Lovački portal SRBIJALOV - Forumske diskusije: Gazdovanje lovištem


Navigacija
 Naslovna
 Vesti
 FORUM
 Pravila sajta
 Kodeks lovaca
 Kalendar lova
 Članci o lovu
 Sajmovi lova
 Galerija
 Linkovi
 Knjiga gostiju
 Kontakt
 REKLAMIRANJE
Anketa članova
Kako rešiti sukob izmedju lovačkih saveza na relaciji LSS - LSV?

Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
36% [20 Glasa]

Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
18% [10 Glasa]

Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
34% [19 Glasa]

Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
13% [7 Glasa]

Glasova: 56
Morate se ulogovati da biste glasali.
Start: 22.11.2018. 17:13

Arhiva anketa
REKLAME
REKLAMIRAJTE SE KOD NAS

Domen za Lovačka udruženja

Lovački savez Centralne Srbije


INTERMAKER
Vreme

Pregled teme
 Štampaj teme
Gazdovanje lovištem
Sremac75
 Vuk71, brate pozdravljam te!
Samo molim te predstavi se!
PraviloPraviloPravilo
Udri me, ubi me, kožu mi deri, odavno ja sam spreman da mrem, opsuj mi oca, mater, i sve po spisku, samo mi nemoj dirati SREM.
Palica
PalicaPalicaPalicaPalicaPalica

http://www.youtube.com/watch?v=L8U1EI...8U1EIESS1M

"Ko se iskreno bori za pravdu i istinu, mora biti spreman da se žrtvuje!"

"Dođu, tako, vremena, kad pametan zaćuti, budala progovori, a fukara se obogati!'' - Ivo Andrić

"Ako Kosovo nije naše, zašto od nas traže da ga damo...? Ako je njihovo, zašto ga otimaju...? A ako već mogu da ga otmu ne znam sta se vec toliko ustručavaju... ?"
 
slavaplana
 Ja sam sa svojim komentararima i hvaljenjem lovista i lovaca i grupe koju posecujem u lovu svake godine u Palanci uleteo izmedju dva tabora koji su u jako losim odnosima!!!Zvao sam Vasu koji mi je delimicno objasnio sta se dogadja u vasem udruzenju i ispalo je da ljudi koje licno poznajem su se podelili i da su zaratili oko buduceg statusa vaseg udruzenja na krv i noz !!!!Zao mi je sto nisam imao te infomacije ranije jer nebi komentarisao bilo sta vezano za vase udruzenje !!!!!!Prema meni su svi OK I ostalo me ne interesuje!!!!!
U NEDELJU DONOSIM PREPECENICU ,VINO ,I VEDAR DUH KOJI VAM VIDIM JAKO FALI!!!!!!!!
 
marcony
 kolega ssslavaplana grdno grešiš sinko vidiš da ne čitaš ove teme redom moraš sve komentare lepo i pažljivo da pročitaš.Mi se trenutno ne borimo oko statusa LU mislim da li ćemo biti samostalni ili sa još nekim društvom u nekom novom udruženju o tome će odlučiti lovci moraju i oni malo da čitaju forume i prave matematiku oko svega.Mi se borimo na krv i nož da oteramo one koji su potkradli društvo da bi oni lepše živeli i glumili gospodu a u društvo ni dinar nije uložen,pitaj Vasu šta je urađeno za 10 god u LD Jelen ali da ti iskreno kaže, a pitaj ga jel i on za sve odluke za koje je glasao zapitao se i razmislio da li su ispravne.Veruj mi kolega da nije ni razmišljao o čemu glasa nego digao ruku kad god je to zahtevao predsednik LD Jelen.Smešan je UO LD Jelen a i svi likovi koji sede tamo ili da ih nazovem jadnicima, oni smeju da se suprotstave predsedniku samo ako donose odluku oće za sledeći UO kuvati ili peći nešto tu im je već dozvolio da imaju svoje mišljenje da se malo osećaju bitnima!!!!! Predpostavljam da ti je i još rekao da se mi borimo za vlast u LD da pucamo na funkcije itd... SITNE SU TO DUŠE KOJE TRENUTNO SEDE TAMO U UO.Ako već imaju svoje misljenje nek se i oni malo oglase na ovom forumu možda imaju da kažu nešto pametno ako neznaju sami da napišu nešto pametno nek im sastavi gospodin predsednik i bivši i sadašnji. Budi mi dobar i uživaj u lovu u nedelju DOBAR POGLED
 
marcony
 i jos kolega taj UO nama neda dozvolu za lov jbg nismo na spisku kažu oni!!A ko pravi spisak? naravno oni!!!Pravilo
 
zoranp
 ssslavaplana kolega mi se ako Bog da vidimo u nedelju,a onda ćeš čuti i pred njima ,da se nebojim nikoga i da je istina na našoj strani,a to oni vrlo dobro znaju,pa se niko od njih i neoglašava ovako javno...na kraju krajeva evo jedan logički primer...za narušavanje međuljudskih odnosa unutar društva,a na osnovu pravilnika o obavezama i odgovornosti lovaca mi bi trebali svi do jednog biti izbačeni iz našeg LD-a, ali nismo Hmmm ...a niko od nas nije u UO niti ima neku funkciju u LD-u ...znači jedino što nas čuva je istina koju smo svima rekli i koju nemaju sa čim da pobiju nego pokušavaju ovako na podmukao način da nas kurtališu,pa nas izbacuju iz grupa i nedaju nam da idemo u lov Smeko ...da smo mi mesari koji padaju na takve kazne nebi bili ovo što jesmo....pozdrav kolegama Bravo
MOLITVA ZA LOV
Jesam.
I moja puška i moj pas.
Lovac sam,
al' pravičan.
Kao što Plakida bejaše, čuvši glas
Gospodnji Isusa Hrista,
i posta Evstatije.
Čuvaj me Gospode bože iskušenja
i u pravdi održi me,
da se po zapovedima tvojim vladam
i podari mi plen koji mi i uistinu pripada.
Poštujući tebe, poštujem i tvoje darove,
što njeno veličanstvo priroda ima,
a zavet Gospodu, da ne skrnavim delo
Božjih ruku, dajem i molim
za pušku i mog psa.
Amin.


Rodeo
 
vuk71
 gospodine ssslavaplana kako kazes uleteo izmedju dve vatre... niko te ne vuce na svoju stranu jer nisi bitan. ako si iz drugod udruzenja i nemas pravo glasa ako do glasanja dodje. zato postoji lobi u ld.jelen ako slusas predsednika ma koliko bio u krivu i bes pogovorno izvrsavas sve naredbe tu onda imas sanse da napredujes... ali ako dignes glavu .... dokazat ce ti da upravo ostajes bez glave jer nisi se pokazao u pravom izdanju... naravno vecina ide linijom manjeg otpora pa tako i imamo vlast 10 god. bez rada i rezultata u lovistu. zeca je i bilo ovih godina kako si i video pa boze moj ko jos moze da krade iz praznog lovista.... drugima nedamo pa mi krademo... sistem je jednostavan samo treba slusati predsednika i uspeh je pre ili posle zararantovan... dodji kod nas na fazaneriju da vidis ceke koje su prosle godine napravljene i nikada nisu odnesene i postavljene... vaznije im je bilo kako da ostanu na vlasti i sastance koga i kda da izbacuju iz grupe ,uprav. odbora , drustva i sl. neko briga o divljaci i izgradnja lovno gospodarske osnove... sta tebi to govori... meni i previse...
 
Sremac75
 Ponesi, ssslavaplana, i 2 crvene i nemoj da tražiš priznanicu!!!
PraviloPraviloPravilo
Udri me, ubi me, kožu mi deri, odavno ja sam spreman da mrem, opsuj mi oca, mater, i sve po spisku, samo mi nemoj dirati SREM.
Palica
PalicaPalicaPalicaPalicaPalica

http://www.youtube.com/watch?v=L8U1EI...8U1EIESS1M

"Ko se iskreno bori za pravdu i istinu, mora biti spreman da se žrtvuje!"

"Dođu, tako, vremena, kad pametan zaćuti, budala progovori, a fukara se obogati!'' - Ivo Andrić

"Ako Kosovo nije naše, zašto od nas traže da ga damo...? Ako je njihovo, zašto ga otimaju...? A ako već mogu da ga otmu ne znam sta se vec toliko ustručavaju... ?"
 
roedeer
 Redovna je slika na lovačkim skupštinama da su lopovi sa jedne strane, par "ludaka" koji se bore za doborbit društva sa druge i velika većina koja lupa kašikama po tanjiru i samo čeka paprikaš, kalendar i hemijsku olovku i njma dosta-sa treće. Govna smo, bre, ljudi, i treba nam zabraniti da lovimo, kada od jednog tako lepog i plemenitog sporta i hobija pravimo šta pravimo.
Theory is nice to think about; facts determine the truth.
 
Sremac75
 Ima tu puno istine!!!!!!
PraviloPraviloPravilo
Udri me, ubi me, kožu mi deri, odavno ja sam spreman da mrem, opsuj mi oca, mater, i sve po spisku, samo mi nemoj dirati SREM.
Palica
PalicaPalicaPalicaPalicaPalica

http://www.youtube.com/watch?v=L8U1EI...8U1EIESS1M

"Ko se iskreno bori za pravdu i istinu, mora biti spreman da se žrtvuje!"

"Dođu, tako, vremena, kad pametan zaćuti, budala progovori, a fukara se obogati!'' - Ivo Andrić

"Ako Kosovo nije naše, zašto od nas traže da ga damo...? Ako je njihovo, zašto ga otimaju...? A ako već mogu da ga otmu ne znam sta se vec toliko ustručavaju... ?"
 
Sniper Hunter
 Uvek je tako bilo licni interes i pun zamrzivac ispred svega i tesko da ce se iskorenitiSad
 
meshtan
 http://www.youtub...;index=102
 
Sremac75
 Videćete vi da će ovaj meštan biti najpametniji od nas.
Dao čovek 1 komentar i sve rekao!!!
PraviloPraviloPravilo
Udri me, ubi me, kožu mi deri, odavno ja sam spreman da mrem, opsuj mi oca, mater, i sve po spisku, samo mi nemoj dirati SREM.
Palica
PalicaPalicaPalicaPalicaPalica

http://www.youtube.com/watch?v=L8U1EI...8U1EIESS1M

"Ko se iskreno bori za pravdu i istinu, mora biti spreman da se žrtvuje!"

"Dođu, tako, vremena, kad pametan zaćuti, budala progovori, a fukara se obogati!'' - Ivo Andrić

"Ako Kosovo nije naše, zašto od nas traže da ga damo...? Ako je njihovo, zašto ga otimaju...? A ako već mogu da ga otmu ne znam sta se vec toliko ustručavaju... ?"
 
Lala
 Jedino još ništa nije rekao o sebi na temi 'Predstavite se'; što važi za ostale članove, važi i za Meshtana.
Bogu 'fala, što sam Lala Smile
 
Limun
 Roedeere svaka čast na komentaru istog sam mišljenja! Uvek se pitam što sam uvek medju ovim tvojim ludacima!
Pozdrav od Čarapana!Jaooo "ja s'tem nem ništa"
LimunLimunLimunLimunLimun

"Klonim se ljudi koji misle da je drskost hrabrost, a nježnost kukavnost, a klonim se i onih koji misle da je brbljanje mudrost, a šutnja neznanje."

Khalil Gibran
 
Lala
 

Limun kaže:
Roedeere svaka čast na komentaru istog sam mišljenja! Uvek se pitam što sam uvek medju ovim tvojim ludacima!


Možda ne voliš paprikaš Grin
Bogu 'fala, što sam Lala Smile
 
roedeer
 

Limun kaže:
Roedeere svaka čast na komentaru istog sam mišljenja! Uvek se pitam što sam uvek medju ovim tvojim ludacima!

Na zalost tako je.. I tako nas gledaju. Pozdrav druze!
Theory is nice to think about; facts determine the truth.
 
Sremac75
 

Limun kaže:
Roedeere svaka čast na komentaru istog sam mišljenja! Uvek se pitam što sam uvek medju ovim tvojim ludacima!

Opet čačkaš mečku???
Šalim se brate, samo piči po gospodi!
I zovi u pomoć, ako treba!
PraviloPraviloPravilo
Udri me, ubi me, kožu mi deri, odavno ja sam spreman da mrem, opsuj mi oca, mater, i sve po spisku, samo mi nemoj dirati SREM.
Palica
PalicaPalicaPalicaPalicaPalica

http://www.youtube.com/watch?v=L8U1EI...8U1EIESS1M

"Ko se iskreno bori za pravdu i istinu, mora biti spreman da se žrtvuje!"

"Dođu, tako, vremena, kad pametan zaćuti, budala progovori, a fukara se obogati!'' - Ivo Andrić

"Ako Kosovo nije naše, zašto od nas traže da ga damo...? Ako je njihovo, zašto ga otimaju...? A ako već mogu da ga otmu ne znam sta se vec toliko ustručavaju... ?"
 
Sremac75
 

Lala kaže:
Jedino još ništa nije rekao o sebi na temi 'Predstavite se'; što važi za ostale članove, važi i za Meshtana.

Pa predstavio se, ako nije dovoljno, mogu ja za njega!
PraviloPraviloPravilo
Udri me, ubi me, kožu mi deri, odavno ja sam spreman da mrem, opsuj mi oca, mater, i sve po spisku, samo mi nemoj dirati SREM.
Palica
PalicaPalicaPalicaPalicaPalica

http://www.youtube.com/watch?v=L8U1EI...8U1EIESS1M

"Ko se iskreno bori za pravdu i istinu, mora biti spreman da se žrtvuje!"

"Dođu, tako, vremena, kad pametan zaćuti, budala progovori, a fukara se obogati!'' - Ivo Andrić

"Ako Kosovo nije naše, zašto od nas traže da ga damo...? Ako je njihovo, zašto ga otimaju...? A ako već mogu da ga otmu ne znam sta se vec toliko ustručavaju... ?"
 
Limun
 Ma pusti paprikaš,pitam se što ne volim pare!?
Pozdrav od Čarapana!Jaooo "ja s'tem nem ništa"
LimunLimunLimunLimunLimun

"Klonim se ljudi koji misle da je drskost hrabrost, a nježnost kukavnost, a klonim se i onih koji misle da je brbljanje mudrost, a šutnja neznanje."

Khalil Gibran
 
Sremac75
 Pa da tebe pljuju po forumima???Comp
PraviloPraviloPravilo
Udri me, ubi me, kožu mi deri, odavno ja sam spreman da mrem, opsuj mi oca, mater, i sve po spisku, samo mi nemoj dirati SREM.
Palica
PalicaPalicaPalicaPalicaPalica

http://www.youtube.com/watch?v=L8U1EI...8U1EIESS1M

"Ko se iskreno bori za pravdu i istinu, mora biti spreman da se žrtvuje!"

"Dođu, tako, vremena, kad pametan zaćuti, budala progovori, a fukara se obogati!'' - Ivo Andrić

"Ako Kosovo nije naše, zašto od nas traže da ga damo...? Ako je njihovo, zašto ga otimaju...? A ako već mogu da ga otmu ne znam sta se vec toliko ustručavaju... ?"
 
Skoči na forum:

Slične teme
Tema Forum Odgovori Poslednji upis
Unošenje živih zečeva u lovište DIVLJAČ 124 02.01.2021. 18:25
Požar u lovištu PRIRODA I EKOLOGIJA 123 22.12.2019. 16:21
Zagađenje okoline i lovišta PRIRODA I EKOLOGIJA 46 06.07.2018. 09:54
Fotoaparatom i Kamerom kroz prirodu i lovište PRIRODA I EKOLOGIJA 1260 04.07.2017. 20:26
Prevoz psa do lovišta... KINOLOGIJA 95 05.09.2016. 21:43
Reklame
REKLAMIRANJE NA SRBIJALOV
PRIJAVA
Još uvek niste član?
Kliknite ovde za registraciju.
Online korisnika
Online gostiju: 12
Online članova: 0


Ukupno članova: 4,443
Najnoviji član: SSG

Poslednje vesti
14. Међународни сајам лова, риболова и ловног т...
Bogata ponuda za ljubitelje lova i ribolova na Sajmu u hali „Čair“
УСКРШЊА ЧЕСТИТКА
ВЕЛИКО ИНТЕРЕСОВАЊЕ за Сајам наутике, лова и ...
44. MEĐUNARODNI SAJAM NAUTIKE, LOVA I RIBOLOVA

Pričaonica
Morate se logovati da biste pisali poruku.


tomo vrbas
Offline
· 01.01.2024. 19:30

Сретна Нова година колеге ловци да сте ми живи и здрави, и да вас ловачка срећа и око и даље служе! 🍻





avatarPlaninko011
Offline
· 01.01.2024. 17:21

Drage kolege želim vam zdravlja, lične i lovačke srece u 2024toj. (I da nam se ružne stvari ne ponavljaju).


avatarslavaplana
Offline
· 15.12.2023. 13:46

Niko ništa ne piše na forumu.LSS radi punom parom.Ima podršku lovaca.Jedni isti 30 god sede po U.O.i udruženjima.Nisu oni krivi mi smo Cenzurisano što to trpimo.


avatarHunter_lovac
Offline
· 12.12.2023. 23:19

Planirao sam da polozim za dozvolu za pusku ali ja nosim naočare pa me zanima da li ja mogu da prodjem lekarski pregled pozdrav


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:13

Drug i ja bi se učlanili u neko lovačko društvo u Banatu, da li neko zna gde se primaju članovi sa strane?


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:10

Pozdrav svima..


Anita Randjelovic
Offline
· 11.02.2023. 15:09

Da li neko zna proceduru zamene cevi kod karabina?


avatarLovac Stari
Offline
· 05.02.2023. 14:32

Neka ti je laka zemlja Lalo.


avataralex
Offline
· 30.01.2023. 23:30

Zbogom Lalo 💔


avatarslavaplana
Offline
· 30.01.2023. 12:36

Poslednji pozdrav Ivanu Matkovicu-Lali sa Srbijalova.

63,397,488 posete www.srbijalov.com