka udruženja

Lovački savez Centralne Srbije


INTERMAKER
Vreme

Pregled teme
 Štampaj teme
Psi i mačke lutalice-šta i kako sa njima?
Aca Velika Plana
 nije mi jasno samo sto ga slikaste kad je jeo zeca??

puc puc puc puc FIK kod mene su dosli na PEKMEZ od kokosi sto su mi podavili pa su se sve raspekmezili od dvojcice! Dragoljupe
 
pekar
 

Aca Velika Plana kaže:
nije mi jasno samo sto ga slikaste kad je jeo zeca??

puc puc puc puc FIK kod mene su dosli na PEKMEZ od kokosi sto su mi podavili pa su se sve raspekmezili od dvojcice! Dragoljupe

sta mislis da je posle bilo????
 
pekar
 

Lala kaže:
Po Pekarevim rečima, psi lutalice su ovu svinju sa prethodne slike (a i još nekoliko) naterali na led jezera, koji je popustio, pa se divljač utopila. Lovci su kasnije izvukli udavljene svinje. Radi se o lovcima iz Nove Varoši.
Srnu su psi lutalice pojeli skoro celu, a jedan lutalica je uhvaćen na delu, dok jede zeca! Po onolikom snegu, divljač zaista nije imala nikakvu šansu, protiv lutalica!
Odlično, što postoji onako dobar Zakon o dobrobiti životinja, pa lovci mogu samo da (se) slikaju, kada nalete na ovakav prizor!!!Sad

na slici upravnik lovista LU KOZOMOR Nova Varos.ceo mart smo isli da skupljamo i brojimo lesine(ono sto je ostalo).
mnogo ruzan prizor,lesine na sve strane,mnogo ih pluta po jezeru nemozemo da stignemo da pokupimo.
a kod nas vec 10-tak godina lovostaj na srne i srndace,taman se malo povratile kada se pojavi ova posast.
LALO HVALA ZA POSTAVLJANJE SLIKA.
 
stojkuki
 I ja ih slikam ... Mada mi je objektiv na aparatu malo cudan. Ima otvor blende 12 a shuter speed je 36 (g). A najbolje radi ako se podesi na 3.5 mm rastojanja. Pa makrooooo bate.
Opleo je čica par konda na licu mesta. Bez milosti. Kad ih vidim ne zalim film pa ih slikaaaaam ...
 
neca90
 http://www.youtub...q9oVDThyg8

Evo dokaza kako je nekad,makar po ovom pitanju,vreme bilo pametnije nego sad!Ovo je jedino resenje ovog problema!
 
AJDUK
 http://www.presso...+kasu.html

De su sad zastitnici lutalica, pre godinu dana u Nisu copor od 6, 7 lutalica napala invalida.

E u to se trost PPpuc puc

Volim pse imam 2 sarplaninca ali bez korpe i povodca nigde, po parkovima niko ne postuje to, puste pitbula i kazu oce da se igra ne grize.

Za lutalice PP za gazde rasnih pasa koji setaju bez korpe go..iva motka pa udriena
 
josip-tuzla
 ti zastitinici pasa lutalica su uglavnom laznjaci,ko fol udruzenje za zastitu zivotinja a kad ta lutalica podere lane ispadne da lane neije zivotinja nego vanzemaljac.u mom lovistu mi sa lutalicama postupamo po posebnom postupku.bez buke i pompe,...............

Upis je delimično izmenjen.
Pazite šta pišete, "zeleni" su svuda "Zeleni", oni ne poznaju granice!Zum
Srbijalov Admin Tim!*

josip moskovic
 
DamirKS
 

AJDUK kaže:
http://www.presso...+kasu.html

De su sad zastitnici lutalica, pre godinu dana u Nisu copor od 6, 7 lutalica napala invalida.

E u to se trost PPpuc puc

Volim pse imam 2 sarplaninca ali bez korpe i povodca nigde, po parkovima niko ne postuje to, puste pitbula i kazu oce da se igra ne grize.

Za lutalice PP za gazde rasnih pasa koji setaju bez korpe go..iva motka pa udriena


Ma nema potrebe go..iva motka Grin . Nek mu napisu dve kazne,ima posle i u sopstveno dvoriste da mu stavlja korpu
RAKIJA JE SPASILA VIŠE DIVLJAČI U LOVU NEGO SVA UDRUŽENJA ZA ZAŠTITU ŽIVOTINJA!
 
neno1971
 nase lovacko udruzenje je pre par meseci imali organizovan odstrel pasa i macaka lutalica.Mogu reci da je jutro bilo radno i ruke pune posla, gde su macke prosle mnogo jeftinije od pasa.JKP-e je zasluzilo svaku pohvalu za saradnju.Samo u jednom coporu pred osnovnom skolom koliko sam uspeo da izbrojim bilo je 16 pasa lutalica. *PuC*
nebojsa savkovic
 
kimi
 Kolega ovo ako pročitaju nevladini i društvo za zaštitu životinja naebaste !!!
U rukama Mandušića Vuka svaka puška biće ubojita
 
DakiNS
 Pa zeleni neka onda odu na Kosovo da se žaleGrin
KADA BUDEM LOVIO U VEČNIM LOVIŠTIMA LOVIĆU SA BRETONOM
 
neno1971
 

DakiNS kaže:
Pa zeleni neka onda odu na Kosovo da se žaleGrin


Kolega Dakins veruj probali su jednom da se zale i na Kosovu,ali im je receno da ako hoce da se staraju o lutalicama,o svom trosku naprave azil za pse i macke lutalice,o svom trosku plate veterinarskoj sluzbi preduzete mere u sprecavanju razmnozavanja istih, a mi cemo im pomoci u sakupljanu pasa i macaka lutalica.Nisu imali nista protiv, jer im je predoceno da je broj napada pasa lutalica na decu i ljude drasticno porastao u odnosu na predhodne godine tako da smo bili zamoljeni da budemo sto humaniji prilikom odstrela.puc puc
nebojsa savkovic
 
Dulle
 Samo pazite kad puckate u naseljuOdobreno
Dule
 
neca90
 

neno1971 kaže:

DakiNS kaže:
Pa zeleni neka onda odu na Kosovo da se žaleGrin


Kolega Dakins veruj probali su jednom da se zale i na Kosovu,ali im je receno da ako hoce da se staraju o lutalicama,o svom trosku naprave azil za pse i macke lutalice,o svom trosku plate veterinarskoj sluzbi preduzete mere u sprecavanju razmnozavanja istih, a mi cemo im pomoci u sakupljanu pasa i macaka lutalica.Nisu imali nista protiv, jer im je predoceno da je broj napada pasa lutalica na decu i ljude drasticno porastao u odnosu na predhodne godine tako da smo bili zamoljeni da budemo sto humaniji prilikom odstrela.puc puc


Podrzavam!!!

Citao sam negde da je Brizit Bardo slala neko pismo predstavnicima kosovskih vlasti oko "humanosti"prema kerovima lutalicama...

Cudi me da Kfor nije intervenisao u zastiti "zivotinjskih prava"Angry
Samo napred i odstreljujte,kad imate srecu da vam je dozvoljeno,za razliku od nas;)
 
neno1971
 

Dulle kaže:
Samo pazite kad puckate u naseljuOdobreno


Veruj mi Dule nemoze svako da ucestvuje u tim akcijama,imamo uhodan tim koji do sada nije zabrljao, bezbednost na prvom mestu, a svi clanovi veruj imaju podosta iskustva u rukovanju raznim tipovima oruzja.puc puc
nebojsa savkovic
 
neno1971
 

neca90 kaže:

neno1971 kaže:

DakiNS kaže:
Pa zeleni neka onda odu na Kosovo da se žaleGrin


Kolega Dakins veruj probali su jednom da se zale i na Kosovu,ali im je receno da ako hoce da se staraju o lutalicama,o svom trosku naprave azil za pse i macke lutalice,o svom trosku plate veterinarskoj sluzbi preduzete mere u sprecavanju razmnozavanja istih, a mi cemo im pomoci u sakupljanu pasa i macaka lutalica.Nisu imali nista protiv, jer im je predoceno da je broj napada pasa lutalica na decu i ljude drasticno porastao u odnosu na predhodne godine tako da smo bili zamoljeni da budemo sto humaniji prilikom odstrela.puc puc


Podrzavam!!!

Citao sam negde da je Brizit Bardo slala neko pismo predstavnicima kosovskih vlasti oko "humanosti"prema kerovima lutalicama...

Cudi me da Kfor nije intervenisao u zastiti "zivotinjskih prava"Angry
Samo napred i odstreljujte,kad imate srecu da vam je dozvoljeno,za razliku od nas;)



Neco KFOR reaguje jedino kada Taci to trazi, a sto se tice pasa i macaka lutalica, ni taj dzukac (izvinjavam se dzukcima) nije imao nista protiv,a imali smo i podrsku lokalne KPS stanice tako da je sve proslo u najboljem redu.Tri prsta 2
nebojsa savkovic
 
Dulle
 Ma nije valjda da su šipci bili raspolozeni za saradnju,pazi ih molim te.Ja mislio da Srbi na Kosovu nemogu ni sekiru da poseduju a kamoli pusku ali nema veze samo napred kolega.
Dule
 
neno1971
 

Dulle kaže:
Ma nije valjda da su šipci bili raspolozeni za saradnju,pazi ih molim te.Ja mislio da Srbi na Kosovu nemogu ni sekiru da poseduju a kamoli pusku ali nema veze samo napred kolega.


Dule sreca sto ih jos nemamo na severu(mislim na sipce), ali zato nije lako nasima sa juzne strane Ibra, a mi pouceni njihovim iskustvima sa Sipcima, jos odoljevamo, barikade na severu nisu zbog KFOR-a, vec zbog siptara,a posto se KFOR stavio u zastitu takozvane republike kosovo (namerno su mala slova) onda barikade pogadjaju i KFOR. Dule kod nas se jos uvek lovi sa srpskim dokumentima, ali dokle zavisi od Srbije a ne od nas. Dobar pogled kolega i sve najbolje.Kolce
nebojsa savkovic
 
izivkovic
 Izvinjavam se na prekidu diskusije, samo da pitam zašto se ubijaju mačke? Mislim, nikad nisam video da mačka pravi štetu (ubija kokoške itd...) Smile
 
DakiNS
 

izivkovic kaže:
Izvinjavam se na prekidu diskusije, samo da pitam zašto se ubijaju mačke? Mislim, nikad nisam video da mačka pravi štetu (ubija kokoške itd...) Smile


Mlad si sinko još si mlad. A šta misliš šta radi mačka u lovištu sa fazančićima , zečićima , mladim jarebicama?
KADA BUDEM LOVIO U VEČNIM LOVIŠTIMA LOVIĆU SA BRETONOM
 
Skoči na forum:

Slične teme
Tema Forum Odgovori Poslednji upis
Kako spremiti LOVAČKI RECEPT 32 26.05.2022. 07:52
Krivolov - kako se boriti protiv? METODE LOVA 624 19.09.2021. 07:54
Kako je protekao današnji lov? LOV NA SITNU DIVLJAČ 2364 27.01.2020. 09:06
Kako se boriti protiv KRPELJA KINOLOGIJA 386 02.07.2019. 09:48
Kako sam postao lovac LOVCI POČETNICI 29 10.02.2014. 18:08
Reklame
REKLAMIRANJE NA SRBIJALOV
PRIJAVA
Još uvek niste član?
Kliknite ovde za registraciju.
Online korisnika
Online gostiju: 14
Online članova: 0


Ukupno članova: 4,449
Najnoviji član: MilanO

Poslednje vesti
Otkazana manifestacija Lovac i pas
УОЧИ ПОЧЕТКА ЈЕСЕЊЕГ ЛОВА - ЈОШ ЈЕДНО ДРУЖЕЊЕ ...
PRVENSTVO VOJVODINE ST. HUBERT 16.11.2024. RISTOVAČA
Lovačka slava - Sveti Jevstatije
55. međunarodni sajam LOVA I RIBOLOVA

Pričaonica
Morate se logovati da biste pisali poruku.


avatarMilanO
Offline
· 15.10.2024. 05:38

Pozdrav ljudi, hvala za prijem, imao bih par pitanja sa obzirom da sam tek dobio sve potrebne dozvole za lov, a ranije nisam lovio, zanima me šta mislite ovoj kombinaciji. Benelli Lupo i Swarovski Z6


tomo vrbas
Offline
· 01.01.2024. 19:30

Сретна Нова година колеге ловци да сте ми живи и здрави, и да вас ловачка срећа и око и даље служе! 🍻





avatarPlaninko011
Offline
· 01.01.2024. 17:21

Drage kolege želim vam zdravlja, lične i lovačke srece u 2024toj. (I da nam se ružne stvari ne ponavljaju).


avatarslavaplana
Offline
· 15.12.2023. 13:46

Niko ništa ne piše na forumu.LSS radi punom parom.Ima podršku lovaca.Jedni isti 30 god sede po U.O.i udruženjima.Nisu oni krivi mi smo Cenzurisano što to trpimo.


avatarHunter_lovac
Offline
· 12.12.2023. 23:19

Planirao sam da polozim za dozvolu za pusku ali ja nosim naočare pa me zanima da li ja mogu da prodjem lekarski pregled pozdrav


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:13

Drug i ja bi se učlanili u neko lovačko društvo u Banatu, da li neko zna gde se primaju članovi sa strane?


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:10

Pozdrav svima..


Anita Randjelovic
Offline
· 11.02.2023. 15:09

Da li neko zna proceduru zamene cevi kod karabina?


avatarLovac Stari
Offline
· 05.02.2023. 14:32

Neka ti je laka zemlja Lalo.


avataralex
Offline
· 30.01.2023. 23:30

Zbogom Lalo 💔

63,869,904 posete www.srbijalov.com