Lovački portal SRBIJALOV - Forumske diskusije: Browning


Navigacija
 Naslovna
 Vesti
 FORUM
 Pravila sajta
 Kodeks lovaca
 Kalendar lova
 Članci o lovu
 Sajmovi lova
 Galerija
 Linkovi
 Knjiga gostiju
 Kontakt
 REKLAMIRANJE
REKLAME
REKLAMIRAJTE SE KOD NAS

Domen za Lovačka udruženja

Lovački savez Centralne Srbije


INTERMAKER
Vreme

Pregled teme
 Štampaj teme
Browning
Slob
 Zdravo kolege,
kakva su vam iskustva sa karabinima A bolt i X bolt?
Lisica
 
rk
 Imam iskustva sa X bolt .30-06, ne znam sta
Da ti kazem nemam nekih posebnih zamerki al ponovo ga ne bih uzeo. Preciznost je dobra okidanje je korektno isto tako i izgled. Al ponovo nista posebno. Ja livno volim to sto moze da se otvori zatvarač kad je karabin zakočen, al to moze i na Remingtonu 700 i na sako 75/85 i na drugim karabinima…
Nije me nesto odusevio u odnosu na neke druge karabine koji su sada na tržištu. Mozda baš zbog toga ga i ne bih uzeo osim ako je po nekoj pristupačnoj ceni.
RK
 
givan
 

rk kaže:

I
Nije me nesto odusevio u odnosu na neke druge karabine koji su sada na tržištu. Mozda baš zbog toga ga i ne bih uzeo osim ako je po nekoj pristupačnoj ceni.

Na koje karabine mislis ?
i sta bi moga da preporucis od karabina u tom nekom cenovnom rangu?
 
rk
 Ja bi licno optirao za (koji je doduse malo skuplji) Sako 85 mislim da je Sako s20 u tom cenovnom rangu, Remington 700, sad je tu i Beneli Lupo koji je moderna i odlicna puska. Za nesto vise para uzimas Steyr u plastici.
Za manje para uzimas tikku ili bergaru jedna i druga su odlicne. Sa after market delovima postaju izvrsne puske
RK
 
Skoči na forum:

Slične teme
Tema Forum Odgovori Poslednji upis
Benelli Argo ili Browning Bar u Kalibru 30-06 KARABINI 68 12.10.2015. 16:39
Browning Cynergy pro sport & Beretta 686 E sport LOVAČKE PUŠKE GLATKIH CEVi 37 02.11.2012. 21:30
Browning BLR KARABINI 7 30.09.2011. 18:02
Reklame
REKLAMIRANJE NA SRBIJALOV
PRIJAVA
Još uvek niste član?
Kliknite ovde za registraciju.
Online korisnika
Online gostiju: 19
Online članova: 0


Ukupno članova: 4,482
Najnoviji član: Radovan Dacovic

Poslednje vesti
ОДРЖАНА СЕДНИЦА СКУПШТИНЕ ЛСЦС
ОТВОРЕН 16. МЕЂУНАРОДНИ САЈАМ ЛОВА, РИБОЛОВА И ...
ШАКАЛ ВАСА ЈЕ ИМПРЕСИВАН ПЛИВАЧ И МАРАТОНАЦ
JAVNA RASPRAVA O NACRTU ZAKONA O ORUŽJU I MUNICIJI: Rasprava će trajati do 20. ap...
46. Međunarodni sajam nautike, lova i ribolova

Pričaonica
Morate se logovati da biste pisali poruku.


Vojo
Offline
· 30.05.2026. 09:29

Pozdrav kolege lovci, da li neko zna dobrog oružara Beograd ili okolina, treba mi zbog moje toz 34, ne radi mi levi indikator zapetosti udarnih igala,hvala, pozdrav?


avatarINTERMAKER
OfflineAdmin
· 19.11.2025. 12:42

Podunavac Bye


avatarPodunavac
Offline
· 17.11.2025. 20:08

Поздрав другари. Дуго ме није било.


avatarkrilas
Offline
· 25.07.2025. 13:27

Bog da mu dusu oprosti. Pozdrav Daki, vidimo se u vecnim lovistima !


avatararnotije
Offline
· 24.07.2025. 21:28

Бог да му душу прости, породици живот и здравље.



avatardavorcalic
Offline
· 24.07.2025. 19:00

Moje saučešće Darkovoj porodici i prijateljima, veoma sam ga poštovao... Nek mu je slava... Pozdravi Lalu i Mrvicu...


avataralex
Offline
· 24.07.2025. 18:30

Sada primio poruku da je DakiNS.preminuo. Predivan čovek,prijatelj,lj
udima,nemam reci kojim bih ga opisao! Darko lovi večnim lovištima sa svojim bretonima. 😞😞😞


avatarAcaNik
Offline
· 24.07.2025. 15:13

Наш колега и душа овог форума, DakiNS је умро данас. Нека му је лака земља и да има одличну екипу у вечним ловишти






Lela
Offline
· 17.05.2025. 12:37

Krivolov se odvija u Zapadnoj Srbiji, Opština Požega, okolna sela ! Ubijaju se srne !!!


tomo vrbas
Offline
· 20.04.2025. 08:48

Христос Васкресе.

66,908,791 posete www.srbijalov.com