Lovački portal SRBIJALOV - Forumske diskusije: Školovanje u oblasti lovstva


Navigacija
 Naslovna
 Vesti
 FORUM
 Pravila sajta
 Kodeks lovaca
 Kalendar lova
 Članci o lovu
 Sajmovi lova
 Galerija
 Linkovi
 Knjiga gostiju
 Kontakt
 REKLAMIRANJE
Anketa članova
Kako rešiti sukob izmedju lovačkih saveza na relaciji LSS - LSV?

Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
36% [20 Glasa]

Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
18% [10 Glasa]

Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
34% [19 Glasa]

Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
13% [7 Glasa]

Glasova: 56
Morate se ulogovati da biste glasali.
Start: 22.11.2018. 17:13

Arhiva anketa
REKLAME
REKLAMIRAJTE SE KOD NAS

Domen za Lovačka udruženja

Lovački savez Centralne Srbije


INTERMAKER
Vreme

Pregled teme
 Štampaj teme
Školovanje u oblasti lovstva
nina
 

DakiNS kaže:
Kolega nina jesi li konkurisao u Inđiji bio je konkurs pre par dana


Jesam kolega konkurisao sam ali nisam primljen zato sto imam licencu a oni primaju bez licence .
 
DakiNS
 Kakav si odgovor dobio, baš me interesuje koliko su spremni daleko da idu.Inače čuveni upravnikSpavanje još se nije probudio a koliko znam ni raspitao gde se uopšte nalazi ta Inđija bitno je da je smotao 200 000 za spavanje i uživanje
KADA BUDEM LOVIO U VEČNIM LOVIŠTIMA LOVIĆU SA BRETONOM
 
Max011
 95 godine u jednom dnevnom listu izašao je konkurs za lovočuvara. Uslovi su bili srednja škola bilo kojeg smera, položen lovački ispit , vozačka dozvola B kategorije , uverenje da lice nije pod istragom za krivično delo, položen lovački ispit, dozvola za oružije lov puška, karabin, pištolj. Kako sam to sve imao a vremena su bila teška prijavio sam se na isti i dobio poziv za razgovor. Tokom razgovora došlo je jedno 5-6 kandidata i svima je zahvaljeno što su se odazvali na konkurs (uz kafu,sok ili žestinu) ali nam je i rečeno da je oglas pro forme i da oni imaju već kandidata za to mesto koji iz stanja volontera prelazi na radno mesto sa stalnim zaposlenjem . Po meni bolje je tako nego da zaebavaju ljude ika
Sad ću ja samo tetki lek da dam! Dikh tu kava ?!
 
DakiNS
 Max bar da je tako nego je mnooogo gore.
KADA BUDEM LOVIO U VEČNIM LOVIŠTIMA LOVIĆU SA BRETONOM
 
Indjijanac
 [movie=youtube]MHwXNZGA7IQ[/movie]
IndjijanacĆIRKO PA JEL TI NEZNAŠ DA U INDJIJU IMA DJUNGLA?
http://www.youtube.com/watch?v=vOipjp...page#t=25s
 
nina
 

DakiNS kaže:
Kakav si odgovor dobio, baš me interesuje koliko su spremni daleko da idu.Inače čuveni upravnikSpavanje još se nije probudio a koliko znam ni raspitao gde se uopšte nalazi ta Inđija bitno je da je smotao 200 000 za spavanje i uživanje


Ma ne bi ja to toliko javno . Primljen je kandidat na tri meseca i u tome roku mora da donese svu dokumentaciju pa cak i licencu a jos nije ni primljen u clanstvo komore i rekao je dace da radi volonterski bez plate samo da mu bude placeno osiguranje . I sve to tako moze da prolazi do 01.04. 2013 a ja cekam na sledeci raspisani konkurs .
 
DakiNS
 Iskreno nisam ni očekivao manju glupost da naprave, ali šta ćeš kada im je upravnik čovek na svom mestu i vreeedanSpavanje
KADA BUDEM LOVIO U VEČNIM LOVIŠTIMA LOVIĆU SA BRETONOM
 
nina
 

DakiNS kaže:
Iskreno nisam ni očekivao manju glupost da naprave, ali šta ćeš kada im je upravnik čovek na svom mestu i vreeedanSpavanje


I dalje lovimo sa Bretonom .
 
nina
 

breton beska kaže:
Šumarska škola u Sr.Mitrovici pruža specijalizaciju u oblasti lovstva(V stepen Specijalista za lovstvo) gde se trenutno i ja školujem i mogu svima preporučiti istu! Trenutno je popunjena 5 grupa od 15 učenika i iskoro bi trebalo da počne sa predavanjima! Školarina je 70.050 din u koju je uključeno i prijava i polaganje 9 ispita i specijalistički ispit uz koje idu i odlasci u lovišta širom Vojvodine:Karakuša,Ravne rezervat ,Vorovo...kojih ima 13 ukupno za koje je zadužen prof. Djordjević...pored tih 70.050 din svakako treba izdvojiti još najmanje isto toliko ako ne i više za put do škole ili smeštaj pošto su predavanja subotom i nedeljom,a naravno nešto se pojede,popije tako da račun na kraju preko 1500 eura minimum.


Pozdravi mi drugara Jugoslava .
 
krusevljanin
 Pozdrav.. Nadam se da ima nekog ko bi mogao da mi pomogne... Ove godine zavrsavam srednju sk, (tehnicar za zastitu zivotne sredine, hemijska). Koji fakultet mi je potreban za posao lovocuvara? Sta da upisujem :o . Citao sam ove teme ali nista ne razumem, a mozda se do sad i izmenilo..
Наше ће сјене ходати по Бечу,
Лутати по двору,
Плашити ГОСПОДУ!
Г. П. Srbija
 
Sremac75
 Ако ниси имао предмет из области ловства, мораш завршити или вишу шумарску (смер специјалиста ловства) или шумарски факултет....

Види http://www.lovack.../index.php
PraviloPraviloPravilo
Udri me, ubi me, kožu mi deri, odavno ja sam spreman da mrem, opsuj mi oca, mater, i sve po spisku, samo mi nemoj dirati SREM.
Palica
PalicaPalicaPalicaPalicaPalica

http://www.youtube.com/watch?v=L8U1EI...8U1EIESS1M

"Ko se iskreno bori za pravdu i istinu, mora biti spreman da se žrtvuje!"

"Dođu, tako, vremena, kad pametan zaćuti, budala progovori, a fukara se obogati!'' - Ivo Andrić

"Ako Kosovo nije naše, zašto od nas traže da ga damo...? Ako je njihovo, zašto ga otimaju...? A ako već mogu da ga otmu ne znam sta se vec toliko ustručavaju... ?"
 
mrwa22250
 Ili da imas neku vezu,pa se zaposlis ko lovocuvar,pa u hodu sve ostalo.
Shockdok pametni popustaju,budale zavladase
 
krusevljanin
 Znaci i samo sa visom skolom, bez fakulteta, moze da se dobije licenca?
Наше ће сјене ходати по Бечу,
Лутати по двору,
Плашити ГОСПОДУ!
Г. П. Srbija
 
Acke
 Za lovočuvara ti treba srednja škola u kojoj si imao predmet lovstvo..
 
krusevljanin
 Nisam imao ni jedan predmet vezan za lovstvo... Ali to nije bitno ako se zavrsi visa ili fax koji je za tu struku..?
Наше ће сјене ходати по Бечу,
Лутати по двору,
Плашити ГОСПОДУ!
Г. П. Srbija
 
Acke
 Nije bitno.
Nisam siguran na kojoj višoj imaš predmete vezane za lovstvo. Raspitaj se. Ali nema puno smisla da se toliko školuješ ako su ti ambicije da radiš kao lovočuvar.
Možda ti je najbolje da se prekvalifikuješ, ponavljam, ako ti je želja da radiš kao lovočuvar.
 
krusevljanin
 Kako da se prekvalifikujem?
Наше ће сјене ходати по Бечу,
Лутати по двору,
Плашити ГОСПОДУ!
Г. П. Srbija
 
Acke
 Upišeš vanredno neku srednju školu, smer na kom postoji predmet vezan za lovstvo i ispolažeš ispite da se prekvalifikuješ. U Kraljevu je to npr. smer tehničar za lovstvo i ribarstvo. Verovatno se i na još nekom smeru izučava bar neki predmet iz lovstva. Najbolje je da kontaktiraš školu.

Jesi li se raspitao kakve su potrebe za lovočuvarima u tvom udruženju ili nekom okolnom. Ide li neko u penziju uskoro itd.
 
krusevljanin
 U mom udruzenju za sad nema mesta, a ne verujem da ce skoro i biti... Ja sam pre za visu ili fax, znas mozda gde se nalazi nesto u blizini Krusevca?
Наше ће сјене ходати по Бечу,
Лутати по двору,
Плашити ГОСПОДУ!
Г. П. Srbija
 
Sremac75
 Краљево- Виша, Београд - Висока
PraviloPraviloPravilo
Udri me, ubi me, kožu mi deri, odavno ja sam spreman da mrem, opsuj mi oca, mater, i sve po spisku, samo mi nemoj dirati SREM.
Palica
PalicaPalicaPalicaPalicaPalica

http://www.youtube.com/watch?v=L8U1EI...8U1EIESS1M

"Ko se iskreno bori za pravdu i istinu, mora biti spreman da se žrtvuje!"

"Dođu, tako, vremena, kad pametan zaćuti, budala progovori, a fukara se obogati!'' - Ivo Andrić

"Ako Kosovo nije naše, zašto od nas traže da ga damo...? Ako je njihovo, zašto ga otimaju...? A ako već mogu da ga otmu ne znam sta se vec toliko ustručavaju... ?"
 
Skoči na forum:

Slične teme
Tema Forum Odgovori Poslednji upis
TRAŽIM-NUDIM POSAO U OBLASTI LOVSTVA, ŠUMARSTVA, VETERINE SVAŠTARA 45 01.03.2023. 14:51
Konkurs za raspodelu sredstava Budžetskog fonda za razvoj lovstva RS u lovnoj 2011/2012 PROPISI O LOVU 55 27.07.2019. 16:12
Kako lovci vide budućnost lovstva u Srbiji LOVAČKA UDRUŽENJA 203 10.04.2013. 18:16
Privatizacija lovstva u Srbiji da ili ne? LOVAČKA UDRUŽENJA 234 03.03.2013. 11:13
Istorijat lovstva u Srbiji LOVAČKE NOVINE 12 01.11.2012. 21:24
Reklame
REKLAMIRANJE NA SRBIJALOV
PRIJAVA
Još uvek niste član?
Kliknite ovde za registraciju.
Online korisnika
Online gostiju: 24
Online članova: 0


Ukupno članova: 4,443
Najnoviji član: SSG

Poslednje vesti
Bogata ponuda za ljubitelje lova i ribolova na Sajmu u hali „Čair“
УСКРШЊА ЧЕСТИТКА
ВЕЛИКО ИНТЕРЕСОВАЊЕ за Сајам наутике, лова и ...
44. MEĐUNARODNI SAJAM NAUTIKE, LOVA I RIBOLOVA
УРЕДБA О ЦЕНОВНИКУ ОДСТРЕЛА ЛОВОСТАЈЕМ ЗАШТИ...

Pričaonica
Morate se logovati da biste pisali poruku.


tomo vrbas
Offline
· 01.01.2024. 19:30

Сретна Нова година колеге ловци да сте ми живи и здрави, и да вас ловачка срећа и око и даље служе! 🍻





avatarPlaninko011
Offline
· 01.01.2024. 17:21

Drage kolege želim vam zdravlja, lične i lovačke srece u 2024toj. (I da nam se ružne stvari ne ponavljaju).


avatarslavaplana
Offline
· 15.12.2023. 13:46

Niko ništa ne piše na forumu.LSS radi punom parom.Ima podršku lovaca.Jedni isti 30 god sede po U.O.i udruženjima.Nisu oni krivi mi smo Cenzurisano što to trpimo.


avatarHunter_lovac
Offline
· 12.12.2023. 23:19

Planirao sam da polozim za dozvolu za pusku ali ja nosim naočare pa me zanima da li ja mogu da prodjem lekarski pregled pozdrav


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:13

Drug i ja bi se učlanili u neko lovačko društvo u Banatu, da li neko zna gde se primaju članovi sa strane?


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:10

Pozdrav svima..


Anita Randjelovic
Offline
· 11.02.2023. 15:09

Da li neko zna proceduru zamene cevi kod karabina?


avatarLovac Stari
Offline
· 05.02.2023. 14:32

Neka ti je laka zemlja Lalo.


avataralex
Offline
· 30.01.2023. 23:30

Zbogom Lalo 💔


avatarslavaplana
Offline
· 30.01.2023. 12:36

Poslednji pozdrav Ivanu Matkovicu-Lali sa Srbijalova.

63,294,281 posete www.srbijalov.com