Lovački portal SRBIJALOV - Forumske diskusije: Potrebna pomoć!


Navigacija
 Naslovna
 Vesti
 FORUM
 Pravila sajta
 Kodeks lovaca
 Kalendar lova
 Članci o lovu
 Sajmovi lova
 Galerija
 Linkovi
 Knjiga gostiju
 Kontakt
 REKLAMIRANJE
Anketa članova
Kako rešiti sukob izmedju lovačkih saveza na relaciji LSS - LSV?

Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
36% [20 Glasa]

Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
18% [10 Glasa]

Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
34% [19 Glasa]

Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
13% [7 Glasa]

Glasova: 56
Morate se ulogovati da biste glasali.
Start: 22.11.2018. 17:13

Arhiva anketa
REKLAME
REKLAMIRAJTE SE KOD NAS

Domen za Lovačka udruženja

Lovački savez Centralne Srbije


INTERMAKER
Vreme

Pregled teme
 Štampaj teme
Potrebna pomoć!
DakiNS
 Kolege ovde možete izneti za šta vam je potrebna pomoć. Cilj je da u ova nestabilna vremena pomognemo jedni drugima koliko možemo. Tema nije vezana samo za lovstvo.
KADA BUDEM LOVIO U VEČNIM LOVIŠTIMA LOVIĆU SA BRETONOM
 
PEZ
 Daki Bravo 2 odlicna tema.
P.S.

"Da bi bio lovac moraš voljeti prirodu a onda moraš voljeti i vuka jer je on njen najdivljiji i najdivniji dio!"- Duško Sekulić
 
Nikola M
 Bravo Daki.. Odlicno si se setio za ovu temu... Koliko god mozemo da se pomazemo... ipak smo kolege.
Dobar Pogled
lovac
 
ilija 9
 potrebna mi je pomoc u vezi kinologije nasao sam stene majka mu je stara 3god a otac 10god dali je lose to sto je otac tako star?
 
DakiNS
 Starost pasa kod reprodukcije može uticati na broj potomaka i vrlo malo na napredak ali ne u osobinama nego u eventualnom sporijem razvoju . U principu slobodno uzmi kuče.
KADA BUDEM LOVIO U VEČNIM LOVIŠTIMA LOVIĆU SA BRETONOM
 
spiki
 Daki je za pohvalu svaku.Aplauz
 
PEZ
 Da li neko od kolega sa foruma ima okulare sa nekog starog dvogleda, durbina, pozeljno da budu sto jaceg uvecanja?
P.S.

"Da bi bio lovac moraš voljeti prirodu a onda moraš voljeti i vuka jer je on njen najdivljiji i najdivniji dio!"- Duško Sekulić
 
ilija 9
 Imao sam priliku da uzmem nkd sa papirima za 50e kad sam procitao post od dakins ja ga zovnem on kaze prodao
 
DakiNS
 

pez kaže:
Da li neko od kolega sa foruma ima okulare sa nekog starog dvogleda, durbina, pozeljno da budu sto jaceg uvecanja?


Da li ti odgovara dvogled ili samo okulari , sve se nešto mislim da hoćeš da majstorišeš nešto precizno pa praviš naočaleGrin
KADA BUDEM LOVIO U VEČNIM LOVIŠTIMA LOVIĆU SA BRETONOM
 
DakiNS
 

ilija 9 kaže:
Imao sam priliku da uzmem nkd sa papirima za 50e kad sam procitao post od dakins ja ga zovnem on kaze prodao


Au al je brz u prodaji , pa odgovor je stigao za nepunih 30 minuta
KADA BUDEM LOVIO U VEČNIM LOVIŠTIMA LOVIĆU SA BRETONOM
 
PEZ
 

DakiNS kaže:

pez kaže:
Da li neko od kolega sa foruma ima okulare sa nekog starog dvogleda, durbina, pozeljno da budu sto jaceg uvecanja?


Da li ti odgovara dvogled ili samo okulari , sve se nešto mislim da hoćeš da majstorišeš nešto precizno pa praviš naočaleGrin


Okulari okulari, moze i dvoDgel ako neko ima rashodovan.
Ma ocu Daki da citam neka sitna slovca Odobrenoiveli
P.S.

"Da bi bio lovac moraš voljeti prirodu a onda moraš voljeti i vuka jer je on njen najdivljiji i najdivniji dio!"- Duško Sekulić
 
DakiNS
 Mislim da će nas Lala obojicuPalica. To je po meni vrlo loša ideja jer mislim da izuzetno kvari vid ali hajde da sačekamo da se Lala pojavi.
KADA BUDEM LOVIO U VEČNIM LOVIŠTIMA LOVIĆU SA BRETONOM
 
spiki
 Postovane kolege molijo bih pomoc.
Interesuje me dali neko od kolega sa foruma ili poznanika bavi livenjem plastike?
Naime potrebne su mi kutije valjkastoga oblika sa poklopcem.
Bilo kakva informacija bi mi dobro dosla ,da bih moga da zavrsim posao.
Hvala u napred.
 
Podunavac
 

pez kaže:
Da li neko od kolega sa foruma ima okulare sa nekog starog dvogleda, durbina, pozeljno da budu sto jaceg uvecanja?



Imam kolega 3 neispravne optike. Daću ti ih sve tri samo kako da ti ih dostavim? Gornja 4X32 ima razbijen prednji objektiv. Donja 3-9X42 (Japan) je potpuno čitava samo je končanica uništena. Treća mi trenutno nije ovde, isto 4X32 i ima ispravne leće.
Tri prsta 2Kolce
 
DakiNS
 

Podunavac kaže:

pez kaže:
Da li neko od kolega sa foruma ima okulare sa nekog starog dvogleda, durbina, pozeljno da budu sto jaceg uvecanja?



Imam kolega 3 neispravne optike. Daću ti ih sve tri samo kako da ti ih dostavim? Gornja 4X32 ima razbijen prednji objektiv. Donja 3-9X40 je potpuno čitava samo je končanica uništena. Treća mi trenutno nije ovde, isto 4X32 i ima ispravne leće.


Rođo dobaciš do mene ili Klaje a mi prosledimo
KADA BUDEM LOVIO U VEČNIM LOVIŠTIMA LOVIĆU SA BRETONOM
 
PEZ
 

Podunavac kaže:

pez kaže:
Da li neko od kolega sa foruma ima okulare sa nekog starog dvogleda, durbina, pozeljno da budu sto jaceg uvecanja?



Imam kolega 3 neispravne optike. Daću ti ih sve tri samo kako da ti ih dostavim? Gornja 4X32 ima razbijen prednji objektiv. Donja 3-9X42 (Japan) je potpuno čitava samo je končanica uništena. Treća mi trenutno nije ovde, isto 4X32 i ima ispravne leće.


Odobrenoiveli
P.S.

"Da bi bio lovac moraš voljeti prirodu a onda moraš voljeti i vuka jer je on njen najdivljiji i najdivniji dio!"- Duško Sekulić
 
DakiNS
 

spiki kaže:
Postovane kolege molijo bih pomoc.
Interesuje me dali neko od kolega sa foruma ili poznanika bavi livenjem plastike?
Naime potrebne su mi kutije valjkastoga oblika sa poklopcem.
Bilo kakva informacija bi mi dobro dosla ,da bih moga da zavrsim posao.
Hvala u napred.


Kolege ima li neko kakvu informaciju za našeg Spikija?
KADA BUDEM LOVIO U VEČNIM LOVIŠTIMA LOVIĆU SA BRETONOM
 
Miroslaw
 Ima, u Novoj Pazovi, industrijska zona (put za NS) ima plasticara koliko hoces, javi se tamo i eto mozda i resis problem.
 
DakiNS
 Imaš li kolega neki broj telefona ili mail adresu jer Spiki živi u Krajišniku kod Vojvode Stepe pa mu nije baš u blizini.
KADA BUDEM LOVIO U VEČNIM LOVIŠTIMA LOVIĆU SA BRETONOM
 
Miroslaw
 

DakiNS kaže:
Imaš li kolega neki broj telefona ili mail adresu jer Spiki živi u Krajišniku kod Vojvode Stepe pa mu nije baš u blizini.
ma ce nadjemo Smile a nemoj posle da bude ja pravim nekom besplatnu reklamu http://www.immos-...ontakt.php , http://www.drina-...ontakt.php , http://www.pobeda...ontakt.php , http://www.sanjap...ontakt.php , http://www.svetpl...stike.html mislim da ima dovoljno iveli
 
Skoči na forum:

Slične teme
Tema Forum Odgovori Poslednji upis
Lov uz pomoć Vabilica METODE LOVA 414 02.05.2018. 13:27
Trovanje pasa i prva pomoć KINOLOGIJA 68 06.05.2017. 23:31
Lov predatora uz pomoć mrciništa METODE LOVA 72 16.10.2015. 12:55
Lovački karabin i optika pomoć ORUŽJE - SVAŠTARA 47 07.04.2015. 13:03
LOVAČKI PAS-pomoćnik u lovu ili deo porodice KINOLOGIJA 30 01.11.2013. 10:22
Reklame
REKLAMIRANJE NA SRBIJALOV
PRIJAVA
Još uvek niste član?
Kliknite ovde za registraciju.
Online korisnika
Online gostiju: 13
Online članova: 0


Ukupno članova: 4,443
Najnoviji član: SSG

Poslednje vesti
Bogata ponuda za ljubitelje lova i ribolova na Sajmu u hali „Čair“
УСКРШЊА ЧЕСТИТКА
ВЕЛИКО ИНТЕРЕСОВАЊЕ за Сајам наутике, лова и ...
44. MEĐUNARODNI SAJAM NAUTIKE, LOVA I RIBOLOVA
УРЕДБA О ЦЕНОВНИКУ ОДСТРЕЛА ЛОВОСТАЈЕМ ЗАШТИ...

Pričaonica
Morate se logovati da biste pisali poruku.


tomo vrbas
Offline
· 01.01.2024. 19:30

Сретна Нова година колеге ловци да сте ми живи и здрави, и да вас ловачка срећа и око и даље служе! 🍻





avatarPlaninko011
Offline
· 01.01.2024. 17:21

Drage kolege želim vam zdravlja, lične i lovačke srece u 2024toj. (I da nam se ružne stvari ne ponavljaju).


avatarslavaplana
Offline
· 15.12.2023. 13:46

Niko ništa ne piše na forumu.LSS radi punom parom.Ima podršku lovaca.Jedni isti 30 god sede po U.O.i udruženjima.Nisu oni krivi mi smo Cenzurisano što to trpimo.


avatarHunter_lovac
Offline
· 12.12.2023. 23:19

Planirao sam da polozim za dozvolu za pusku ali ja nosim naočare pa me zanima da li ja mogu da prodjem lekarski pregled pozdrav


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:13

Drug i ja bi se učlanili u neko lovačko društvo u Banatu, da li neko zna gde se primaju članovi sa strane?


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:10

Pozdrav svima..


Anita Randjelovic
Offline
· 11.02.2023. 15:09

Da li neko zna proceduru zamene cevi kod karabina?


avatarLovac Stari
Offline
· 05.02.2023. 14:32

Neka ti je laka zemlja Lalo.


avataralex
Offline
· 30.01.2023. 23:30

Zbogom Lalo 💔


avatarslavaplana
Offline
· 30.01.2023. 12:36

Poslednji pozdrav Ivanu Matkovicu-Lali sa Srbijalova.

63,276,513 posete www.srbijalov.com