Lovački portal SRBIJALOV - Novosti: Rezutati pokrajinskog konkursa Fonda za razvoj lovstva


Navigacija
 Naslovna
 Vesti
 FORUM
 Pravila sajta
 Kodeks lovaca
 Kalendar lova
 Članci o lovu
 Sajmovi lova
 Galerija
 Linkovi
 Knjiga gostiju
 Kontakt
 REKLAMIRANJE
REKLAME
REKLAMIRAJTE SE KOD NAS

Domen za Lovačka udruženja

Lovački savez Centralne Srbije


INTERMAKER
Vreme

Rezutati pokrajinskog konkursa Fonda za razvoj lovstva
Rezutati pokrajinskog konkursa Fonda za razvoj lovstva

Objavljeni rezultati pokrajinskog konkursa za dodelu sredstava iz Fonda za razvoj lovstva

Pokrajinski sekretarijat za poljoprivredu, vodoprivredu i šumarstvo objavio je rezultate raspodele sredstava iz pokrajinskog Fonda za razvoj lovstva za 2016. godinu.

Konkurs za dodelu sredstava za odredjene namene je raspisan krajem 2016., a Komisija za pregled i odabir projekata je svoj rad završila 21.12.2016.

Ovaj konkurs je pratila nedoumica koja se odnosila na zabranu konkurisanja za iste namene za koje je neki korisnik već koristio sredstva, iako Pravilnik o dodeli sredstava ne predvidja tu vrstu zabrane. Ova odredba u konkursu za 2016. godinu je neke korisnike lovišta jednostavno onemogućila da apliciraju na konkurs, iako je ovogodišnji iznos planiran za raspodelu bio rekordan od kada je formiran pokrajinski Fond za razvoj lovstva.

Kompletne rezultate konkursa, sa spiskom sretnih dobitnika i namenom dodeljenih sredstava možete pogledati ako kliknete na sledeći link:

http://www.psp.vojvodina.gov.rs/

    
Komentari
136 #1 Lala
dana 10.01.2017. 00:18
Najveći dobtinici su, očekivano, JP Vojvodinašume i NP Fruška Gora, i POljoprivredni fakultet NS za ispitivanje mortaliteta zeca.
Neočekivano se medju najvećim dobitnicima našao i ribnjak Mostonga d.o.o. iz Bača, koji je dobio za razne namene skoro 2 miliona. Istovremeno, susedno lovište LU Bač je zatvoreno i lov zabranjen zbog dvojne evidencije odstrela... Koincidencija je čudo.
716 #2 DakiNS
dana 10.01.2017. 08:39
Zaboravio si pomenuti da se i Vojvođanski Lonac ogrebao za lepa sredstva. A što se tiče apliciranja za već finansirane projekte , tu ne znam zašto bi i dobili ponovo sredstva , Ako sam dobio sredstva za gradnju volijere , kako da dobijem opet za nešto što je trebalo biti izgrađeno. U svakom slučaju po mom mišljenju komisija bi trebala na terenu proveriti naznačene lokacije da nije nešto već izgrađeno na njima, pa posle isteka roka za realizaciju ponovo obilazak radi provere da li su sredstva namenski utrošena . A Vojvođanski Lonac je uzeo sredstva za 5 minuta posla na računaru , jer se ionako dostavljaju oči na pregled i podatke dostavljaju LU . A NP i JP su komercijalna lovišta i nemaju veze sa LU tako da smatram da ne bi trebali da dobiju ni dinara kao i ribnjak jer je privatna firma i zašto bi lovci finansirali razvoj privatne firme , koja će organizovati komercijalne lovove kao sporednu delatnost i ponovo zaraditi na tome . Tu bih možda odobrio sredstva ali u vidu kredita sa malom kamatnom stopom.
4174 #3 dzudzubajac
dana 10.01.2017. 10:01
Meni je vrh kad odbiju sredstva za nabavku odela za lovočuvare zato što je aplicirano 2012.
Izgleda da odelo treba da traje više od 4 godine, mada mi nije jasno kako za 15.000 kupiti hillmana? Smile
3265 #4 mrwa22250
dana 11.01.2017. 21:42
Potpuno sam razocaran izostankom sa spiska DZPPS-a.Trebalo je i od ovog fonda(pokrajinskog)da dobiju koje milionce za monitoring obicne graoranke i tjubaste kreklice.Mada kad vidim da i privatni ribnjak ima pravo na sredstva=isto sranye,drugo pakovanje.
Upišite komentar
Molim Vas ulogujte se da biste upisali komentar.

Reklame
REKLAMIRANJE NA SRBIJALOV
PRIJAVA
Još uvek niste član?
Kliknite ovde za registraciju.
Online korisnika
Online gostiju: 31
Online članova: 0


Ukupno članova: 4,464
Najnoviji član: Aca Baikal M...

Poslednje vesti
Sočne lovačke šnicle u marinadi od crnog vina, majčine dušice i origana
IN MEMORIAM
ПРЕГЛЕДАНО 1.000 ОЧНИХ СОЧИВА
Изабрано ново руководство Ловачког савеза Во...
СКУПШТИНА ЈЕДНОГЛАСНО УСВOЈИЛА ИЗВЕШТАЈЕ И П...

Pričaonica
Morate se logovati da biste pisali poruku.


avatarkrilas
Offline
· 25.07.2025. 13:27

Bog da mu dusu oprosti. Pozdrav Daki, vidimo se u vecnim lovistima !


Hunter_lovac
Offline
· 25.07.2025. 12:56

Modernizujte sajt , privućiće nove članove , a i svakako treba da se modernizuje 👍🏻


avatararnotije
Offline
· 24.07.2025. 21:28

Бог да му душу прости, породици живот и здравље.



avatardavorcalic
Offline
· 24.07.2025. 19:00

Moje saučešće Darkovoj porodici i prijateljima, veoma sam ga poštovao... Nek mu je slava... Pozdravi Lalu i Mrvicu...


avataralex
Offline
· 24.07.2025. 18:30

Sada primio poruku da je DakiNS.preminuo. Predivan čovek,prijatelj,lj
udima,nemam reci kojim bih ga opisao! Darko lovi večnim lovištima sa svojim bretonima. 😞😞😞


avatarAcaNik
Offline
· 24.07.2025. 15:13

Наш колега и душа овог форума, DakiNS је умро данас. Нека му је лака земља и да има одличну екипу у вечним ловишти






Lela
Offline
· 17.05.2025. 12:37

Krivolov se odvija u Zapadnoj Srbiji, Opština Požega, okolna sela ! Ubijaju se srne !!!


tomo vrbas
Offline
· 20.04.2025. 08:48

Христос Васкресе.


avatarPlaninko011
Offline
· 04.11.2024. 07:37

Milane imas temu izbor prve puske za pocetnike mada tesko da ce neko nesto smisliti protiv Z6 e sad taj Lupo ne znam.


avatarMilanO
Offline
· 15.10.2024. 05:38

Pozdrav ljudi, hvala za prijem, imao bih par pitanja sa obzirom da sam tek dobio sve potrebne dozvole za lov, a ranije nisam lovio, zanima me šta mislite ovoj kombinaciji. Benelli Lupo i Swarovski Z6

64,995,496 posete www.srbijalov.com