Imam iskustva sa X bolt .30-06, ne znam sta
Da ti kazem nemam nekih posebnih zamerki al ponovo ga ne bih uzeo. Preciznost je dobra okidanje je korektno isto tako i izgled. Al ponovo nista posebno. Ja livno volim to sto moze da se otvori zatvarač kad je karabin zakočen, al to moze i na Remingtonu 700 i na sako 75/85 i na drugim karabinima…
Nije me nesto odusevio u odnosu na neke druge karabine koji su sada na tržištu. Mozda baš zbog toga ga i ne bih uzeo osim ako je po nekoj pristupačnoj ceni.
I
Nije me nesto odusevio u odnosu na neke druge karabine koji su sada na tržištu. Mozda baš zbog toga ga i ne bih uzeo osim ako je po nekoj pristupačnoj ceni.
Na koje karabine mislis ?
i sta bi moga da preporucis od karabina u tom nekom cenovnom rangu?
Ja bi licno optirao za (koji je doduse malo skuplji) Sako 85 mislim da je Sako s20 u tom cenovnom rangu, Remington 700, sad je tu i Beneli Lupo koji je moderna i odlicna puska. Za nesto vise para uzimas Steyr u plastici.
Za manje para uzimas tikku ili bergaru jedna i druga su odlicne. Sa after market delovima postaju izvrsne puske
Pozdrav kolege lovci, da li neko zna dobrog oružara Beograd ili okolina, treba mi zbog moje toz 34, ne radi mi levi indikator zapetosti udarnih igala,hvala, pozdrav?
INTERMAKER OfflineAdmin
· 19.11.2025. 12:42
Podunavac
Podunavac Offline
· 17.11.2025. 20:08
Поздрав другари. Дуго ме није било.
krilas Offline
· 25.07.2025. 13:27
Bog da mu dusu oprosti. Pozdrav Daki, vidimo se u vecnim lovistima !
arnotije Offline
· 24.07.2025. 21:28
Бог да му душу прости, породици живот и здравље.
davorcalic Offline
· 24.07.2025. 19:00
Moje saučešće Darkovoj porodici i prijateljima, veoma sam ga poštovao... Nek mu je slava... Pozdravi Lalu i Mrvicu...
alex Offline
· 24.07.2025. 18:30
Sada primio poruku da je DakiNS.preminuo. Predivan čovek,prijatelj,lj udima,nemam reci kojim bih ga opisao! Darko lovi večnim lovištima sa svojim bretonima. 😞😞😞
AcaNik Offline
· 24.07.2025. 15:13
Наш колега и душа овог форума, DakiNS је умро данас. Нека му је лака земља и да има одличну екипу у вечним ловишти
Lela Offline
· 17.05.2025. 12:37
Krivolov se odvija u Zapadnoj Srbiji, Opština Požega, okolna sela ! Ubijaju se srne !!!