Lovački portal SRBIJALOV - Forumske diskusije: Lovački savez Jugoistočne Srbije


Navigacija
 Naslovna
 Vesti
 FORUM
 Pravila sajta
 Kodeks lovaca
 Kalendar lova
 Članci o lovu
 Sajmovi lova
 Galerija
 Linkovi
 Knjiga gostiju
 Kontakt
 REKLAMIRANJE
Anketa članova
Kako rešiti sukob izmedju lovačkih saveza na relaciji LSS - LSV?

Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
36% [20 Glasa]

Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
18% [10 Glasa]

Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
34% [19 Glasa]

Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
13% [7 Glasa]

Glasova: 56
Morate se ulogovati da biste glasali.
Start: 22.11.2018. 17:13

Arhiva anketa
REKLAME
REKLAMIRAJTE SE KOD NAS

Domen za Lovačka udruženja

Lovački savez Centralne Srbije


INTERMAKER
Vreme

Pregled teme
 Štampaj teme
Lovački savez Jugoistočne Srbije
INTERMAKER
 На оснивачкој скупштини у Нишу

Основан Ловачки савез Југоисточне Србије
У сали Симфонијског оркестра у Нишу, 2. децембра 2017. године, са почетком у 17,00 часова, одржана је Оснивачка скупштина Ловачког савеза Југoисточне Србије.
Скупштина је организована на највишем нивоу, уз присуство еминентних представника ловаца из целе Србије, као и уз присуство локалних и регионалних представника власти.
Свечаном отварању предходила је химна, коју је извео гудачки квартет Симфонијског оркестра, док је скупштину отворио председник Ловачког удружења „Ниш“, Братислав Ћирковић. Скупштином је председавао Златко Рашић, председник Ловачког удружења „Миленко Хаџић“ из Сврљига, а у радном прeдседништву су поред Рашића и Ћирковића, били Зоран Алексић, председник Ловачког удружења „Понишавље“ из Пирота, Војкан Ђорђевић председник Ловачког удружења „Богиша Поповић Гиша“ из Власотинца и Миливоје Митровић председник Ловачког удружења „Топлица“ из Прокупља.
Одлуку о приступању новоформираном Ловачком савезу Југоисточне Србије, доставили су представници 24 ловачких удружења из региона. За правног заступника изабран је Зоран Алексић из Пирота, који ће до спровођења избора представљати овај нов савез.
Свечаности је присуствовао председник Ловачког савеза Србије Драган Шормаз, који је поздравио све присутне и подржао оснивање новог регионалног ловачког савеза, као и председник скупштине Урош Ђоковић. Седници су такође, присуствовали председник Ловачког савеза Централне Србије Томица Радосављевић и председник Ловачког савеза Косова и Метохије Илија Елезовић, који су поздравили оснивање новог регионалног савеза уз пригодне поклоне, за срећан почетак рада. Председник Ловачког савеза Војводине Александар Милованчев, био је спречен да присуствује седници, али је упутио телеграм подршке.
Поред представника ловаца, пристни су били Миодраг Стрнад и Предраг Ћировић из Министарства пољопривреде – Управе за шуме, ресорно задужене за лов. Скуп су својим присуством увеличали и представници ловачких удружења широм Србије.
 
Vuki
 Shvatili su napokon , posle 5 godina od prave inicijative .
Prosle nedelje formiran je Lovacki Savez jugoistocne Srbije sa ucescem 27 LUdruzenja od Nisa, Pirota do Vranja ,Leskovca ,Surdulice ,Blaca i Prokuplja
Cestitke osnivacima
 
Planinko011
 A jel ti novi regionalni savezi ostaju u okviru LSS ili su samostalni?
Sa jedne strane kao zajedno bi trebali da budemo jaci a sa druge stave poltrona na celo jedinstvenog saveza pa rade sa svima sta hoce.
A sto se tice tih bogatasa koji bi da zinu vise nego sto normalnom treba sve mi se cini da izazivaju opet kuku i motiku da ih potamane ko 45te.
Mislim, moje dede su bili protiv komunista, za nase uslove sam u sredini i licno ne mogu da se pozalim ali vidim kako vecina naroda zivi.
 
mihailo
 Зашто су брисани уписи на овој теми?

Засто су брисани уписи око удружења из Пирота,оснивања удружења Трофеј итд итд итд.
Можда нису 100% у складу са темом али и на другим темама је било одступања од теме па уписи нису брисани
 
DakiNS
 Ni jedan upis nije brisan poodavno.
KADA BUDEM LOVIO U VEČNIM LOVIŠTIMA LOVIĆU SA BRETONOM
 
mihailo
 

DakiNS kaže:

Ni jedan upis nije brisan poodavno.


Па где нестадоше уписи око удружења у Пироту,удружења Трофеј итд итд итд.
Дал није нека невидљива сила напала сајт и ову тему?
 
DakiNS
 Da nisi pisao na nekoj drugoj temi?
KADA BUDEM LOVIO U VEČNIM LOVIŠTIMA LOVIĆU SA BRETONOM
 
mihailo
 Не,нисам писао на некој другој теми.
Мој последњи упис је од синоћ под бројем#4.
Не бих га написао као коментар на уписе под бр #1,2,3 јер неприличи као коментар уписима #1,2,3
Нека сила је узела гумицу и брисала а није водила рачуна о контексту.
 
DakiNS
 Ako nije problem napiši ponovo.
Ima upis ovaj .
http://www.srbija...ost_201987
KADA BUDEM LOVIO U VEČNIM LOVIŠTIMA LOVIĆU SA BRETONOM
 
mihailo
 Није проблем.
Ако можеш побриши моје уписе на овој теми.
 
DakiNS
 Ne može , jer bi ostali upisi izgubili smisao, Nikada na ovom forumu ništa nije brisano bez obrazloženja. A čiji je upis brisan?
KADA BUDEM LOVIO U VEČNIM LOVIŠTIMA LOVIĆU SA BRETONOM
 
mihailo
 Даки,молим те прочитај уписе #1,2,3 и #4 па цес видети да #4 нема никакав смисао са као одговор на #1,2,3.
Коментар #4 је имао смисао и написан као одговор на уписе којих сада нема а синоћ су били.
Брисањем мојих уписа се неће изгубити смисао теме већ напротив.
Ако је потребно образложење мислим да је моја молба довољна за брисање мојих уписа.
 
DakiNS
 Duplirao si poslednji upis pa sam jedan obrisao , ali mi nisi razjasnio čiji su upisi brisani .
KADA BUDEM LOVIO U VEČNIM LOVIŠTIMA LOVIĆU SA BRETONOM
 
mihailo
 Ок за дуплирани упис.

Нема везе,све је у најбољем реду.
 
INTERMAKER
 Nisu brisani upisi već su poslednji upisi pomereni u ovu temu Lovački savez Jugoistočne Srbije dok su stari ostali na prethodnoj temi: Lovački savez Južne Srbije
S obzirom da je LSJIS novoformiran, i tema je novoformirana.

Nadam se da je sada pojašnjeno gde su "nestali" raniji upisi...
 
mihailo
 Хвала на појашњењу.
Како се мој упис под бројем #4 односи на старе уписе који су на теми Ловачки савез Јужне Србије то бих Вас молио да упис под бројем #4 вратите тамо где му је и место(Ловачки савез Јужне Србије) јер се једино тамо уклапа у контекст дискусије.

Upis broj 4 Vraćen na prethodnu temu
INTERMAKER
 
Nidza
 Pozdrav kolege,

interesuje me da li neko zna i da li postoji spisak svih udruženja koja su pristupila LSJIS ?

Hvala unapred.
 
Evodija
 Sekirče moj, zagadio si mi onu temu pa da pređemo na tvoju prugu.
Da se uozbiljimo, čovek o kome pišem zove se Bratislav Ćirković.
Neću mu tepam (će ga tepa Slava, on to dobro radi)
U Niš ga zovu "kuče u ča(k)šira". Bem li ga ne znam zašto.
To smo rešili idemo dalje. Ovo je 18 upis na ovoj temi.
Treba da se piše o radu i funkcionisanju LS JIS. Međutim 4 godine nema NIČ.
Kako su 2.12.2017. Ćirković,Aleksić i Rašić, (na najvišem nivou) osnovali pomenuti privatni Savez (u zgradi simfonijskog orkestra - ti si u pravu,još im i gudački kvartet zasvirao himnu !!!) sem opisa Skupštine, ništa o radu nije pisano. Još je vrlo važno da iz LSV niko nije bio.Dal je bila i Garda da dočeka delegate ne znam.
Nije lepo za Ere, da kažeš da te nerviraju.A vidim i vojvođani te nerviraju. To nije dobro da pričaš.
Što Oćeš da te naučim može.Ja svako jutroga potegnem, pa ću ti dati da vežbaš.
Slažem se da ne moraš znati gde je LSS. Kamo sreće da i ono "kuče" nije otkrilo gde je LSS. Pas 2
Kaži, Zoranu Aleksiću, da zabode nos u svoja 24 lovačka udruženja iz LS JIS, da ga ne zabada u lovačka udruženja iz Vojvodine. Palica jel kod vas med i mleko,nemate nikakvih problema. Baš čudno.
Đorđe Čvarkov na kraju uvek bude fin i kaže : "Pozdravite vašu Mamu" . Harmonika
 
Evodija
 Aleksiću !!!
Gostovao si u Novom Sadu, ispred LS JIS u privatnoj poseti direktoru NS Sajma.
To imaš pravo. Dovelo te ovo niško "kuče u čašira". On ima iskustvo sa Sajam.
Zbog brljotine koju ste napravili, zloupotrebljavajući lovačke funkcije, u Vojvodini ste nepoželjni. Kad sledeći put krenete , obavezno obujte "piroćanke" šiljkane, da imate zašta da se uhvatite, kad čučnete. jer kod nas nema šljiva da se prihvatite.
Kad otkrijemo svrhu vašeg "tajnog" NEPRIJATELJSKOG, gostovanja u NS, NEĆE vam pasti na pamet LSV.
Nećemo vam dozvoliti da narušite dobre odnose, koje lovci Vojvodine imaju posebno, sa lovcima Surdulice i Vlasotinca.
Na kraju opet fino, Pozdravite vašu mamu.! Stari
 
ssekir75
 

Evodija kaže:

Sekirče moj, zagadio si mi onu temu pa da pređemo na tvoju prugu.
Da se uozbiljimo, čovek o kome pišem zove se Bratislav Ćirković.
Neću mu tepam (će ga tepa Slava, on to dobro radi)
U Niš ga zovu "kuče u ča(k)šira". Bem li ga ne znam zašto.
To smo rešili idemo dalje. Ovo je 18 upis na ovoj temi.
Treba da se piše o radu i funkcionisanju LS JIS. Međutim 4 godine nema NIČ.
Kako su 2.12.2017. Ćirković,Aleksić i Rašić, (na najvišem nivou) osnovali pomenuti privatni Savez (u zgradi simfonijskog orkestra - ti si u pravu,još im i gudački kvartet zasvirao himnu !!!) sem opisa Skupštine, ništa o radu nije pisano. Još je vrlo važno da iz LSV niko nije bio.Dal je bila i Garda da dočeka delegate ne znam.
Nije lepo za Ere, da kažeš da te nerviraju.A vidim i vojvođani te nerviraju. To nije dobro da pričaš.
Što Oćeš da te naučim može.Ja svako jutroga potegnem, pa ću ti dati da vežbaš.
Slažem se da ne moraš znati gde je LSS. Kamo sreće da i ono "kuče" nije otkrilo gde je LSS. Pas 2
Kaži, Zoranu Aleksiću, da zabode nos u svoja 24 lovačka udruženja iz LS JIS, da ga ne zabada u lovačka udruženja iz Vojvodine. Palica jel kod vas med i mleko,nemate nikakvih problema. Baš čudno.
Đorđe Čvarkov na kraju uvek bude fin i kaže : "Pozdravite vašu Mamu" . Harmonika


прво, пошто сам директно прозван, тако пиши. именујеш лепо човека и онда решен проблем, зна се на ког се мисли и не вређаш друге. да ли ће га тепаш ти, слава, јанко, бранко, не ме се тиче за бабино тестиче. баба си га купила, баба си га строшила. да ли ћирковића зову куче у чашире или манулаћ банкирче савршено ме се не тиче. човека сам видо пар пута у животу и једном причао с њим у канони кад сам куповао џебану и то је то.

да треба да се пише о раду свих савеза, апсолутно се слажем. ко воли нек изволи. мене више интересују "пуцачке" теме, оружје и муниција. овде свратим да видим шта има ново.

тачно, ере ме нервирају из више разлога, али ја их не називам којекаквим именима и не прозивам их по географском пореклу. за војвођане никад то нисам рекао. напротив. живим у војводини, имам пријатеље свуда по истој, и баш ми је лепо где год да мрднем.

што се потезања тиче, рекох да ми покажеш.

не знам ко је зоран алексић, а о стању у ловству југоисточне србије још мање. већ 14 година живим у војводини и слабо сам у контакту са јужњачким ловцима. и кад одем за ниш имам хитнија посла од бистрење политику у ловству.

пироцки опнци (није прогутано а, тако се каже у пирот и околину) немају шиљке. то имају шумадински и ерцовски. а које се тиче шљива, што сте их посекли? у овом крају војводине где сам ја их фала богу има од сорте.
ловци су организована наоружана група људи која преко поља, шума и ливада иде у кафану iveli

калибар је "производ" два броја означених милиметримаStari

не пучај шинко док им не видиш беоњачеElmer
 
Skoči na forum:

Slične teme
Tema Forum Odgovori Poslednji upis
Stara lovačka municija MUNICIJA ZA NEOLUČENE CEVI 212 11.02.2024. 16:15
Lovački karabin KARABINI 1744 11.01.2024. 18:54
Lovačke priče - stvarni dogadjaji! LOVAČKE PRIČE 873 28.10.2023. 20:17
Održavanje lovačkog oružja ORUŽJE - SVAŠTARA 402 22.02.2023. 21:48
Marlin lovački karabini KARABINI 66 26.01.2023. 22:20
Reklame
REKLAMIRANJE NA SRBIJALOV
PRIJAVA
Još uvek niste član?
Kliknite ovde za registraciju.
Online korisnika
Online gostiju: 14
Online članova: 0


Ukupno članova: 4,443
Najnoviji član: SSG

Poslednje vesti
Bogata ponuda za ljubitelje lova i ribolova na Sajmu u hali „Čair“
УСКРШЊА ЧЕСТИТКА
ВЕЛИКО ИНТЕРЕСОВАЊЕ за Сајам наутике, лова и ...
44. MEĐUNARODNI SAJAM NAUTIKE, LOVA I RIBOLOVA
УРЕДБA О ЦЕНОВНИКУ ОДСТРЕЛА ЛОВОСТАЈЕМ ЗАШТИ...

Pričaonica
Morate se logovati da biste pisali poruku.


tomo vrbas
Offline
· 01.01.2024. 19:30

Сретна Нова година колеге ловци да сте ми живи и здрави, и да вас ловачка срећа и око и даље служе! 🍻





avatarPlaninko011
Offline
· 01.01.2024. 17:21

Drage kolege želim vam zdravlja, lične i lovačke srece u 2024toj. (I da nam se ružne stvari ne ponavljaju).


avatarslavaplana
Offline
· 15.12.2023. 13:46

Niko ništa ne piše na forumu.LSS radi punom parom.Ima podršku lovaca.Jedni isti 30 god sede po U.O.i udruženjima.Nisu oni krivi mi smo Cenzurisano što to trpimo.


avatarHunter_lovac
Offline
· 12.12.2023. 23:19

Planirao sam da polozim za dozvolu za pusku ali ja nosim naočare pa me zanima da li ja mogu da prodjem lekarski pregled pozdrav


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:13

Drug i ja bi se učlanili u neko lovačko društvo u Banatu, da li neko zna gde se primaju članovi sa strane?


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:10

Pozdrav svima..


Anita Randjelovic
Offline
· 11.02.2023. 15:09

Da li neko zna proceduru zamene cevi kod karabina?


avatarLovac Stari
Offline
· 05.02.2023. 14:32

Neka ti je laka zemlja Lalo.


avataralex
Offline
· 30.01.2023. 23:30

Zbogom Lalo 💔


avatarslavaplana
Offline
· 30.01.2023. 12:36

Poslednji pozdrav Ivanu Matkovicu-Lali sa Srbijalova.

63,273,281 posete www.srbijalov.com