Lovački portal SRBIJALOV - Forumske diskusije: Bushnell


Navigacija
 Naslovna
 Vesti
 FORUM
 Pravila sajta
 Kodeks lovaca
 Kalendar lova
 Članci o lovu
 Sajmovi lova
 Galerija
 Linkovi
 Knjiga gostiju
 Kontakt
 REKLAMIRANJE
Anketa članova
Kako rešiti sukob izmedju lovačkih saveza na relaciji LSS - LSV?

Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
36% [20 Glasa]

Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
18% [10 Glasa]

Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
34% [19 Glasa]

Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
13% [7 Glasa]

Glasova: 56
Morate se ulogovati da biste glasali.
Start: 22.11.2018. 17:13

Arhiva anketa
REKLAME
REKLAMIRAJTE SE KOD NAS

Domen za Lovačka udruženja

Lovački savez Centralne Srbije


INTERMAKER
Vreme

Pregled teme
 Štampaj teme
Bushnell
stefan092
 Ima nesto ovako za 430E to je ono bas sto tebi odgovara, jedino cena.
http://balkanhunt...-hk6400630
ili ovo
https://scontent-...e=5713EC47
4-ti ili 5-ti odozgo to ti je u tih 300E
 
Podunavac
 За овако малу цену мислим да су руске оптике бољи избор. Али оптика овакве конструкције је искључиво наменска за погонски лов дању, или дочек на краћим и средњим дистанцама у добрим светлосним условима.
Tri prsta 2Kolce
 
Dusan Stevanovic
 Moj drugar je imao ludu sreću da za malu cenu pribavi kvalitetnu optiku. Naime, kako drži lokal na autobuskoj stanici, tako mu je je jedan dan svratio na piće neki tip i ponudio mu carl zeiss optiku koja u dobro snabdevenim radnjama košta poprilično. Ispostavilo se da je roba "ispala iz kamiona" pa je cena bila mizerna. Smile
FIAT IUSTITIA PEREAT MUNDUS
 
DakiNS
 Ajde naka kupi i meni , samo neka pazi da ga ne uhvateSmeko
KADA BUDEM LOVIO U VEČNIM LOVIŠTIMA LOVIĆU SA BRETONOM
 
canis aureus
 Za "brzo" i "na kratko" odlično mi se pokazao Elite 4200 1,25-4x24 Il(crvena tačka u sredini končanice 4a)
Vrlo kvalitetan optički nišan ... kome treba tako nešto a da nije prejake cene moja preporuka Smile
canis aureus priložio:
bush.jpg

The best of the World all game caliber 8x57JS
Dim
 
Podunavac
 Evo jedna povoljna ponuda iz RH. Bushnell Elite 4200 2,5-10x40 za 2900 kn (381 evro). Ovo je stvarno solidna optika za povoljnu cenu. Još ako se ovome doda povrat poreza na granici za strane držvljane, onda njena cena ispadne 305 evra. Za te para nema bolje nigde. Sve i da se naručuje iz USA.

i66.tinypic.com/nxuesm.jpg
Tri prsta 2Kolce
 
DakiNS
 Rođo sve je to pod uslovom da u cilju prekogranične saradnje carinici iz Hr ne obaveste carinike iz Sr, pa ispadne skuplja dara nego mera.
KADA BUDEM LOVIO U VEČNIM LOVIŠTIMA LOVIĆU SA BRETONOM
 
Podunavac
 Retko kada se to dešava. Pogotovo za manje iznose.
Tri prsta 2Kolce
 
canis aureus
 http://www.srbija...ost_198872

Sa teme -Leupold-
... da bi tema ostala Leupold o Bushnell optičkim nišanima ćemo nastaviti na ovoj temi Admin Power

http://bushnell.c...4a-w-illum
https://www.midwa...icle-matte
https://www.bhpho...scope.html
http://www.lovack...t-1-5-6x44

Ovo sam pronašao ... 4200 sam imao a 3200 i Trophy sam montirao koleZama i to su bile ove sa 30mm ...
Ima na ovoj temi i mojih upisa sa slikama Elita 4200 pa može i tu da se vidi ...
Vidim da sad ove novije generacije/modele rade uglavnom od 1inch ali ovih starijih modela je bilo sa 30mm Yes
The best of the World all game caliber 8x57JS
Dim
 
Cvele
 Pre neki dan na sajtu Bushnellovom gledah sta imaju, i videh da u ponudi na sajtu nema XLT 1.5-6x44, jesu li to prestali da ga prave ili? Hmmm
srbijalov Lov je za mene život =))) srbijalov
 
arnotije
 http://bushnell.e...0/323944m/
" Ako Kosovo nije nase, zasto od nas traze da ga damo...? Ako je njihovo, zasto ga otimaju...? A ako vec mogu da ga otmu ne znam sta se vec toliko ustrucavaju... ? "
Matija Beckovic
 
Cvele
 ?
srbijalov Lov je za mene život =))) srbijalov
 
Podunavac
 Ja bi pre rekao da je ovo neka trgovačka patka ili greška, nego relevantan tehnički podatak. Pre 4-5 godina sam planirao da uzmem Bushnell optiku iz neke od serija Elite preko e-bay. Pregledao sam sve modele na zvaničnom sajtu Bushnell. Svi su imali prečnik tubusa 25,4 mm, osim serije 6500 koja je imala prečnik 30 mm. E sad sve koje sam gledao su imale neosvetljenu ili Firefly končanicu. Možda modeli sa svetlećom končanicom imaju širi tubus, premda čisto sumnjam. Previše je to komplikacije prilikom proizvodnje.
Tri prsta 2Kolce
 
canis aureus
 Stvarno ne razumem kakva "patka" je u pitanju!?
... nisam trgovačka kuća, tako da Nemam razloga da ubacujem patku.
Ova dva Elita 4200 sam imao na svojim karabinima a Elit 3200 i Trofi koji sam u prethodnom upisu "ubacio" sam montirao kolegama ... svi navedeni su sa tubusom 30mm!
Ko neće ne mora da veruje Confused ... i neka misli da nema Bušnela sa tubusom 30mm ...
The best of the World all game caliber 8x57JS
Dim
 
canis aureus
 koji je prečnik tubusa ovog Elita4200?
The best of the World all game caliber 8x57JS
Dim
 
arnotije
 Konkretno ja nisam rekao da nema sa tubusom od 30mm, kao ni da li verujem ili ne verujem da li ima ili ne sa tubusom od 30mm. Samo sam slikao svoj 3-9x40, gde se vidi koliki je tubus, i prosledio link sa optikom kao što je na mom karabinu. Opet da napomenem, da je kupljena u AGP Lovcu( neka admini izbrišu ako smatraju da je reklama), montirana na leupoldovim qr prstenima i bazi, sa kojim sam uzgred veoma zadovoljan.Nisam imao nikakvu lošu nameru, ni prema kome. Mislim da je poenta da razmenimo iskustva i mišljenja i na taj način pomognemo jedni drugima.
" Ako Kosovo nije nase, zasto od nas traze da ga damo...? Ako je njihovo, zasto ga otimaju...? A ako vec mogu da ga otmu ne znam sta se vec toliko ustrucavaju... ? "
Matija Beckovic
 
canis aureus
 Aj 'vako ...
Druže arnotije, nisam ni mislio na tvoj upis nego na tebra Podunavca Confused jer bzvz se već par dana raspravljamo/ubeđujemo dal ima Bušnela sa 30mm tubusom ili nema Confused ... ispada da ne govorim istinu(lažem) da sam imao ovo što sam naveo i da su bili tog prečnika, gluposti ...

arnotije sorry što se nađe prozvaT iveli 3
The best of the World all game caliber 8x57JS
Dim
 
Podunavac
 Nisam rekao tvoja patka nego trgovačka na pojedinim stranicama za prodaju opreme. I rekao sam da je možda greška. Kao što rekoh pre par godina sam pregledao celu ponudu na zvaničnom Bushnell sajtu i jedino je Elite 6500 imao 30 mm tubus. Kolega Grof ima Elite 4200 i isto je tubus 25,4 mm. Ali potpuno je i nebitno. Od Bushnella sam odavno odustao, ne zbog promera tubusa nego zbog peripetija oko naručivanja i carine. Bushnell Elite 4200 je solidna optika bez obzira na promer tubusa.
Tri prsta 2Kolce
 
Can y Cero
 Kolege, nije nikakav problem da odete do Grofa u Pozarevac i da vidite optike Bushnell Elite 4200 i videcete da ima i sa jednim i sa drugim tubusom... Tubus 30 je sa iluminacijom...
Da li im je isplativo da prave sa dva tubusa ne znam, ali tako je kako je...

U Grofu se zadrzalo par optika iz tih starih serija...

Tamo ima i Delta titanium 1.5-9x45 sa iluminacijom, kome treba...

Ovo nije reklama za doticno preduzece , vec resenje da ljudi odu i vide da ima sa oba precnika tubusa, i da se ova bespotrebna polemika privede kraju a i da se nesto nauci...iveli

Dobar pogled...
KojadinovicSrbijaElmerLisica
 
canis aureus
 Danas stign'o iz AVustriu Bushnell Trophy XLT 3-12x56 Illu.
ovija dana ćE ga montiram na CZM70 u cal .300WinMag
Kažedu švabe da ga dosta koristu na tom magLumu i da arbait bRez probleNa ... verujem da će da šljaka i da će istrpeti barem neki period ... vidIćemo Confused


ps. i ovI je sa tubus 30mm Chut
The best of the World all game caliber 8x57JS
Dim
 
Skoči na forum:

Slične teme
Tema Forum Odgovori Poslednji upis
Bushnell Red Dot nišani OPTIKE I MONTAŽE 17 14.01.2020. 10:13
Reklame
REKLAMIRANJE NA SRBIJALOV
PRIJAVA
Još uvek niste član?
Kliknite ovde za registraciju.
Online korisnika
Online gostiju: 15
Online članova: 0


Ukupno članova: 4,443
Najnoviji član: SSG

Poslednje vesti
Bogata ponuda za ljubitelje lova i ribolova na Sajmu u hali „Čair“
УСКРШЊА ЧЕСТИТКА
ВЕЛИКО ИНТЕРЕСОВАЊЕ за Сајам наутике, лова и ...
44. MEĐUNARODNI SAJAM NAUTIKE, LOVA I RIBOLOVA
УРЕДБA О ЦЕНОВНИКУ ОДСТРЕЛА ЛОВОСТАЈЕМ ЗАШТИ...

Pričaonica
Morate se logovati da biste pisali poruku.


tomo vrbas
Offline
· 01.01.2024. 19:30

Сретна Нова година колеге ловци да сте ми живи и здрави, и да вас ловачка срећа и око и даље служе! 🍻





avatarPlaninko011
Offline
· 01.01.2024. 17:21

Drage kolege želim vam zdravlja, lične i lovačke srece u 2024toj. (I da nam se ružne stvari ne ponavljaju).


avatarslavaplana
Offline
· 15.12.2023. 13:46

Niko ništa ne piše na forumu.LSS radi punom parom.Ima podršku lovaca.Jedni isti 30 god sede po U.O.i udruženjima.Nisu oni krivi mi smo Cenzurisano što to trpimo.


avatarHunter_lovac
Offline
· 12.12.2023. 23:19

Planirao sam da polozim za dozvolu za pusku ali ja nosim naočare pa me zanima da li ja mogu da prodjem lekarski pregled pozdrav


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:13

Drug i ja bi se učlanili u neko lovačko društvo u Banatu, da li neko zna gde se primaju članovi sa strane?


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:10

Pozdrav svima..


Anita Randjelovic
Offline
· 11.02.2023. 15:09

Da li neko zna proceduru zamene cevi kod karabina?


avatarLovac Stari
Offline
· 05.02.2023. 14:32

Neka ti je laka zemlja Lalo.


avataralex
Offline
· 30.01.2023. 23:30

Zbogom Lalo 💔


avatarslavaplana
Offline
· 30.01.2023. 12:36

Poslednji pozdrav Ivanu Matkovicu-Lali sa Srbijalova.

63,284,776 posete www.srbijalov.com