Lovci sa severa Kosova u gostima kod kolega u Lozoviku Juce su u LO Fazan u Lozoviku u lovu gostovali lovci iz Leposavica, a na poziv tamosnjeg predsednika Emila Zivkovica koji je priredio lov i ostalu organizaciju koja je bila vrhunska...
Lovci sa severa Kosova i Metohije su , kao gosti, izuzetno zadovoljni lovom,druzenjem sa lovcima domacinima, kao i sa ostalim gostima iz Horgosa i Kotor Varosi.Lovio se fazan i zec, kojih je bilo u izobilju...
Posebno nas veseli to sto nas nasa braca i kolege lovci,i pored nase sumorne situacije ovde na severu Kosova i Metohije , ne zaboravljaju.
Zahvaljujemo se kolegama-lovcima iz Lozovika,i trudicemo se da uzvratimo ukazano gostoprimstvo.Na svecanom delu ovog skupa dogovoreno je i pobratimstvo ova dva Udruzenja.
Odličan primer lovačke solidarnosti.
Naravno, da naše kolege sa KiM niko od lovaca ne zaboravlja.
Bravo, momci!
Pozdrav za Gogu i kolege, za Arnotija i njegovu ekipu, i za sve ostale kolege lovce, sa KiM.
Hvala kolega na pohvalama kod mene u grupi bili su gosti iz Horgoša i Boljevca ali sam se lepo družio pre i posle lova sa kolegama iz Leposavića.Veliki pozdrav Vuki i Marku . Dobar pogled do sledećeg vidjenja!
Da imam smještajnih mogućnosti ja bih pozvao lovce Srbe kod mene u goste. Pozvao bih braću u lov jer je to najbolje druženje.
Nadam se da su dobro uvježbani na strelištu!?
Pozdrav kolege lovci, da li neko zna dobrog oružara Beograd ili okolina, treba mi zbog moje toz 34, ne radi mi levi indikator zapetosti udarnih igala,hvala, pozdrav?
INTERMAKER OfflineAdmin
· 19.11.2025. 12:42
Podunavac
Podunavac Offline
· 17.11.2025. 20:08
Поздрав другари. Дуго ме није било.
krilas Offline
· 25.07.2025. 13:27
Bog da mu dusu oprosti. Pozdrav Daki, vidimo se u vecnim lovistima !
arnotije Offline
· 24.07.2025. 21:28
Бог да му душу прости, породици живот и здравље.
davorcalic Offline
· 24.07.2025. 19:00
Moje saučešće Darkovoj porodici i prijateljima, veoma sam ga poštovao... Nek mu je slava... Pozdravi Lalu i Mrvicu...
alex Offline
· 24.07.2025. 18:30
Sada primio poruku da je DakiNS.preminuo. Predivan čovek,prijatelj,lj udima,nemam reci kojim bih ga opisao! Darko lovi večnim lovištima sa svojim bretonima. 😞😞😞
AcaNik Offline
· 24.07.2025. 15:13
Наш колега и душа овог форума, DakiNS је умро данас. Нека му је лака земља и да има одличну екипу у вечним ловишти
Lela Offline
· 17.05.2025. 12:37
Krivolov se odvija u Zapadnoj Srbiji, Opština Požega, okolna sela ! Ubijaju se srne !!!
dana 10.11.2011. 08:28
dana 10.11.2011. 13:53
dana 10.11.2011. 14:46
dana 21.11.2011. 08:28