Lovački portal SRBIJALOV - Forumske diskusije: Psi i mačke lutalice-šta i kako sa njima?


Navigacija
 Naslovna
 Vesti
 FORUM
 Pravila sajta
 Kodeks lovaca
 Kalendar lova
 Članci o lovu
 Sajmovi lova
 Galerija
 Linkovi
 Knjiga gostiju
 Kontakt
 REKLAMIRANJE
Anketa članova
Kako rešiti sukob izmedju lovačkih saveza na relaciji LSS - LSV?

Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
36% [20 Glasa]

Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
18% [10 Glasa]

Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
34% [19 Glasa]

Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
13% [7 Glasa]

Glasova: 56
Morate se ulogovati da biste glasali.
Start: 22.11.2018. 17:13

Arhiva anketa
REKLAME
REKLAMIRAJTE SE KOD NAS

Domen za Lovačka udruženja

Lovački savez Centralne Srbije


INTERMAKER
Vreme

Pregled teme
 Štampaj teme
Psi i mačke lutalice-šta i kako sa njima?
petar
 Pa kako moze lovac da sakati zivotinju, aj mi samo objasni, to jednostavno ne ide jedno sa drugim! Lovac je ljubitelj i zastitnik prirode i zivotinja a ne njihov ne prijatelj! Ti zelenbaci nemaju pojma sta je istinska ljubav i spoj prema prirodi koji samo lovci i ribolovci mogu da osete!
Just like old times!
 
roedeer
 

petar kaže:
Pa kako moze lovac da sakati zivotinju, aj mi samo objasni, to jednostavno ne ide jedno sa drugim! Lovac je ljubitelj i zastitnik prirode i zivotinja a ne njihov ne prijatelj! Ti zelenbaci nemaju pojma sta je istinska ljubav i spoj prema prirodi koji samo lovci i ribolovci mogu da osete!

Petre nisam ja ni rekao da može, ali nas dovode u vezu sa tim. I ovaj forum zeleni prate i sa ove teme će vrlo rado izvući iz konteksta neke stvari. Poseti neke njihove sajtove pa vidi kakve slike sa odstreljenom divljači tamo kače i kakve komentare ostavljaju, pa ćeš shvatiti i koji su im izvori za nabavku tih slika.
Theory is nice to think about; facts determine the truth.
 
roedeer
 Evo i primera.. ako se dele ljudi

http://www.dzzdju...Itemid=101
Theory is nice to think about; facts determine the truth.
 
petar
 Strasno, kako ih nije sramota da lazu, mesari muce zivotinje, pa sta oni jedu za rucak da mi je znati, jedu prsutu najskuplju koju je mesar isekao!!! Besan
Just like old times!
 
roedeer
 Još ovo i neću više, odosmo u off..

http://www.dzzdju...Itemid=116

Veliki je novac u toj njihovoj igri, velike se pare slivaju iz inostranstva za finansiranje ovih organizacija, moćan će to lobi postati.. Preleteo sam ovaj tekst, toliko gluposti ima, ali šta vredi..
Njihov marketing je mnogo jači od našeg, koga briga šta je ko stvarno uradio.
Theory is nice to think about; facts determine the truth.
 
petar
 Citao sam ovaj sajt sto si naveo, nemaju pojma, pisu o necemu sto ne znaju, ne treba ih uzeti za ozbiljno, ja se sve slazem sa njima osim za lov i ribolov, slazem se za drzanje zivotinja, ne maltretiranje i to, to sve stoji, ali lov ostaje kao sto je bio i dosad, a pse lutalice ko hoce i moze treba da odstreljuje, i to je to, mislim da nema o cemu vise da se pise na temu zelembaca...B)
Just like old times!
 
Sniper Hunter
 Propaganda u najgorem obliku primaju lovu za to a posle se prezderavaju zivotinjskim mesom koje mi" nehumano ubijamo" znate ono i najgora laz koja se ponovi 100x postaje istinaSad
 
petar
 Ma ko ih sisa, glupiraju se sa necim o cemu nemaju pojma...
Just like old times!
 
Sniper Hunter
 nemaju pojma ali primaju lovu zato a veliki gazda ih posmatra pa moraju po malo da seruckaju da bi opravdali ulozenoPalica Jbg ja opet o politici!Stidljiv
 
petar
 Sta ces, pusti ih neka rade svoj posao, kad nemaju sta pametnije, neka se trude da nam psi lutalice napadaju decu i starije ljude po ulici, a kolju divljac po ataru....Vrlo tuan
Just like old times!
 
Zex
 Pre tri nedelje,izadjem uvece sa vabilicom duboko u loviste da vidim ima li neka lija ili sakal-kad iznenadjenje dve pitome macke ja vece u zivotu nisam video i sta cu morao sam da dejstvujem.Udri brate ne zali granate a zeleni bolje da vode racuna o zagadjenju prirode i divljim deponijama nego sto laprdaju napamet.
 
petar
 Tako je zex, macka je mnogo opasan predator. Po statistici, zivotinje iz porodice macaka imaju trostruko vise uspesnijih lovova od zivotinja iz porodice pasa, macka je jako dobar lovac i preopasna zivotinja, naravno u odnosu na svoju velicinu. U carstvu zivotinja, macka je jedan od najkrvolocnijih ubica i jedan od najopasnijih predatora, naravno u skladu sa velicinom...B)
Just like old times!
 
Lala
 

roedeer kaže:

petar kaže:
Pa kako moze lovac da sakati zivotinju, aj mi samo objasni, to jednostavno ne ide jedno sa drugim! Lovac je ljubitelj i zastitnik prirode i zivotinja a ne njihov ne prijatelj! Ti zelenbaci nemaju pojma sta je istinska ljubav i spoj prema prirodi koji samo lovci i ribolovci mogu da osete!

Petre nisam ja ni rekao da može, ali nas dovode u vezu sa tim. I ovaj forum zeleni prate i sa ove teme će vrlo rado izvući iz konteksta neke stvari. Poseti neke njihove sajtove pa vidi kakve slike sa odstreljenom divljači tamo kače i kakve komentare ostavljaju, pa ćeš shvatiti i koji su im izvori za nabavku tih slika.


Više puta sam upozoravao članove da paze kakve slike postavljaju i šta pišu. Neke slike sam i brisao, koje su bile postavljene na forumu, neke slike koje su bile poslate za album, nisam odobrio za postavljanje. Slično su radili i ostali administratori. Ali svako malo moram da na PP odgovaram na pitanja 'zašto je brisano?', i da objašnjavam.
Ovo što je darkon napisao, je 100% tačno. Ne mislite valjda da su 'zeleni' išli po terenu i pronalazili prizore koji su osvanuli pod natpisom 'lovci osakatili...' i sličnim? Ne, kolege, materijal kojim nas optužuju, dostavljamo im mi lovci sami!
Više neću odgovarati na PP gde me neko pita 'zašto si obrisao' ili 'zašto nije objavljeno'. Svako neka stavi prst na čelo, pa neka razmišlja.
Bogu 'fala, što sam Lala Smile
 
petar
 A ja ne razumem sta je pisac hteo reci? Confused
Just like old times!
 
AcaNik
 zar ovde nema osnova za tuzbu zelenih?
mislim deljenje na normalne i one druge.
Не знам да ли ће на Марсу бити нешто за лов када оду горе, али знам да ће се и ту ловити са Бретоном.
 
petar
 Glupiranje to njihovo, bez razloga...Sad
Just like old times!
 
Zex
 Uh sad ce zeleni izvuci iz konteksta da sam ih gadjao haubicom ili nekim bestrzajnim topicem-he,he.Lala se samo brine kao pravi administrator sto pozdravljam sa jedne strane ali sa druge to utice na kvalitet i kolicinu informacija koje dobijamo.
 
Lala
 

Zex kaže:
Uh sad ce zeleni izvuci iz konteksta da sam ih gadjao haubicom ili nekim bestrzajnim topicem-he,he.Lala se samo brine kao pravi administrator sto pozdravljam sa jedne strane ali sa druge to utice na kvalitet i kolicinu informacija koje dobijamo.


Zex, Petre, i svi ostali:
šta bi ste rekli, da vam jednog dana, zbog neke vaše nesmotreno postavljene slike, koju bi administratori pustili na portal, da vam dodje policija i uzme oružje, postupajući po tužbi 'zelenih'? Bilo je nekoliko takvih slučajeva (na sreću, ne na ovom portalu), da su ljudi ostajali bez oružja zbog postavljanja slika ili komentara čiji sadržaj može da podlegne odredbama zakona o dobrobiti životinja.
Da li bi forum bio kvalitetniji da se na njemu objavljuju slike iskidane divljači, ili slike sa prekomernim odstrelom, ili slike na kojima je upisan datum, a slikano u lovostaju, ili slike lova na nedozvoljen način i nedozvoljenim sredstvima, ili nešto slično? Isto važi i za komentare, koji sadrže takve izjave? Naravno da ne bi bio kvalitetniji portal! Ali bi bilo mnogo rizičnije za članove. Tako da, verujte mi, neki put više ja vodim računa o nekom neopreznom članu, nego što on vodi sam o sebi Smile
Mislite li da je problem da se nadje ko je ko, ovde na forumu? Varate se Smile A slika je odličan dokaz na sudu.
Ni administratori ne mogu da znaju, ko je ko, od neregistrovanih gostiju. A svako može da dodje, i da prelista portal. Kako znate da možda baš sad, neko od 'zelenih', ili neko od lovnih, veterinsarskih, ili ekoloških inspektora nije tu, i da čita sve ovo? Ili bilo ko drugi iz nadležnih organa?
Eto, to je pisac hteo da kaže.
Bogu 'fala, što sam Lala Smile
 
arnotije
 Pradeda mi je lovio,pa deda,sad otac i ja,a kad malo poraste nadam se da ce i sin,i ispade da smo svi nenormalni, a zeleni neka jedu .... Drzim i volim pse,ali lutalice kao sto rece neko ovde " samo fik i gotovo"
A evo i jedne slike cisto da se zna
arnotije priložio:
63041_444035889310_556649310_4986616_3689709_n.jpg
 
Lala
 Može i treba 'FIK', ali u skladu sa zakonom. Podržavam!
Bogu 'fala, što sam Lala Smile
 
Skoči na forum:

Slične teme
Tema Forum Odgovori Poslednji upis
Kako spremiti LOVAČKI RECEPT 32 26.05.2022. 07:52
Krivolov - kako se boriti protiv? METODE LOVA 624 19.09.2021. 07:54
Kako je protekao današnji lov? LOV NA SITNU DIVLJAČ 2364 27.01.2020. 09:06
Kako se boriti protiv KRPELJA KINOLOGIJA 386 02.07.2019. 09:48
Kako sam postao lovac LOVCI POČETNICI 29 10.02.2014. 18:08
Reklame
REKLAMIRANJE NA SRBIJALOV
PRIJAVA
Još uvek niste član?
Kliknite ovde za registraciju.
Online korisnika
Online gostiju: 15
Online članova: 0


Ukupno članova: 4,444
Najnoviji član: Hunternight1

Poslednje vesti
Naknada štete od divljači
Orlovo oko
Pirot
14. Међународни сајам лова, риболова и ловног т...
Bogata ponuda za ljubitelje lova i ribolova na Sajmu u hali „Čair“

Pričaonica
Morate se logovati da biste pisali poruku.


tomo vrbas
Offline
· 01.01.2024. 19:30

Сретна Нова година колеге ловци да сте ми живи и здрави, и да вас ловачка срећа и око и даље служе! 🍻





avatarPlaninko011
Offline
· 01.01.2024. 17:21

Drage kolege želim vam zdravlja, lične i lovačke srece u 2024toj. (I da nam se ružne stvari ne ponavljaju).


avatarslavaplana
Offline
· 15.12.2023. 13:46

Niko ništa ne piše na forumu.LSS radi punom parom.Ima podršku lovaca.Jedni isti 30 god sede po U.O.i udruženjima.Nisu oni krivi mi smo Cenzurisano što to trpimo.


avatarHunter_lovac
Offline
· 12.12.2023. 23:19

Planirao sam da polozim za dozvolu za pusku ali ja nosim naočare pa me zanima da li ja mogu da prodjem lekarski pregled pozdrav


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:13

Drug i ja bi se učlanili u neko lovačko društvo u Banatu, da li neko zna gde se primaju članovi sa strane?


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:10

Pozdrav svima..


Anita Randjelovic
Offline
· 11.02.2023. 15:09

Da li neko zna proceduru zamene cevi kod karabina?


avatarLovac Stari
Offline
· 05.02.2023. 14:32

Neka ti je laka zemlja Lalo.


avataralex
Offline
· 30.01.2023. 23:30

Zbogom Lalo 💔


avatarslavaplana
Offline
· 30.01.2023. 12:36

Poslednji pozdrav Ivanu Matkovicu-Lali sa Srbijalova.

63,526,728 posete www.srbijalov.com