Lovački portal SRBIJALOV - Forumske diskusije: Kako je protekao današnji lov?


Navigacija
 Naslovna
 Vesti
 FORUM
 Pravila sajta
 Kodeks lovaca
 Kalendar lova
 Članci o lovu
 Sajmovi lova
 Galerija
 Linkovi
 Knjiga gostiju
 Kontakt
 REKLAMIRANJE
Anketa članova
Kako rešiti sukob izmedju lovačkih saveza na relaciji LSS - LSV?

Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
36% [20 Glasa]

Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
18% [10 Glasa]

Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
34% [19 Glasa]

Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
13% [7 Glasa]

Glasova: 56
Morate se ulogovati da biste glasali.
Start: 22.11.2018. 17:13

Arhiva anketa
REKLAME
REKLAMIRAJTE SE KOD NAS

Domen za Lovačka udruženja

Lovački savez Centralne Srbije


INTERMAKER
Vreme

Pregled teme
 Štampaj teme
Kako je protekao današnji lov?
dragon
 da kile isli smo sutradan ponovo.izasao mi na jedno 150m od mene ali nisam nosio karabin vec sacmaricu pa nisam pucao.spustio se u kanal dtd i odlutao po onom ledu i snegu.posle 2 dana isli ponovo bez mene i odstrelili jednog.jel ti imas uspeha u lovu na patke i guske?
 
Kile_
 jao to mrzim kad mi se desi,ponesec sacmaru a divljac mi izadje na 100-150,200m ,ono uzas da places,a karabin kuci u ormaru Smile
e iskreno da ti kazem nisam skoro ni bio u lov na fazana nisam bio zadnje 4 nedelje a ni na guske ni patke jbg eto,vreme nepogodno.
Samo 300 i 4x4
 
Cvele
 Ja bih mozda izasao na patke, ali cisto sumnjam da na Timoku ima sad zive duse Grin, i onako ne mogu da ga smire, a kamo li da ce patke da dolete... 
srbijalov Lov je za mene život =))) srbijalov
 
Kile_
 ne znam cvele kakva je situacija kod tebe ali ovde katastrofa,prosla nedelje je bila..kisa svaki drugi dan,to je nepovoljno i za guske i patke,guske ne slecu a patka nema na velikim rekama su.blato do kolena,temperatura oko 10 stepeni .bzvz
Samo 300 i 4x4
 
Cvele
 Ma valjda si cuo za poplave u Zajecaru ? E pa Timok ih je izazvao, ogroman je, podivljao, tako da zato ne verujem da ima bilo sta... tU.a
srbijalov Lov je za mene život =))) srbijalov
 
Kile_
 aha nisam cuo.onda ni tamo nema nista
Samo 300 i 4x4
 
Lala
 Danas smo išli na predatore, treći put, od kraja lovne sezone. Pošteno smo pregazili dobar komad lovišta, tražeći lisice ili šakale; usput su kerovi podigli jedno 6-7 srna, ali od lije ni korova! Tragova ima koliko hoćeš, ali rep ne pokazuje...
Dok smo gazili tako, zakuca moja kujica marku u nekom tršćaku, ja pomislio fazan, ali stoji ona i ne mrda - pridjem, kad tamo dopola pojedena divlja svinja!
Neko je napucao svinju, pa se odvukla i uginula, a lisice je do pola pojele. U blizini sam našao nekoliko svežih patrona PP, znači, neko je peglao po svinjama, iako je lovostaj! (Fotografiju sam postavio na temi 'Krivolov...' ). Besan
Kasnije, opazim jednu liju da je šmugnula uz neki kanal, i sidjemo nas trojica lovaca da je tražimo, sa kerovima. Kako je bio sitan sneg, tačno smo videli tragove kuda se lija izvlačila, kerovi su pratili isto, motamo se mi tako, i u neko doba skontamo da je teta-lija napravila 'osmicu' i zbrisala nam, a mi ostali da se motamo u krug!!!
Zeznula nas je pošteno!
Bogu 'fala, što sam Lala Smile
 
Kile_
 o pa lalo lepa avantura znaci bila danas Smile fino
a to za svinju ne svakidasnje.
Samo 300 i 4x4
 
Boban
 Pa Rodjo,da ti kazem jednu stvar mozda ce ti nekada biti od koristi,Lisica se nikada ne prati po tragu nego sacekusom u kanalu i presretanjem na gonjenje kerova.
 
Lala
 Sačekušu možeš praviti kad znaš gde joj je jama, a mi nismo znali. A pratili smo je zato što nismo imali goniče, nego NKD Sad, pa smo se nadali da će nas odvesti do jame, jbg... l
Bogu 'fala, što sam Lala Smile
 
Cvele
 Lalo, mogao bi' lepo da uzmes i jedno vece, ili predvece da odes i malo sacekas na nekih 40-50m od te mrcine(svinje) bice uspeha garantovano, ukoliko jos postoji(nisu pojeli) ;)
srbijalov Lov je za mene život =))) srbijalov
 
Lala
 Mogao bih, Cvele, ali mesto gde ja lovim je udaljeno 70 km od Novog Sada Grin
Bogu 'fala, što sam Lala Smile
 
Cvele
 Eeeh... pa nadji loviste negde blize Hmmm
srbijalov Lov je za mene život =))) srbijalov
 
bela
 sinoćni lov na lisice uspešan . dolijao lisac. ali ima ih još,a biće i dana.$aAa
sutra na guske.B) .
 
Boban
 Bela,pa daj neku fotku od tog lisca;)
 
bela
 nemam moderan foto aparat.samo ovaj stari koji više i ne koristim na žalost.
 
ZOKA
 HEHE!
Lalo prava avantura! A pazi sad ovo i to samo 45km tj. 35min lagane voznje od tvog Novog Sada.
Isli smo nas cetvorica na patke,provalili prethodnih dana gde padaju na pasu i naostrili se... I da skratim pricu proslo kako proslo,puknem jedan metak srusim patka kad on dobio jednu sacmu u krilo i nigde vise. Vratimo se jedan kolega i ja u selo patka kod drugara u stacionar (toplo,kukuruz,zgodne patke:uF...) a mi nazad sa tri kile bele ribe kod druge dvojice kolega na salas nedaleko od mesta gde smo lovili,jeli, pili i siti i zadovoljni posle cetir pet sati nazad u selo!

Ko ne proba s' nama lovcima da se druzi nikad nas nece ni razumeti!

Pozdrav
 
bela
 epa današnji dan je ujedno i zadnji lovni dan ove sezone. i proteko je baš dobro i uspešnoPresrean
 
Boban
 Pa kolege sve sto dodje mora i da prodje,jel tako.
Sad cekamo prepelice pa sve po redu;)
 
Cvele
 Ja jedva cekam te najsitnije koke da dolete iz toplijih krajeva i da cujem njihovo pucpurikanje Veselo a jos kad ker markika, pa aportira.. milina jedna Grin
srbijalov Lov je za mene život =))) srbijalov
 
Skoči na forum:

Slične teme
Tema Forum Odgovori Poslednji upis
Kako spremiti LOVAČKI RECEPT 32 26.05.2022. 07:52
Krivolov - kako se boriti protiv? METODE LOVA 624 19.09.2021. 07:54
Psi i mačke lutalice-šta i kako sa njima? LOV PREDATORA 853 14.01.2021. 22:03
Kako se boriti protiv KRPELJA KINOLOGIJA 386 02.07.2019. 09:48
Kako sam postao lovac LOVCI POČETNICI 29 10.02.2014. 18:08
Reklame
REKLAMIRANJE NA SRBIJALOV
PRIJAVA
Još uvek niste član?
Kliknite ovde za registraciju.
Online korisnika
Online gostiju: 19
Online članova: 1


Ukupno članova: 4,449
Najnoviji član: MilanO

Poslednje vesti
Otkazana manifestacija Lovac i pas
УОЧИ ПОЧЕТКА ЈЕСЕЊЕГ ЛОВА - ЈОШ ЈЕДНО ДРУЖЕЊЕ ...
PRVENSTVO VOJVODINE ST. HUBERT 16.11.2024. RISTOVAČA
Lovačka slava - Sveti Jevstatije
55. međunarodni sajam LOVA I RIBOLOVA

Pričaonica
Morate se logovati da biste pisali poruku.


avatarMilanO
Offline
· 15.10.2024. 05:38

Pozdrav ljudi, hvala za prijem, imao bih par pitanja sa obzirom da sam tek dobio sve potrebne dozvole za lov, a ranije nisam lovio, zanima me šta mislite ovoj kombinaciji. Benelli Lupo i Swarovski Z6


tomo vrbas
Offline
· 01.01.2024. 19:30

Сретна Нова година колеге ловци да сте ми живи и здрави, и да вас ловачка срећа и око и даље служе! 🍻





avatarPlaninko011
Offline
· 01.01.2024. 17:21

Drage kolege želim vam zdravlja, lične i lovačke srece u 2024toj. (I da nam se ružne stvari ne ponavljaju).


avatarslavaplana
Offline
· 15.12.2023. 13:46

Niko ništa ne piše na forumu.LSS radi punom parom.Ima podršku lovaca.Jedni isti 30 god sede po U.O.i udruženjima.Nisu oni krivi mi smo Cenzurisano što to trpimo.


avatarHunter_lovac
Offline
· 12.12.2023. 23:19

Planirao sam da polozim za dozvolu za pusku ali ja nosim naočare pa me zanima da li ja mogu da prodjem lekarski pregled pozdrav


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:13

Drug i ja bi se učlanili u neko lovačko društvo u Banatu, da li neko zna gde se primaju članovi sa strane?


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:10

Pozdrav svima..


Anita Randjelovic
Offline
· 11.02.2023. 15:09

Da li neko zna proceduru zamene cevi kod karabina?


avatarLovac Stari
Offline
· 05.02.2023. 14:32

Neka ti je laka zemlja Lalo.


avataralex
Offline
· 30.01.2023. 23:30

Zbogom Lalo 💔

63,869,902 posete www.srbijalov.com