Lovci iz Debeljače dobro sarađuju sa lovačkim društavima uključenim u LU Kovačica, ali najprisnije odnose imaju sa komšijama iz LD Josim iz Idvora. Međusobno se posećuju i zajednički love. Pored dobrih komšijskih odnosa sa Idvorcima, kod kojih rado odlaze u hajke na divlje svinje, lovci Debeljače su obnovili saradnju sa lovcima iz Temerina. Tako je i u nedelju grupa lovaca iz ovog mesta bila u lovu na zečeve, a među akterima u ovom izlasku najmlađi je bio Mišel Nađ iz podmlatka temerinskih lovaca, koji se nije odvajao od dede Mihalja Nađa i odstreljenog zeca. Prijateljsku saradnju neguju i sa lovcima iz mađarske varoši Hodmezervašarhej, odakle su poreklom mnogi meštani Debeljače. Kao i većina lovaca, pored druženja članovi LD Zec u Debeljači skloni su i gurmanlucima, pa se izlasci u lov obično završavaju uz specijalitete. Nije baš svako okupljanje nalik čuvenim vašarima u Debeljači, ali dobar štimung se uvek napravi uz ljuti paprikaš i čardaš. U blizini Debeljače se nalazi plavno područje oko Fabrike šećera, čije vodene površine i trstici privlače barsku divljač i pružaju dobre uslove za njihov lov, kao i Sportsko-ribolovački centar Debeljačka jezera za čiji okoliš se zainteresovao i Zavod za zaštitu prirode Novi Sad i to područje proglasilo kao zaštićeno stanište retkih barskih ptica. M. Mitrović Vest preuzeta izvorno iz novina "DNEVNIK" Novi Sad
Pozdrav kolege lovci, da li neko zna dobrog oružara Beograd ili okolina, treba mi zbog moje toz 34, ne radi mi levi indikator zapetosti udarnih igala,hvala, pozdrav?
INTERMAKER OfflineAdmin
· 19.11.2025. 12:42
Podunavac
Podunavac Offline
· 17.11.2025. 20:08
Поздрав другари. Дуго ме није било.
krilas Offline
· 25.07.2025. 13:27
Bog da mu dusu oprosti. Pozdrav Daki, vidimo se u vecnim lovistima !
arnotije Offline
· 24.07.2025. 21:28
Бог да му душу прости, породици живот и здравље.
davorcalic Offline
· 24.07.2025. 19:00
Moje saučešće Darkovoj porodici i prijateljima, veoma sam ga poštovao... Nek mu je slava... Pozdravi Lalu i Mrvicu...
alex Offline
· 24.07.2025. 18:30
Sada primio poruku da je DakiNS.preminuo. Predivan čovek,prijatelj,lj udima,nemam reci kojim bih ga opisao! Darko lovi večnim lovištima sa svojim bretonima. 😞😞😞
AcaNik Offline
· 24.07.2025. 15:13
Наш колега и душа овог форума, DakiNS је умро данас. Нека му је лака земља и да има одличну екипу у вечним ловишти
Lela Offline
· 17.05.2025. 12:37
Krivolov se odvija u Zapadnoj Srbiji, Opština Požega, okolna sela ! Ubijaju se srne !!!