Lovački portal SRBIJALOV - Forumske diskusije: Rusan nosači i montaže optike


Navigacija
 Naslovna
 Vesti
 FORUM
 Pravila sajta
 Kodeks lovaca
 Kalendar lova
 Članci o lovu
 Sajmovi lova
 Galerija
 Linkovi
 Knjiga gostiju
 Kontakt
 REKLAMIRANJE
Anketa članova
Kako rešiti sukob izmedju lovačkih saveza na relaciji LSS - LSV?

Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
36% [20 Glasa]

Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
18% [10 Glasa]

Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
34% [19 Glasa]

Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
13% [7 Glasa]

Glasova: 56
Morate se ulogovati da biste glasali.
Start: 22.11.2018. 17:13

Arhiva anketa
REKLAME
REKLAMIRAJTE SE KOD NAS

Domen za Lovačka udruženja

Lovački savez Centralne Srbije


INTERMAKER
Vreme

Pregled teme
 Štampaj teme
Rusan nosači i montaže optike
Sniper Hunter
 Postovani admini molim da se otvori tema RUSAN nosaci optickih nisana..

Od kolege rokvić
 
rokvic
 Molim postovane kolege , koji koriste nosace ovog hrvatskog proizvodjaca da malo podelimo iskustva sa ovim proizvodima...
Po meni jedan od boljih proizvodjaca montaza, garancija je 10 godina, a sada je ima i na nasem trzistu i cinim se da je bolja od naseg Hamrles Radeta, do duse cene su iznad radetovih... ja koristim Rusan svenk montazu i izuzetno sam zadovoljan, e sad bih voleo da cujem i druge kolege koji koriste ove nosace....pozitivna i negativna iskustva..
pozdrav i uvek dobar pogled....
 
DakiNS
 Kolega po čemu si zaključio da su bolji nosači hrvatske firme od Hamerlesovih?
KADA BUDEM LOVIO U VEČNIM LOVIŠTIMA LOVIĆU SA BRETONOM
 
sheytan
 ^ Zato što nisu serbski! Stari


Grin

Šalim se, al možda ima ovdi i istine! Moj koleza je nekolicini drugara montirao Pic. šinu od punega tčelika, & prigodne prstenčiće, i sve deluje i više nego dobro, u izvedbi Rada Šoomadintza! Odobreno

Sa švenqjućim se nismo sretali, tako da ne tvrdim ništa.

Po rvacki forumi pišu o Rusan montažama uglavnom u superlativu, tako da verujem da su dobre! Odobreno
novi način otvaranja tema je bzvz... Sad

DOBAR DVOGLED!!! iveli 3

http://www.youtube.com/watch?v=GOzgvb4hc5U
 
Joe the hunter
 

rokvic kaže:
Molim postovane kolege , koji koriste nosace ovog hrvatskog proizvodjaca da malo podelimo iskustva sa ovim proizvodima...
Po meni jedan od boljih proizvodjaca montaza, garancija je 10 godina, a sada je ima i na nasem trzistu i cinim se da je bolja od naseg Hamrles Radeta, do duse cene su iznad radetovih... ja koristim Rusan svenk montazu i izuzetno sam zadovoljan, e sad bih voleo da cujem i druge kolege koji koriste ove nosace....pozitivna i negativna iskustva..
pozdrav i uvek dobar pogled....



Simpaticna je garancija 10 god(kud bas tolko sto ne 15) ja imam neku VIVER aluminijumsku montazu na jednom karabinu staru 35 godina kostala 12 $ i i dalje je ko nova.Iako ameri ne daju nikakvu garanciju na tu montazu.Bas me zanima kako su purgeri izracunali optimum garancije od 10 godinaKoTuKoga
 
sheytan
 ^ Pa, posle toga mogu stradati letrični delovi, ladni lemevi i sl... Confused
novi način otvaranja tema je bzvz... Sad

DOBAR DVOGLED!!! iveli 3

http://www.youtube.com/watch?v=GOzgvb4hc5U
 
Joe the hunter
 

sheytan kaže:
^ Pa, posle toga mogu stradati letrični delovi, ladni lemevi i sl... Confused



He ,he moz da bidne al nemora da znaci(sto bi rekli ovi moji seljaci)
 
Podunavac
 Rusan montaže su izrađene od visoko kvalitetnog čelika sa minimalnim tolerancijama. Video sam više modela njegovih montaža i sve su bile vrhunske. Nekoliko mojih drugara ima Rusan montaže duži niz godina i nemaju nikakvih zamerki na njih, niti na njima ima vidljivih tragova korištenja. Sigurno su vrhunske, a u odnosu na vrhunske montaže iz evropskih zemalja imaju povoljniju cenu. Ko god kupi Rusan montažu sigurno se neće pokajati. Rusan ne samo da se probio na tržište Srbije, nego i tržište Slovenije i nekih drugih evropskih zemalja. A daje neograničenu desetogodišnju garanciju na svoje proizvode, što nije malo. I neki poznatiji (i skuplji) proizvođači ne daju ovakvu garanciju. Hamerles Rada sigurno vredi više nego što košta, i ima solidan kvalitet svojih proizvoda, ali ipak mislim da je Rusan kvalitetniji.
Tri prsta 2Kolce
 
sheytan
 

Joe the hunter kaže:

sheytan kaže:
^ Pa, posle toga mogu stradati letrični delovi, ladni lemevi i sl... Confused



He ,he moz da bidne al nemora da znaci(sto bi rekli ovi moji seljaci)


Mis'im, nemo' se ljootite! iveli 3


Kolce
novi način otvaranja tema je bzvz... Sad

DOBAR DVOGLED!!! iveli 3

http://www.youtube.com/watch?v=GOzgvb4hc5U
 
Sniper Hunter
 Ja na mojim cevkama imam Hamerles Rade montaže ,neke su rađene po narudžbi ,za te pare su dobre i nemam problema sa njima ,bilo da su aluminijumske ili čelične .
 
golf071
 Deset godina garancije,250e svenk kazu da je potpuno isti kvalitet kao EAW,ja sam je namontirao na 3006 na insistiranje mog kolege,koji je ima na Stajeru i mislim da je ok,stvarno radi dobro,videcemo .Odobreno
Novine
 
Joe the hunter
 

Podunavac kaže:
Rusan montaže su izrađene od visoko kvalitetnog čelika sa minimalnim tolerancijama. Video sam više modela njegovih montaža i sve su bile vrhunske. Nekoliko mojih drugara ima Rusan montaže duži niz godina i nemaju nikakvih zamerki na njih, niti na njima ima vidljivih tragova korištenja. Sigurno su vrhunske, a u odnosu na vrhunske montaže iz evropskih zemalja imaju povoljniju cenu. Ko god kupi Rusan montažu sigurno se neće pokajati. Rusan ne samo da se probio na tržište Srbije, nego i tržište Slovenije i nekih drugih evropskih zemalja. A daje neograničenu desetogodišnju garanciju na svoje proizvode, što nije malo. I neki poznatiji (i skuplji) proizvođači ne daju ovakvu garanciju. Hamerles Rada sigurno vredi više nego što košta, i ima solidan kvalitet svojih proizvoda, ali ipak mislim da je Rusan kvalitetniji.



Znas li druze kolko im kosta u tim njihovim kunama,lasicama hermelinima ili ovim evricima leptir kocnica i jel salju u ovu nasu Srbiju.
 
golf071
 

Joe the hunter kaže:

Podunavac kaže:
Rusan montaže su izrađene od visoko kvalitetnog čelika sa minimalnim tolerancijama. Video sam više modela njegovih montaža i sve su bile vrhunske. Nekoliko mojih drugara ima Rusan montaže duži niz godina i nemaju nikakvih zamerki na njih, niti na njima ima vidljivih tragova korištenja. Sigurno su vrhunske, a u odnosu na vrhunske montaže iz evropskih zemalja imaju povoljniju cenu. Ko god kupi Rusan montažu sigurno se neće pokajati. Rusan ne samo da se probio na tržište Srbije, nego i tržište Slovenije i nekih drugih evropskih zemalja. A daje neograničenu desetogodišnju garanciju na svoje proizvode, što nije malo. I neki poznatiji (i skuplji) proizvođači ne daju ovakvu garanciju. Hamerles Rada sigurno vredi više nego što košta, i ima solidan kvalitet svojih proizvoda, ali ipak mislim da je Rusan kvalitetniji.



Znas li druze kolko im kosta u tim njihovim kunama,lasicama hermelinima ili ovim evricima leptir kocnica i jel salju u ovu nasu Srbiju.
Top Gan Pozarervac pozovi njih,mozes preko njih da nabavis sve od Rusana.Odobreno 012/555-405
Novine
 
Joe the hunter
 Hvala kolegaOdobreno
 
Podunavac
 

Joe the hunter kaže:

Podunavac kaže:
Rusan montaže su izrađene od visoko kvalitetnog čelika sa minimalnim tolerancijama. Video sam više modela njegovih montaža i sve su bile vrhunske. Nekoliko mojih drugara ima Rusan montaže duži niz godina i nemaju nikakvih zamerki na njih, niti na njima ima vidljivih tragova korištenja. Sigurno su vrhunske, a u odnosu na vrhunske montaže iz evropskih zemalja imaju povoljniju cenu. Ko god kupi Rusan montažu sigurno se neće pokajati. Rusan ne samo da se probio na tržište Srbije, nego i tržište Slovenije i nekih drugih evropskih zemalja. A daje neograničenu desetogodišnju garanciju na svoje proizvode, što nije malo. I neki poznatiji (i skuplji) proizvođači ne daju ovakvu garanciju. Hamerles Rada sigurno vredi više nego što košta, i ima solidan kvalitet svojih proizvoda, ali ipak mislim da je Rusan kvalitetniji.



Znas li druze kolko im kosta u tim njihovim kunama,lasicama hermelinima ili ovim evricima leptir kocnica i jel salju u ovu nasu Srbiju.


Mogu da proverim nije problem. Šalju poštom po celoj evropi. Samo mi napiši za koju pušku ti treba i dali samo leptir (poluga) ili i spojnica.
Tri prsta 2Kolce
 
Joe the hunter
 

Podunavac kaže:

Joe the hunter kaže:

Podunavac kaže:
Rusan montaže su izrađene od visoko kvalitetnog čelika sa minimalnim tolerancijama. Video sam više modela njegovih montaža i sve su bile vrhunske. Nekoliko mojih drugara ima Rusan montaže duži niz godina i nemaju nikakvih zamerki na njih, niti na njima ima vidljivih tragova korištenja. Sigurno su vrhunske, a u odnosu na vrhunske montaže iz evropskih zemalja imaju povoljniju cenu. Ko god kupi Rusan montažu sigurno se neće pokajati. Rusan ne samo da se probio na tržište Srbije, nego i tržište Slovenije i nekih drugih evropskih zemalja. A daje neograničenu desetogodišnju garanciju na svoje proizvode, što nije malo. I neki poznatiji (i skuplji) proizvođači ne daju ovakvu garanciju. Hamerles Rada sigurno vredi više nego što košta, i ima solidan kvalitet svojih proizvoda, ali ipak mislim da je Rusan kvalitetniji.



Znas li druze kolko im kosta u tim njihovim kunama,lasicama hermelinima ili ovim evricima leptir kocnica i jel salju u ovu nasu Srbiju.


Mogu da proverim nije problem. Šalju poštom po celoj evropi. Samo mi napiši za koju pušku ti treba i dali samo leptir (poluga) ili i spojnica.






Treba mi samo leptir DESNI za M98
 
javor
 Evo nabavio sam ja rusanovu švenk montažu za ČZ550.Mogu reći da me je iznenadila koliko je dobra,tj.bolja od nekih drugih a skupljih montaža i mislim da će trajati koliko i puška.Platio sam je 1650kn.Mi na ovim prostorima smo skeptični prema "domaćim" proizvodima,ali ovaj vrijedi svake kune.
Lisica
 
sile
 ja na svojim puškama imam rusanove pikatini šine sa brzoskidajučim prstenjem/nosačima.. to su odlični proizvodi vrhunske pouzdanosti...bez imalo pretjerivanja
 
223rem
 Postovane kolege lovci vidim da su skoro svi zadovoljni rusanovim montazama koji ih koriste,ima li neko iskustva sa brzo skidajucim montazama za kombinovane puske,konkretno za brno zh?Ja se dvoumim oko ove montaze jos uvek i ne znam koliko je pouzdana da kada se skida i vraca da li ce slika pogodka stvarno biti ista?Svaki odgovor i savet bi mi dobrodosao.Inace cena je negde oko 280e.
 
StepenWolf
 Hajde malo da oživim temu...
Dvoumim se između švenk EAW i Rusana... Obzirom da mi trebaju 2 kompleta nije baš zanemarljiva razlika u ceni.
Imaju li kolege koji su kačili Rusan nekih novih zaključaka?
 
Skoči na forum:

Slične teme
Tema Forum Odgovori Poslednji upis
Skidajuće i fiksne montaže OPTIKE I MONTAŽE 458 10.03.2022. 00:38
ZEISS optike OPTIKE I MONTAŽE 233 11.08.2020. 23:05
Lampe, nosači, montaže OPREMA 677 09.09.2019. 22:08
TRUGLO optike, red dot, nišani,mušice .... OPTIKE I MONTAŽE 50 22.11.2017. 12:37
Optike Schimdt & Bender OPTIKE I MONTAŽE 107 18.11.2017. 13:55
Reklame
REKLAMIRANJE NA SRBIJALOV
PRIJAVA
Još uvek niste član?
Kliknite ovde za registraciju.
Online korisnika
Online gostiju: 14
Online članova: 0


Ukupno članova: 4,443
Najnoviji član: SSG

Poslednje vesti
Bogata ponuda za ljubitelje lova i ribolova na Sajmu u hali „Čair“
УСКРШЊА ЧЕСТИТКА
ВЕЛИКО ИНТЕРЕСОВАЊЕ за Сајам наутике, лова и ...
44. MEĐUNARODNI SAJAM NAUTIKE, LOVA I RIBOLOVA
УРЕДБA О ЦЕНОВНИКУ ОДСТРЕЛА ЛОВОСТАЈЕМ ЗАШТИ...

Pričaonica
Morate se logovati da biste pisali poruku.


tomo vrbas
Offline
· 01.01.2024. 19:30

Сретна Нова година колеге ловци да сте ми живи и здрави, и да вас ловачка срећа и око и даље служе! 🍻





avatarPlaninko011
Offline
· 01.01.2024. 17:21

Drage kolege želim vam zdravlja, lične i lovačke srece u 2024toj. (I da nam se ružne stvari ne ponavljaju).


avatarslavaplana
Offline
· 15.12.2023. 13:46

Niko ništa ne piše na forumu.LSS radi punom parom.Ima podršku lovaca.Jedni isti 30 god sede po U.O.i udruženjima.Nisu oni krivi mi smo Cenzurisano što to trpimo.


avatarHunter_lovac
Offline
· 12.12.2023. 23:19

Planirao sam da polozim za dozvolu za pusku ali ja nosim naočare pa me zanima da li ja mogu da prodjem lekarski pregled pozdrav


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:13

Drug i ja bi se učlanili u neko lovačko društvo u Banatu, da li neko zna gde se primaju članovi sa strane?


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:10

Pozdrav svima..


Anita Randjelovic
Offline
· 11.02.2023. 15:09

Da li neko zna proceduru zamene cevi kod karabina?


avatarLovac Stari
Offline
· 05.02.2023. 14:32

Neka ti je laka zemlja Lalo.


avataralex
Offline
· 30.01.2023. 23:30

Zbogom Lalo 💔


avatarslavaplana
Offline
· 30.01.2023. 12:36

Poslednji pozdrav Ivanu Matkovicu-Lali sa Srbijalova.

63,285,431 posete www.srbijalov.com