Meni je inspektor napisao naredbu o prestanku lova usled svega već poznatog i u njoj stoji napomena da ona važi dok se ne donese drugačije rešenje zato sam ti i savetovao da se konsultuješ sa lovnim inspektorom da bi izbegao probleme.
Prijatelju ipak ti hvala,ali ja nisam tu glavni da o tome odlucujem tu su strucna sluzba,sekretar,upravnik i predsednik pa oni odlucuju a ja sam samo clan upravnog odbora i clan ovog foruma pa su mi oni to rekli i rekli mi da postavim plahat ,opet HVALA ti na brizi i na savetima.
A vido sam i ove nove instrukcije u kojim opstinama nije ukinuto vanredno stanje,Merosinu ne vidim nigde znaci kod nas je ukinuto,mi ne pripadamo Prokuplju a i Nis ga nema.
Pozdrav kolege lovci, da li neko zna dobrog oružara Beograd ili okolina, treba mi zbog moje toz 34, ne radi mi levi indikator zapetosti udarnih igala,hvala, pozdrav?
INTERMAKER OfflineAdmin
· 19.11.2025. 12:42
Podunavac
Podunavac Offline
· 17.11.2025. 20:08
Поздрав другари. Дуго ме није било.
krilas Offline
· 25.07.2025. 13:27
Bog da mu dusu oprosti. Pozdrav Daki, vidimo se u vecnim lovistima !
arnotije Offline
· 24.07.2025. 21:28
Бог да му душу прости, породици живот и здравље.
davorcalic Offline
· 24.07.2025. 19:00
Moje saučešće Darkovoj porodici i prijateljima, veoma sam ga poštovao... Nek mu je slava... Pozdravi Lalu i Mrvicu...
alex Offline
· 24.07.2025. 18:30
Sada primio poruku da je DakiNS.preminuo. Predivan čovek,prijatelj,lj udima,nemam reci kojim bih ga opisao! Darko lovi večnim lovištima sa svojim bretonima. 😞😞😞
AcaNik Offline
· 24.07.2025. 15:13
Наш колега и душа овог форума, DakiNS је умро данас. Нека му је лака земља и да има одличну екипу у вечним ловишти
Lela Offline
· 17.05.2025. 12:37
Krivolov se odvija u Zapadnoj Srbiji, Opština Požega, okolna sela ! Ubijaju se srne !!!
dana 23.02.2012. 20:41
dana 24.02.2012. 00:35
dana 24.02.2012. 00:40