Lovački portal SRBIJALOV - Forumske diskusije: Lov na DIVLJE PATKE


Navigacija
 Naslovna
 Vesti
 FORUM
 Pravila sajta
 Kodeks lovaca
 Kalendar lova
 Članci o lovu
 Sajmovi lova
 Galerija
 Linkovi
 Knjiga gostiju
 Kontakt
 REKLAMIRANJE
Anketa članova
Kako rešiti sukob izmedju lovačkih saveza na relaciji LSS - LSV?

Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
36% [20 Glasa]

Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
18% [10 Glasa]

Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
34% [19 Glasa]

Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
13% [7 Glasa]

Glasova: 56
Morate se ulogovati da biste glasali.
Start: 22.11.2018. 17:13

Arhiva anketa
REKLAME
REKLAMIRAJTE SE KOD NAS

Domen za Lovačka udruženja

Lovački savez Centralne Srbije


INTERMAKER
Vreme

Pregled teme
 Štampaj teme
Lov na DIVLJE PATKE
Cvele
 Znaci ja ne znam sta se desava s ovim patkama, ili je velika voda u pitanju, ili puno bara koje su nastale posle kise(stare bare koje su nekada imale vodu sada ne), ni jednu jedinu patku nisam vid'o, podigo.... Confused
srbijalov Lov je za mene život =))) srbijalov
 
Lovac Stari
 

Cvele kaže:
Znaci ja ne znam sta se desava s ovim patkama, ili je velika voda u pitanju, ili puno bara koje su nastale posle kise(stare bare koje su nekada imale vodu sada ne), ni jednu jedinu patku nisam vid'o, podigo.... Confused


Cvele strpi se jos malo, vreme je meko.
Dok ne zagudi zima i mraz?
Dobar pogled.
 
Cvele
 Ja bih voleo da mogu da se strpim, ali nemam strpljenja Angry Grin
srbijalov Lov je za mene život =))) srbijalov
 
Cvele
 http://www.youtub...ature=fvwp
pogledajte ovaj snimak na youtub-u pa recite komentar, ja ga nemam Bravo 2 Grin
srbijalov Lov je za mene život =))) srbijalov
 
Stevan
 Ja ne znam šta je sa ovim vremenom,kao da nije Novembar mesec...Ako ovako i dalje bude,slabo ćemo loviti patke!Angry
 
Kile_
 dobar je snimak pogledaj tek ovaj
http://www.youtub...0hXSVmpVZk
ali tako kod nas nikad nece da bude!!! Smile

pa ja na patke idem cim udari jak mraz ili prva nedelja decembra,samo da bude hladno.
Samo 300 i 4x4
 
Cvele
 Ljudi sta se desava, jel izlazite na patke, jel padaju? Pisite malo, nemoj da vas teramo... ;) Grin
srbijalov Lov je za mene život =))) srbijalov
 
Cvele
 Momci jel se desava nesto, jel izlazite na ove pticice Grin? Jel ima ulova, slika.... ? Smile
srbijalov Lov je za mene život =))) srbijalov
 
Cvele
 Kod mene je mnogo veliki Timok, pa ne verujem da ima ista...Sad
srbijalov Lov je za mene život =))) srbijalov
 
nikola-79
 POZDRAV ZA KOLEGE JA DOSTA LOVIM PATKE I KORMORANE ALI BRACO OVDE KAD POCNE JAK VETAR VRACA SACMU PONOVO U CEV A PATKE KODA PANCIR IMAJU TVRDE KO STENA ALI SRECOM DOBAR SAM STRELAC KAD NALETE U PRELETU SA 150 KM ALI SAMO TEHNIKA I PRETICANJE MA PADAJU SAMO TAKO .A KORMORANI SU TVRDI ISTO ALI DOBRI ZA JELO NJI LOVIM SA 1 SACMOM ENSKA BB A NASA 4 MM ILI 6 PO SRPSKOM .POZDRAV OD LICANINA .Podrka
 
Kile_
 hoho nikola koliko sam ja upoznat kormorani su zasticena vrsta prica kod nas u srbiji,ne samo zasticena lovostajem tokom citave godine,nego zakonom zasticena vrsta ptica u srbiji,kao malobrojna.
Samo 300 i 4x4
 
Cvele
 Tako je kile, zabranjeno je loviti kormorane...
srbijalov Lov je za mene život =))) srbijalov
 
Lovac Stari
 Ali covek dolazi iz druge drzave.
Mozda je tamo dozvoljeno?
Dobar pogled.
 
Cvele
 Ne znam, samo znam da su kormorani jako stetne zivotinje tj ptice, jer imam vikendicu na Dunavu, i tamo idem u ribolov, pre je moj otac bio cak i profesionalni ribolovac-alas, i isli smo iz camca da pecamo, ali sad je sve zabranjeno zbog HE Djerdap II, i secam se kako su kormorani hvatali mlade primerke bucova, smudja, stuke.... i to u velikim kolicinama, a jos kormorana puno pa da vidis koja steta.... ali sta ces kad im ne smes nista... 
srbijalov Lov je za mene život =))) srbijalov
 
nikola-79
 E MOJI PRIJATELJI OVDE SE KOD NAS LOVE I MOGU VAM RECI DA SU JAKO DOBRI ZA JELO KAD GA UBIJES ODM MORAS DA VADIS MESO VAN DA NEBI POVUKLO MIRIS OD MORA .A TVRDI KO ZA UBITI JA IH OSTRELJUJEM SA 4 MM SACMOM IZ 20 PUSKE .STOSE TICE PUSKE U KALIBRU 20 DOBRA ALJE TESKO POGODITI JE DOSTA MONJE SACME IMA U METKU .DOBAR POGLED .Podrka

Pokusajte pisati malim slovim!
SRBIJALOV Tim ;).
 
Cvele
 E, ja sam danas bio na patke, vid'li smo 3 komada, i 2 caplje, malo prosetali, sve u svemu lepa setnja, e sad da se mom psu nije nista dogodilo bilo bi' jos lepse. Pa ovako, poznato je da je kultura Srbina na velikom nivou, pa pored reke(u ovom slucaju Timoka) se izbacuju kojekakvi otpadi, tacnije mnogima reka samo za to sluzi. Isli smo putem (samo jedan mali bedem odvaja vodu od puta) i s vremena na vreme smo se peli na bedem da osmotrimo reku, ali je moj Max vecinu vremena proveo pored reke i na tom bedemu na kome su bila istovarena djubra, i djubra, on je nagazio na neko staklo ili neki mnogo ostar predmet i isekao na zadnjoj levoj nozi jastucic, ja mislim da je posekotina bila 3cm, ali dosta i duboka, to je bilo strasno krvarenje, morao sam da ga vodim kod veterinara, zasio mu je 5-6 konca, sve to dezinfikovao, dao inekciju... i nadam se da ce biti bolje, a sto se tice ulova, ma bice drugi put, sad mi je najvazniji pas ;)
srbijalov Lov je za mene život =))) srbijalov
 
Cvele
 Ja mislim da je ovo pravo vreme za lov divljih pataka, ja sam bio u nedelju, ali taman kad smo stigli i parkirali aute, prolazi sam lovac sa nekim jazavicarom, i prica kako je podigao nekoliko dobrih jata, a ulova nigde... kada smo posli pored Timoka njegovi tragovi svuda, isli smo par desetina metara, i videli da je sve, ali sve obisao, tako da nismo imali razloga da trazimo dalje... jel je mozda neko bio negde, i imao ulova? Pozdrav! Smile
srbijalov Lov je za mene život =))) srbijalov
 
Lovac Stari
 Pocele i Patke da navijaju za Partizan$aAa.
img31.imageshack.us/img31/7203/800x0anx8c7p0.jpg
Dobar pogled.
 
Lala
 Čekali smo danas na večernjem preletu patke. Juče je bila mećava i vetrina, a danas je vreme malo 'odmekšalo', na vodenim površinama je delimično počeo da se otapa led, pa sam očekivao da će patke da se pojave na vodi.
Nije bilo baš prema očekivanju, imao sam tri prilike da pucam, skoro po mraku. Dva pogotka. Oi
Posle lova sam saznao da je na toj lokaciji u zadnjih nedelju dana 5 puta lovljeno, pa su patke rasterane. Besan
Sutra ću ponovo krenuti, na drugu lokaciju, čuće se kako je bilo. Navodno, vidjeno je dosta veliko jato.
Bogu 'fala, što sam Lala Smile
 
Cvele
 Lalo, jel si nasao te dve ? Smile
srbijalov Lov je za mene život =))) srbijalov
 
Skoči na forum:

Slične teme
Tema Forum Odgovori Poslednji upis
Lov na divlje svinje LOV NA KRUPNU DIVLJAČ 3879 17.10.2023. 22:10
Male tajne u lovu na divlje svinje METODE LOVA 140 13.09.2017. 13:56
Trag divlje svinje DIVLJAČ 47 05.02.2017. 20:40
Pripremanje divlje guske LOVAČKI RECEPT 11 10.12.2012. 09:32
Divlje guske u našim lovištima STRUČNI I NAUČNI RADOVI IZ OBLASTI LOVSTVA 1 06.10.2011. 20:17
Reklame
REKLAMIRANJE NA SRBIJALOV
PRIJAVA
Još uvek niste član?
Kliknite ovde za registraciju.
Online korisnika
Online gostiju: 13
Online članova: 0


Ukupno članova: 4,443
Najnoviji član: SSG

Poslednje vesti
Bogata ponuda za ljubitelje lova i ribolova na Sajmu u hali „Čair“
УСКРШЊА ЧЕСТИТКА
ВЕЛИКО ИНТЕРЕСОВАЊЕ за Сајам наутике, лова и ...
44. MEĐUNARODNI SAJAM NAUTIKE, LOVA I RIBOLOVA
УРЕДБA О ЦЕНОВНИКУ ОДСТРЕЛА ЛОВОСТАЈЕМ ЗАШТИ...

Pričaonica
Morate se logovati da biste pisali poruku.


tomo vrbas
Offline
· 01.01.2024. 19:30

Сретна Нова година колеге ловци да сте ми живи и здрави, и да вас ловачка срећа и око и даље служе! 🍻





avatarPlaninko011
Offline
· 01.01.2024. 17:21

Drage kolege želim vam zdravlja, lične i lovačke srece u 2024toj. (I da nam se ružne stvari ne ponavljaju).


avatarslavaplana
Offline
· 15.12.2023. 13:46

Niko ništa ne piše na forumu.LSS radi punom parom.Ima podršku lovaca.Jedni isti 30 god sede po U.O.i udruženjima.Nisu oni krivi mi smo Cenzurisano što to trpimo.


avatarHunter_lovac
Offline
· 12.12.2023. 23:19

Planirao sam da polozim za dozvolu za pusku ali ja nosim naočare pa me zanima da li ja mogu da prodjem lekarski pregled pozdrav


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:13

Drug i ja bi se učlanili u neko lovačko društvo u Banatu, da li neko zna gde se primaju članovi sa strane?


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:10

Pozdrav svima..


Anita Randjelovic
Offline
· 11.02.2023. 15:09

Da li neko zna proceduru zamene cevi kod karabina?


avatarLovac Stari
Offline
· 05.02.2023. 14:32

Neka ti je laka zemlja Lalo.


avataralex
Offline
· 30.01.2023. 23:30

Zbogom Lalo 💔


avatarslavaplana
Offline
· 30.01.2023. 12:36

Poslednji pozdrav Ivanu Matkovicu-Lali sa Srbijalova.

63,298,625 posete www.srbijalov.com